گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخی کش بازی .......... منم بازی میکردم .... ولی چون هم سن هام همه پسر بودن همش تفنگ بازیو فوتبالو وسطیو این چیزا بازی می کردیم ..
ما دختر و پسر بودیم! زیاد !
هم ما کش بازی می کردیم هم اونا فوتبال! الان همه دخمرامون ازدواج کردن همه پسرا سرباز. وای کی فکرشو می کرد؟!

fidele

عضو جدید
سوتی :

سوم دبیرستان که بودم سر امتحانات نهایی که بعدا معدلش تو کنکور تاثیر داشت یادمه جای زبان انگلیسی ... ادبیات فارسی خونده بودم .....
همین سوتی رو من یه بارتوی راهنمایی دادم ولی وضعم بهتربودچون جای انشا,املاخونده بودم

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما دختر و پسر بودیم! زیاد !
هم ما کش بازی می کردیم هم اونا فوتبال! الان همه دخمرامون ازدواج کردن همه پسرا سرباز. وای کی فکرشو می کرد؟!

منم پسرامون همون پسر عمه هام بودن که فعلا همشون یا دانشجو هستن یا سر کار میرن ...

دختر هم که نداشتیم ...

fidele

عضو جدید
آخه معمولا دوستان خودشون رو اول توی تاپیک اعضا، معرفی می کنند. ولی من هر چی گشتم شما نبودید. گفتم از خوددتون بپرسم.
اشکالی نداره,پرسیدن عیب نیست ندانستن ونپرسیدنه که عیبه
درسته تا حالا خودموجایی معرفی نکردم

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی زوده که آلزایمربگیری!!!!!!!!
یادت رفته توی تالارجشن تولد .....یه کمی فکرکن.........آفرین خودمم,تزئیناتی:w16:
اووووووه، خب بابا چرا می زنی؟ روزی هزار نفر میان تو اون تاپیک!:w19:
تزئیناتییییی:w15: یادم اومد. البته سال تولدت رو حفظ نبودم الان رفتم دوباره نگاه کردم. راست میگی زمان شما دیگه کش بازی جمع شده بود همه قارچ خور بازی می کردن.

fidele

عضو جدید
اووووووه، خب بابا چرا می زنی؟ روزی هزار نفر میان تو اون تاپیک!:w19:
تزئیناتییییی:w15: یادم اومد. البته سال تولدت رو حفظ نبودم الان رفتم دوباره نگاه کردم. راست میگی زمان شما دیگه کش بازی جمع شده بود همه قارچ خور بازی می کردن.
گفتم که حق داری یادت بره ,زمان تو هنوز ایرانیا نوشتنو یادنگرفته بودن:w16::w15:
راستی نوشتن روی برگ سخت تره یا تایپ کردن؟

بالا