گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی؟؟؟؟؟مگه قرار نبود روابط عاطفی تو کارت وارد نکنی؟؟؟؟؟اخراااااااااااج
شما که رفته بودی!!! روابط کاری خاتمه پیدا کرده بود دیگه. بعدش هم جریان مال یکی دیگه بود.
اخراج؟؟؟؟؟؟؟:eek:
بهتر از من پیدا نمی کنی ها!! شری...

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که رفته بودی!!! روابط کاری خاتمه پیدا کرده بود دیگه. بعدش هم جریان مال یکی دیگه بود.
اخراج؟؟؟؟؟؟؟:eek:
بهتر از من پیدا نمی کنی ها!! شری...
ارهههه.همه پرونده ها رو خودم حل میکنم....تو اومدی کار یاد بگیری یه حقوقیم میدادم:دی
کار همیشه جریان داره....جریان مال کی بود؟؟؟؟؟؟؟؟اقرار کن؟؟؟؟اسم؟سن؟:دی

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو هنوز بغض داری؟؟؟؟واسه چی؟؟
زینب
امروز از 5 تا پله پرت شدم پایین....الان ک ازش گذشته ستون فقراتم و کمرم خیلی درد گرفته...شاید...
همه اش 5تا؟! حالا چی شد؟ وای فردا صبح که از خواب پا میشی تازه مشخص میشه. الان داغی...

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارهههه.همه پرونده ها رو خودم حل میکنم....تو اومدی کار یاد بگیری یه حقوقیم میدادم:دی
تو خودت تو پرونده قبلی دست داشتی! چطوری میشه حل اش کرده باشی.

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه اش 5تا؟! حالا چی شد؟ وای فردا صبح که از خواب پا میشی تازه مشخص میشه. الان داغی...
کم کم داره حالم داغون میشه...خیلی بد بود....اخه پله هامون خیلی لیزه....یعنی فردا چی میشه؟؟؟؟!!!!

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقوووووووووووووووووق؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!تو اخراج شدی...دنبال کار جدید باش:دی
ای بابا! همه جا یه حسابداری ای هست یه حساب و کتاببی هست. همینجوری که نمی شه اخراج کرد. بعدش هم رزومه ی من رو ببینن رو هوا من رو می زنن.

*vernal*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا! همه جا یه حسابداری ای هست یه حساب و کتاببی هست. همینجوری که نمی شه اخراج کرد. بعدش هم رزومه ی من رو ببینن رو هوا من رو می زنن.
منم رو هوا یه دستیار جات میزارم....زبونم میریزه تازه....

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نه دارم زینب رو میگم که به درد این کار نمی خوره.

من کوجام لطیفه .. بیبین منو

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگم حله؟ مال رضا بود، سرسختی نشون میداد، اسمش رضا غزالیان در سایه، سن 28 سال. البته بهش همون 24-25 می خوره، کارش هم این بوده که چراغ خاموش میومده سر کنارگذرها تو بچه ها رعب و وحشت ایجاد می کرده. گفتیم زن بدیم اش درست بشه. می بینی که همه چیز روی روال کاریه و من گزارش هام واضحه...
نمونه پست سرسختانه:
آخه کی تو این روزگار ازدواج میکنه ؟خودت چی؟ :دی

بالا