گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

nano.gemini

عضو جدید

عروس شدنو مادر شدن 2 تاست ها
اون یکیش دختر شدن بوووووووووود;)

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر پست گذاشتین از دیشب تا حالا!
چه خبره؟
روزنشینی دارین ؟؟؟؟؟؟

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
mossit این اواتارت خودتی ؟
این من بودم اگه تو آمریکا متولد می شدم. ولی کل ایران رو بگردی ست این لباسی که تن این دوستمون هست رو پیدا نمی کنی. خدایی می بینی آدم تجهیزات شون رو می بینه کف می کنه. سیم نازل رو انگاری همین الان واکس زدی. کلاه شون از کلاه موتورسوار های ما تمیز تره. حالا ما: یه چیزی میگیریم جلو چشممون، یا میذاریم رو سرمون، نمی دونیم ما باید جوش بدیم یا اون دسته بیل رو نگه داریم.

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر پست گذاشتین از دیشب تا حالا!
چه خبره؟
روزنشینی دارین ؟؟؟؟؟؟

3 تا دلیل داره :

1 ) دیدار حضوری : بچه ها زود زود دلشون واسه هم تنگ میشه

2 ) mossit ای دی اس ال گرفته و نانو هم دوباره فعال شده

3 ) صندلی داغ

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
این من بودم اگه تو آمریکا متولد می شدم. ولی کل ایران رو بگردی ست این لباسی که تن این دوستمون هست رو پیدا نمی کنی. خدایی می بینی آدم تجهیزات شون رو می بینه کف می کنه. سیم نازل رو انگاری همین الان واکس زدی. کلاه شون از کلاه موتورسوار های ما تمیز تره. حالا ما: یه چیزی میگیریم جلو چشممون، یا میذاریم رو سرمون، نمی دونیم ما باید جوش بدیم یا اون دسته بیل رو نگه داریم.

من که با این امکانات کم هم میسازم . به جاش اینو یادت باشه انسان هایه بزرگ در شرایط سخت ساخته می شن.

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که با این امکانات کم هم میسازم . به جاش اینو یادت باشه انسان هایه بزرگ در شرایط سخت ساخته می شن.
زینب خانم حرفا می زنیدها، اینکه مثلا شمای نوعی لباس تون بعد از جوشکاری های مداوم سوراخ بشه بعد دفعه های بعد هی از توی اون سوراخه شراره بپره تو و شما هی هر دفعه بگید آآآآآه ه ه ه میشه شرایط سخت کاری؟ بعد مثلا اون شراره ها کار خودشون رو می کنن و انسان های بزرگ کم کم ساخته میشن؟
مایی که درس می خونیم باید بدونیم که اگه همه چیز ردیف بود و جوشی خراب شد همه اش تقصیر اون جوشکار مادرمرده نیست... می خواستم مثلا به تو بگم شعار نده. خودم دارم شعار میدم...

nano.gemini

عضو جدید
کی بود، کی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی بووووووووووووووووووود چشم دیدن سرامیستا رو ندااااااااااااااااااااشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:

nano.gemini

عضو جدید
3 تا دلیل داره :

1 ) دیدار حضوری : بچه ها زود زود دلشون واسه هم تنگ میشه

2 ) mossit ای دی اس ال گرفته و نانو هم دوباره فعال شده

3 ) صندلی داغ

:D:D:D هیییییییییییی (hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii) منو میگه هاااااااااااااااااااااااااا!!!!!!:D
البته من از mossit فعااااااااااااااااااااال ترم، می دونین کههههههه!!!!!:D
:biggrin:

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کی بود، کی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کی بووووووووووووووووووود چشم دیدن سرامیستا رو ندااااااااااااااااااااشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:

من که نبودم:whistle::whistle::whistle:

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
زینب خانم حرفا می زنیدها، اینکه مثلا شمای نوعی لباس تون بعد از جوشکاری های مداوم سوراخ بشه بعد دفعه های بعد هی از توی اون سوراخه شراره بپره تو و شما هی هر دفعه بگید آآآآآه ه ه ه میشه شرایط سخت کاری؟ بعد مثلا اون شراره ها کار خودشون رو می کنن و انسان های بزرگ کم کم ساخته میشن؟
مایی که درس می خونیم باید بدونیم که اگه همه چیز ردیف بود و جوشی خراب شد همه اش تقصیر اون جوشکار مادرمرده نیست... می خواستم مثلا به تو بگم شعار نده. خودم دارم شعار میدم...

به خدا اصلا شعا ر نبود . اگه یه دفعه شراره افتاد تو لباست دفعه ی بعدی فکرتو به کار بنداز ببین چه جوری با امکانات کمی که داری کاری کنی که دیگه شراره نسوزونتت ....

در مورد رشته ی شما رو نمی دونم اما در مورد دانشگاه و رشته ی خودمون می گم :
.اسه جشنواره ی حرکت داشتم یه سری شیشه فیوز می کردم که احتیاج به ترموکوپل داشتم .

کوره ای که بهم واسه کار دادن خیلی قدیمی بود و ترموکوپلشم خراب بود . من به جاش چن تا مخروط زگر ساختم و با سوراخ درب کوره و نگاه کردن به مخروط هایه زگر داخل کوره دما رو تنظیم کردم .

منظورم اینه که یاد بیگیری زیاد غر غر نکنی که امکانات نداریم چون هیچ فایده ای نداره متاسفانه .

منم قبلنا مثه تو بودم . همش می گفتم امکاناتن نیست . ولی خوب نمیشه دست رو دست گذاشت.;)

Amir_Ans

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:D:D:D هیییییییییییی (hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii) منو میگه هاااااااااااااااااااااااااا!!!!!!:D
البته من از mossit فعااااااااااااااااااااال ترم، می دونین کههههههه!!!!!:D
:biggrin:

زینت68 از هممون فعال تره فعلا اون رکوده اسپم دستشه

بالا