گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
:surprised::surprised::surprised:

ساعت 6:49 صبحه روزه جمعه و من از دیشب نخوابیدم و توی اینتر نت بودم و باز به شغله شریفه دانلود مشغول بودم.:w20::w20::w20:
عجب شغل شريفي، مخصوصا اگه براي دكتر صدقي باشه خيلي لذت داره!!!!:confused:
منم ساعت 5 خوابيدم، ساعت 9:30 بيدار شدم، الانم باز روز از نو روزي از نو:D

m4material

مدیر تالار
معلوم نيست چي دانلود ميكرده ..... :whistle::whistle::whistle:
پشت سر خانم مرادي حرف نزديا!!! :mad:اين دكتر صدقي نازنين براي ما خواب نذاشته، مخصوصا وقتي كه با دكتر محبي كاراشون گره بخوره!!!!:w16::):confused:
راستي خانم مرادي مگه شما فرصت نگرفتين براي پروژه ها، تا 22 خرداد ديگه!!!:lol:

m4material

مدیر تالار

خب منظور همونه ديگه . بايد باشگاه باشي :w16::w16:

چه خبري ؟ چيزي شده مگه ؟ :w20::w20:
نمي دونم ، يه جوري جواب ميدادي ، انگار از دستم ناراحتيد!!!؟؟؟؟ دوستانم كه ديگه ماشاءا... سر سنگين شدن!:confused::cool:
الان ساعت 11:36 و من به شدت مشتاقم كه ببينم كي دوستان ميان و نتايج رو ميگن!:lol:ميخوام ببينم امسال كي اين شكلك:w42: رو ميذاره تو امضاش؟:lol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پشت سر خانم مرادي حرف نزديا!!! :mad:اين دكتر صدقي نازنين براي ما خواب نذاشته، مخصوصا وقتي كه با دكتر محبي كاراشون گره بخوره!!!!:w16::):confused:

بله بله :whistle::whistle:

دكتر صدقي
:whistle::whistle:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي دونم ، يه جوري جواب ميدادي ، انگار از دستم ناراحتيد!!!؟؟؟؟ دوستانم كه ديگه ماشاءا... سر سنگين شدن!:confused::cool:
الان ساعت 11:36 و من به شدت مشتاقم كه ببينم كي دوستان ميان و نتايج رو ميگن!:lol:ميخوام ببينم امسال كي اين شكلك:w42: رو ميذاره تو امضاش؟:lol:

از دست شما ؟؟؟:surprised::surprised::surprised:

مگه چيكار كردي ؟؟؟:surprised::surprised:

بقيه رو نميدونم . ولي من به شخصه ناراحت نيستم ازت ، مشكلي هم ندارم باهات :w16::w16:

نتيجه ها ساعت چند مياد ؟؟ :w20::w20:

m4material

مدیر تالار
از دست شما ؟؟؟:surprised::surprised::surprised:

مگه چيكار كردي ؟؟؟:surprised::surprised:

بقيه رو نميدونم . ولي من به شخصه ناراحت نيستم ازت ، مشكلي هم ندارم باهات :w16::w16:

نتيجه ها ساعت چند مياد ؟؟ :w20::w20:
نمي دونم:w20::w20::w20::w20:(اين جواب دوتا سوال بود:lol:)

maryam_m_r_y

عضو جدید
:surprised::surprised::surprised:

ساعت 6:49 صبحه روزه جمعه و من از دیشب نخوابیدم و توی اینتر نت بودم و باز به شغله شریفه دانلود مشغول بودم.:w20::w20::w20:
سلام..خوبين؟تمرين درس حرارتي مگه نيست؟چيكار مي كنين مگه؟بابا منم حجم كارم خيلي بالا بود وقتي دادم به صدقي اما انقدر كه شما ميگي شب زنده داري نكردم.خودتونو انقدر اذيت نكنين بابا اونم واسه صدقي!

maryam_m_r_y

عضو جدید

1نكته مبهم تو صحبتات هست!:Dيعني چي كار صدقي با محبي گره خورده؟؟محبي بنده خدا كه كار نمي خواد!!!!

m4material

مدیر تالار
هر كاري ميكنيد بگيد دكتر صدقي . كي به كيه ..... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

خدايا اين دكتر صدقي رو از اين جوون ها نگير
:whistle: :whistle: :whistle:

1نكته مبهم تو صحبتات هست!:Dيعني چي كار صدقي با محبي گره خورده؟؟محبي بنده خدا كه كار نمي خواد!!!!
راست ميگيد ، دكتر محبي كار نمي خواد،‌ولي خب ارائه سر كلاس شيمي كلوئيدي هم كار محسوب ميشه ديگه! شما كه تجربه هم دارين!!!:lol:

m4material

مدیر تالار
سلام..خوبين؟تمرين درس حرارتي مگه نيست؟چيكار مي كنين مگه؟بابا منم حجم كارم خيلي بالا بود وقتي دادم به صدقي اما انقدر كه شما ميگي شب زنده داري نكردم.خودتونو انقدر اذيت نكنين بابا اونم واسه صدقي!
من براي خواص الكتريكي 4 GB مطلب دادم! ولي اين ترم بيشتر رو كيفيت كار كردم، خيلي خوب شده( ماست فروش نميگه ماستم ترشه كه:lol:)
راست ميگن، زياد خودتونو اذيت نكنيد خانم مرادي:w16::w16::w16:

maryam_m_r_y

عضو جدید
راست ميگيد ، دكتر محبي كار نمي خواد،‌ولي خب ارائه سر كلاس شيمي كلوئيدي هم كار محسوب ميشه ديگه! شما كه تجربه هم دارين!!!:lol:

اينو واقعا ميگم من با دكتر محبي پروژه دارم اصلا كاري به كارم نداره بنده خدا!اما اونايي كه با صدقي برداشتن از دستش بدجوري شكارن!:surprised: اون ارائه سر كلوييدي هم من از سر بيكاري!! و چون با كلوييدي يك كلاس همزمان دارم و زياد سر كلاس نميام برداشتم.گفتم نكنه شاكي بشه بهم نمره كم بده.البته بيشتر از سر بيكاري چون اين ترم همش بيكار بودم!:)

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز

m4material

مدیر تالار
در زرنگي خانم مرادي هيچ شكي ندارم.:lol::w16::w16::w16::w16:
براي همتون آرزوي موفقيت ميكنم؛ نزديكاي ساعت 10 شب دوباره ميام.
ياحق:gol:

m4material

مدیر تالار
چه شبی بوده دیشب.....!!!

چه روزیه امروز....!!
برادر من که از فرط استرس هنوز از خواب بیدار نشده......!!!!!

سلام casper خانم. خوبيد ان شاءا...؟ از سمنان چه خبر؟:lol:
خوشحال شدم اينجا ديدمتون!
خب ديگه من برم واقعا!
خدا پشت و پناهتون:redface:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلی دارم که رسوای جهان است / گرفتار بتی ابرو کمان است

نگاهم سوی طاووسی بهشتی است / که نامش مهدی صاحب الزمان است

به امید ظهورش

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما زمزمه حضور را می فهمیم / معنای زلال نور را می فهمیم
از بس که به داغ انتظارت ماندیم / ای باوردل! ظهور را میفهمیم

آیهان

عضو جدید

خدا از دهنت بشنفه!

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
دیگه دارم سکته میکنم.....

بر پدر کسی که کنکور رو در آورده لعنت :w06::w06::w06::w06::w06::w06::w06::w06::w06:

بزن زنگو !!!

یعنی من همس دارم از صبح به خودم فحش می دم که می مردی یه ذره بیشتر درس بخونی یهو بری ارشد؟
من دیگه غلط بکنم اسم کنکور ور دارم بذارم !!!!!!!!!:cry:

m4material

مدیر تالار
شما چند سالته؟
دیکتت ضعیفه!:surprised:
اتفاقا ديكته شما زعيفه!:lol: ما همه باسواديم، اينجا مسل اينكه آشنا نيستين!!!:redface:
marziye_joojooخانم ببينيد داره ميگه مواديها ديكتشون زعيفه:cry::cry::cry::cry:

بالا