گپ و گفتگوی خودمانی مهندسین مواد و متالورژی

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان... صبح همگی بخیر... میبینم که کنکوری ها داره نفسشون بند میاد.... شمارش معکوس شروع شده دیگه... جمعه 8 شب... برا همه کسایی که منتظر نتیجه ها هستن آرزوی موفقیت دارم... مطمئنم همشون قبول میشن ولی امیدوارم اون دانشگاه و گرایشی رو که دوست دارن قبول شن... :gol:

آخ آخ ..
خدا به خیر بگذرونه:cry:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره!
می بینم که پیداشونم شده ...:)

دیگه من باید اینجا رو ترک کنم:biggrin:
پیر شدم:redface:
دوستای جدید اومدن جای ما .. پر انرژی و تازه !!!:)

اينقدر شلوغ شده بود كه پست ها قاطي شده بود ، باشگاه هم هنگ كرده بود ديگه .....:w05::w05:

شما جاي خود داري :w27::w30:

نري جاييا :w00::w00:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا این طوری هم نبود، من هیچ وقت بعد از امتحان جواب ها رو چک نمی کنم، جون عموما سوالا اصلا یادم نمی مونه، بعد تو قطار هم خبر آوردن که یکی از بچه ها که خیلی خونده بود خراب کرده واسه خاطر همین من خیلی اوضاعم داغون شد، حالا ایشالا این چند روز هم می گذره. هر چند الان در جواب این می زنی نه، من خراب کردم و اینا ولی ما همچنان به خاطر شیرینی هم که شده امیدواریم:smile:

دقیقاً میخاستم همینا رو بگم، مرس واقعآً انقد روحیه! ایشالا اگه مجاز شدم شیرینی که نه، ناهار بر وبچه ها محفوظه;)

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان... صبح همگی بخیر... میبینم که کنکوری ها داره نفسشون بند میاد.... شمارش معکوس شروع شده دیگه... جمعه 8 شب... برا همه کسایی که منتظر نتیجه ها هستن آرزوی موفقیت دارم... مطمئنم همشون قبول میشن ولی امیدوارم اون دانشگاه و گرایشی رو که دوست دارن قبول شن... :gol:

وااااااااااااای! :w04::w04::w04::w04:

حالا ینی چی میشههههههههههههه؟ :w05::w09::w05::w09:
به آیندمون لتمه میخوره،نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :w20::w22:
من قبول نمیشم، ولی مرسی از آرزوی خوبت
:w27:

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرضیه خانم ببخشید اشتباه لپی بود می خواستم بگم زینب خانم گفتم مرضیه خانم .:gol:

خب من از همین جا اعلام میدارم که شما مورد عفو قرار گرفتید،:w24: ولی تکرار نشه ها!!!:w08:
شوخی کردم! ولی خداییش دیگه مواظب لپت باش دیگه! :w01:
منو زینب خانوم مهربونه اسلن شبیه هم نیستیم، من هیچ وقت دانلود ندارم:biggrin::biggrin::biggrin:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ آخ ..
خدا به خیر بگذرونه:cry:

خب من از همین جا اعلام میدارم که شما مورد عفو قرار گرفتید،:w24: ولی تکرار نشه ها!!!:w08:
شوخی کردم! ولی خداییش دیگه مواظب لپت باش دیگه! :w01:
منو زینب خانوم مهربونه اسلن شبیه هم نیستیم، من هیچ وقت دانلود ندارم:biggrin::biggrin::biggrin:

البته لپ های سوسمار هم خوب تو دست می آد ها، واقعا مواظب لپ هات باش سوسمار:biggrin:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهتات شدی تو!:surprised:
اسمتو بزار آقا مهدی ( به قول حمیده کسره) نیمیتزو ( کسره) مظلوم( مهتات) حرف حساب گوش نده (کسره) پسته مصرف بالا:mad:

اگر ارشد قبول نشدي بگو توي ثبت احوال يه كار برات پيدا كنم :w18::w18:

البته حتما قبول ميشي :w16::w16:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام آقا حامد شریفی!:w16:
چطوری شما!؟:smile:
باشه ب سیو:w04::w04:
:w04::w04::w04:!

مرسی شما خوبی...
حالا چرا در می ری؟؟؟ :redface:

بچه ها بیایید و این چند روز آخر اینقدر اینایی رو که کنکور دارن رو اذیت نکنیم، فعلا بحث کنکور رو تو این بخش قدقن اعلام می کنم ( البت بدون اجازه فرهنگ خانوم و آق رضا:surprised:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز

زبونت رو گاز بگیر، مرضیه خانوم فعلا یه ارشد ثبت و احوال رزرو داره:w16::w16:

با منی؟:redface::redface::redface:
ینی من انقد تو ثبت احوال مهندم؟؟؟:surprised::surprised::surprised:
خو باشه، قبول;););)

پس چی؟ من شنیدم وقتی این کله گنده های تهرانی می خوان واسه بچه شون اسم انتخاب کنن، اول می آن از شما اجازه می گیرن..:D

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببین می خوام این کارها رو باهات بکنم:

:w28::w29:

نفرینت هم می خوای بکنم؟؟

ایشالا ریشت لای در آساسنسور گیر کنه:biggrin::D

marziye-joOjoO

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی شما خوبی...
حالا چرا در می ری؟؟؟ :redface:

بچه ها بیایید و این چند روز آخر اینقدر اینایی رو که کنکور دارن رو اذیت نکنیم، فعلا بحث کنکور رو تو این بخش قدقن اعلام می کنم ( البت بدون اجازه فرهنگ خانوم و آق رضا:surprised:

به افتخار حامد شریفی بزن کف قشنگرو!!!:w17::w17::w17:
اون افشه! در نرفتم، رومو برمیگردونم که اشکامو نبینین( دسمال برداشتم):crying2:
راس میگه راس میگه! قدغن! غدقن! غدغن! قدقن! (من نمیدونم کدومش درسته!!! هر کدومش که معنیش ممنوعه یعنی همون)

بالا