گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر چیزش خفن ترینش خوبه:w14::w14::biggrin::biggrin:
مخالفم مخالف:mad::mad:
یعنی چی اینقدر جوون خفن باشه؟نمیدونم شاید چون ساخت و تولیدی هستی؟؟(شوخی کردم به دل نگیریدا)
ولی سیالاتیا متین .آروم.گل(اینو راست میگم بدون هیچ شوخی:gol::gol::w27::w23::w42:

ata2009

عضو جدید
مخالفم مخالف:mad::mad:
یعنی چی اینقدر جوون خفن باشه؟نمیدونم شاید چون ساخت و تولیدی هستی؟؟(شوخی کردم به دل نگیریدا)
ولی سیالاتیا متین .آروم.گل(اینو راست میگم بدون هیچ شوخی:gol::gol::w27::w23::w42:
مرد باید خشن باشه اگه مثل شما اروم باشه که سرش کلاه به چه گندگی می زارن اخرشم مجبوری یه چیزییم بدی و کارخونت ورشکست می شه البته شما نمی تونین که کارگاه بزنین (شوخی کردم به دل نگیر):w23::w23::w27::w42:

آخرین ویرایش:

nilo0ofun

عضو جدید
مرد باید خشن باشه اگه مثل شما اروم باشه که سرش کلاه به چه گندگی می زارن اخرشم مجبوری یه چیزییم بدی و کارخونت ورشکست می شه البته شما نمی تونین که کارگاه بزنین (شوخی کردم به دل نگیر):w23::w23::w27::w42:

عطا اين عكساي باحالو از كجا مياري؟؟ منم موافقم سيالاتيا خيلي رومانسن ساختيا خيلي خشن فقط ما جامداتيا نرماليم :cool::whistle:
منم با همه شوخي كردما هيشكي به دل نگيره plz :w30:

ata2009

عضو جدید
عطا اين عكساي باحالو از كجا مياري؟؟ منم موافقم سيالاتيا خيلي رومانسن ساختيا خيلي خشن فقط ما جامداتيا نرماليم :cool::whistle:
منم با همه شوخي كردما هيشكي به دل نگيره plz :w30:
:w00:
بابا شما برین جامدادی درست کنین (اگه بتونین):biggrin:l (شوخي كردما هيشكي به دل نگيره )
کدوم عکسا ؟مکانیک و میگی؟

nilo0ofun

عضو جدید
:w00:
بابا شما برین جامدادی درست کنین (اگه بتونین):biggrin:l (شوخي كردما هيشكي به دل نگيره )
کدوم عکسا ؟مکانیک و میگی؟

اگه ما برات جامدادي نميساختيم كه مجبور ميشدي ترك تحصيل كني به اينجا نمي رسيدي ديگه :w04:

Mrs Armaghan

عضو جدید
سلام من ارمغان هستم و سيالاتي از دانشگاه شيراز!
به نظرم يه حسني كه سيالات نسبت به جامدات داره اينه كه سيالاتيا مي تونن مهر نظام مهندسي داشته باشن اما جامداتيا نه متاسفانه;) اصلا فكر نكنين فخر مي فروشما!:biggrin:

ata2009

عضو جدید
پس نكنه اين جامداديا رو شما ساختين؟؟؟؟ ها؟؟ :w07:
همون امكانات نداشتي كه نتونستي جامدات قبول شييييييييييي :w12:[/q

1. اگه ما این جامدادیا رو می ساختیم دیگه شما بی کار می موندیدن دلمون براتون سوخت گفتیم شما بسازین ما فداکاری کردیم وگرنه شما بی کار می موندین
  2. اینه تشکر تون؟

faryade_sokooot

عضو جدید
حرفای عجیبی میشنوم :confused: همه دنیا می دونن که مهندسی مکانیک در طراحی جامدات جنرال تمام رشته های مهندسی هستش از لیسانسش گرفته تا دکتراش :)

faryade_sokooot

عضو جدید
من مکانیکم

من مکانیکم

خارج ار شوخی مکانیک سرور تمام رشتهاس فرقی هم نمی کنه کدوم گرایش باشیم .جامدات و سیالات و ساخت همه برادر همدیگه هستن البته سیالات خواهر اوناس:biggrin: مکانیک همه جا کاربرد داره همین بدن خودمون چرا جایه دور بریم خون انسانها بر اساس قوانینه سیالاتی جریان داره حرکت اندام بر اساس قوانین مکانیک صورت می گیره .نیروگاههای برقو مهندسای مکانیک می چرخونن چون سیکلش کاملا مکانیکیه :) کلا مهندسای مکانیک بهتر درک می کنن که خالق یکتا جهانو مهندسی ساخته :gol: از اینکه مکانیکی هستم افتخار می کنم .

ata2009

عضو جدید
خارج ار شوخی مکانیک سرور تمام رشتهاس فرقی هم نمی کنه کدوم گرایش باشیم .جامدات و سیالات و ساخت همه برادر همدیگه هستن البته سیالات خواهر اوناس:biggrin: مکانیک همه جا کاربرد داره همین بدن خودمون چرا جایه دور بریم خون انسانها بر اساس قوانینه سیالاتی جریان داره حرکت اندام بر اساس قوانین مکانیک صورت می گیره .نیروگاههای برقو مهندسای مکانیک می چرخونن چون سیکلش کاملا مکانیکیه :) کلا مهندسای مکانیک بهتر درک می کنن که خالق یکتا جهانو مهندسی ساخته :gol: از اینکه مکانیکی هستم افتخار می کنم .
ایول ایول دااااش امین وو ایول

wisdom steering

عضو جدید
سلام رفقا. مخصوصا faryade_sokoot عزیز.
آقا چه دعوایی راه انداختین. بعنوان ریش سفید محل اومدم صلح برقرار کنم. همه تون خوبین اما من بهترم:lol:
گپتون بیش از حد صمیمی شده. به گیس و گیس کشی نیفتین یه وقت:eek:
یه موضوع جدید بندازین از این حال و هوا در بیایم

faryade_sokooot

عضو جدید
به نظرتون خوبه ؟؟

به نظرتون خوبه ؟؟

نظر شما در این مورد چیه که کارهامونو از قبیل مدل سازیها و انالیزها و نقشه های صنعتی که با نرم افزار انجام دادیم رو جمع کنیم و یه نمایشگاه راه بندازیم بالاخره کاره ما هم هنریه :D

wisdom steering

عضو جدید
نظر شما در این مورد چیه که کارهامونو از قبیل مدل سازیها و انالیزها و نقشه های صنعتی که با نرم افزار انجام دادیم رو جمع کنیم و یه نمایشگاه راه بندازیم بالاخره کاره ما هم هنریه :D
:w11:اينم خوبه. ميشه يه نظرسنجي هم چاشنيش كرد:redface:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.چی گفتیا.من هم افتخار میکنم.و هر چه زمان میگذره این احساس بیشتر میشه.
در مورد سیالات و اینکه خواهره من هیچ مشکلی ندارم.ولی فکر نمیکنید آقایون بهشون برمیخوره

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم بازي:neutral:
سلام.خوش آمدید.احتمالا اگه یار گیری کنند شما و آقا عطا میرید توی یه تیم(به دلیل خفن بودن)

جناب فریاد سکوت پیشنهاد شما هم عالیییییییییییییییییییییییه.

بچه ها یه سوال؟چه جوری میشه چند تا نقل قول را در یک پست آورد؟

ata2009

عضو جدید
سلام.خوش آمدید.احتمالا اگه یار گیری کنند شما و آقا عطا میرید توی یه تیم(به دلیل خفن بودن)

ایول من و اینجا تنها گیر اوردن help

بچه ها یه سوال؟چه جوری میشه چند تا نقل قول را در یک پست آورد؟
کناره thanks یه نقل قول چند گانه هست

بالا