گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

nilo0ofun

عضو جدید
سلام
حالا که بحث شیطنت شد، من یه گروه 6 نفره از بچه‌های ورودی 84 تهران جنوب(خودمم بودم) بهتون معرفی میکنم
افتخارات:
1. در سایی که سال بالایی نتونسته بودن با استادای گلابی وردارن ما ورداشته بودیم ( تو دانشگاه ما زرنگ باشی فقط میتونی واحد برداری، حق انتخاب نداری)
روش:
1. زدن مخ اپراتور
2. وادار کردن همه بچه‌ها به ورداشتن یه درس، نتیجه اینکه درس پر میشد، 100 نفر جمع میکردیم جلو گروه، مجبورشون میکردیم ظرفیت بقیه اساتید رو زیاد کنن، بعد هر چی قبلاً گرفته بودیم عوض می‌کردیم
3. دزدیدن پسووردها
2. جمع کردن پروژه پایانی در 1 روز
3. رفتن به سربازی در ترم آخر و کسب معدل 18.90 در همین ترم که در طول 4سال سابقه نداشت (شاگرد اولامون معدلشون ته تش 17.50 میشه)
ترفندای این 2تا آخری رو به دلیل بدآموزی بهتون نمیگم
3. تبدیل چند نمره زیر 10 به 13 ،14 دون هرگونه التماس و گریه و زاری
4. کش رفتن چندین نمونه سوال امتحانی با روش‌های ضربتی، که این یکی نتایجش خیلی موفقیت آمیز در نمی‌اومد
5. تقریباً هیچوقت گزارش کار نمی نوشتیم
6. به دخترای دانشگاهم کاری نداشتیم
این فقط یک خلاصه بود که فقط در کارنامه ما ثبت شده، از بیان بقیه موارد به دلیل عمومی بودن محیط معذوریم

:surprised:
:whistle:
عجب بچه مثبتیم مننننننننننن :hypocrite:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا عطا شما هر وقت عصبانی میشوید خودتون رو به برق وصل میکنید؟؟.خوب تا یخ اینجا باز بشه طول میکشه.حالا شما زیادی غصه نخور از دست میری به بقیه بحث نمیرسی

ata2009

عضو جدید
آقا عطا شما هر وقت عصبانی میشوید خودتون رو به برق وصل میکنید؟؟.خوب تا یخ اینجا باز بشه طول میکشه.حالا شما زیادی غصه نخور از دست میری به بقیه بحث نمیرسی
من حاضرم خودم و در این راه فدا کنم:w18::w14::w33::w29:

nilo0ofun

عضو جدید
آقا عطا شما مکانیکی مکانیکا هم هیچ استعدادی تو برق ندارن!!:w20:
انقدر دست به برق نزن تاپیک غم انگیز می شه ها :crying2:

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

سلام

سلام به همه بچه های مکانیک
میبینم یه تکونی به خودتون دادید!!
مبارکه.

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم حرفتو تایید کردم. ببین خودتون نمیخاین تایید بشینا.:razz: بعد میگین چرااااااااااااا:eek::eek::eek:
ببین فکرتون رو خوب نمیگید بعد میگید که چرا اینجوریه
بهتر بود که میگفتی در تایید حرف شما (بعد ادامه حرفت..)
آخه وقتی از من نقل قول میگیری و مینیویسی جوگیر نشی من شک برم میداره
حالا بیخیال .........
انگاری سوء تفاهم شده بود .......
ولی اینو بگم بچه های مکانیک جوگیر نمیشن چون اگه میخواستن جوگیر بشن همون موقعی که هر تالاری یه تاپیک برای گپ دوستانه داشتن یه فکری به حال خودشون میکردن ولی خدا رو شکر که یه محفلی اینچنینی برای بچه های گل مکانیک ایجاد شده....
دست بانی این کار درد نکنه......
خدا انشالله 100 در دنیا 1 در آخرت بهش عوض بده!!!!........

nilo0ofun

عضو جدید
ببین فکرتون رو خوب نمیگید بعد میگید که چرا اینجوریه
بهتر بود که میگفتی در تایید حرف شما (بعد ادامه حرفت..)
آخه وقتی از من نقل قول میگیری و مینیویسی جوگیر نشی من شک برم میداره
حالا بیخیال .........
انگاری سوء تفاهم شده بود .......
ولی اینو بگم بچه های مکانیک جوگیر نمیشن چون اگه میخواستن جوگیر بشن همون موقعی که هر تالاری یه تاپیک برای گپ دوستانه داشتن یه فکری به حال خودشون میکردن ولی خدا رو شکر که یه محفلی اینچنینی برای بچه های گل مکانیک ایجاد شده....
دست بانی این کار درد نکنه......
خدا انشالله 100 در دنیا 1 در آخرت بهش عوض بده!!!!........

حالا دعوا نكنين دوستمون شوخي كردن :w24:
البته مكانيكا خاكي نيستن گريسين :lol:

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا دعوا نكنين دوستمون شوخي كردن :w24:
البته مكانيكا خاكي نيستن گريسين
:lol:
کم کم بوی گریس و آچار و توربین و ...................میاد.
اگر بازهم از اصطلاحات خاص خودمون رو دارید بگید ما هم یاد بگیریم.من این گریسرو نشنیده بودم

faryade_sokooot

عضو جدید
سلام

سلام

سلام خدمت دوستان عزیز:smoke: .اگر اجازه میدین من هم وارد گفتگو هاتون میشم.:que:چی اجازه نمیدین :(

• Like
واکنش ها: floe

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقدیم به بر و بکس مکانیک
http://www.www.iran-eng.ir/picture.php?albumid=1450&pictureid=4843
شما چرا از هر چیز میرید دنبال خفن ترینش!!!
مکانیک به این لطیفی.گفتیم فضا مکانیکی بشه.ولی اینکه دیگه آدم یاد مکانیکای زندونی میوفته

faryade_sokooot

عضو جدید
سلام بر تمامی دوستان :heart: من امین هستم و رشتم مهندسی مکانیک در طراحی جامدات هستش :smile: امیدوارم بتونیم با صمیمیت هر چه بیشتر با همدیگه گپ بزنیم :gol:

بالا