گل دادن گشت ارشاد به خانم ها در تهران + عکس

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
گل دادن گشت ارشاد به خانم ها در تهران + عکس:D

مرحله جدید طرح امنیت اخلاقی در پایتخت با اهدای گل به بانوانی که حجاب و پوشش مناسب داشتند آغاز شد.
.
.
.

.
.
.
(http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/cool.gif)

آخرین ویرایش:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خلاقانه؟ :|[/QUOTE]

بله خلاقانه میشه گفت یکجور رویه جدید به جای روش های قبلی درون گشت ارشاد شکل گرفته شاید چیز خیلی خاصی نباشه ولی برای گشت ارشاد خلاقیت به حساب میاد البته من از نگاه طنز به این قضیه نگاه نمیکنم...

SunYar Architect

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینا مثلأ میخوان فرهنگ سازی کنن با گل دادن و اینا ؟؟!!! :| چقدم جواب میده :D آقا میخوای کار فرهنگی کنی از پایه شروع کن برو سینماتو درست کن که ملت فرهنگ بیگانه رو تقلید نکنن ... این همه کانال های خارجی و اونایی که بیرون رو ملت و تغییر فرهنگمون تلاش کردن اگه اینور میشد مطمئنأ اینجوری نمیشد و به جای الگو برداری از چیزهای بد و ناهماهنگ با فرهنگ ما میتونستیم تقلی مفید داشته باشیم نه مخرب .. چند ساله صداوسیما چه کاری در راستای حفط فرهنگ اصیل ایرانی و وطنی خودمون کرده که مثبت واقع شده باشه ؟؟؟ والا با این کارشون فقط مسخره و سوژه شدن براشون میمونه وبس

kag.kingboy

عضو جدید
فرهنگ سازی هم هزینه داره هم وقت میبره.

به نظرم قدم خیلی کوچیک ولی مثبت

هرچند من اعتقاد دارم در فرهنگ سازی دولت و سازمانهای دولتی باید نقش پشت پرده داشته باشن نه محسوس.

با تشکر از استارتر

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب ظاهر چه اهمیتی داره وقتی که حجاب باطن مشکل داره
حجاب به چادر سر کردن نیست ،
اینا همه چیزشون اشتباهه حتی اسم روسری ،به نظر خود من واژه روسری اشتباهه چون باید بگن توسری نه روسری

آخرین ویرایش:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی از اینکه پستهای کابرا رو حذف می کنید ...
کار کیه ؟؟؟

در کل بنویسید پس فقط عده ای خاص نظر بدهند ...اینم مث اون گل دادنه است دیگه ... هر کی خوششون بیاد

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا اینا همش فتوشاپه!!!!
تو شهر ما انقدر گیر میدن کس جرات نمیکنه بره بیرون...!!!:دی

آخرین ویرایش:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
انگار لازم شد در مورد پاک کردن پست ها ی توضیح کوچکی بدم و بگم ک اینجا گفتگوی ازاد و زنگ تفریح نیست اینجا تالار عکسه و هیچ ارتباطی ب این نداره ک من از پستی خوشم بیاد یا نیاد و بخوام سلیقه ای عمل کنم بازم میگم اینجا تالار عکسه جای گفتگو و بحث نیست
موفق باشید