[ گفت و گو ] - کارشناسی ارشـــد مهندسی شیمی 93

emadf

عضو جدید
سلام دوستان میشه کمک کنید به تفکیک بگید چه منابعی باید برای ارشد شیمی خونده بشه
زبان
حرارت
ترمو
سیالات
کنترل
جرم و عملیات
رآکتور
ریاضی [FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]
برای هر کدوم چه منابعی؟
خیلی ممنون میشم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
340تومن واسه 4 تا آزمون زیاد نیست ؟
از قیمت بقیه آزمونا مثه اکسین خبر ندارید ؟؟
همجا قیمتاشون تقریبا همین حدوده !!
البته اینم بگم آزمون های آخری بیش تر از بقیه آمون ها قیمتشون هست !! مثلا فکر کنم آزمون های 25درصد پارسه قیمتشون حدود 30 تومن باشه ولی هر آزمون 100درصدش حدود 150 تومنه !!

• Like
واکنش ها: E.AP

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه جی 5 همون روش حفظ لغته ... می دونم که بعد از دوره 16 روزش یه دوره 32 روز داره و یکی هم 72 تا .. بعد تموم میشه و از دوره خارج میشه !!

ٰممنونم

فقط حفظ لغت نیست واسه دوره همین درسا به کارم میره

من که درسا رو با جی 5 مرور میکنم

alexmorgan

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
کسی میتونه تعریف جامعی از درجه آزادی داشته باشه؟

saman001

عضو جدید
زبان
حرارت
ترمو
سیالات
کنترل
جرم و عملیات
رآکتور
ریاضی
برای هر کدوم چه منابعی؟
خیلی ممنون میشم

سلام تو همین تاپیک بچه ها نظرشون رو گفتن اگه وقت دارید میتونید مطالعه کنید جواب سوالتون رو کامل میگیرید

معتمدد

عضو جدید
زبان
حرارت
ترمو
سیالات
کنترل
جرم و عملیات
رآکتور
ریاضی
برای هر کدوم چه منابعی؟
خیلی ممنون میشم
زبان بي خيال شو هم وقت ميبره هم ضريبش پايين
حرارت سيالات راكتور راهيان
جرم و عمليات=جرم پارسه(ميرزازاده) جرم و عمليات1و2 پارسه(انتظاري) جرم راهيان
كنترل تا فصل4 راهيان خوبه-من خودم فصل 5 بيخيال شدم
رياضي يا راهيان يا پارسه
ترمو يا راهيان يا پوران

ئدز

عضو جدید
زبان بي خيال شو هم وقت ميبره هم ضريبش پايين
حرارت سيالات راكتور راهيان
جرم و عمليات=جرم پارسه(ميرزازاده) جرم و عمليات1و2 پارسه(انتظاري) جرم راهيان
كنترل تا فصل4 راهيان خوبه-من خودم فصل 5 بيخيال شدم
رياضي يا راهيان يا پارسه
ترمو يا راهيان يا پوران
کنترل کتاب نیک اذر
جرم بهمنیار+راهیان(عمل از هیچی راضی نیستم)
ریاضی راهیان خوبه پارسه رو الکی بزرگ کردن
ترمو خودش سخت هست باید تست زیاد بزنی راهیانم خوبه

ئدز

عضو جدید
یه کتاب تست خوب برای زبان عمومی معرفی کنید.و اگه نظری درباره ی زبان عمومی دارید لطفا بگید

E.AP

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میتونه تعریف جامعی از درجه آزادی داشته باشه؟
سلام دوست عزیز
در واقع میشه درجه آزادی رو به اینصورت تعریف کرد که درجه آزادی اون دسته از خواصی هستند که با داشتن آنها می تونیم خواص دیگه رو هم به دست بیاریم فرضا اگر درجه آزادی f=2 باشه به این معناست که با داشتن دو خواص از خواص سیستم میتونیم خواص دیگه رو هم به دست بیاریم مثلا با داشتن دما و فشار میتونیم انتالپی ,آنتروپی و... رو به دست بیاریم
یا چنانچه درجه آزادی برابر با یک باشه f=1 به این معناست که با داشتن یکی از خواص مثل دما یا فشار یا غیره می تونیم خواص دیگه رو هم محاسبه کنیم

ئدز

عضو جدید
سلام برای درس انتقال جرم کدوم کتاب بهتره.من کتاب بهمنیارو خوندم و راهیان .درضمن من طبق ازمون پارسه 50 درصد اولو تقریبا خوندم به نظر شما با ازمون برم جلو یا اصلا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برای زدن تست زبان عمومی کدوم کتاب خوبه؟

ئدز

عضو جدید
سلام چرا کسی نیست ؟تازه بعد از ازمون همه باید فعال شن؟اینهمه جامعه اماری پارسه بالاست فقط 883 نفر؟میشه یه توضیحی در مورد تفسیر کارنامه ازمون بدید؟کسی میدونه امار ماهان چند نفره؟؟؟؟؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام چرا کسی نیست ؟تازه بعد از ازمون همه باید فعال شن؟اینهمه جامعه اماری پارسه بالاست فقط 883 نفر؟میشه یه توضیحی در مورد تفسیر کارنامه ازمون بدید؟کسی میدونه امار ماهان چند نفره؟؟؟؟؟
سلام
نگران جامعه آماری نباشید .. این آزمون اول هست و خیلی ها شرکت نمی کنن .. و خیلی ها هم ثبت نام کردن و چون نرسیدن که خودشون رو برای این آزمون آماده کنن اصلا نیامدن که ازمون بدن ...
به همین دلیل هم خیلی نمیشه روی رتبه های این ازمون ها حساب باز کرد .. این ازمون ها بیشتر جنبه آموزشی داره و امادگی ذهن شما رو برای یک تفکر 4 ساعته بالا می بره !!
شما فقط تلاش کنید که خورتون رو برای این آزمون ها اماده کنید بدون در نظر گرفتن رتبتون ... آزمون های اخز مثل 50 درصد دوم و مخصوصا 100 درصد ها هم جامعه آماری بالایی دارند و هم دید خوبی نسبت به جایگاه شما بین بقیه می دهند ..

hothit

عضو جدید
سلام.این سواله منم هست اینکه با برنامه خودم پیش برم یا با برنامه پارسه؟اگه با برنامه خودم پیش برم زود تر کتابارو تمام میکنم اما اگه با پارسه برم جلو حالا حالا ها کتابا تموم نمیشه .

ئدز

عضو جدید
شرط پذيرش دانشجو بدون كنكور در دانشگاه شريف
به گزارش مهر، دانشگاه صنعتی شریف بر اساس آئين‎نامه "ارائه تسهيلات به برگزیدگان علمی برای ورود به دوره‌های تحصیلی بالاتر" وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، از ميان دانشجويان کارشناسی ورودی ۸۹ و دورشته‌اي‌های ورودی ۸۸ اين دانشگاه و سایر دانشگاه‌های منتخب به شرح پیوست، تعداد محدودي را بدون آزمون ورودي جهت ورود به دوره‎هاي كارشناسي ارشد مي‎پذيرد.

متقاضيان مي‎بايست فرم درخواست و مدارک خود را از تاريخ ۴ آبان تا ۱۹ آبان ۹۲ به دفتر استعدادهاي درخشان دانشگاه ارائه كنند. زمان تقریبی اعلام نتایج پذیرش، نیمه دوم آذر ۹۲ و اعلام نتایج تکمیل ظرفیت پذیرش از میان تقاضاهای ارائه شده در مهلت فوق‌الذکر، مرداد ۱۳۹۳ خواهد بود.

داوطلبان باید دارای حداقل معدل ۱۷ بوده و حداقل ۱۰۰ واحد درسی در مقطع کارشناسی را گذرانده باشند از دیگر شرایط برای پذیرش می توان به اتمام تحصیلات کارشناسی تا تاریخ ۳۱شهریور۹۳، داشتن رتبه‌های یک تا سه برای داوطلبان سایر دانشگاه‌ها (پرونده داوطلبان سایر دانشگاه‌ها که رتبه یک تا سه را ندارند امّا معدّل آنان ۱۸ و بالاتر است نیز قابل بررسی است) اشاره کرد.

صرفا در مورد داوطلبان رشته‌های شیمی، علوم کامپیوتر و مهندسی وعلم مواد، پرونده داوطلبانی که معدل بالای ۱۶.۵داشته و جزء ۱۰% نخست دوره کارشناسی رشته خود باشند، قابل بررسی است. پذيرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد فقط به جهت تشويق و حمايت از دانشجويان با وضعيت تحصيلی ممتاز صورت گرفته و فرایندی جدا از آزمون عادي کارشناسی ارشد است. لذا تاكيد مي‎شود كه ارائه تقاضا از اين طريق هيچگونه حقي در رابطه با برخورد ویژه با متقاضي در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ايجاد نمي‎نمايد و به كليه متقاضيان توصيه مي‎شود مراحل و پيش‌نيازهاي آزمون عادي کارشناسی ارشد را دقيقاً رعايت کنند.

پذیرش دانشجو فقط ازدانشگاه‌های، ۱-صنعتی شریف ۲- دانشگاه تهران ۳- دانشگاه صنعتی امیرکبیر ۴- دانشگاه صنعتی اصفهان ۵- دانشگاه شیراز ۶- دانشگاه علم و صنعت ۷- دانشگاه فردوسی مشهد ۸- دانشگاه تبریز ۹- دانشگاه شهید بهشتی ۱۰- دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ۱۱- دانشگاه صنعت نفت(رشته مهندسی نفت) ۱۲- دانشگاه اصفهان (رشته‌های علوم پایه) ۱۳- دانشگاه علامه طباطبایی (رشته‌های اقتصاد و مدیریت) خواهد بود.

شانسو نگاه دانشجو ممتازم بشی جایی رات نمیدن..................

ahvaz611

عضو جدید
لطفا بچه هایی که 25% اول پارسه رو شرکت کردن اگه مقدور هستش سوالا رو بزارن ...
ممنون

ئدز

عضو جدید
سلام اول این که من وسیله ایی که خوب عکس بگیره ندارم وگرنه حتما براتون میزاشتم.....در ضمن من دفترچه رو ترکوندم.....حالا کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه جوری از سیستم همپای پارسه استفاده کنم اسم کاربری و رمزمو میدم وارد نمیشه میشه کمک کنید؟فورییییییییییییییی یه عالمه سوال دارم در ضمن من فقط ازمون ثبت نام کردم

معتمدد

عضو جدید
سلام اول این که من وسیله ایی که خوب عکس بگیره ندارم وگرنه حتما براتون میزاشتم.....در ضمن من دفترچه رو ترکوندم.....حالا کسی میتونه منو راهنمایی کنه که چه جوری از سیستم همپای پارسه استفاده کنم اسم کاربری و رمزمو میدم وارد نمیشه میشه کمک کنید؟فورییییییییییییییی یه عالمه سوال دارم در ضمن من فقط ازمون ثبت نام کردم
يه زنگ بهشون بزنيد خودشون راهنماييت ميكنن
همپا براي شما هم هست ميتونيد ازشون كمك بگيريد

niusha t

عضو جدید
باید از فایرفاکس استفاده کنین تا براتون بازکنه اگراز فایرفاکس استفاده کردین نشد احتمالا رمزتونو خودشون اشتباه زدن مال من که اینجوری شد

ئدز

عضو جدید
باید از فایرفاکس استفاده کنین تا براتون بازکنه اگراز فایرفاکس استفاده کردین نشد احتمالا رمزتونو خودشون اشتباه زدن مال من که اینجوری شد
زنگ زدم انگار باید برای مشاوره هم ثبت نام میکردم من 490 تومن دادم شما هم همین قدر دادید و میتونید استفاده کنید؟اگه بازم میتونید با شرایط استفاده کنید بهم بگید

niusha t

عضو جدید
اینونمیدونم که مشاوره جداس یا نه چون من تابستون کلاس و آزمون نوشتم تقریبا 2.5 دادم فکرکنم مشاوره هم شاملش بوده - من که استفاده کردم بد نبود ببینین مشاوره خوبه ولی اگه جدابخواین پول بدین نمی ارزه چون بیشتراون چیزایی که میگه خودتون میدونین یا توی این تاپیک یه چندنفری هستن که عالی راهنمایی میکنن وبهترین مشاوره ها رومیدن به بچه هاکه واقعاازشون ممنونم- آزمون اول پارسه هم که استاندارد نبوداگه یه وقت خراب کردین ناراحت نباشین 2 تا 50% و 2تا 100% ها تعیین کننده هستن بقیه بیشترجنبه اینو دارن که بتونین چندساعت یه جا بشینین یا اینکه از کدوم درسا شروع کنین و زمان بندی و این حرفا
موفق باشین:)
زنگ زدم انگار باید برای مشاوره هم ثبت نام میکردم من 490 تومن دادم شما هم همین قدر دادید و میتونید استفاده کنید؟اگه بازم میتونید با شرایط استفاده کنید بهم بگید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
با مشاوره هایی که از دوستانم بخصوص جناب پوریا گرفتم منم تصمیم گرفتم ثبت نام کنم برای ارشد . :) .
میدونم دیر تصمیم گرفتم و حدودا یه سال و نیم هست از درس دور بودم ولی خب توقع زیادی از خودم ندارم.میخوام همینجوری تفریحی اگه بتونم درس بخونم.ولی ثبت نام میکنم و کنکور میدم :) .
اگر توصیه ای داشتین برای اینکه بهتر استارت بزنم بهم بگین ممنون :) .

بالا