[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه که ایشالله که همه مون قبولیم.اگر هم نشدیم ولی پایه درسیمون قوی بود و مطمئن بودیم اگه بخونیم میتونیم یه رتبه خیلی خوب بیاریم واسه سال بعدش، بشینی بخونی یه سال یه دولتی خوب قبول بشی خیلی بهتر تا اینکه دوسال پول و وقتتو صرف دانشگاه آزاد کنی.البته نظر من این بود.واسه کار مدرک آزاد زیاد بدرد نمیخوره.حتی بعضی استخدامی های دولت فقط مدرک دولتی قبول میکنند.حالا دیگه بستگی به خودت و برنامه ات واسه آینده داره
ممنون دوست عزیز از پاسخگوییتون. از یه طرف دلم نمیاد یه سال عقب بیفتم از یه طرفم دانشگاه ازاد میتونی هر رشته ای که خواستی با ضرایب مساوی در مجموعه مهندسی شیمی شرکت کنی مثلا صنایغ غذایی -بیو -محیط زیست و...... .از یه طرفم دلم نمیاد پول بکنم تو شکم دانشگاه ازاد چون فقط هدفشون همینه . حالا تردید دارم چیکار کنم . :razz:

eng.che

کاربر فعال
سلام.
بنظرم بیو ساده تر مهندسی شیمی بود. البته ریاضیش کلا متفاوت بود. راکتورش مثل هم بودن حتی یک سوال عینا تکرار شده بود. همون راکتور پلاگ درجه صفر که واکنش گازی با حجم ثابت بود. جواب اون چی میشد؟
بچه ها حالا من قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد.کنکور های دیگه ای که دادین نسبت به شیمی چطور بود؟؟بیو،گاز و یا هر کنکور دیگه

atefe24

عضو جدید
بچه ها درصداتونو رو کنیم ببینیم وضعیت چجوریه؟ یا حداقل میانگینتون رو.به نظر من میانگین امسال پایین تر از پارساله.پارسال سوالاش بهتر بود.امسال سوالا شک دار بودن برا همین فک کنم پایین تر باشه میانگین

atefe24

عضو جدید
بچه ها قبول دارین بی دقتی خیلی کردیم؟من که خودم وقتی میبینم بعضی تستارو غ زدم یا نزدم میخوام سرمو بکوبم تو دیوار

شدیدا موافقم باهات.مخصوصا جرم.البته من همش فک میکردم وقتم الان تموم میشه استرس الکی داشتم...بیخیال هرچی خدا بخواد همونه

bad..boy

عضو جدید
بچه ها درصداتونو رو کنیم ببینیم وضعیت چجوریه؟ یا حداقل میانگینتون رو.به نظر من میانگین امسال پایین تر از پارساله.پارسال سوالاش بهتر بود.امسال سوالا شک دار بودن برا همین فک کنم پایین تر باشه میانگین

من فکر می کنم
حرارت بشه 50
مکانیک رو نمی تونم حدس بزنم بین 20تا 40
ترمو 60
جرم و عملیات بین 60 تا 70
راکتور 60
ریاضی هم بین 25 تا 35
زبان و کنترل هم صفر

فکر می کنید تا رتبه چند امید داشته باشم؟

بچه ها 107 رو مطمئنین 2 میشه؟من رفتم چک کردم هم تو پوران هم تو راهیان نوشته شیب خط تبادل زمانی 1 میشه که رفلاکس کامل داشته باشیم.فک کنم جواب این سوال همون شدت تبخیر زیاد باید باشه

به نظر من که 107 گزینه 3 میشه و تقریبا هم مطمئنم!

atefe24

عضو جدید
من فکر می کنم
حرارت بشه 50
مکانیک رو نمی تونم حدس بزنم بین 20تا 40
ترمو 60
جرم و عملیات بین 60 تا 70
راکتور 60
ریاضی هم بین 25 تا 35
زبان و کنترل هم صفر

فکر می کنید تا رتبه چند امید داشته باشم؟

ایشالا اگه درصد چرم و عملیاتت تغییر نکنه رتبت خوب میشه.والا نمیتونم دقیق نظر بدم چون مطمئن نیستم اما پارسال میانگین من 38 بود رتبم شد 854 دوستم مینگینش 43 بود شد 460 و یکی دیگه از بچه ها با میانگین 48 شد 230.

mojii_joon

عضو جدید
سلام.
بنظرم بیو ساده تر مهندسی شیمی بود. البته ریاضیش کلا متفاوت بود. راکتورش مثل هم بودن حتی یک سوال عینا تکرار شده بود. همون راکتور پلاگ درجه صفر که واکنش گازی با حجم ثابت بود. جواب اون چی میشد؟
ساده تر از مهندسی شیمی؟؟؟:eek::eek:اون دیگه عجب کنکوری بوده.یعنی من عاشق این کنکور بیو هستم حیف که از خودش متنفرم،متنفر.یکی از دوستام پارسال کلا یکی دو ماه خوند رتبه اش حدود صدو خورده ای بیو شد.الان داره روزانه سهند تبریز میخونه.

atefe24

عضو جدید
ساده تر از مهندسی شیمی؟؟؟:eek::eek:اون دیگه عجب کنکوری بوده.یعنی من عاشق این کنکور بیو هستم حیف که از خودش متنفرم،متنفر.یکی از دوستام پارسال کلا یکی دو ماه خوند رتبه اش حدود صدو خورده ای بیو شد.الان داره روزانه سهند تبریز میخونه.

یعنی به نظر تو کنکور مهندسی شیمی ساده بود؟؟؟

mojii_joon

عضو جدید
یعنی به نظر تو کنکور مهندسی شیمی ساده بود؟؟؟
آره،به نسبت سالهای دیگه بود،نبود؟؟؟منظورم این نیست که من همه رو زدم ها.ولی از هر کس از دوستام میپرسم میگه ساده بوده.سوالا کنکوری نبودند.مخصوصا بعضی از درسها.کنکور گاز پارسال رو یادمه من شرکت نکردم اما همه بچه ها میگفتند ساده بوده.وقتی رتبه ها اومد از 7 نفری که من میشناختم کنکور گاز دادند هیچکی حتی مجاز نشده بود. اختلاف رتبه ها رو فقط چند درصد اختلاف جزیی تعیین کرده بود.حالا بذار نتایج بیاد معلوم میشه منظورم.واسه همین میگم من از نتیجه میترسم دیگه.

zahra_am68

کاربر فعال
آره،به نسبت سالهای دیگه بود،نبود؟؟؟منظورم این نیست که من همه رو زدم ها.ولی از هر کس از دوستام میپرسم میگه ساده بوده.سوالا کنکوری نبودند.مخصوصا بعضی از درسها.کنکور گاز پارسال رو یادمه من شرکت نکردم اما همه بچه ها میگفتند ساده بوده.وقتی رتبه ها اومد از 7 نفری که من میشناختم کنکور گاز دادند هیچکی حتی مجاز نشده بود. اختلاف رتبه ها رو فقط چند درصد اختلاف جزیی تعیین کرده بود.حالا بذار نتایج بیاد معلوم میشه منظورم.واسه همین میگم من از نتیجه میترسم دیگه.

هر وقت سوالای حفظی زیاد میدن همینجوری میشه
منم احساس میکنم رتبه ها و درصدها به هم نیاد!! شدیدا میترسم بدتر از پارسال بشم
از قبل هم پیشاپیش به بقیه گفنم که امکان داره بدتر از پارسال بشم یهویی جا نخورن:biggrin:

zahra_am68

کاربر فعال
ایشالا اگه درصد چرم و عملیاتت تغییر نکنه رتبت خوب میشه.والا نمیتونم دقیق نظر بدم چون مطمئن نیستم اما پارسال میانگین من 38 بود رتبم شد 854 دوستم مینگینش 43 بود شد 460 و یکی دیگه از بچه ها با میانگین 48 شد 230.

ببین از روی میانگین اینجوری نمیشه حساب کرد
بعضی درسها میانگین کلی پایین هست یک نفر اونو بالا میزنه رتبش خوب میشه
یه ضریب پنهان هست که با میانگین سنجیده میشه

atefe24

عضو جدید
خب به حرفای دوستات اعتماد نکن اونایی که میگن ساده بوده صبر کن موقع اومدن رتبه ها یه احوالی ازشون بپرس.اینجوری میگین آدم استرس میگیره بخدا ،فک میکنه سوالا واقعا ساده بوده اما این خراب کرده :confused:

mojii_joon

عضو جدید
خب به حرفای دوستات اعتماد نکن اونایی که میگن ساده بوده صبر کن موقع اومدن رتبه ها یه احوالی ازشون بپرس.اینجوری میگین آدم استرس میگیره بخدا ،فک میکنه سوالا واقعا ساده بوده اما این خراب کرده :confused:
نه اصلا بحثم سر اعتماد به حرف بقیه نیست.نظر خودمم هست.تو کنکور امسالو مقایشه کن با مثلا سال 89 یا 90 یا حتی سوالای بعضی از این آمون آزمایشی ها.مطمئن باش همونایی هم که نزدیم یا غلط زدیم اکثرش بخاطر استرس جلسه بوده وگرنه کنکور به نسبت سالهای دیگه آسون تر بوده.

safa13

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه لینک تخمین رتبه هم مدرسان داره.....اینم آدرسش سر بزنین....

http://rankestimation.modaresanesharif.ac.ir/Account/LogIn

ممنون دوست عزیز...
ولی این خیلی قاطیه...اینا معمولا بر اساس کنکور پارسال تخمین میزنن...که مسلما پارسال میانگین در صدها معلومه که بهتر بوده...
ولی من درصدهای پارسال خودم رو هم گذاشتم...4برابر رتبه ای رو که آوردم ٍبهم نشون داده...بعد نوشته آخرین فرد قبولی در رشته 3300 بین الملل سیستان...این دیگه تعجب آورتره...واقعا بین الملل اینقدر پایین میگیره؟ :-O

zahra_am68

کاربر فعال
ممنون دوست عزیز...
ولی این خیلی قاطیه...اینا معمولا بر اساس کنکور پارسال تخمین میزنن...که مسلما پارسال میانگین در صدها معلومه که بهتر بوده...
ولی من درصدهای پارسال خودم رو هم گذاشتم...4برابر رتبه ای رو که آوردم ٍبهم نشون داده...بعد نوشته آخرین فرد قبولی در رشته 3300 بین الملل سیستان...این دیگه تعجب آورتره...واقعا بین الملل اینقدر پایین میگیره؟ :-O

,واسه من بهتر از رتبه خودم نشون داد!!! فکرنکنم خیلی استاندارد باشه!!!

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بنظر من سوالا نسبتا آسون بود.بیشترشو قبلا حل کرده بودم.اما سر جلسه خراب کردم.بعد اینکه حرارت و ترمو و عملیات رو حل کردم دیگه مغزم اصلا انرژی نداشت فکر کنه.حتی فرمول های ساده رو هم یادم نمی اومد.مثل ماشینی که سوختش تموم شده باشه.نمیدونم مشکل از منه یا شماها هم اینطور میشید؟:(

afrooz

عضو جدید
بنظر من سوالا نسبتا آسون بود.بیشترشو قبلا حل کرده بودم.اما سر جلسه خراب کردم.بعد اینکه حرارت و ترمو و عملیات رو حل کردم دیگه مغزم اصلا انرژی نداشت فکر کنه.حتی فرمول های ساده رو هم یادم نمی اومد.مثل ماشینی که سوختش تموم شده باشه.نمیدونم مشکل از منه یا شماها هم اینطور میشید؟:(
نه ظاهرا اینایی که اینجا رفت و امد دارن هنوز سوخت مغزشون تموم نشده! چون از لحظه ای که از جلسه کنکور اومدن،مشغول تحلیل کارشناسانه سوالات هستن

atefe24

عضو جدید
مگه مدرسان قرار نبود 23 ام کلید بده بیرون؟اکثر رشته ها رو داده اما م.شیمی هنوز رو نذاشته رو سایتش

fnoshadi2012

عضو جدید
باسلام

باسلام

طبق نظرخودتون کوتاه وفشرده یا ناپلئونی بخونی بهتره وقتی جسارت نکرده باشیم:biggrin:

javid192

عضو جدید
راست میگی منم خیلی استرس دارم تا نتیجه ها بیاد ولی نمیتونم درصد حساب نکنم:cry:

yaromeh

عضو جدید
طبق نظرخودتون کوتاه وفشرده یا ناپلئونی بخونی بهتره وقتی جسارت نکرده باشیم:biggrin:

ناپلئون ميگويد در جنگها هميشه بايد به نقاط ضعف دشمن بايد حمله كرد
داداش همون نه كوتاه نه بلند همراه با خلاصه برداري و خلاصه خواني و تست بيشمار برو جلو خيرشو ببيني

mahdiyeh1367

عضو جدید
به نظرتون با وضع كنكور امسال آدم بايد آزاد ثبت نام بكنه يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ تا فردا شب هم فقط فرصت هست

بالا