[ گفت و گو ] - ارشـــد 92

mojii_joon

عضو جدید
من آخرین آزمون آزمایشیم رتبه 2 شدم انقد با اعتماد به نفس رفتم سر جلسه که نگو گند زدم برگشتم،الان میبینم وضعم خرابتر از اونچیزیه که فک می کردم،کاربرد رو راحت میشد 80 زد اما نرسیدم بزنم :cry: چرا منو توو این موقعیت قرار میدین:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
آزمون سنجش؟منم مثل تو ام.همش هی نشستیم مسئله حل کردیم.نگو باید همه چی رو حفظ میکردیم میرفتیم سر جلسه.گند زدیم:crying::crying::crying::crying::crying::crying:

zahra_am68

کاربر فعال
میدونم اینو.میگم در صورت برابری دلتا ایکس و وای باید شرط درست باشه دیگه.مگه این شرط حالت کلی نیست؟پس برای حالت خاص هم باید صادق باشه

اره درسته
من حواسم به این نبود که از روی اون شرط چک کنم درگیرش شدم اخرشم یادم نیست جواب دادم یا نه

navid_iut_chem

عضو جدید
خبلی خوب زدی مهندس ....131 رو مطمئنی درست زدی ...............آخه من تو جرم خونده بودم که dz به dt میشه NM به رو

سوال 131 اینجوری استدلال کردم که تو جرم برا حالت ناپایدار داشتیم شار میشه منفی تغییرات مول نسبت به زمان تقسیم بر سطح و اگه مولو بنویسی جرم بر جرم مولی و جرمم بنویسی دانسیته ضربدر حجم نوع تابعیت تغییرات شعاع باید متناسب با جرم مولی و معکوس با دانسیته باشه.

bad..boy

عضو جدید
نه شرط پایداری برای دوبعدی فوریه کمتر از یک چهارمه.دلتا ایکس و دلتا وای رو برابر بگیری میشه گزینه 2

یک نکته ای که این سوال داشت این بود که آلفا همیشه ضریب دلتا t بود وای این دفعه تو صورت سوال سمت راست داده بودش برای همین ضریب دلتا t نمیشد و میشد گزینه 2

zahra_am68

کاربر فعال
بجه ا به نظرشما امسال میانگین درصدها بیشتر از پارساله یا کمتر؟
اگه مث پارسال باشه من با درصدام هیچ جا قبول نمیشم
مخصوصا سیالات و حرارتم که داغون زدم:(

mojii_joon

عضو جدید
یک نکته ای که این سوال داشت این بود که آلفا همیشه ضریب دلتا t بود وای این دفعه تو صورت سوال سمت راست داده بودش برای همین ضریب دلتا t نمیشد و میشد گزینه 2

کلا همه کاری کرده بودن که ما غلط بزنیم اینو.
زهی خیال باطل.واقعا چی فکر کردن در مورد ما؟؟:cool:
زنده باد دانشجوی ایرانی:)

navid_iut_chem

عضو جدید
بجه ا به نظرشما امسال میانگین درصدها بیشتر از پارساله یا کمتر؟
اگه مث پارسال باشه من با درصدام هیچ جا قبول نمیشم
مخصوصا سیالات و حرارتم که داغون زدم:(

منم این دو تا درسو بد زدم.اصلا حرارت کل امتحانمو تحت تاثیر قرار داد چون با حرارت شروع کردم.حساب ویژه ای روش باز کرده بودم اما بیچارم کرد.

mojii_joon

عضو جدید
بچه ها حالا من قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد.کنکور های دیگه ای که دادین نسبت به شیمی چطور بود؟؟بیو،گاز و یا هر کنکور دیگه

atefe24

عضو جدید
کلا همه کاری کرده بودن که ما غلط بزنیم اینو.
زهی خیال باطل.واقعا چی فکر کردن در مورد ما؟؟:cool:
زنده باد دانشجوی ایرانی:)

mojii دعوام نکن اما من میگم 1 درسته.قبل اینکه اون شرطو چک کنی(که باید وقتی دلتا ایکس با دلتا وای هم برابره صدق کنه) طبق روال همیشگی حلش کن.گزینه 1 بدست میاد دیگه.بعد چطوری تغییرش میدی که میشه گزینه 2؟

bad..boy

عضو جدید
سوال 131 اینجوری استدلال کردم که تو جرم برا حالت ناپایدار داشتیم شار میشه منفی تغییرات مول نسبت به زمان تقسیم بر سطح و اگه مولو بنویسی جرم بر جرم مولی و جرمم بنویسی دانسیته ضربدر حجم نوع تابعیت تغییرات شعاع باید متناسب با جرم مولی و معکوس با دانسیته باشه.

من برای ریاضی فقط محاسبات عدد ی خوندم ............ سوال 148 برای روش سیمپسون مگه نباید 180برای خطا داشته باشه من رو همین حساب زدم گزینه 2....................الان هم نگاه کردم دیدم 180 داره ................................

atefe24

عضو جدید
بچه ها حالا من قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد.کنکور های دیگه ای که دادین نسبت به شیمی چطور بود؟؟بیو،گاز و یا هر کنکور دیگه
من گاز دادم از شیمی سخت تر بود.سیالاتش که بینهایت سخت بود ریاضیشم یجوری بود.بقیه درسا سخت تر از شیمی.آها عملیاتش خوب بود

nasrinavm

عضو جدید
آزمون سنجش؟منم مثل تو ام.همش هی نشستیم مسئله حل کردیم.نگو باید همه چی رو حفظ میکردیم میرفتیم سر جلسه.گند زدیم:crying::crying::crying::crying::crying::crying:
باز خدارو شکر انگار وضعیته تو خیلی بهتر از منه. روحیه تونم خوبه کی میشینین بررسی می کنین سوالارو. من برا دانشگاه تهران برنامه ریخته بودم الان توو شوکم!حیف اونهمه زحمتم.

bad..boy

عضو جدید

من فرآوری گاز دادم در همین سطح بود و لی من خیلی بهتر زدم حیف که تعداد خیلی کمی می خوان

mojii_joon

عضو جدید
mojii دعوام نکن اما من میگم 1 درسته.قبل اینکه اون شرطو چک کنی(که باید وقتی دلتا ایکس با دلتا وای هم برابره صدق کنه) طبق روال همیشگی حلش کن.گزینه 1 بدست میاد دیگه.بعد چطوری تغییرش میدی که میشه گزینه 2؟
راستش از درسا دیگه چیزی یادم نمونده که بخوام دوباره حلش کنم:biggrin:
ایشالله اگه حل کردم بعدا بهت میگم.سر جلسه فقط بار همون نکته ای که گفتم زدمش و راستش حل کامل ننوشتم که بخوام الان استدلال کنم برات.اصلا ایشالله هم من درست زدم هم شما ها:)

navid_iut_chem

عضو جدید
من برای ریاضی فقط محاسبات عدد ی خوندم ............ سوال 148 برای روش سیمپسون مگه نباید 180برای خطا داشته باشه من رو همین حساب زدم گزینه 2....................الان هم نگاه کردم دیدم 180 داره ................................
درسته اما اگه یادت باشه یه مشتق چهارم تابع در نقطه c هم تو فرمول بود.اگه اونو حساب نمیکردی اصلا هیچوقت 8 به توان 5 ایجاد نمیشد.

mojii_joon

عضو جدید
باز خدارو شکر انگار وضعیته تو خیلی بهتر از منه. روحیه تونم خوبه کی میشینین بررسی می کنین سوالارو. من برا دانشگاه تهران برنامه ریخته بودم الان توو شوکم!حیف اونهمه زحمتم.
وضعیتم خوبه؟نه بابا.منم واسه دانشگاه شریف برنامه ریزی کرده بودم ولی با این کنکور دانشگاه مزار شریف هم قبول نمیشم:biggrin:
خودتو ناراحت نکن.اولا صبر کن نتیجه بیاد بعد با هم آبغوره بگیریم نه قبلش.بعدشم حداقلش اینه که زحمتمونو کشیدیم.ولی واقعا حیف اون همه زحمت

atefe24

عضو جدید
راستش از درسا دیگه چیزی یادم نمونده که بخوام دوباره حلش کنم:biggrin:
ایشالله اگه حل کردم بعدا بهت میگم.سر جلسه فقط بار همون نکته ای که گفتم زدمش و راستش حل کامل ننوشتم که بخوام الان استدلال کنم برات.اصلا ایشالله هم من درست زدم هم شما ها:)

آره ایشالا بنویسه گزینه 1 و 2 درسته که هر 2مون راضی شیم :)

bad..boy

عضو جدید
درسته اما اگه یادت باشه یه مشتق چهارم تابع در نقطه c هم تو فرمول بود.اگه اونو حساب نمیکردی اصلا هیچوقت 8 به توان 5 ایجاد نمیشد.
مرسی مهندس........من آخر جلسه بود حوصلش رو نداشتم حسابش کنم .....برا همین دیدم 180 داره زدم ....البته رو ریاضی هم سرمایه گذاری نکرده بودم برا ارشد

bad..boy

عضو جدید
وضعیتم خوبه؟نه بابا.منم واسه دانشگاه شریف برنامه ریزی کرده بودم ولی با این کنکور دانشگاه مزار شریف هم قبول نمیشم:biggrin:
خودتو ناراحت نکن.اولا صبر کن نتیجه بیاد بعد با هم آبغوره بگیریم نه قبلش.بعدشم حداقلش اینه که زحمتمونو کشیدیم.ولی واقعا حیف اون همه زحمت
اینا همش حدسه تا اومدن نتایج نمیشه رو چیزی حساب کرد......................

mojii_joon

عضو جدید
من فرآوری گاز دادم در همین سطح بود و لی من خیلی بهتر زدم حیف که تعداد خیلی کمی می خوان

من گاز دادم از شیمی سخت تر بود.سیالاتش که بینهایت سخت بود ریاضیشم یجوری بود.بقیه درسا سخت تر از شیمی.آها عملیاتش خوب بود

فرآوری خوب نیست.رشته اش نه هااا.کنکورش.من دوستم شاگرد اول صنعت نفت بود.با اینکه خوب داده بود کنکورو حتی مجاز نشد.شرکت کننده اش خیلیه

nasrinavm

عضو جدید
مزار شریف رو خوب اومدی:biggrin: باشه صب میکنم به امید معجزه;)

navid_iut_chem

عضو جدید
بچه ها قبول دارین بی دقتی خیلی کردیم؟من که خودم وقتی میبینم بعضی تستارو غ زدم یا نزدم میخوام سرمو بکوبم تو دیوار

bad..boy

عضو جدید
بچه ها قبول دارین بی دقتی خیلی کردیم؟من که خودم وقتی میبینم بعضی تستارو غ زدم یا نزدم میخوام سرمو بکوبم تو دیوار
من که اگه برگشته بودم سوالا رو چک بکنم راحت جرم عملیات و حرارت و راکتور رو 80 می زدم...........................حیفش:(

بالا