[ گفت و گوی کنکوری ] - مطالعه گروهی ارشد مهندسی شیمی 95

samane a

عضو جدید
من برای سیالات تا حالا جزوه دکتر طاهری (پارسه) خوندم واقعا کامله و تست های سراسری سال های اخیر که حل کردم چیزی رو انصافا جا نذاشته بود.
کدومشو ؟ دست نویسی که تویه باشگاه هست ؟ یا جزوه ی تایپ شده؟

sambastian

عضو جدید
کتاب مدرسان نقاط قوت راهیان و سری عمران رو داره ولی نقاط ضعفشون رو نه! درسنامه ی جامع و کامل با تست های مفصل و حل دقیق و تستهای پایان فصل از تمام رشته ها تا سال نود!
و نتیجه اینکه من کتاب مدرسان رو یه کتاب کامل میدونم و راهیان و سری عمران رو بعنوان کتاب اول توصیه نمیکنم.

من اول مدرسان داشتم بعد عمران گرفتم

مدرسان اومده با حل مثال درس رو یاد داده

یعنی تو مثال توضیح داده

به نظر من روش فوق العاده بدی بود برای همین بیخیالش شدم

از طرفیم درسان من کتاب جامع بود یعنی هیچ تمرکز خاصی روی هیچ رشته ای نداشت و برای همه رشته ها بود که خود این موضوع هم کاملا از کتاب حس میشد

البته هر شخص روش خوندن خودش رو داره پس ممکنه برای بقیه این کتاب مفید باشه

xperia10

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشین
میخواستم ببینم ترمودینامیک جهش کی قراره بیاد؟؟
میگفتن تا آخر مهر میاد اما خبری نشد چون هنوز این درسو شروع نکردم اگه قرار نیست حالا حالاها بیاد از کتابای دیگه استفاده کنم؟

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام
شما دوستان هنوز گیر کتاب ترمودینامیک جهش هستین.
مگه دوستان سال قبل چی خوندن وقتی این کتاب قرار نبود بیاد.
پوران-پارسه-راهیان به همراه تست های ارشد سال های قبل منابع خوبین.

saeed05

کاربر بیش فعال
سلام

dac_ali

عضو جدید
سلام

من که جزوه دستنویس ترجیح میدم واقعا جزوات دکتر طاهری مفیده

tahere1370

عضو جدید
ترمودینامیک 1 رو از جزوشون خوندم. به نظرم مفید بود خیلی برام

سلام.میشه لطف کنید بگین این جزوه ی دستنویس رو از کدوم قسمت سایت باید دانلود کرد.من فقط توی سایت ی سری جزوات پارسه پیدا کردم.ک اونم به صورت اسکن شده بود.......ممنون

parsakhoshmel

عضو جدید
سلام ..... بچه ها من از فردا میخام جدی شروع کنم به خوندن ب نظرتون با اینکه دانشجویم میتونم تموم کنم درسا رو؟؟؟؟؟؟ :(

huracan07

عضو جدید
سلام دوستان، انتقال جرم جهش با سوالات کنکور نودوچهار وارد بازار شده یا نه؟ چون حرارت جهش با سوالات نودو چهار اومده. واینکه برای عملیات بجز راهیات چه کتابی پیشنهاد میکنید پارسه یا جهش عملیات دارن؟

samane a

عضو جدید
سلام دوستان، انتقال جرم جهش با سوالات کنکور نودوچهار وارد بازار شده یا نه؟ چون حرارت جهش با سوالات نودو چهار اومده. واینکه برای عملیات بجز راهیات چه کتابی پیشنهاد میکنید پارسه یا جهش عملیات دارن؟
نه
چاپش واسه 93 هست
قسمت دوم سوالتونو نمیدونم چون خودمم هنو شروع نکردم

sambastian

عضو جدید
بچه ها برای هر تست یا درس چقدر وقت باید گذاشت؟؟
با حذف کنترل و زبان

dac_ali

عضو جدید
با حذف کنترل و زبان

در کل با توجه به تعداد کل سوالات که ۱۵۰ سوال هست و کنار گذاشتن کنترل و زبان (۴۵ سوال) و مدت زمان کل (۲۰۰دقیقه) تقریبا برای هر سوال دو دقیقه وقت هست
کاری که شخصا انجام میدم و اکثر بچه های مهندسی شیمی هم همین روند رو دارن اینکه سوالات تمام درس ها بجز این دو درس بدون استرس وقت کم اوردن مرور میکنم و اگه تستی واقعا داشت وقت میگرفت یه علامت میزنم و ازش رد میشم. بعد از تمام شدن ریاضی وقت چک میکنم ببینم شرایط در چه وضعیه و اگه وقت داشته باشم یکی از درس های زبان یا کنترل میزنم (تست های کنترل ترجیح میدم سوالات تکراری زیاد داره و وقت زیادی نمیگیره) و در نهایت اگه چند دقیقه ای مونده باشه اون تست هایی که علامت زدم دوباره چک میکنم

dac_ali

عضو جدید
دوستان جزوه کنترل کنکوری جمع و جور سراغ ندارید؟
جزوه های تو انجمن یا خیلی مفصل هستن مثل جزوه شریف که خیلی زیاده و کنکوری نیست. یه جزوه پارسه هم هست که خیلی خلاصه هست و جالب نبود. جزوه آقای میرزا زاده هم فقط تمرین حل کرده و توضیح نداره.
با تشکر :gol:

samane a

عضو جدید
بچهها من ک امروز تست 25 درصد مدرسانو زدم خیلی درصدهام افتضاح بود اصلا فکرشم نمیکردم
شماها در چه وضعیتی هستین؟
آخه حسابی خونده بودم دوره هم کردم ولی اصلا درصدهام جالب نی

samane a

عضو جدید
با حذف کنترل و زبان
من اصلا با تایم هماهنگ نیستم حس میکنم اگه همه حواسم به تایم باشه بیشتر استرس میگیرم
سوالای آسون حتی اگه به تایم بیشتری نیاز داشته باشه رو اول میزنم .آخر اگه وقت اضاف آوردم میرم سراغ سوالهای سخت

za-y

عضو جدید
دوستان جزوه کنترل کنکوری جمع و جور سراغ ندارید؟
جزوه های تو انجمن یا خیلی مفصل هستن مثل جزوه شریف که خیلی زیاده و کنکوری نیست. یه جزوه پارسه هم هست که خیلی خلاصه هست و جالب نبود. جزوه آقای میرزا زاده هم فقط تمرین حل کرده و توضیح نداره.
با تشکر :gol:
کتاب راهیان رو دیدید؟ البته من اصلا کنترل نخوندم ولی نگاه کنید شاید خوب باشه

huracan07

عضو جدید
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که جواب آزمون های پارسال پارسه(94) رو از کجا تهیه کنم؟ سوالها رو دارم.
واینکه برای عملیات چه کتابی میخونید؟ ازش راضی هستید؟

farid_ppe

عضو جدید
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید که جواب آزمون های پارسال پارسه(94) رو از کجا تهیه کنم؟ سوالها رو دارم.
واینکه برای عملیات چه کتابی میخونید؟ ازش راضی هستید؟

خب سوالها رو هم لطفا اینجا قرار بده دوستات استفاده کنن

بالا