گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

str.ahmadian

عضو جدید
تقدیم به بچه های گل IT

:love:مرسییییییییییییییییییییییییی:love:

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم منتظرمببینم چی ارائه میشه بردارم
حالا تا 25ام تکلیفمون روشن میشه/

بچه ها موافقین25ام باهم آن شیم تصمیم بگیریم چیا ورداریم که با هم شروع کنیم به خوندن و با هم رفع اشکال کنیم.;)

انتخاب واحد چندم شروع می‌شه و چندم تموم؟
یه سوال دیگه:ببینم مگه واحد‌هایی‌ که ارائه می‌شه تو همه پیام نور‌ها مشترکه و مثل همه؟

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ببخشید اومدم اینجا......

اینجا تو بچه های های فناوی اطلاعات گیلانی یا رشتی پیدا مشه؟؟؟؟

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا ببخشید اومدم اینجا......

اینجا تو بچه های های فناوی اطلاعات گیلانی یا رشتی پیدا مشه؟؟؟؟

سلام مهندس،اواتر جالبی‌ داری،
من اهل اونجا نیستم،ولی‌ برا پروژه میام اونجا،اگه کمکی‌ از دستم بر میاد در خدمتم
:gol:

آخرین ویرایش:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببنید مثل اینکه شما هنوز دانشجو هستید ولی من دارم به عنوان یکی از اولین سری های فارغ التحصیل های این رشته نظر میدم،اولا ما هم مثل شما اوایل خیلی در این مورد بحث میکردیم ولی این بحث ها بی فایده است ،تعریفی که شما از این رشته دارید شاید درست باشه ولی اصلا با اونچه که الان داره تو دانشگاه های ایران تدریس میشه تطبیق نداره.اگه شما برید و از کسایی که این رشته رو آوردن تو ایران بخواین که این رشته رو تعریف کنن اون وقت میبینید که تعریف اون ها با تعریف دخترای کلاستون تفاوت چندانی نداره ،این چیزی که شما با کمی دقت در سر فصل دروس وزارت علوم به اون پی مبرید.کمی مقایسه کنید!حتی به اون چه که اساتید بهتون درس میدن دقت کنید حتی اگه کمی دنبال کار بگردید در محیط کار تو ایران هم همین طوره!از خواب بیدار شید شما دانشجو رشته خاص و .. نیستید و فقط کمی اسمتون قشنگ تر شده و قدرتون وسیع تر. تغییر و تعریف واقعی رو این ما هستیم که در آینده ایجاد می کنیم.پس بهتره هر کدوم تعریف خودتون و تصورتون رو از این رشته بگید شاید که در آینده اون رو عملی کردیم!

درود
بله دوست عزیز
ما هم کاملا همه ی بحثمون سر تفاوت های IT در ایران و IT در دنیای واقعی و در مفهوم حقیقی هست
با بحث هایی که سعی کردیم پیش ببریم همه اینجا اصل مفهوم IT رو می دونن و این رو هم می دونن که IT در ایران چگونه تدریس می شه و ما هم اینجا تلاش کردیم که بچه ها تشویق کنیم به کسب مهارت های اصلی IT
موفق باشید

ultra violet

عضو جدید
سلام رفقا امیدوارم همگی خوب باشید.....تابستون شده و ما از بیکاری پشه می برومیم.....شما چه میکنید؟به نظرتون واسه تابستون چه کار کنیم؟؟منم it هستم

bahar persian

عضو جدید
سلام.من دانشجوی ترم 1 هستم.به خدا مردم از سردرگمی!
من عاشق معماری بودم اما نتونستم قبول شم. ورودی بهمن 87 هستم. و حدود 10 ماه که دارم به تغییر رشته فکر میکنم!!! میشه کمکم کنید؟؟؟:cry::cry:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
من عاشق معماری بودم اما نتونستم قبول شم. ورودی بهمن 87 هستم. و حدود 10 ماه که دارم به تغییر رشته فکر میکنم!!! میشه کمکم کنید؟؟؟:cry::cry:

سلام دوست عزیز
ورودت رو به تالار خوشامد می گویم;)
من هم دوست داشتم اول معماری قبول شم ولی نشد بعد که در مورد این رشته تحقیق کردم که ببینم خوب است یا نه به این نکته رسیدم که اگر در این رشته فعال به صورت واقعی باشی حتی معماری هم با چند تا رشته ترکیبش کنی به گرد این رشته هم نمی رسد دنیای واقعی روز به روز دارد به این گرایش کشیده می شود و همین طور افراد زیادی هم به این رشته می آیند و اگر تو بتونی در این رشته حرفی برای گفتن داشته باشی می تونی خیلی موفق باشی خلاصه این رو بگم که اگر نظر من رو بخواهی این رشته بهترین رشته وهم سخت ترین رشته در جهان است البته این رو نگفتم سخته که تو هم ناامید بشی اگر تو به این رشته علاقه داشته باشی وپشت کار این سختی جوری شیرین می شود که حتی در اوقات فراقت هم به دنبال مطالبی می گردی که در این زمینه حرفه ای ترت کند
همه می گن فناوری اطلاعات یک رشته ی میان رشته ای است ولی من می گویم این رشته یک رشته ی پویاست و در وروری این رشته نوشته ورود افراد غیر اکتیو ممنوع

Minooshi

عضو جدید
می خواستم ببینم بچه های IT واسه ترم تابستایشون چه درسایی برمیدارن؟

winner_021

عضو جدید
سلام دوست عزيز ;)
خوش اومدي به جمع ما
البته منم تقريبا تازه عضو شدم يعني خيلي هم تازه نه ولي از وقتي عضو شدم متاسفانه بدليل مشغله زياد فعاليتي نداشتم :cry:
ولي اميد دارم كه روزي عضو فعال شوم :w10: :w11:
و از شما و حضورتون متشكرم و شديدا خوش آمديييييييييييييييييييييي:biggrin: ;)

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
wellcome

wellcome

سلام من هم به نوبه ی خودم ورودتونو خوشامد می گم تابستون اول باید مطمئن شم تخصصی نمی دن بعد راجع به انتخاب هام تصمیم میگیرم البته بیشتر تمرکزم تو این 3 ماه ورود به حوزه های کاربردی رشتمون(غیر از درس)هست:cool:

JUMONG360

سلام جالبه منم دوست داشتم اول معماری قبول شم ولی....به خدا توکل کن ووقتو تلف نکن (اگه نتونیم دنیا رو بر مبنای خواسته هامون تغییر بدیم باید در خواسته هامون تجدید نظر کنیم):gol:

JUMONG360

پیشنهاد خوبیه اگه با مشورت دوستای با تجربمون تو سایت انتخاب واحد کنیم.:que:

dzzv_13

مدیر تالار
پیشنهاد خوبیه اگه با مشورت دوستای با تجربمون تو سایت انتخاب واحد کنیم.:que:

سلام محمد جواد خان
چطوری پسر روز یکشنبه نیومدی همدان کلاسهای ciw چون 5 نمره کار عملی نگرفتی تازش هم استاده یک کار داده بود گفته برای 3شنبه بیارین 10 نمره ی عملی رو داره از علیرضا حتما بگیر و فردا بیار;)

dzzv_13

مدیر تالار

سلام بر اعضای تازه وارد
این که مگین تابستون چه درسایی بر میدارین ممکن است با همدیگر فرق کنه آخه همه توی یک ترم نیستیم ویا واحدهای پاس شده مون باهم فرق میکنه
ولی من پیشنهاد می دهم درسایی که ترم قبل برداشتین و کمکی ازش خوندید ولی حذفش کردید رو بردارید مثلا من خودم نظریه ی زبانها و ماشینها و همچنین اگه خدا بخواهد آمار یا معادلات بر می دارم

sharifi1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره امشب ماشینمو ترکوندم،فردا باید بریم ببینیم چقدر خرجشه!فکر کنم رکورد داره تصادف باشم
راستی‌ به دوستان جدید هم خوش آمد گویی عرض مینمائم

majmaj

عضو جدید
سلام به دوستاي تازه وارد

سلام به دوستاي تازه وارد

سلام به بچه هاي تازه وارد و قديمي. اميدوارم امتحاناتون خوب تموم شده باشه. من كه ترم تابستوني نتونستم بر دارم چون خيلي سرم شلوغ ميشه ولي بجاش دوره هاي +network رو شروع كردم برم كلاس امروز هم جلسه دومشه.
براي همه آرزوي موفقيت ميكنم:w16:

• Like
واکنش ها: vahm

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منم تاره عضو شدم :smile:
منم دانشجوي كارداني رشته IT هستم ، البته علمي كاربردي الانم پودمان پنجم ، اگه بتونم كارورزيمو ترم ديگه بردارم تا ديماه انشائ الله تموم ميكنم;)

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم به همه تازه واردا خوش آمد میگم:gol:

و همینطور
مراتب اعتراض خودمو به غیبت کاربر آناهیتا شمس اعلام میدارم (لفظ قلمو داشتی!
) :gol:

JUMONG360

سلام بر اعضای تازه وارد
این که مگین تابستون چه درسایی بر میدارین ممکن است با همدیگر فرق کنه آخه همه توی یک ترم نیستیم ویا واحدهای پاس شده مون باهم فرق میکنه
ولی من پیشنهاد می دهم درسایی که ترم قبل برداشتین و کمکی ازش خوندید ولی حذفش کردید رو بردارید مثلا من خودم نظریه ی زبانها و ماشینها و همچنین اگه خدا بخواهد آمار یا معادلات بر می دارم
salam jigar mer30 amir khan.......

بالا