گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

mandana_f

عضو جدید

از كاربراني كه در اين سالها با فعاليت خود تالار را زنده نگه داشته اند تشكر ميكنم، بخصوص دانيال، امير، آقاي طباطبايي
و بقيه دوستاني كه الان اسمشون خاطرم نيست كه در اين اواخر زحمات زيادي كشيده اند.

ما هم از کاربران فعال تشکر داریم !

آقای طباطبایی که 6 ماه نیس اینجان چه برسه به سالها :D

البته توی همین مدت کوتاه خیلی زحمت کشیدن ، لطف کردن :smile:

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم از کاربران فعال تشکر داریم !

آقای طباطبایی که 6 ماه نیس اینجان چه برسه به سالها :D

البته توی همین مدت کوتاه خیلی زحمت کشیدن ، لطف کردن :smile:

کربلایی نمیخواست اسم خانم ها رو بیاره.

شما ناراحت نشین حالا :D

خود من هم در یک سالی که اینجا هستم. فعالیت مثبتی نداشتم.

mandana_f

عضو جدید
کربلایی نمیخواست اسم خانم ها رو بیاره.

شما ناراحت نشین حالا :D

من موندم کجای پست من این معنی رو می رسوند که شما برداشت کردین !!

اولا که اصلا منظورم این نبود ! ( به جون رفیقم :D )

دوما من که اصلا فعالیت قابل ذکری نداشتم .

soraya_shz

عضو جدید
دوباره سلام ، دست هر كي فعاليت داره درد نكنه.
من ديگه پايه واسه كنكور نمي خوام به اين دليل كه در تكميل ظرفيت ارشد يه دانشگاه بهتر قبول شدم.
اما مشكلم اينجاست كه من كارشناسي نرم افزار دارم و واسه ارشد رشته IT رو انتخاب كردم و الان به عنوان كسي كه مي خواد ارشد بخونه اطلاعات درستي از اين رشته ندارم.
دوستاي گلم كتاب ،‌ مقاله يا سايت خاصي مد نظرتون نيست كه من مطالعه كنم؟
واسه آموزش هاي عملي چه كلاسهايي رو پيشنهاد ميكنيد؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام ، دست هر كي فعاليت داره درد نكنه.
من ديگه پايه واسه كنكور نمي خوام به اين دليل كه در تكميل ظرفيت ارشد يه دانشگاه بهتر قبول شدم.
اما مشكلم اينجاست كه من كارشناسي نرم افزار دارم و واسه ارشد رشته IT رو انتخاب كردم و الان به عنوان كسي كه مي خواد ارشد بخونه اطلاعات درستي از اين رشته ندارم.
دوستاي گلم كتاب ،‌ مقاله يا سايت خاصي مد نظرتون نيست كه من مطالعه كنم؟
واسه آموزش هاي عملي چه كلاسهايي رو پيشنهاد ميكنيد؟

چه گرایشی قبول شدین دوست عزیز؟؟

کدوم دانشگاه؟؟ رتبتون؟؟

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
سلام بچه ها خوبید؟اینقدر تالار نیومده بودم روم نمی شد پست بدم:redface: من بعد از کرمان دانشگاه قم هم قبول شدم(تجارت الکترونیک) الانم چند هفتس کلاسامون شروع شده.این دلیل غیبتم.
اما یه سوال...اساتیدمون تکالیفی دادن که باید از سایت ساینس دایرکت مقاله بگیرم.هنوز عضویتمون از طرف دانشگاه ثبت نشده.می خواستم بدونم راهی هست که الان بتونم مقاله از اونجا بصورت کامل بگیرم؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خوبید؟اینقدر تالار نیومده بودم روم نمی شد پست بدم:redface: من بعد از کرمان دانشگاه قم هم قبول شدم(تجارت الکترونیک) الانم چند هفتس کلاسامون شروع شده.این دلیل غیبتم.
اما یه سوال...اساتیدمون تکالیفی دادن که باید از سایت ساینس دایرکت مقاله بگیرم.هنوز عضویتمون از طرف دانشگاه ثبت نشده.می خواستم بدونم راهی هست که الان بتونم مقاله از اونجا بصورت کامل بگیرم؟

مطمئنا اگه کار نداشتی الان هم پست نمیدادی.

JUMONG360

کاربر فعال تجارت الکترونیک
مطمئنا اگه کار نداشتی الان هم پست نمیدادی.
درست میگی....ولی چه کنیم روزگار دیگه درگیر کارای جانبی می کنه آدمو.ولی من چه اینجا باشم چه نباشم بیادتون هستم.هر چند به یاد کسی بودن هیچ سودی نداره ولی برا دل خود آدم خوبه.

candela

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
آتیش بیارمعرکه یه چیزی بگه؟؟؟؟
منم ازهمه ی دوستان وراهنمائی های دلسوزانه شون کمال تشکررودارم .راستش خیلی دوست دارم فعالیتی داشته باشم ولی فک کنم زیادی تازه واردم وماشالا اطلاعاتم هم که درحد تیم ملیه!!!!!!!!!!

mandana_f

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
آتیش بیارمعرکه یه چیزی بگه؟؟؟؟
منم ازهمه ی دوستان وراهنمائی های دلسوزانه شون کمال تشکررودارم .راستش خیلی دوست دارم فعالیتی داشته باشم ولی فک کنم زیادی تازه واردم وماشالا اطلاعاتم هم که درحد تیم ملیه!!!!!!!!!!

ایشالله که در حد تیم ملی نیس

ولی اگر هم باشه غصه نخورید تازه میشید مثه من :D

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودم یک بحث رو شروع می کنم :

توی دانشگاه ما اغلب هم رشته ای هام به خصوص دختر خانم ها اطلاعات چندانی در مورد این رشته ندارن و حتی خیلیاشون تفاوتش رو با مهندسی کامپیوتر - نرم افزار رو هم نمی دونن.(واقع جالبه)

هم رشته ای های شما چه طور.
خودتون چه طور؟
جز او دسته اید که با شناخت اومدن هستید یا با معرفی و تعریف آشنایان یا ... ؟
من با شناخت انتخاب كردم و عاشق رشته خودمم
تقريبا 80 درصد انتخاب هام اي تي و كامپيوتر بود

آخرین ویرایش:

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من توي همين باشگاه مقاله هام رو درخواست ميدم

[h=1]تاپیک اختصاصی مقالات درخواستی از science direct[/h]

sougmad

عضو جدید

سلام.
ممنون..

آورین:D
تبریک میگم قبولی تونو:D
شیرینیه ما یادتون نره!!

راستی
چقدرم که جواب سئوالتونو گرفتید..
جای mr Drago خالی...
اگه بود کلا جواب داشت:D

سلام! احوال شما؟

1- بله ارواح یه دو سه روزی رفتن مرخصی!! برمیگردن دوباره!! (دانیال یه کلمه گفت ارواح، حالا مگه من ول میکنم!:D)

2- نه من مشکلی ندارم و نداشتم ولی دو سه نفر از کاربرای پرشور (اما تازه وارد) رو دیدم که خوب باشون برخورد نشد. به همین خاطر منم واسۀ اونا بود که ناراحت شدم و انتقاد کردم. وگرنه که من باجنبه تر از این حرفام:D(میبینید من اصلا تو کار شکسته بندی نیستم!)

3- این بحث که شما و دوستتون با ادامۀ اون موافقین محکوم به فناست!!! چرا که دانیال ترجیح داد تو این بحث شرکت نکنه. هر جا هم دانیال نباشه، ارواح هجوم میارن!;)
(دانیال هم خیلی باجنبه است. واسۀ همین من راحت باش شوخی میکنم و میدونم ناراحت نمیشه. اولین بار بود که از شرکت تو یه بحث انصراف داد!;))

(این اسپم طویل رو به عنوان سوغاتی تقدیم جناب کربلایی میکنم... امیدوارم از ما راضی باشه)

سلام..
ممنون.از احوال پرسی های شما:D

بله!
بنده که به مقوله ی "روح" علاقه ی بسیاری دارم:D:biggrin:

:D

candela

عضو جدید
ما که جایی نیستیم :D بی جا و مکانیم :biggrin:

پس هم دردیم.;)
راستی امضای قشنگی دارین.منم هم جوار آقاامام رضا (ع) هستم.لایق باشم همیشه برای عزیزان باشگاه ومخصوصا کسایی که امسال کنکور دارن دعامیکنم.
شما هم حرم رفتید به یاد ماباشید.

mandana_f

عضو جدید
پس هم دردیم.;)
راستی امضای قشنگی دارین.منم هم جوار آقاامام رضا (ع) هستم.لایق باشم همیشه برای عزیزان باشگاه ومخصوصا کسایی که امسال کنکور دارن دعامیکنم.
شما هم حرم رفتید به یاد ماباشید.

ممنون . لطف دارید .

چشم حتما :smile:

برای ما هم سفارشی دعا کنید :gol:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا . سرعت خیلی بهتر شده. واسه من که خیلی خوب لود میشه.

mandana_f

عضو جدید
واسه منم سرعت بهتر شده !

-------------------------------

ارواح کجا بود !! ما همیشه هستیم فقط رخ نمی نماییم :D

mandana_f

عضو جدید
بعضیا پست هاشون رو پاک کردن ، واسه همین به نظر میاد پست من و امثال من نا مفهوم هست !!

کربلایی

مدیر بازنشسته
نگران نباشید. اینجا تالار ارواحه!
ارواح هم بخوبی مفهوم پست های شما و امثال شما رو میفهمن! :biggrin:

از این پس هم میتونید نقل قول بگیرید تا غیر ارواح هم تا حدّی مفهوم پست هاتونو بفهمن! ;)

ولی واقعا سرور 48 هسته ای هم برای این باشگاه کمه!!!!!! نت من مشکلی نداره و هر صفحه ای رو ایکی ثانیه باز میکنه
ولی توی باشگاه یه پاسخ با نقل قول که میگیرم نیم ساعت باید برم شیرموزی چیزی بخورم بعد برگردم بلکه صفحه آماده شده باشه!!!!

این خیلی هم خوبه
باشگاه داره سعی میکنه فرهنگ شیرموز خوری رو بین دانشجویان و مهندسان جا بندازه

SN20

عضو جدید
دوستان عزیز سلام
همه خوبید؟
من مدت زیادی نبودم میبینم خیلی از بچه ها نیستن فکر کنم رفتن برا ارشد درس بخونن یا ...(یاشو نمیدونم)
دوس دارم از این به بعد تو بحث ها باز ارئه نظر داشته باشم ..
دلم برا همتون تنگ شده بود..
کربلایی
دانیال اف ایکس
الهام
دراگو و بقیه دوستای خوبم...:)

کربلایی

مدیر بازنشسته
:biggrin:

ایول! دارم خواب میبینم یا توهّمه؟؟؟؟

یعنی جناب کربلایی هم به جمع ما اسپم بازان داخل شد.؟؟؟؟;) بسی مایۀ افتخار و خرسندی است.

حیف تشکرا فعلا تعطیله! وگرنه یه تشکر هم میزدم. بله این فرهنگ شیرموز خوری بسیار مهمه... دست این باشگاه درد نکنه که به فکر این چیزا هم هست.:cool:

دیگه دیگه
اینجا هرچی دوست دارید اسپم کنید.
اما جان من یه تکونی هم به بقیه تاپیک ها بدیم

دوستان عزیز سلام
همه خوبید؟
من مدت زیادی نبودم میبینم خیلی از بچه ها نیستن فکر کنم رفتن برا ارشد درس بخونن یا ...(یاشو نمیدونم)
دوس دارم از این به بعد تو بحث ها باز ارئه نظر داشته باشم ..
دلم برا همتون تنگ شده بود..
کربلایی
دانیال اف ایکس
الهام
دراگو و بقیه دوستای خوبم...:)

سلام
اوضاع و احوال چطوره؟
امیر که غیبش زده!!!
الهام هم که خیلی وقته بی وفا شده...
بهرحال خیلی خیلی خوش برگشتید
خوشحال شدیم

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
۱.سلام!
۲.من مجبور به عوض کردن ISP شدم،بعد مرکز مخابراتی منطقه ما پورت خالی نداشت (دقیقا نمیدونم مشکل فنی چی هست،اما اصطلاحش اینه!) ۳ هفته موندم تو صف! غیبت موجه شد یا باید فردا با والدینم بیام؟!
۳.توی Call Of Duty 4 : Modern Warfare یه جا هست که خلبان هلیکوپتره (که از قضا خانم هم هست) میره سوخت و مهماتش رو پر میکنه، وقتی برمیگرده میگه :
?Outlaw this is Deadly. Refueled and fully loaded. You guys miss me
(Outlaw اسم هلیکوپتر ما بود،هرچند که ازش پیاده شده بودیم،Deadly هم اسم مستعار اون خانمه بود.)
۴.وقتی میگفت ?You guys miss me صدای چند تا از سربازها شنیده میشه که داد میزنن : !!Hell yeah اینجا کسی نمیخواد بگه؟!! در ضمن از همه کسایی که این مدت نبودن من رو متوجه شدن و احیانا سراغی ازم گرفتن تشکر میکنم!
۵.چه خبرا؟ ما نبودیم چیکار کردین؟ درس میخونین؟ بحث میکنین؟

۶.به جومونگ : بازی Battlefield 3 غیر قانونی شده؟! شنیدم تا ۶ سال زندان داره!! شایعه اس یا واقعیته؟

آخرین ویرایش:
بالا