گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

Narciss

عضو جدید
خب دوستان این جوری که کلیدای ارشد نشون می ده باید به فکر سربازی بود.
من متنفرم از اینکه بعد امتحان جوابا رو چک کنی، بعد کنکور که یکی از بچه ها آویزون شد، جوابا رو چک کردیم، حالا هم به زور بچه ها نشستن کلیدا رو چک می کنن، و هی می زنن تو ذوق ما.
خب دیگه باید برم کچل کنم واسه سربازی :biggrin:

چون همتون از چک کردن جوابا بدتون میاد، هیچکدومتون نمیاین که جوابا رو چک کنید؟؟
من خودمم از کسایی هستم که ترجیح می دم جوابا رو چک نکنم. اما وجدانا با این همه غلطی که در جوابیه وجود داره اکه ما چک نکنیم و به سازمان سنجش اطلاع ندیم که خودمون ضرر می کنیم و الکی ازمون نمره کم میشه

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سکوتت از رضایته یا دلت اهل شکایت نیست؟!

بابا چه گیری افتادیم از دست شما ها :D

تو که پست دادی اومد این صفحه. من وقتی میزدم اخرین صفحه. صفحه قبل رو نشون میداد و صفحه بعد رو نشون نمیداد.انگاری شما پست ندادی.
منم این پست رو دادم تا پست اخری که اومد این صفحه رو ببینم و صفحه جدید باز بشه
نمیدونم اشکال از انجمن بود یا مرورگر من.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
OMG!!!
ROFLMAO!!!
بابا این دیگه آخرش بود...
میگم دو سه تا تاپیک بزنیم به اسمهای مختلف . مثلا من میزنم "داستان های پیام نور" تو بزن "داستان های دانشگاه سراسری" و ... اتفاقات سوژه رو میاریم توش میگیم میخندیم یا تاسف میخوریم یا هرچی.
ما همیشه میگیم پیام نور صاحاب نداره...واقعا دانشگاه شما هم صاحاب نداره که این با کاردانی اومده درس میده؟!

من هم بدم میاد ولی وقتی بقیه دارن در موردش حرف میزنن و چک میکنن یه چیزایی آدم میشنوه دیگه...
خیلی وقتا اون لحظه تو دلم خالی میشه میگم اوه چقدر اشتباده دارم ولی نتیجه امتحان که میاد میبینم نه اونجورا هم نیست.
خیلی تعجب کردی، نه؟ من داستان های این جوری زیاد دارم. مثلاً 5 سال مدیر گروه ما یه فوق لیسانس برق قدرت بود :eek: :surprised:
واقعاً امروز صبح بچه ها رو اعصابم بودن، هی میومدن می گفتن: "طاهر فلان سوال هم پرید".
نمی دونم امیر جان، امیدوارم نتیجه خوب بیاد ولی یکم بعیده، کلاً همه هم کلاسیای من با این کلیدا بر باد رفتن. 7 ماه درس بخون زحمت بکش، آخرش یه سری نفهم و کودن میزنن همه چی رو خراب می کنن.

چون همتون از چک کردن جوابا بدتون میاد، هیچکدومتون نمیاین که جوابا رو چک کنید؟؟
من خودمم از کسایی هستم که ترجیح می دم جوابا رو چک نکنم. اما وجدانا با این همه غلطی که در جوابیه وجود داره اکه ما چک نکنیم و به سازمان سنجش اطلاع ندیم که خودمون ضرر می کنیم و الکی ازمون نمره کم میشه
نارسیس جان متاسفانه سازمان سنجش اهمیتی به اعتراض ماها نمی ده. سوالی که عین کتابه رو غلط می زنه!!!
سال پیش یکی از اساتید برق قدرت دانشکده ما 5 تا سوال طرح کرده بود ولی تو کلید ها جوابا اشتباه زده بودن، بعد کنکور استاد به بچه ها گفته بود کدوم سوالا مال ایشون بوده. وقتی که بچه ها کلید ها رو دیده بودن، رفتن پیش استادمون، استاد قسم خورد که ایشون جواب 3 تا از اون سوالا رو یه چیز دیگه اعلام کردن،
استاد یه نامه واسه سازمان می نویسه و می پرسه جریان چیه؟ اونا هم می گن که کارشناساشون جوابای شما رو قبول نکردن. سازمان سنجش اگه به فکر ما بود،سوالا رو یه بار یه نفر می خوند تا ببینه که تو 2تا سوال گزینه ها تکراریه.

آخرین ویرایش:

Narciss

عضو جدید
نارسیس جان متاسفانه سازمان سنجش اهمیتی به اعتراض ماها نمی ده. سوالی که عین کتابه رو غلط می زنه!!!
سال پیش یکی از اساتید برق قدرت دانشکده ما 5 تا سوال طرح کرده بود ولی تو کلید ها جوابا اشتباه زده بودن، بعد کنکور استاد به بچه ها گفته بود کدوم سوالا مال ایشون بوده بچه ها رفتن پیش استادمون، استاد قسم خورد که ایشون جواب 3 تا از اون سوالا رو یه چیز دیگه اعلام کردن،
استاد یه نامه واسه سازمان می نویسه و می پرسه جریان چیه؟ اونا هم می گن که کارشناساشون جوابای شما رو قبول نکردن. سازمان سنجش اگه به فکر ما بود،سوالا رو یه بار یه نفر می خوند تا ببینه که تو 2تا سوال گزینه ها تکراریه.

واقعا انقدر اوضاع بده :surprised:!!! اصلا فکرشو نمی کردم. این چیزا رو تا حالا نشنیده بودم. پس خدا بخیر کنه:cry:.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
واقعا انقدر اوضاع بده :surprised:!!! اصلا فکرشو نمی کردم. این چیزا رو تا حالا نشنیده بودم. پس خدا بخیر کنه:cry:.
متاسفانه آره،
البته من امیدوار بودم امسال این جوری نشه، ولی خب مثه این که شده

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سال پیش یکی از اساتید برق قدرت دانشکده ما 5 تا سوال طرح کرده بود ولی تو کلید ها جوابا اشتباه زده بودن، بعد کنکور استاد به بچه ها گفته بود کدوم سوالا مال ایشون بوده بچه ها رفتن پیش استادمون، استاد قسم خورد که ایشون جواب 3 تا از اون سوالا رو یه چیز دیگه اعلام کردن،

:w24:
اگه اینجوری باشه واقعا جای تاسف داره!

MOJI11258

عضو جدید
نه حساب نکردم،
ولی جواب چند تا سوال خیلی بدیهی که عین سوال تو کتاب هم هست، رو اشتباه زدن
بچه ها هم فوراً اعلام کردن و حال همه رو گرفتن

آقا طاها انشا الله که قبولی هرچی خدا بخواد همونه تو که تلاشتو کردی دیگه تو فکرش نرو
راستی در رابطه با استادها ما هم یه ترم استادمون از چند نفر 50 هزار تومان گرفته بود تا بهشون نمره بده بعدش لو رفت وانداختنش بیرون جالب اینجاست نمره نداده بود فکر کنم عذاب وجدان گرفته بود (پیام نور )

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
آقا طاها انشا الله که قبولی هرچی خدا بخواد همونه تو که تلاشتو کردی دیگه تو فکرش نرو
راستی در رابطه با استادها ما هم یه ترم استادمون از چند نفر 50 هزار تومان گرفته بود تا بهشون نمره بده بعدش لو رفت وانداختنش بیرون جالب اینجاست نمره نداده بود فکر کنم عذاب وجدان گرفته بود (پیام نور )
ممنون ، امیدوارم هر کی زحمت کشیده نتیجش رو ببینه
بابا تو دانشگاه ما نمره فراوون می دن، البته با پول نه ولی خب اونم یه روش هایی داره

farzad.20

کاربر فعال
سلام
متاسفانه این مشکل همه جا است
من ترم پیش ساعات 12 از سر جلسه بلند شدم، ساعت 1.5 رفتم تو سایت نمره ها اعلام شده بود
یعنی استاد تو کمتر از 1.5 ساعت همه ی برگه ها رو تصحیح کرده بود، بعد همه رو وارد سیستم کرده بود
نمره هایی داده بود که اصلا معلوم نبود از کجا آورده
جالب اینجاست که نمیشد اعتراض زد، نمره ها رو نهایی کرده بود

Narciss

عضو جدید
شما ها چه ماجراهایی توی دانشگاهتون داشتید!!
گرفتن نمره با پول، اعلام نمره در کمتر از 1.5 ساعت و .. .

من تا حالا توی دانشگاه خودمون با این شدت این مسائلو درک نکرده بودم

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همگی......مشکلات همه جا هست..باید مبارزه کرد

farzad.20

کاربر فعال
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام
دیدم مهندسای عزیز اومدن سلام دادنو رفتن
منم واس اینکه از غافله عقب نیافتم
یه سلام عرض کردم
داداش امیر بیاد باز گیر میده، میگه: به جای سلام دادن بحث راه بندازید

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااام
دیدم مهندسای عزیز اومدن سلام دادنو رفتن
منم واس اینکه از غافله عقب نیافتم
یه سلام عرض کردم
داداش امیر بیاد باز گیر میده، میگه: به جای سلام دادن بحث راه بندازید

این سلام هم خودش یه جور بحثه دیگه :D

young scientist

عضو جدید
7 ماه درس بخون زحمت بکش، آخرش یه سری نفهم و کودن میزنن همه چی رو خراب می کنن.

سازمان سنجش اگه به فکر ما بود،سوالا رو یه بار یه نفر می خوند تا ببینه که تو 2تا سوال گزینه ها تکراریه.

وای چقدر وحشتناک!!من واقعا اشکم دراومد:cry::(سوال کنکور اشتباه باشه اونم کنکوری که برای ما ایرونیا ملاک همه چیزه ,هوش,استعداد,توانایی....اخه کجای دنیا این شکلیه:surprised::cry::surprised::cry:

MOJI11258

عضو جدید
شما ها چه ماجراهایی توی دانشگاهتون داشتید!!
گرفتن نمره با پول، اعلام نمره در کمتر از 1.5 ساعت و .. .

من تا حالا توی دانشگاه خودمون با این شدت این مسائلو درک نکرده بودم
نارسیس جان میشه بگی کجا درس می خونی خوش به حالت

Narciss

عضو جدید
نارسیس جان میشه بگی کجا درس می خونی خوش به حالت
دانشگاه غیرانتفاهی علوم و فنون مازندران(بهترین دانشگاه کشور!!!!!!:redface:)
البته پیش اومده که استادا با پارتی بازی نمره می دن. اما کمتر پیش اومده استادی تو نمره دادن حق منو نده
فکر کنم یه جوری گفتم که الان فکر کردید دارم تو بهشت درس می خونم

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
خب امروز آخرین امتحان دوره لیسانس رو هم دادم و تموممممممممممممممممممممم

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام
تبریک مهندس
امیدوارم تو ادامه راه هم موفق باشی
ممنون مهندس،
امیدوارم تو هم همیشه تو زندگیت پیروز باشی

تبریک می گم. انشاله که سال بعد دارید دوره ی ارشد رو می گذرونید
فارغ التحصیلی چه احساس داره؟
ممنون، ایشالا با همراه همه بچه ها قبول شیم.

یه جورایی خوشحالم که از دست اساتید و درسای چرت و پرت خلاص می شم
ولی حقیقتاً بیشترین احساسش حسرته، حسرت زمانیایی که از دست دادم، حسرت دوستانی که دیگه نمی بینم،
حسرت چیزایی که می تونستم یاد بگیرم، کارایی که بکنم،

young scientist

عضو جدید
ممنون مهندس،
امیدوارم تو هم همیشه تو زندگیت پیروز باشی

ممنون، ایشالا با همراه همه بچه ها قبول شیم.

یه جورایی خوشحالم که از دست اساتید و درسای چرت و پرت خلاص می شم
ولی حقیقتاً بیشترین احساسش حسرته، حسرت زمانیایی که از دست دادم، حسرت دوستانی که دیگه نمی بینم،
حسرت چیزایی که می تونستم یاد بگیرم، کارایی که بکنم،

به به!!جای تبریک داره;)و شیرینی :Dامیدوارم در ادامه راهتونم پیروز باشین,ومدرک با علمو دانش بگیرین!! واقعا بدترین چیز حسرت روزای خوبو خوردنه,چیزی که من همیشه ازش واهمه دارم ,ولی چه میشه کرد با گذر زمان!شاید تنها راهش بودن در لحظاتو قدرشو دونستن چه لحظات بد وچه خوب!!

بالا