گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

ویرا

عضو جدید
روز مهندس رو به تمام مهندسین عزیز تبریک میگم:gol::gol::gol::gol:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه بگو ببینم چرا بک ترک نصب کردی؟! مشکوک میزنی! توی قسمت "جرایم رایانه ای" استخدام شدی؟!
بک ترک بر پایه اوبونتو نیست.بلکه تلفیقی از دو توزیع که قبلا با هم رقیب بودن هست.یکی WHAX که توسط آقای Mati Aharoni (که مشاور امنیتی اسرائیل هست!!!!) توسعه داده شده و اون یکی Auditor Security Collection که بر اساس Knoppix هست و بیشتر از 300 نرم افزار امنیتی کاربرپسند (User-Friendly) روش هست.حالا ببین فردا به جرم جاسوسی واسه اسرائیل میگیرنت یا نه.
این توزیع با هدف استفاده های Digital Forensic (معادلش یادم نمیاد! مثل پزشکی قانونی ولی واسه ابزارهای دیجیتال) و آزمایش نفوذ توسعه داده شده.
بک ترک کلا ذاتش لایو هست تا اونجا که من میدونم.یعنی فکر کنم نصبی نیست همینجوری لایو باید حال کنی.اگه اشتباه میکنم بگو.
کانکت شدن به اینترنت با اوبوتو که وحشتناک ساده است ، فقط کافیه توی نتورک منیجر یه کانکشن بسازی.اما در مورد بک ترک نمیدونم.اگه نتورک منیجر نداره باید از ترمینال کانکت شی.پیدا نکردی بگو تا بهت کد بدم.
واسه کروم هم ۳ تا راه داری :
۱.اگه Application Manager یا چیزی شبیه اون داره (چه میدونم قسمتی واسه نصب برنامه ها به طور خودکار) که حتما کروم رو دارن.
۲.از گوگل دانلود کن و نصب کن.(اینجوری فایل دانلود میشه و هر وقت خواستی نصب میکنی یا به کس دیگه هم میدی)
۳.با ترمینال از گوگل بگیر و در لحظه نصب کن.(اینجوری همون لحظه که دانلود میشه نصب میشه)
لازم شد در کنار اوبونتو 10.04 که میخوام نصب کنم به زودی ، این بک ترک رو نصب کنم چون بدجوری لعنتی و جذاب به نظر میرسه! البته احتمال میدم پشتیبانی مردمیش مثل اوبونتو نباشه ولی امنیت منو کشته!

آدرس میدم برام دی وی دیشو پست کن!!

من به خاطر تبلیغاتی که رو این توزیع برای امنیت و هک انجام شد این توزیع رو نصب کردم
یعنی زیاد ازش تعریف کردن منم وسوسه شدم که ببینم چیه .
نرم افزار امنیت که زیاد داره. یعنی تا دلت بخواد نرم افزاره که من نمیدونم چیه :D
برای نصب هم من اموزشش رو میخوندم
هم میشد رو هارد نصب کرد
هم رو یو اس بی
هم میشد رو Vmware و به طور کل ماشین های مجازی نصب کرد
هم live cd
من که فعلا Live cd اوردمش بالا.
مشکل اینجاست که وقتی Live cd هست. پس از هارد استفاده نمیکنه. اونوقت این گوگل کروم کجا نصب میشه؟؟؟
اینم صفحه دانلود :
http://www.backtrack-linux.org/downloads/
من که میگم کلا بیخیال اوبونتو شو. بیا با هم فقط رو این توزیع کار کنیم و برای اسرائیل جاسوسی کنیم :D
اسرائیل رو نشنیده بودم. :D
تا الان یه 50 تا فایل 100 مگ برای اموزش ه.ک کردن با استفاده از بک ترک پیدا کردم که حالا کی میخواد دانلود کنه :D

برای ادرس هم بیا خصوصی.
در مورد پشتیبانی هم نه. پشتیبانیش خیلی ضعیفه. سایت های فارسی که در موردش خیلی مطلب کم نوشتن و در حد معرفیه.
البته خودش انجمن داره که بدک نیست.

آخرین ویرایش:

pappeli

عضو جدید

برای مهندسین بن بستی وجود ندارد..................

آنها یا راهی خواهند یافت، یا راهی خواهند ساخت.

منم به همه ی مهندسین حال و آینده ی ایران تبریک میگم به خصوص دوست عزیزم.

young scientist

عضو جدید
شهر بهارنارنج همون شهر اون دوستمه.
من بگم غلط کردم کافیه؟! :D گفتم به اندازه خودم!! به اندازه یه ترک تبار که ۳ نسله تو منطقه کردنشین زندگی میکنن!!! خیلی خیلی کم ترکی بلدم ، کردی رو میفهمم ولی نمیتونم حرف بزنم! فقط توجه خاصی به زبان فارسی دارم!!!

منم تازه دارم کردی رو یاد میگیرم.خیلی خوشم اومده:Dجالبه!! کردی زبان یکپارچه ایه؟ یعنی تمام کردای ایران به یه زبون حرف میزنن؟ من از سنندجیا دارم یاد میگیرم نمیدونم شبیه بقیه کرداست یا نه؟!؟؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سلام به همه مهندسای عزیز، مخصوصاً کنکوریا، امیدوارم خسته نباشین.[/FONT]​
[FONT=&quot]فک نکنم هیچ کدومتون حالتون مثه من بد باشه، من خودم دو دستی یه رتبه احتمالاً تک رقمی رو با یه رتبه ی افتضاح به خاطر چندتا اشتباه بچه گانه عوض کردم. و دست سازمان سنجش هم درد نکنه، از اونجایی که تعداد سوالا تو هر درس 6 تا شده بود، درست یا غلط زدن یه سوال 20% برات آب می خورد. البته امسال یکم سوالای پایگاه و سیستم سخت بودن.[/FONT]​
[FONT=&quot]فعلاً درصدهای من تقریباً اینان: هوش 55، مدیریت 55، سیستم 55، پایگاه 20، فک کنم دروس مشترک رو هم حتماً 40 زده باشم و زبانم هم بالای 50 باشه.

[/FONT]​
[FONT=&quot]الال دارم منفجر می شم، مدیریتی که مثه آبه خوردن بود، به خاطر اشتباه خوندن روی گزینه غلط زدم، تو هوش مصنوعی یه سوال از منطق ساده داده بودن فک کردم منظورشون [/FONT]KB[FONT=&quot] هست، آخه کسی نیست به من بگه کجای سوال گفته بود [/FONT]KB[FONT=&quot]!!!![/FONT][FONT=&quot]. تو سیستم و در محاسبه زمان با [/FONT]FIFO[FONT=&quot] در جستجو در دیسک تعداد رو اشتباه جمع زدم، خنده داره نه؟ میتونستم خیلی راحت مدیریتم رو 100، هوشم رو 80، و سیستمم رو هم 85 بزنم. اگه اون 4تا سوال رو اشتباه نزده بودم الان منتظر یه رتبه تک رقمی بودم.

[/FONT]​
[FONT=&quot]یه توصیه: علت اینکه این بلا سر من اومد اینه که من سوالایی که زدم و فک می کردم درستن رو دیگه چک نکردم، و همین باعث شد که 3 یا 4 سوال خیلی خیلی آسون رو غلط بزنم و تو هر درس 20% از دست بدم. پس یادتون باشه همیشه چنین سوالایی رو هم چک بکنین.[/FONT]​

طبق نرم افزار تخمین رتبه ای که مدرسان شریف راه انداخته. با این درصد ها رتبتون تو گرایش ایتی میشه 92
البته اشتباه زیاد داره این نرم افزار. ولی تخمین زده دیگه.
طبق درصد های زیر :
زبان : 60
مشترک: 40
مدیریت : 55
هوش:55
سیستم عامل : 55
پایگاه داده : 20
البته خودم فکر میکنم رتبتون بهتر از 92 بشه.
با زبان 50 هم رتبتون رو تخمین زده 119

pappeli

عضو جدید
شهر بهارنارنج همون شهر اون دوستمه.
من بگم غلط کردم کافیه؟! :D گفتم به اندازه خودم!! به اندازه یه ترک تبار که ۳ نسله تو منطقه کردنشین زندگی میکنن!!! خیلی خیلی کم ترکی بلدم ، کردی رو میفهمم ولی نمیتونم حرف بزنم! فقط توجه خاصی به زبان فارسی دارم!!!

خوب همین که میدونی شهربهارنارنج کدوم شهر خوبه لااقل از بعضی دوستای سارویمون بیشتر بلدید
امیدوارم موفق باشید
با این درصدهایی که شماها میگید و این رتبه ای که دوست سارویمون از مدرسان شریف درآورد ما که فاتحمون خوندست

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
مشکل اینجاست که وقتی Live cd هست. پس از هارد استفاده نمیکنه. اونوقت این گوگل کروم کجا نصب میشه؟؟؟
اینم صفحه دانلود :
http://www.backtrack-linux.org/downloads/
من که میگم کلا بیخیال اوبونتو شو. بیا با هم فقط رو این توزیع کار کنیم و برای اسرائیل جاسوسی کنیم :D
اسرائیل رو نشنیده بودم. :D
تا الان یه 50 تا فایل 100 مگ برای اموزش ه.ک کردن با استفاده از بک ترک پیدا کردم که حالا کی میخواد دانلود کنه :D

برای ادرس هم بیا خصوصی.
در مورد پشتیبانی هم نه. پشتیبانیش خیلی ضعیفه. سایت های فارسی که در موردش خیلی مطلب کم نوشتن و در حد معرفیه.
البته خودش انجمن داره که بدک نیست.
همین دیگه! وقتی لایو سشن میای چیزی روی هارد ذخیره نخواهد شد! مگه اینکه مثلا فایل دانلود رو بگیری و بزاری روی یه درایوی که ربطی به سشن لایو نداره،بعد هر دفعه که میای از اول نصبش کنی.
خب بگیر کل سیستم عاملو نصب کن این لایو بازی ها چیه؟!
چرا بیخیال اوبونتو شم؟ یه اوبونتو + یه بک ترک کنار هم نصب میکنم.
اون آقا واقعا مشاور امنیتی اسرائیله ! ولی جدی میگم بهت اینو جایی نگو ، الان اوضاع یه کم ناجوره واقعا ممکنه بگی این بک ترک که استفاده میکنم که یه اسرائیلی توی توسعه دادنش شرکت داشته ربطت بدن به اسرائیل بیان بگیرنت.(کاملا جدی میگم)

اون فایل آموزشی ها رو هم دانلود کن بعد همه رو با هم بفرست :D lo0o0o0o0ol
حدس میزدم ، چون تخصصی و نخبه پسنده حجم پشتیبانی اون جوری نیست.معمولا توزیع های لینوکس به صورت Community پشتیبانی میشن ، یعنی سوالی داری میپرسی اونی که وارده جواب میده (نه پشتیبانی شرکت ) اما این توزیع رو کسایی استفاده میکنن که به اندازه کافی با لینوکس آشنایی دارن پس کمتر کسی میاد سوالای ساده و ابتدایی بپرسه... دانیال سخت نشه واسمون؟! عیب نداره همو پشتیبانی میکنیم!
منم تازه دارم کردی رو یاد میگیرم.خیلی خوشم اومده:Dجالبه!! کردی زبان یکپارچه ایه؟ یعنی تمام کردای ایران به یه زبون حرف میزنن؟ من از سنندجیا دارم یاد میگیرم نمیدونم شبیه بقیه کرداست یا نه؟!؟؟
والا من خودمم دقیق نمیدونم! فکر میکنم اون منطقه کردستان و همچنین اورامانات و اینا کلا زبانشون کردیه و سیستمش خاصه ولی بقیه جاها انقدر منسجم نیست و یه گویشه.سنندجیا جزو همون دسته اولا که واقعا سخته! من اصلا نمیفهمم حتی چی میگن!!!
=======================
بچه ها تاپیک .::کمک و راهنمایی به دانشجویان IT برای پیشرفت در این رشته::. واسه من فیــــلتــــره! واسه شما هم همینه؟
بقیه تاپیکا مشکلی نداره فقط اون یکی!
=======================
دانیال ما با ۳ -۴ نفر از دوستامون میخوایم عید بریم مسافرت! بیایم ساری؟ ساپورت میدین؟!
هر کس از هر شهر دیگه ای بیاد بگه که شهرش واسه ۳-۴ نفر دانشجو چه امکاناتی میتونه بده تا انتخاب کنیم!

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون آقا واقعا مشاور امنیتی اسرائیله ! ولی جدی میگم بهت اینو جایی نگو ، الان اوضاع یه کم ناجوره واقعا ممکنه بگی این بک ترک که استفاده میکنم که یه اسرائیلی توی توسعه دادنش شرکت داشته ربطت بدن به اسرائیل بیان بگیرنت.(کاملا جدی میگم)

اون فایل آموزشی ها رو هم دانلود کن بعد همه رو با هم بفرست :D lo0o0o0o0ol
حدس میزدم ، چون تخصصی و نخبه پسنده حجم پشتیبانی اون جوری نیست.معمولا توزیع های لینوکس به صورت Community پشتیبانی میشن ، یعنی سوالی داری میپرسی اونی که وارده جواب میده (نه پشتیبانی شرکت ) اما این توزیع رو کسایی استفاده میکنن که به اندازه کافی با لینوکس آشنایی دارن پس کمتر کسی میاد سوالای ساده و ابتدایی بپرسه... دانیال سخت نشه واسمون؟! عیب نداره همو پشتیبانی میکنیم!

بچه ها تاپیک .::کمک و راهنمایی به دانشجویان IT برای پیشرفت در این رشته::. واسه من فیــــلتــــره! واسه شما هم همینه؟
بقیه تاپیکا مشکلی نداره فقط اون یکی!
=======================
دانیال ما با ۳ -۴ نفر از دوستامون میخوایم عید بریم مسافرت! بیایم ساری؟ ساپورت میدین؟!
هر کس از هر شهر دیگه ای بیاد بگه که شهرش واسه ۳-۴ نفر دانشجو چه امکاناتی میتونه بده تا انتخاب کنیم!

اگه اسرائیلی هست پس برات نمیفرستم. :D حالا میفرستیم ما رو به عنوان شخص نفوذی امریکا که سی دی های اسرائیلی پخش میکنه میگیرن :D

چه ساپورتی لازم دارین؟؟ :D
اگه میخواین بیاین شهرهای شمالی. من پیشنهاد میکنم به چالوس و رامسر هم سر بزنید.

اگه ما واسه عید مشهد نریم شاید اون طرفی بریم. اون طرفا خیلی سرسبزه . طبیعت خیلی خوبی هم داره.

راستی. واسه من قیلطر نیست اون تاپیک.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
طبق نرم افزار تخمین رتبه ای که مدرسان شریف راه انداخته. با این درصد ها رتبتون تو گرایش ایتی میشه 92
البته اشتباه زیاد داره این نرم افزار. ولی تخمین زده دیگه.
طبق درصد های زیر :
زبان : 60
مشترک: 40
مدیریت : 55
هوش:55
سیستم عامل : 55
پایگاه داده : 20
البته خودم فکر میکنم رتبتون بهتر از 92 بشه.
با زبان 50 هم رتبتون رو تخمین زده 119
ممنون دانیال جان، با گندایی که من سر جلسه زدم، رتبم 90 بیاد کلاهمو میندازم هوا.

خوش به حالت امیر جان،
البته منم با 3 تا از بچه ها 19 اسفند با قطار میریم مشهد، جاتون خالی.

اگه ما واسه عید مشهد نریم شاید اون طرفی بریم. اون طرفا خیلی سرسبزه . طبیعت خیلی خوبی هم داره.

راستی. واسه من قیلطر نیست اون تاپیک.
منم عید احتمالاً یه سری به رامسر زدم، برنامه خونواده واسه رشته، حالا ببینیم چی می شه.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به میبینم که بحث زبان کردی و ترکی و ... راه انداختید !!!!!!!!!!!
چطوری ملودی جونم که دلم برات خیلی تنگ شده بود . بخدا اونقدر سرم شلوغ بود که نتونستم بیام تو پروفایلت.
بچه ها ملودی رو دعوا کنید ، تالار خودمون رو ول کرده رفته شده همکار تالار عکس (آی شیطون)
دور از شوخی ملودی جون بهت تبریک میگم .
دانیال جان اون سایت سوالای ازمونم برام باز کرد ولی نوشت " شما حق استفاده از این صفحه را ندارید"
طاها جان بهت تبریک میگم رتبت خیلی خوب میشه .
ببخشید دوستای گلم نمیدونم چرا صفحات من هنگیده اجازه نقل قول نمیده بخاطر همین این شکلی جواب دادم

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
دراگو عزیز برای منم ف ی ل ت ر هستش .
در ضمن من خیلی با Error به شماره 503 مواجه میشم . کلی بهم میریزم

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به میبینم که بحث زبان کردی و ترکی و ... راه انداختید !!!!!!!!!!!
چطوری ملودی جونم که دلم برات خیلی تنگ شده بود . بخدا اونقدر سرم شلوغ بود که نتونستم بیام تو پروفایلت.
بچه ها ملودی رو دعوا کنید ، تالار خودمون رو ول کرده رفته شده همکار تالار عکس (آی شیطون)
دانیال جان اون سایت سوالای ازمونم برام باز کرد ولی نوشت " شما حق استفاده از این صفحه را ندارید"
طاها جان بهت تبریک میگم رتبت خیلی خوب میشه .
ببخشید دوستای گلم نمیدونم چرا صفحات من هنگیده اجازه نقل قول نمیده بخاطر همین این شکلی جواب دادم

سلام. اگه منظورتون سایت یادمانه هست عرض کنم که باید داخلش عضو بشین.

sara_naz

عضو جدید
منم تازه دارم کردی رو یاد میگیرم.خیلی خوشم اومده:Dجالبه!! کردی زبان یکپارچه ایه؟ یعنی تمام کردای ایران به یه زبون حرف میزنن؟ من از سنندجیا دارم یاد میگیرم نمیدونم شبیه بقیه کرداست یا نه؟!؟؟[/QUOTE
بچه ها من این رشته رو تویام نور میخوانم ضایعه نه؟؟؟؟؟

Drago

کاربر ممتاز

جملات بالا دقیقا داره میگه :" نیاین اینجا! یا اگه میاین روی من حساب نکنین!!!" :D
ممنون دانیال جان، با گندایی که من سر جلسه زدم، رتبم 90 بیاد کلاهمو میندازم هوا.

البته منم با 3 تا از بچه ها 19 اسفند با قطار میریم مشهد، جاتون خالی.
منم عید احتمالاً یه سری به رامسر زدم، برنامه خونواده واسه رشته، حالا ببینیم چی می شه.
مهندس ما به رتبه ۹۰ میگه کم دیگه...
ببین من الان دارم میگم عید بریم و این حرفا ولی میدونم آخرش هم با این دوستای یخ و ماستی که ما داریم بهم میخوره همه چی ۱۳ روز میشینیم خونه.
نه واقعا من از است این دوستامون ناراحتم. ملودی ، امیر(مدیر) و خیلی های دیگه.خودشون میدونن وضع تالار ما چجوریه، از همه کمتر بازدیدکننده و مشارکت کننده داریم ولی ما رو ول کردن و رفتن.یا یه عده دیگه که رشته اشون IT هست ولی اینجا فعالیت نمیکنن.وقتی یه بار میان میبینی سطحشون بالاس ، امتیازشون بالاس ولی تا حالا توی این تالار دیده نشدن.
ملودی میتونست واسه همه ما یه کمک خوب باشه.
در ضمن من خیلی با Error به شماره 503 مواجه میشم . کلی بهم میریزم
هیچی مثل ارور 500 نیست! مشکل اینه که ارور 500 هیچ راه حلی نداره!!!
[
بچه ها من این رشته رو تویام نور میخوانم ضایعه نه؟؟؟؟؟
رشته فخیم مهندسی IT رو‌؟ نه چه شکالی داره؟ من هم پیام نورم.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
جملات بالا دقیقا داره میگه :" نیاین اینجا! یا اگه میاین روی من حساب نکنین!!!" :D

.
من به فکرتون بودم جای خوب پیشنهاد دادم .
نمیدونستم میخواین رو من حساب باز کنین. :D

بیاین . بالای سر. در خدمتیم . هر جور امکاناتی هم که در توانمون باشه براتون فراهم میکنیم.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز

مهندس ما به رتبه ۹۰ میگه کم دیگه...
ببین من الان دارم میگم عید بریم و این حرفا ولی میدونم آخرش هم با این دوستای یخ و ماستی که ما داریم بهم میخوره همه چی ۱۳ روز میشینیم خونه.

نه واقعا من از است این دوستامون ناراحتم. ملودی ، امیر(مدیر) و خیلی های دیگه.خودشون میدونن وضع تالار ما چجوریه، از همه کمتر بازدیدکننده و مشارکت کننده داریم ولی ما رو ول کردن و رفتن.یا یه عده دیگه که رشته اشون IT هست ولی اینجا فعالیت نمیکنن.وقتی یه بار میان میبینی سطحشون بالاس ، امتیازشون بالاس ولی تا حالا توی این تالار دیده نشدن.
ملودی میتونست واسه همه ما یه کمک خوب باشه.

هیچی مثل ارور 500 نیست! مشکل اینه که ارور 500 هیچ راه حلی نداره!!!

رشته فخیم مهندسی IT رو‌؟ نه چه شکالی داره؟ من هم پیام نورم.

آره دقیقاً همونو می گه، دانیال زشته، پسرم یکم مهمان پذیر باش :biggrin:
نه خب هر کس یه توقعی از خودش داره اگه به اون نرسه، ناراضی میشه. من رتبه کنکور دبیرستانم 4000 شد، وقتی رتبم رو دیدم، دپرس شدم، می خواستم پشت کنکور بمونم و...
نه خداییش برنامه ما قطعیه، با بچه ها واسه 19 اسفند بلیط گرفتیم.ایشا لا که شما هم بتونین برین.
داداش این مشکل عدم حضور کاربرا تو تاپیک تمومی نداره
این ارور 500 واقعاً اعصاب خورد کنه.
خداییش من یه بار باید تعریف کنم که در دانشگاه سراسری مثه دانشگاه تبریز که جزو 10 دانشگاه اول ایرانه، چه می گذرد، تا دوستان این قد پیام نور، پیام نور نکنن
مثلاً یکی اومد گروه ما واسه سال بالاییا 9 واحد درس داد، نحوه تدریس هم این بود که درس هر جلسه رو 3نفر می خوند تو کلاس توضیح می داد،یه ترم بعد معلوم شد استاد محترم مدرکش فوق لیسانس کامپیوتر نیست، کاردانی کشاورزیه:cry:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دقیقاً همونو می گه، دانیال زشته، پسرم یکم مهمان پذیر باش :biggrin:
نه خب هر کس یه توقعی از خودش داره اگه به اون نرسه، ناراضی میشه. من رتبه کنکور دبیرستانم 4000 شد، وقتی رتبم رو دیدم، دپرس شدم، می خواستم پشت کنکور بمونم و...
نه خداییش برنامه ما قطعیه، با بچه ها واسه 19 اسفند بلیط گرفتیم.ایشا لا که شما هم بتونین برین.
:cry:

چون شما هم امکان داره بخواین بیاین ساری و یه وقت انگ مهمان نا پذیری به ما نزنین. :D
عرض کنم که
شما هم خواستین بیاین خونه ما . در خدمتیم. هر چی هم امکانات بخواین در خدمتیم.
اصلا همه ی بچه های انجمن. عید بیاین خونه ما

جدا با کاردانی کشاورزی اومد به شما تدریس کرد؟؟ مطمئنید؟؟؟ اشتباه نمیکنین؟؟؟
حالا سیستم دانشگاهی رو بیخیال
فکر کنین این طرف چه اعتماد به نفسی داشته :D

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
چون شما هم امکان داره بخواین بیاین ساری و یه وقت انگ مهمان نا پذیری به ما نزنین. :D
عرض کنم که
شما هم خواستین بیاین خونه ما . در خدمتیم. هر چی هم امکانات بخواین در خدمتیم.
اصلا همه ی بچه های انجمن. عید بیاین خونه ما

جدا با کاردانی کشاورزی اومد به شما تدریس کرد؟؟ مطمئنید؟؟؟ اشتباه نمیکنین؟؟؟
حالا سیستم دانشگاهی رو بیخیال
فکر کنین این طرف چه اعتماد به نفسی داشته :D

نه خداییش من تا ساری نمیام، حالا ایشالا سال بعد.
آقا خونه شما هم نباشه مشکلی نیستا، میتونی به جاش یه هتل 5 ستاره به حساب خودت برا بچه ها رزرو کنی. :biggrin: زحمتی هم واست نداره.
آره واقعاً طرف اعتماد به نفس کاذبش بالا بود، یه ترم درس داد، بعد انداختنش بیرون، حالا جالب هم اینجا بود که بچه های سال بالایی ما مشکلی واسه مدرکشون پیش نیومد.
بذار یه کم سرم خلوت بشه ماجراهای دانشگاه سراسری رو بهتون می گم.

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
خب دوستان این جوری که کلیدای ارشد نشون می ده باید به فکر سربازی بود.
من متنفرم از اینکه بعد امتحان جوابا رو چک کنی، بعد کنکور که یکی از بچه ها آویزون شد، جوابا رو چک کردیم، حالا هم به زور بچه ها نشستن کلیدا رو چک می کنن، و هی می زنن تو ذوق ما.
خب دیگه باید برم کچل کنم واسه سربازی :biggrin:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب دوستان این جوری که کلیدای ارشد نشون می ده باید به فکر سربازی بود.
من متنفرم از اینکه بعد امتحان جوابا رو چک کنی، بعد کنکور که یکی از بچه ها آویزون شد، جوابا رو چک کردیم، حالا هم به زور بچه ها نشستن کلیدا رو چک می کنن، و هی می زنن تو ذوق ما.

درصد هات رو حساب کردی؟؟ چجوری شد؟؟

Drago

کاربر ممتاز
خداییش من یه بار باید تعریف کنم که در دانشگاه سراسری مثه دانشگاه تبریز که جزو 10 دانشگاه اول ایرانه، چه می گذرد، تا دوستان این قد پیام نور، پیام نور نکنن
مثلاً یکی اومد گروه ما واسه سال بالاییا 9 واحد درس داد، نحوه تدریس هم این بود که درس هر جلسه رو 3نفر می خوند تو کلاس توضیح می داد،یه ترم بعد معلوم شد استاد محترم مدرکش فوق لیسانس کامپیوتر نیست، کاردانی کشاورزیه:cry:
OMG!!!
ROFLMAO!!!
بابا این دیگه آخرش بود...
میگم دو سه تا تاپیک بزنیم به اسمهای مختلف . مثلا من میزنم "داستان های پیام نور" تو بزن "داستان های دانشگاه سراسری" و ... اتفاقات سوژه رو میاریم توش میگیم میخندیم یا تاسف میخوریم یا هرچی.
ما همیشه میگیم پیام نور صاحاب نداره...واقعا دانشگاه شما هم صاحاب نداره که این با کاردانی اومده درس میده؟!
من هم بدم میاد ولی وقتی بقیه دارن در موردش حرف میزنن و چک میکنن یه چیزایی آدم میشنوه دیگه...
خیلی وقتا اون لحظه تو دلم خالی میشه میگم اوه چقدر اشتباده دارم ولی نتیجه امتحان که میاد میبینم نه اونجورا هم نیست.

بالا