گفتگو پیرامون آزمون های نظام مهندسی

mohamad ali345

عضو جدید
سلام به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم بنده 47 شدم ایا میشه اعتراض زد من شنیده بودم بالای 45 دوره اموزشی میزارن و واسه اجرا تو پاسخنامه سفید زدن در حال بررسی !!!!!!!!!!!! چرا کسی اطلاعی داره ممنون

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
Bale.tiko zade bodam.na male ma ham hast

آخه دقیقا میدونی ابهام کجاست؟؟؟اگه تا سال 89 ابن قضیه بوده تا الان دیگه تموم شده...آدمو واقعا گیج میکنن....ایشالله که به نفع باشه و مردودتون نکنن

simai

عضو جدید
شما چرا اصرار به حرف خودتون دارین.در صورتی که توی کارنامه من همین رو نوشته ونتیجه نوشته قبولی پایه 3 .انگار دوست دارین همهه رو نا امید کنین.

simai

عضو جدید
پس یعنی بیکارن که موقع ثبت نام می پرسن قبولی در ازمون تستی قبلی.من این گزینه رو چون در ازمون اجرا اذر قبول شده بودم فعال کردم و حد نصاب قبولیم به جای 50 شد 37 .تو دفترچه ثبت نام دقیقا بهش اشاره شده

simai

عضو جدید
آخه دقیقا میدونی ابهام کجاست؟؟؟اگه تا سال 89 ابن قضیه بوده تا الان دیگه تموم شده...آدمو واقعا گیج میکنن....ایشالله که به نفع باشه و مردودتون نکنن

دوستان راهنمای اعلام نتایج در سایت مقررات ملی را بخونید نوشته که اگر کسی فراموش کرده که گزینه قبولی در ازمون قبلی را در موقع ثبت نام انتخاب نکرده باشد وحد نصاب قبولی به جای 37.5 درصد 50 درصد در نظر گرفته شده می تونه بره نظام مهندسیه استانش و اطلاع بده تا قبول بشه.

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان راهنمای اعلام نتایج در سایت مقررات ملی را بخونید نوشته که اگر کسی فراموش کرده که گزینه قبولی در ازمون قبلی را در موقع ثبت نام انتخاب نکرده باشد وحد نصاب قبولی به جای 37.5 درصد 50 درصد در نظر گرفته شده می تونه بره نظام مهندسیه استانش و اطلاع بده تا قبول بشه.
عزیزم پیام خصوصی ک برت فرستادم رو ی نیگاه بندازی از این سو تفاهم در میای ک اینجور ب من توپیدی......چشمک

vertex

اخراجی موقت
شما چرا اصرار به حرف خودتون دارین.در صورتی که توی کارنامه من همین رو نوشته ونتیجه نوشته قبولی پایه 3 .انگار دوست دارین همهه رو نا امید کنین.
دوست عزیز مبارکتون باشه . مهم اینه که قبول شدین . دیگه هیچی مهم نیست . تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت دارم :D:gol:

alisnaz

عضو جدید
ایوووووول، مرسی واقعا...

arefeh

کاربر ممتاز
دوستانی ک یکی از ازمونها رو دوره پیش قبول شده و امسال زمان ثبت نام به قول خودمون اشتباها تیک قبولی در ازمون قبلی رو زده بودن بهم ی پیام بدن اگه دل نگران هستن....من دو تا پی دی اف از سال پیش دارم ک الان مطالعه کردم و فکر میکنم جواب سوال ماست ک با هم بررسی کنیم.

ali kocholomoch

عضو جدید
برخي از داوطلبان در زمان ثبتنام و در فرم ثبتنام، گزينه داشتن قبولي در آزمونهاي داراي اعتبار
گذشته را انتخاب ننموده اند و بدين ترتيب حدنصاب مورد نظر براي ايشان لحاظ نشده و نتيجه آزمون
ايشان مردود اعلام گرديده است، بايد با در دست داشتن سوابق قبولي داراي اعتبار سنوات گذشته به
سازمان استان مراجعه نمايند. سازمان استان ميبايست هنگام تحويل مدارك كليه متقاضيان مشمول
شرايط مذكور جهت اخذ پروانه اشتغال بهكار مهندسي، سوابق قبولي آزمونهاي سنوات گذشته را كنترل
و نتيجه آزمون آنها بر اساس حدنصاب قبولي مندرج در بند مذكور را بررسي و تأييد نمايند.

خوب اجرای ما هم شامل این نمیشه >؟

معمار111

عضو جدید
با اینکه اطمینان دارم دوستان در این مورد (قبولی با 37.5درصد) اشتباه میکنن اما مایلم پیگیری هاتون از نظام رو اینجا بگذارید بقیه دوستان هم مطلع بشن....

معمار111

عضو جدید
سلام به همه دوستانی که قبول شدن تبریک میگم بنده 47 شدم ایا میشه اعتراض زد من شنیده بودم بالای 45 دوره اموزشی میزارن و واسه اجرا تو پاسخنامه سفید زدن در حال بررسی !!!!!!!!!!!! چرا کسی اطلاعی داره ممنون

نه دوست خوبم منم دفعه پیش با 47 رد شدم.... عزمت رو جزم کن و همه منابع رو حداقل 1 مرتبه بخون ان شاالله با نمره بدون استرس قبول شی

آخرین ویرایش:

arefe-rad

عضو جدید
سلام دوستان.
من نظارت رو با 49 مردود شدم:cry: اگه اعتراض کنم احتمالش هست که یه فرجی بشه؟؟ یا هر راهی:(
49 خیلیییییییییی زور دارههههههههه :cry::cry:

حتما اعتراض کن من پارسال 49 شدم نظارت اعتراض زدم با 51 قبول اعلام کردن

ro0o0oxana

عضو جدید
سلام دوستان.
من نظارت رو با 49 مردود شدم:cry: اگه اعتراض کنم احتمالش هست که یه فرجی بشه؟؟ یا هر راهی:(
49 خیلیییییییییی زور دارههههههههه :cry::cry:

حدیثه ،پریسا با 49 اعتراضم نزد قبول شد.یه سوال اشتباه و واسه همه صحیح گرفتن نمرش بعد جواب به اعتراض ها شد 50 و قبول شد.این سری هم حتما سوال مشکل دار هس که حذف شه.ولی به هرحال اعتراض و پست کن
منم نظارت و اجرا قبول شدم:smile::)

hamedzjg

عضو جدید
منم قبول شدم نظارت58/ اجرا 55
امیدوارم بقیه دوستانم که لب مرزی هستن قبول بشن
سوالی که برام پیش اومده اینه که الان باید رفت نظام یا باید اطلاعیه بدن بعد بریم؟ کلاس تحت عنوان دوره پیش نیاز باید گذروند؟
مرسی با آزروی موفقیت برای دوستان مهندسم :دی

vertex

اخراجی موقت
منم قبول شدم نظارت58/ اجرا 55
امیدوارم بقیه دوستانم که لب مرزی هستن قبول بشن
سوالی که برام پیش اومده اینه که الان باید رفت نظام یا باید اطلاعیه بدن بعد بریم؟ کلاس تحت عنوان دوره پیش نیاز باید گذروند؟
مرسی با آزروی موفقیت برای دوستان مهندسم :دی
سلام دوست عزیز
مبارک باشه ورودتون رو به جمع ناظران و مجریان ساختمان تبریک میگم خوشحالمون کردید آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما
معمولا نظام توی سایتش اطلاعیه میده ولی با توجه به سلیقه ای عمل کردن در استانهای مختلف حتما زنگ بزنید و ازشون بپرسین . توی استان ما نوبت میدن که قبولی ها در یه تاریخ مشخص طبق نوبتشون برای ثبت نام مدارک بیارن . در مورد کلاس یا دوره هم استان ما دوره ای در بدو امر نداشت و بعدا برای اونهایی که پایه 3 دارند یه دوره های اختیاری گذاشتند . باز هم تبریک .. موفق باشید :gol:

fact

عضو جدید
دوستان کسی که پارسال نظارت قبول شده هم امسال شامل حال 37.5 برا اجرا میشده؟؟ آخه من هیچ تیکی رو نزده بودم و امسال اجرا با 47 مردود شدم
خواهش میکنم اگه کسی اطلاع داره جواب بده

مونا7

عضو جدید
سلام به همه
کسایی که مثل خودم با حد نصاب 37.5 نظارت قبول شدن بهشون تبریک میگم و چون خودم خیلی نگران بودم اما در راهنمای ثبت نام در بند 6-5 کاملا توضیح داده شده که کسانی که در سال 92 اجرا قبول شدن حد نصاب نظارتشون از 37.5 حساب می شود
. موفق باشید

hodeiseh

عضو جدید
حدیثه ،پریسا با 49 اعتراضم نزد قبول شد.یه سوال اشتباه و واسه همه صحیح گرفتن نمرش بعد جواب به اعتراض ها شد 50 و قبول شد.این سری هم حتما سوال مشکل دار هس که حذف شه.ولی به هرحال اعتراض و پست کن
منم نظارت و اجرا قبول شدم:smile::)

مرسییییییییی رکسانا:victory: ایشالا واسه منم بشه
اها راستی خیلییییییی مبارکه. ایشالا طراحی هر دو قبول شیم:thumbsup2:

آرش آزاد

عضو جدید
سلام به همه
کسایی که مثل خودم با حد نصاب 37.5 نظارت قبول شدن بهشون تبریک میگم و چون خودم خیلی نگران بودم اما در راهنمای ثبت نام در بند 6-5 کاملا توضیح داده شده که کسانی که در سال 92 اجرا قبول شدن حد نصاب نظارتشون از 37.5 حساب می شود
. موفق باشید

ببخشيد من راهنما رو خوندم ولي اصلا همچين چيزي ك شما برداشت كرديد رو ننوشته و اشاره داره ب همون ازمونهاي قبلي (تستي تخصصي و جزييات) شما از اول بند 5-3-4 تا آخر بند 6 رو مطالعه كنيد ب نتيجه من مي رسيد و در ضمن اون جدول شش ك ارجاع داده واقعا گنگه و من متوجه نمي شمش

آخرین ویرایش:

مونا7

عضو جدید
در همون جدول نوشته که جزییات اجرایی ساختمان تستی آذر 92 به نظر من وقتی میگه سال 92 پس سالی که ما با این شرایط امتحان دادیم وگرنه فقط سال های 89 و 90 می گذاشتن.

آرش آزاد

عضو جدید
به نظر من ولي جدول رو اشتباه نوشتن و منظورشون اين برداشتي ك گفتي نبوده (چون جزييات آذر 92 كلا بي معني هستش)
بايد رفت پرسيد از خود نظام اينطوري روزه شك داره

تو راهنماي نتايج هم نوشته
حدنصاب قبولي آزمون هاي ورود به حرفه مهندسان و كاردانهاي فني ساختمان خرداد ماه 93 در كليه رشته ها 50 درصد كل نمره مي باشد. در خصوص آزمون ورود به حرفه مهندسان در رشته معماري بخش نظارت حد نصاب قبولي آزمون مطابق موارد ذكر شده در بند 6-5 راهنماي دستورالعمل ثبتنام آزمون ميباشد.

بند 5-6 هم اگه نگاه كنيد تو راهنماي ثبت نام هم در خصوص همون آزمونهايي هست ك در سه بخش برگزار مي شدن (عمومي تخصصي و جزييات) و داره اونا رو مي گه كه اگه تو يكي از سه بخش نمره قبولي داشته باشيد نظارتتون مي شه 37.5 و اگه در دو بخش نمره قبولي داشته باشيد مي شه 25

آخرین ویرایش:

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
. موفق باشید

اصلا ربطی به قبولی آزمون اجرا نداره. من امروز رفتم اداره نظام مهندسی حضوری پرسیدم، گفتن اون جزییات اجرایی مال قدیم بود قضیش یه چیز دیگست. البته از اول هم معلوم بود چنین چیزی امکان نداره، چون خیلی بی معنیه بگن هرکی اجرا قبول شد پس دفعه بعد نظارت رو 37.5 بزنه قبوله، بخصوص الان که همه تو مملکت مهندس هستن و هیچ جا کار نیست. ولی از اونجایی که تو توضیحاتش خیلی بد نوشته بود همه گیج شدن. به نظرم بهتره هر چه سریعتر اقدام کنید برای تصحیح کارنامتون چون اینجوری ازتون مدارکی میخوان که ندارید و نوبت آزمون بعدی رو هم از دست میدین.

آرش آزاد

عضو جدید
بچه ها اگه ئر مورد متن اعتراض همفكري داشته باشيم خيلي بهتر جواب مي گيرد
من 48 نظارتم و اجرا رو قبول شدم
چي بايد بنويسم كد دفترچه مم سي بوده و نمي تونم پيدا كنم كدوم سوالا رو غلط زدم
:(

در ضمن دوست من الان نظام مهندسي بوده و پرسيده وگفتن نخير اجرا و نظارت ربطي بهم ندارن و اون مال قديم بوده

hodeiseh

عضو جدید
بچه ها اگه ئر مورد متن اعتراض همفكري داشته باشيم خيلي بهتر جواب مي گيرد
من 48 نظارتم و اجرا رو قبول شدم
چي بايد بنويسم كد دفترچه مم سي بوده و نمي تونم پيدا كنم كدوم سوالا رو غلط زدم
:(

در ضمن دوست من الان نظام مهندسي بوده و پرسيده وگفتن نخير اجرا و نظارت ربطي بهم ندارن و اون مال قديم بوده

من 2 ساعت پیش اعتراضم رو فرستادم. توی راهنمای نتایج یه فرمتی واسه اعتراض نوشت داده منم همونجوری فرستادم البته عکس از کارنامم رو هم ضمیمش کردم. فقط مشکل اساسیم آدرس گیرنده بود چون فقط نوشته بود له صندوق پستی تهران به شماره 17775355 (سازمان سنجش) ولی وقتی رفتم پست گفت باید کد پستی باشه نه صندوق پستی! تماس هم گرفتم با بخش مربوطه سازمان گفتن هرچی توی راهنما هست طبق همون عمل کنین. خلاصه منم فرستادم رفت
:whistle:

http://inbr.ir/file3/dastore-93.pdf

اوه چقد طولانی شد!!! ایشالا که همه لب مرزیا قبول بشن

hodeiseh

عضو جدید
سلام به همه
. موفق باشید

یکی از دوستان من دوره پیش طراحی رو قبول شد و این دوره نظارت رو با نمره 39 با حد نصاب 37.5 قبول شده! حالا ربطش به اجرایی که گفتین چیه نمیدونم:w28:

بالا