گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

mohamadhoseinzare

عضو جدید
مهندس نیازی

مهندس نیازی

مهندس نیازی عزیز یه سری معرفی:w26: کردم . بعد تاپیکم تو اینجا گفته بودین از امضام خوشتون اومده بود

شما که اصلا" منو بهتر میشناسین

خلاصه ما 4کریم :w16:
:w30:

elahe.20

عضو جدید
ببنيد دوستان يكي از علتهايي كه بچه ها به باشگاه توجه نمي كنن اينه كه حدود 3000دانشجو عضو سايت دزمد هستن چون بيشتر اونجا اطلاعات هست وبقيه هم عضو سايت اميركبير هستن منم كه اينجام واسه تنوع روحي اومدم البته اگه فعاليتي هم باشه درخدمتم

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
ببنيد دوستان يكي از علتهايي كه بچه ها به باشگاه توجه نمي كنن اينه كه حدود 3000دانشجو عضو سايت دزمد هستن چون بيشتر اونجا اطلاعات هست وبقيه هم عضو سايت اميركبير هستن منم كه اينجام واسه تنوع روحي اومدم البته اگه فعاليتي هم باشه درخدمتم
ببینید من هم در دو سایتی که شما گفتید عضو هستم و یک مدت در سایت دز مد مسئول بخش تعمیرات و کالیبراسیون هم بودم منتهای مراتب مزیتی که این سایت نسبت به اونها دره این هستش که متخصصان مختلف رو دور هم جمع کرده . من تا به حا چند مورد پیش اومده که واقعا تو یکی از رشته ها گیر کردم و نتونستم خودم مشکلم رو حل کنم ولی با مراجعه به این سایت مشکلم توسط یکی از دوستان حل شده .
یا مثلا با این که این سایت اکثر فعالیتهاش تخصصی هست تالارهای عمومی خوبی هم داره که می تونیم از اونها هم استفاده کنیم .
در ضمن همونطوری که گفتم در حال حاضر ما 705 نفر عضو مهندس پزشک داریم که خوب فعالیتشون محدود هست .

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
خوب باید با کی صحبت بشه ؟شما آدرس بدید ما بریم اعتراض کنیم.یعنی چی آخه؟تو این سایت همه رشته ها بخش های مختلف دارن اون وقت اینجا سه تا گرایش اصلی این رشته جدا نیستن.
دوستتون هم حق داشته اگه این جا قرار باشه بازدید کنندش این قدر کم باشه ارزش این قدر زحمت رو نداره!

خیلی پیشنهاد خوبیه;)
اینجوری تالارمون هم تخصصی تر میشه
ولی ایا اینجا کسی میدونه برای بخش بندی کردن تالار چه کار باید کرد؟
بالاخره اینکار انجام شد
حالا ما هم سه تالار تخصصی داریم
البته با همت همه دوستان

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی ها هم فکر کردن اینجا دفتر رجا نیوزه ;) اشتباهه دیگه پیش می یاد مهم نیست
بعضی ها هم اینجا را با تاپیک اخبار و گفتگوی آزاد و سیاسی اشتباه گرفتند;)
بهتر نیست بحث ها و تالارها را با هم قاطی نکنیم؟
از شما بعید بود آقای نیازی
برای همینه به من کمک نمی کنید؟؟!!!

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به همه دوستان و هم رشته ای ها این تالارهای جدید را تبریک میگم و امیدوارم همه با هم کمک کنیم و سطح علمیمون را ارتقاء بدیم:gol::redface::gol:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
بعضی ها هم اینجا را با تاپیک اخبار و گفتگوی آزاد و سیاسی اشتباه گرفتند;)
بهتر نیست بحث ها و تالارها را با هم قاطی نکنیم؟
از شما بعید بود آقای نیازی
برای همینه به من کمک نمی کنید؟؟!!!
اولادش نخیر هیچ جا رو ما با هیچ جای دیگه اشتباه نگرفتیم ( منظورم این بود که باشگاه مهندسان بیشتر از توان سیاسی شما به توان علمی شما نیاز دارد )
ثانیادش منظور ما این بود ای کاش همونقدر که تو تالار اخبار و . . . فعالیت می کردید با این همه پتانسیل که شما دارید کمی هم به تالار خودمون با حضورتون رونق می دادید
ثالثاندش من یادم نمی یاد کسی به من درخواست کمک داده باشه و من کمکش نکرده باشم مگر اینکه منبع علمی و یا توان علمی کمک نداشتم که اونهم نمی خواستم دوستان رو گمراه کنم .
حالا هم همینجا می تونید سوالتون رو مطرح کنید نامرده هرکی جواب نده ;):mad::gol:

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولادش نخیر هیچ جا رو ما با هیچ جای دیگه اشتباه نگرفتیم ( منظورم این بود که باشگاه مهندسان بیشتر از توان سیاسی شما به توان علمی شما نیاز دارد )
ثانیادش منظور ما این بود ای کاش همونقدر که تو تالار اخبار و . . . فعالیت می کردید با این همه پتانسیل که شما دارید کمی هم به تالار خودمون با حضورتون رونق می دادید
ثالثاندش من یادم نمی یاد کسی به من درخواست کمک داده باشه و من کمکش نکرده باشم مگر اینکه منبع علمی و یا توان علمی کمک نداشتم که اونهم نمی خواستم دوستان رو گمراه کنم .
حالا هم همینجا می تونید سوالتون رو مطرح کنید نامرده هرکی جواب نده ;):mad::gol:

آخه من که تازه ترم دوم هستم چه توان علمی می تونم داشته باشم که بخوام دریغ کنم ، تازه می خواهیم با زدن نشریه یکم خودمون را مجبور به جمع آوری اطلاعات و بالا بردن سطح علمی داشته باشیم
آخه اخبار زدن که کاری نداره ، می تونی راحت بری به سایت های خبری و خبرهای جالب تر و مفید تر را کپی کنی و اونجا بزنی ، مطمئن باشید اگه من مطلب و خبر و چیزی دستم بیاد از دوستان دریغ نمی کنم
من قبل از گفتن سایت هایی که توی تاپیک زدید ازتون منبع خواستم ولی شما اون سایت ها را به من معرفی نکردید ، نامرد;) ولی کلا من شخصا شما را دوست دارم و می دونم که به دوستان کمک می کنید ، ممنونم:gol::redface:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
آخه من که تازه ترم دوم هستم چه توان علمی می تونم داشته باشم که بخوام دریغ کنم ، تازه می خواهیم با زدن نشریه یکم خودمون را مجبور به جمع آوری اطلاعات و بالا بردن سطح علمی داشته باشیم
آخه اخبار زدن که کاری نداره ، می تونی راحت بری به سایت های خبری و خبرهای جالب تر و مفید تر را کپی کنی و اونجا بزنی ، مطمئن باشید اگه من مطلب و خبر و چیزی دستم بیاد از دوستان دریغ نمی کنم
من قبل از گفتن سایت هایی که توی تاپیک زدید ازتون منبع خواستم ولی شما اون سایت ها را به من معرفی نکردید ، نامرد;) ولی کلا من شخصا شما را دوست دارم و می دونم که به دوستان کمک می کنید ، ممنونم:gol::redface:
ببینید من بسته به وقتم توی این تالار فعالیت میکنم و اصولا با توجه به محدودیت وقت سعی می کنم اگه یکی از دوستان چیزی رو از من می خواد و یا ایده ای به من می ده که ممکنه به درد همه دوستان بخوره اون رو در جایی عنوان کنم که همه بتونن ازش استفاده کنند . در این مورد هم با توجه به اینکه یکی دو تا از دوستان مثل شما یک چنین تقاضایی داشتند زمانی که فرصتش پیش اومد یک سری سایت رو که قبلا خودم ازشون استفاده کرده بودم رو سرجمع کردم و دارم در یک تاپیک معرفی می کنم به این می گن نامردی ؟ :mad:در ضمن من اصولا خیلی کارهای تئوری و آکادمیک نمی کنم . بیشتر فعالیت من بر می گرده به تبادل تجربیات با دوستان که فکر نمی کنم برای شما که دانشجوی ترم دوم هستید و جویای علم و انجلم کارهای تحقیقاتی خیلی جذاب باشه .
در ضمن از فعالیت خوبتون توی تالار که باعث رونق اون شده خیلی ممنون .مهم نیست ترم چندمید مهم این هستش که مهندس پزشک هستید
در

elahe.20

عضو جدید
من يه فكري كردم
1.به اعضاي باقي مانده دعوت نامه بفرستيم كه بيان خودشونو معرفي كنن؟ اگه جواب نگرفتيم از روشهاي فني استغاده مي كنيم.
2.تالارو پرباركنيم درحد توان
3.تبليغات كه به موقش ميگم چي كنيم

نرگس313

عضو جدید
به اعضاي باقي مانده دعوت نامه بفرستيم كه بيان خودشونو معرفي كنن؟ اگه جواب نگرفتيم از روشهاي فني استغاده مي كنيم.
حالا این اعضای مجهول رو باید از کجا پیدا کنیم!:w43:
تالارو پرباركنيم درحد توان
اینو هستم البته در حد توان!;)
3.تبليغات كه به موقش ميگم چي كنيم
الهه..:w33:..... الهه......:w33:(تشویق تماشاچیا!)

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا دوستان فعالی که به این تالار سر می زنند کمه ، شاید خیلی بشیم 6-7تا شایدم کمتر میشه ، چرا؟ واقعا تاسف بار انگیزه:(
من یه راه که بشه دوستان مهندسی پزشکی را پیدا کرد و دعوتشون کرد فهمیدم ولی خیلی سخته :D ، بالای سایت قسمت گروه ها که بری روی لیست کاربران کلیک کنید ، لیست کاربران با عنوان رشته و آخرین بازدید از سایت و ... را زده ، دوستانی که اینترنت پرسرعتی دارند یکم راحت تر می تونند دوستان مهندسی پزشکی را پیدا کنند;)

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگه اسم جالبی برای نشریه ای مربوط به مهندسی پزشکی به ذهنشون میرسه لطف کنید پیشنهاد بدید:redface:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
من يه فكري كردم
1.به اعضاي باقي مانده دعوت نامه بفرستيم كه بيان خودشونو معرفي كنن؟ اگه جواب نگرفتيم از روشهاي فني استغاده مي كنيم.
می میرم برای روشهای فنی
اول از روشهای فنی استفاده کنیم اگه نتیجه نداد اونوقت بریم به سراغ روشهای فنی تر :neutral::w08::w06::w43:

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
البته اگه به بازدید تالارهای جدید نگاه کنید امیدوار کننده است . من یک پیشنهاد دارم و اون اینکه یک سری اطلاعات رو بجای اینکه به صورت لینک در تالارها قراردهیم ، ایمیل بگیریم براشون ارسال کنیم . به هر حال طرف مجبور می شه هم ثبت نام کنه هم جواب تاپیک رو بده . خوب با یک تیر دو نشون زدیم .

t_h68

عضو جدید
البته اگه به بازدید تالارهای جدید نگاه کنید امیدوار کننده است . من یک پیشنهاد دارم و اون اینکه یک سری اطلاعات رو بجای اینکه به صورت لینک در تالارها قراردهیم ، ایمیل بگیریم براشون ارسال کنیم . به هر حال طرف مجبور می شه هم ثبت نام کنه هم جواب تاپیک رو بده . خوب با یک تیر دو نشون زدیم .
چه جالب, راهکارهای زور کردن افراد برای ثبت نام تو سایت:w17:

elahe.20

عضو جدید
چه جالب, راهکارهای زور کردن افراد برای ثبت نام تو سایت:w17:
اصولا مهندسا با نرم افزار كارندارن با سخت افزار كاردارن ما هم جزشونيم ديگه;)راستش من وقتي طاقتم تموم شد از روش هاي فني است مي كنم.

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
لیست اعضاء تالار

لیست اعضاء تالار

راستی برای اونهایی که می خواهند از روشهای نرم افزاری و سخت افزاری برای پر رونق شدن این تالار استفاده کنند یک مژده دارم .
در فایل زمیمه این یادداشت لیستی از اعضاء این تالار تهیه شده است
این لیست مربوط به اعضائی است که تا تاریخ 6/5/88 به عنوان مهندس پزشکی عضو شده اند .

پیوست ها

• biomedicaleng.zip
    321.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

t_h68

عضو جدید
راستی برای اونهایی که می خواهند از روشهای نرم افزاری و سخت افزاری برای پر رونق شدن این تالار استفاده کنند یک مژده دارم .
در فایل زمیمه این یادداشت لیستی از اعضاء این تالار تهیه شده است
این لیست مربوط به اعضائی است که تا تاریخ 6/5/88 به عنوان مهندس پزشکی عضو شده اند .
اولا که دستتون درد نکنه;)
ثانیا میشه بپرسم اینا رو از کجا پیدا میکنین؟:)
ثالثا مگه نمیخواستین براشون از روشهای مطلوب فنی براشون استفاده کنین؟

hassan_niazy

مدیر بازنشسته
اولا که دستتون درد نکنه;)
ثانیا میشه بپرسم اینا رو از کجا پیدا میکنین؟:)
ثالثا مگه نمیخواستین براشون از روشهای مطلوب فنی براشون استفاده کنین؟
اولا خواهش می کنم قابلی نداشت
ثانیا در قسمت گروهها / لیست کاربران / جستجوی اعضاء /جستجوی پیشرفته در این قسمت رشته را مهندسی پزشکی بگذارید و بقیه فیلدها را خالی بگذارید
ثالثا تا طرفم رو نشناسم چطوری می تونم روش مناسب فنی رو در موردشون اجرا کنم ؟

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان پیشنهاد بدید برای اسم نشریه ای برای مهندسی پزشکی دیگه ، چقدر بی ذوق;)

نرگس313

عضو جدید
هر کلمه ای که در نظر گرفتی یه med به آخرش اضافه کن میشه اسم نشریه !
(شوخی بود)
خوب یه اطلاعاتی از نوع مطالبی که می خوایند توش بنویسید بدید این که چه قدر مطالبتون تخصصی چه قدر عمومی و چه نوع اسمی می خوایند؟

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب نشریه مهندسی پزشکی هست ولی زیاد تخصصی نیست ، بیشتر اطلاعاتش برای تجهیزات پزشکی و معرفی اونها هست ، مطالبی مثل رباتیک و مهندسی پزشکی و اخبار مهندسی پزشکی و تخبار پزشکی و چیزای متفرقه دیگه برای سرگرمی هم داره
من توی سایتی رفتم برای همین نشریه الکترونیکی اسم پیشنهاد داده بودند اسامی مثل ضربان ، تجهیز و BME بود ، حالا دوستان خوش ذوق اگه اسمی به ذهنشون رسید لطف کنند بگند ممنون میشم:redface:

t_h68

عضو جدید
اولا خواهش می کنم قابلی نداشت
ثانیا در قسمت گروهها / لیست کاربران / جستجوی اعضاء /جستجوی پیشرفته در این قسمت رشته را مهندسی پزشکی بگذارید و بقیه فیلدها را خالی بگذارید
ثالثا تا طرفم رو نشناسم چطوری می تونم روش مناسب فنی رو در موردشون اجرا کنم ؟
:w27:
من برای چندتاشون که عضو سایت هستن پیام گذاشتم ;)ولی اکثرا توی سایت فعالیت چندانی ندارن
جالب این بود اونهایی که فعالیتی داشتن فعالیتشون توی تالارهای دیگه ای بود:surprised:

ryhan

عضو جدید
:w27:
من برای چندتاشون که عضو سایت هستن پیام گذاشتم ;)ولی اکثرا توی سایت فعالیت چندانی ندارن
جالب این بود اونهایی که فعالیتی داشتن فعالیتشون توی تالارهای دیگه ای بود:surprised:
سلام به همه فارغ تحصیلان و دانشجویان رشته مهندسی پزشکی.
سلام t_h68 ممنونم که من و یاد اینجا انداختی .
من هم دانشجوی علوم تحقیقات هستم ترم ۶ .

بالا