گفتگو و آشنایی با دیگر اعضای تالار مهندسی پزشکی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یامین جون سلام
دیگه گلی نیست اینجا, یعنی شکلی از گل ندارم

یه گل خوشگل واسه یامین جون ( البته کسی نمیبینه ها )

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من چند تاسوال داشتم.می خوام ارشد این رشته را بخونم.به من کمک می کنید؟چی کار باید بکنم؟
ممنون می شم.

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بیوالکتریک میخوای بخونی باید سیگنال و برنامه نویسی ات مخصوصا "مطلب" قوی بلد باشی

canopus

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه بیوالکتریک میخوای بخونی باید سیگنال و برنامه نویسی ات مخصوصا "مطلب" قوی بلد باشی

ممنون از توجه تان عزیز.
من می خوام بیو مکانیک بخونم.ولی نمی دونم از کجا باید شروع کنم.اخه رشته ام مهندسی نیست.

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب یکم کارت سخت می شه اما ناراحن نباش اگه واقعا بخوای نشد نداره!
من بیو الکتریک خوندم ! برات دروس مهم و پایه ی بیو مکانیک و می پرسم ;)

farzad753

عضو جدید
سلام یامین جان.
ببخشید ممکن هست بگید سال چندم هستید؟
من هم مهندسی پزشکی میخونم ولی سال اول هستم .

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا فکر کنم در حال حاظر خواب باشنااا
با اجازه یامین جون
شرمنده بجات جواب میدم
ایشون عجله دارن

فکر کنم ترم 6 رو به پایان رسوندن !

گل واسه شما یامین جونی

farzad758

عضو جدید
ممنون که شما جواب دادید.
راستی آقای جو جو نگران نباشید من هم یک خانم هستم و فقط با این خانم یامین عزیز خواستم دوست بشم:smile:

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی مهندس پزشکی هستم اما نه در ایران.
شما چطور؟
ایمیل من:
elhbeh@gmail.com

سلام عزیزم کجا میخونی؟
YAMIN_MAHDI@YAHOO.COM;)

سلام یامین جان.
ببخشید ممکن هست بگید سال چندم هستید؟
من هم مهندسی پزشکی میخونم ولی سال اول هستم .
من لیسانسم تموم شد منتظر نتیجه ی ارشد هستم :confused:

ممنون که شما جواب دادید.
راستی آقای جو جو نگران نباشید من هم یک خانم هستم و فقط با این خانم یامین عزیز خواستم دوست بشم:smile:
جوجویی من خیلی خیلی دوست خوبیه;)

در ضمن اطلاعات راجع به مهندسی پزشکی: http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=43739
;)

farzad753

عضو جدید
سلام یامین جون
من در برادفورد , کشور انگلیس درس میخونم .
ممنون از لینکی که گذاشتی , حقیقتش من از این گرایش های رشته مهندس پزشکی سر در نیاوردم, ما فقط یک رشته داریم که اون هم مهندس پزشکی گفته میشود و در این جا کمپانی هایی هستند که اگر کسی معدل خوبی داشته باشه فورا با حقوق خوبی استخدام میشود . در ضمن بعد از پایان سال دوم میتوانیم برای کارآموزی هم برویم و در اینصورت کار گارانتی هست.
بهر حال امیدوارم همه موفق باشند مخصوصا همه ایرانیان عزیز
انشالله شما درکارشناسی ارشد.

farzad753

عضو جدید
یامین جون من خوشحال میشم اگر باهم در ارتباط باشیم. راستی یک سوال داشتم
شما برنامه سولید ایج را دارید؟ من هرچه در سایتهای ایرانی گشتم نتونستم پیدا کنم.
دانشگاه به ما لایسنس یک ساله داده بود در حد استفاده آکادمیک که متاسفانه مدتش تمام شد, میخواستم اگر شما یا دوست دیگری دارداگر امکان دارد روی سایت بگذارید . ممنونم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یامین جون من خوشحال میشم اگر باهم در ارتباط باشیم. راستی یک سوال داشتم
شما برنامه سولید ایج را دارید؟ من هرچه در سایتهای ایرانی گشتم نتونستم پیدا کنم.
دانشگاه به ما لایسنس یک ساله داده بود در حد استفاده آکادمیک که متاسفانه مدتش تمام شد, میخواستم اگر شما یا دوست دیگری دارداگر امکان دارد روی سایت بگذارید . ممنونم

اسم دقیق برنامه رو بگید، سعی میکنن لایسنس واستون بفرستم، این لایسنس هایی که بلاک میشن، یعنی از طریق نت خوب تحت کنترل هستند، لایسنس های دیگه هم هست ولی باز دوره ای
در کل اگه نسخه ای تقلبی گیر بیاریم، لایسنس نیاز داره که باز بلاک میشه، و ما باید به محض بلاک شدن یکی دیگه رو ارایه بدیم بهش، دقیقن همونکاری رو که با نسخه های تقلبی دیگه انجام میدم اینجا

نام برنامه دقیق به انگلیسی همراه با ورژن و اینکه چی چی هست، سعی میکنم پیدا کنم در اسرع وقت

تقلبی = دزدیدن برنامه و استفاده نکردن از قانون کپی رایت :child:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol:
سلام جو جو عزیز.
ممنون که زود جواب دادی. مثل اینکه شما هم شبها دیر میخوابید:smile:
اسم برنامه Solid Edge V19
http://www.plm.automation.siemens.com/en_us/products/velocity/solidedge/v19.shtml
واقعا لطف میکنید اگر لایسنسش درست بشه حتما برای استفاده هم عزیزان قرار میدهم

شرمنده دوست من، واقعن شرمندم
تا الان چیزی ندیدم
از فردا هم دیگه نیستم تا دو هفته

farzad753

عضو جدید
سلام جوجو عزیز ,ممنون از اینکه اهمیت دادی .
من خودم برنامه را پیدا کردم و در قسمت نرم افزار های مهندسی آن راگذاشتم , هرکسی این برنامه را خواست میتواند آن راداونلود کند. باز هم ممنون.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=44522

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی از یامینی خبر نداره ؟
خیلی وقته که نیستش :cry:

یه گل بهش هدیه میدم :gol:
کجایی ؟

Biomedical

عضو جدید
جالبه:redface:
یعنی با این همه مقاله که اینجا ذکر شده........یه مهندس بایومدیکال پیدا نمیشه؟:surprised:
بایومتریالیست؟بایو مکانیک؟.......و و و ؟
اگه هستید خودتونو معرفی کنید . تا همه همو بشناسیم:smile:

faezeh_asal

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من هم پزشکیم.ولی بیو الکتریک
خوشحالم که بالاخره یه هم رشته ای اونم از نوع فعال پیدا شد
نیمایی.قربون دلسوزیت

Biomedical

عضو جدید
سلام فائزه خانم...نه نه ببخشید.عسل خانم....یا اصلا هر چی که اسمتونه خانم:redface:
خوبه که بعد یه سال یه همرشته ای گرد و غبار این تاپیک رو پاک کرد.
اسم این دوست ما هم اون موقع فرامرز بود ...به خدا نمیدونم چی شده....اسمش شده نیما:surprised:

Biomedical

عضو جدید
این طور که مشخصه مهندسین پزشکی سایت کم هم نیستند.
خب خودتونو اینجا معرفی کنید تا بهتر همو بشناسیم.

hamidreza137

عضو جدید
سلام يامين جان.من مهندس برق هستم. دارم يك كتاب راجع به نرم افزار Labview مي نويسم. اميد وارم اسم نرم افزار رو شنيده باشي. يكي از كاربرد هاي مهم اين نرم افزار تو مهندسي پزشكي. مثلاً مي توني اكثر دستگاههاي مهندسي پزشكي (ونتيلاتور - الكتروكاريو گراف - و . . .) رو تو اين نرم افزار شبيه سازي كني. حالا من دنبال اطلاعاتي در مورد مشخصات و پارامترهاي دستگاه هاي مورد استفاده در پزشكي هستم. چون براي شبيه سازي احتياج به پارامترهاي داخلي اين دستگاه ها دارم ممنون ميشم كمكم كني. اگه دوست داشتي با هم همكاري كنيم به من mail بزن. H1372000@yahoo.com . اگه همكاري مون در حد قابل قبول باشه مي تونم بجز اسم خودم يه اسم ديگم جزو نويسندگان كتاب رو جلد كتاب قرار بدم. البته با چند تا انتشاراتي معتبر صحبت كردم ابراز علاقه كردن... خلاصه منتظرم..

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی از یامینی خبر نداره ؟
خیلی وقته که نیستش :cry:

یه گل بهش هدیه میدم :gol:
کجایی ؟

سلام جاوید جون به خدا این روزا خیلی کار دارم خسته شدم :(
تا عصر شرکتم بعدشم تا 9 شب کلاس دارم به هیچ کارم نمی رسم دلم واسه باشگاه و
برو بچ باشگاه تنگ شده:cry:

سلام يامين جان.من مهندس برق هستم. دارم يك كتاب راجع به نرم افزار Labview مي نويسم. اميد وارم اسم نرم افزار رو شنيده باشي. يكي از كاربرد هاي مهم اين نرم افزار تو مهندسي پزشكي. مثلاً مي توني اكثر دستگاههاي مهندسي پزشكي (ونتيلاتور - الكتروكاريو گراف - و . . .) رو تو اين نرم افزار شبيه سازي كني. حالا من دنبال اطلاعاتي در مورد مشخصات و پارامترهاي دستگاه هاي مورد استفاده در پزشكي هستم. چون براي شبيه سازي احتياج به پارامترهاي داخلي اين دستگاه ها دارم ممنون ميشم كمكم كني. اگه دوست داشتي با هم همكاري كنيم به من mail بزن. H1372000@yahoo.com . اگه همكاري مون در حد قابل قبول باشه مي تونم بجز اسم خودم يه اسم ديگم جزو نويسندگان كتاب رو جلد كتاب قرار بدم. البته با چند تا انتشاراتي معتبر صحبت كردم ابراز علاقه كردن... خلاصه منتظرم..

سلام دوست عزیز
با Labview و Matlab زیاد کار کردم
خوشحال می شم با شما همکاری داشته باشم;)

رزا87

عضو جدید
سلام منم از خودتونم از نوع بیو الکتریک خوشحال میشم با هم تبادل اطلاعات کنیم
اینم وبلاگ تخصصی مقالات مهندسی پزشکی
medicblog.blogfa.com
هرچی بخوای توشه

يامين

عضو جدید
کاربر ممتاز