گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f.babaei

عضو جدید
سلام دوستان
مهندسینی که امسال کنکور دادند ومتوجه ضعف انتخاب مراجع وکتابایی که خوندند واسه کنکور شدند لطف کنند منابعی که اشتباه کردند رو نام ببرند وهمچنین منابع جایگزین رو معرفی کنند تا دوستانی که امسال قصد شرکت دارند از تجربیات گرانباهشون استفاده کنندو دچار اشتباه نشوند
باسپاس
:mad::evil::w06:

دوست - قدیمی

عضو جدید
منم روز مهندس رو به خودم و خودتون تبریک و تسلیت میگم :surprised:

مهندسایی که بعد از تحریم دیگه نمی تونن جنس خارجی رو کپی کنند! :w28: و بیکاری مانند وبا و طاعون شیوع پیدا می کنه!

دقیقا مشکل عدم شایسته سالاری تو نظام آموزشی و سیستم کنکور پارتی و هتل دانشگاهی بعد از یه تحریم اساسی تابلو نمود پیدا می کنه!

دوست - قدیمی

عضو جدید
سلام دوستان
مهندسینی که امسال کنکور دادند ومتوجه ضعف انتخاب مراجع وکتابایی که خوندند واسه کنکور شدند لطف کنند منابعی که اشتباه کردند رو نام ببرند وهمچنین منابع جایگزین رو معرفی کنند تا دوستانی که امسال قصد شرکت دارند از تجربیات گرانباهشون استفاده کنندو دچار اشتباه نشوند
باسپاس

عزیز دل بابا می خوای خون و خونریزی راه بیوفته اینجا ؟! :D

aminvo

عضو جدید
در ساعات پایانی روز هست ولی باید دینم را بجا بیارم.

به تمام کسانی که مهندسی را درک کردند، به تمام کسانی که پلی ساختند از انتهای بن بست کوچه رفاه تا بیکران، به تمام کسانی که لذتش را فهمیدند، نه انان که تنها به نامش خوانده شدند. روز مهندس مبارک.:w23:

alielec

عضو جدید
دوستان موقع انتخاب رشته هم سازمان سنجش دوباره اصلاح معدل می ذاره؟

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه بنده برای کسانی که وارد رشته مهندسی پزشکی میشن و خصوصا انهایی که وارد تربیت مدرس احیانا خواهند شد :
علاوه بر زبان که دیگه مشخصا باید خووب باشه توصیه اکید نرم افزار متلب هست باضافه ی پایه ی قوی در درس ریاضی 1و2 و آمار و احتمال مهندسی
اساتید گروه مهندسی پزشکی :
دکتر علی گویا (استادیار) تخصص پردازش تصاویر پزشکی، شناسایی آماری الگو ( پایه ریاضیاتی به شدت قوی میخواد وارد جبر خطی و ماتریس و فضاهای D بعدی و ازین جور چیزا +متلب قوی)
بهترین و با سواد ترین در عین حال سخت گیر ترین استاد
دکتر بابک محمد زاده اصل (استادیار) : تخصص پردازش سیگنال های حیاتی و خصوصا التراسوند ( سیگنال و آمار و احتمال قوی +متلب قوی)
دکتر محلوجی فر :(دانشیار) : تخصص پردازش تصویر و التراسوند( مدیرگروه مهندسی پزشکی هیچ حرفی درموردش ندارم :|
دکتر فیروز آبادی : (استاد تمام ) رییس انجمن مهندسی پزشکی
دکتر محمد حسن قاسمیان یزدی(استاد تمام) و دکتر شرافت (استاد تمام) هم مشترک بین مخابرات و پزشکین
در کل دانشکده روی التراسوند بیشتر کار میکنه.
سال92 رتبه های بین 450 تا 700 روزانه اینجا قبول شدن . 450 خود من بودم
بنظرم خیلی دانشگاه خوب و آروم و تحقیقاتی هستش
سوالی داشتید بپرسید از طریق پیام خصوصی

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
میدونم اینجا تاپیک مناسبی نیست . اما چون دوستان به جاهای دیگه ممکنه سر نزنند مینویسم : در نرم افزار متلب 2013 من یک سوال دارم .

برای مدل سازی باس بار شبکه با ظرفیت اتصال کوتاه scc و شاخه امپدانس معادل (معدل تونن) بایددر متلب 2013 چه کار کرد ؟ خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید . اصلا این متلب 2013 باسبارها یه مشکلی داره انگار .. :surprised:

Hamid Reza 94

عضو جدید
سلام بچه ها
آزمون شبیه سازی امسال نصیر و بینش رو اگه کسی داره قرار بده ممنون میشم.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.سکوت رو نمی خواید بشکنید؟
از بچه هایی که تقریبا مطمئنن که امسال قبول می شن یه سوال دارم:
اگر تو این مدت باقی مونده برنامه ی خاصی برای جهت گرفتن به سمت ارشد دارید میشه توضیح بدید؟
می خواید زبان بخونید،نرم افزار درسای مهم ارشد یا چیزای دیگه؟
خود من مخابرات سیستم می خوام برم و اونطور که شنیدم باید آمار و احتمال رو خیلی خوب بلد باشم.خیلی ها هم گفتن که اگه مخابرات 2 و فرایند های تصادفی رو بخونم خیلی تو ارشد کارم آسونتره.
می خوام تو این یکی دو هفته اطلاعاتم رو کامل کنم و روزی یکی دو ساعت رو اختصاص بدم به خوندن درس.با شناختی که از خودم دارم اگه از درس فاصله بگیرم خیلی سخت می تونم برگردم به درس خوندن.
دوستان اگر نرم افزار یا درس خاصی رو مد نظر دارید بیاید شروع کنیم به کار کردن.
اصلا یه پیشنهاد دارم.ما تو دوران کنکور خیلی به هم کمک کردیم و هرروز مشکلات هم رو برطرف میکردیم.بیاید بعد کنکور هم پشت هم باشیم تا بتونیم از کمک همدیگه استفاده کنیم.
نظر من اینه یه تاپیک رو راه اندازی کنیم به نام "گفتگوی مرتبط با برنامه ریزی پس از کنکور"و بگیم که این تاپیک مهم بشه تا ما بچه های بعد از کنکور وقتی کنکور رو دادیم یهو به امون خدا رها نشیم و اونجا بتونیم بحث خودمون رو ادامه بدیم.من به شخصه الان حس می کنم تو تاپیک گفتگوی 93 یجور مستاجرم که باید زودتر برم.دوستانی که موافقن توافقشون رو اعلام کنن تا اقدام کنیم.

Armin-Z

کاربر ممتاز
اگر تو این مدت باقی مونده برنامه ی خاصی برای جهت گرفتن به سمت ارشد دارید میشه توضیح بدید؟
خود من مخابرات سیستم می خوام برم و اونطور که شنیدم باید آمار و احتمال رو خیلی خوب بلد باشم.خیلی ها هم گفتن که اگه مخابرات 2 و فرایند های تصادفی رو بخونم خیلی تو ارشد کارم آسونتره.
می خوام تو این یکی دو هفته اطلاعاتم رو کامل کنم و روزی یکی دو ساعت رو اختصاص بدم به خوندن درس.با شناختی که از خودم دارم اگه از درس فاصله بگیرم خیلی سخت می تونم برگردم به درس خوندن.
اصلا یه پیشنهاد دارم.ما تو دوران کنکور خیلی به هم کمک کردیم و هرروز مشکلات هم رو برطرف میکردیم.بیاید بعد کنکور هم پشت هم باشیم تا بتونیم از کمک همدیگه استفاده کنیم.
نظر من اینه یه تاپیک رو راه اندازی کنیم به نام "گفتگوی مرتبط با برنامه ریزی پس از کنکور"و بگیم که این تاپیک مهم بشه تا ما بچه های بعد از کنکور وقتی کنکور رو دادیم یهو به امون خدا رها نشیم و اونجا بتونیم بحث خودمون رو ادامه بدیم.من به شخصه الان حس می کنم تو تاپیک گفتگوی 93 یجور مستاجرم که باید زودتر برم.دوستانی که موافقن توافقشون رو اعلام کنن تا اقدام کنیم.

کاملا موافقم ، اسم این قسمت اصن کنکور و تحصیلات تکمیلی هست ، ولی خوب به قسمت دومش اصلا اهمیت داده نمیشه!!!
البته بحث این انجمن نیست فقط، همه جا همینجوره، فقط بحث کنکور داغ و مهم ه! دیگه رفتی تو دانشگاه ، به باقیش اهمیتی نمیدن!
امیدوارم که با این پیشنهادی که دادی یه نوآوری ای شکل بگیره و بتونیم این راهی که با کنکور شروعش کردیم، توی مرحله دانشگاهی هم ادامه بدیم و به نتیجه برسونیمش...

Joe_Bel

کاربر ممتاز

کاملا درسته ... من اون وقتا پیشنهاد دادم اما اجرا نشد ... می توانیم منابع کتابها و جزواتمونو بگذاریم و برای پروژهامون از همدیگر کمک بگیریم

Joe_Bel

کاربر ممتاز
کاملا موافقم ، اسم این قسمت اصن کنکور و تحصیلات تکمیلی هست ، ولی خوب به قسمت دومش اصلا اهمیت داده نمیشه!!!
البته بحث این انجمن نیست فقط، همه جا همینجوره، فقط بحث کنکور داغ و مهم ه! دیگه رفتی تو دانشگاه ، به باقیش اهمیتی نمیدن!
امیدوارم که با این پیشنهادی که دادی یه نوآوری ای شکل بگیره و بتونیم این راهی که با کنکور شروعش کردیم، توی مرحله دانشگاهی هم ادامه بدیم و به نتیجه برسونیمش...

من برای اینکار دو ماه پیش پیشنهاد دادم اما مدیران بی توجهی کردن که کلا یه بخش جداگانه برای فارغ التحصیلان کنکور داشته باشیم که ترک با شگاه نکنن ... الان که دوباره بحثش شده حتما پیگیر خواهم بود

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سوالات کنکور سراسری ارشد93 رشته مهندسی برق + پاسخ تشریحی

سوالات کنکور سراسری ارشد93 رشته مهندسی برق + پاسخ تشریحی

سوالات کنکور سراسری ارشد93 رشته مهندسی برق

پیوست ها

• 93.zip
    3.5 مگایابت · بازدیدها: 0

spatula

عضو جدید
ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ اﺣﺘﻤﺎﻝ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻲ ﻓﻴﻠﻢ ﻫﺎﻱ ﺷﺮﻳﻒ ﺭﻭ ﻛﻪ ﺩﻛﺘﺮ ﻧﺎﻳﻴﺒﻲ ﺗﺪﺭﻳﺲ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ ﺭﻭ اﺯ ﻣﻜﺘﺒﺨﻮﻧﻪ ﺑﺒﻴﻨﻲ....
ﺑﺮاﻱ ﻓﺮاﻳﻨﺪ ﺗﺼﺎﺩﻓﻲ ﻫﻢ اﮔﻪ ﺑﺘﻮﻧﻲ ﻳﻪ ﺟﺰﻭﻩ ي ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا ﻛﻨﻲ ﻛﺎﺭﺕ ﺭاﺣﺖ ﻣﻴﺸﻪ.

erwin88

عضو جدید
از دوستاي عزيزم يه سوال دارم و اون اينكه اگه سال ديگه آزاد قبول شم مي تونم ارشد سراسري سال ديگه رو هم بدم از نظر نظام وظيفه پرسيدم

Hamid Reza 94

عضو جدید
مي تونيد از مون شبيه ساز نصير رو از سايت خود نصير دانلود كنيد

ممنون
میشه بگین کجای سایتشه
راستش من زیاد نتونستم جستجو کنم و فقط تونستم پاسخنامه آزمون شبیه سازی 11 بهمن امسال رو پیدا کنم
میشه لینک صفحه ای که سوالاتش رو گذاشته هم معرفی کنید:gol:

dizgah

عضو جدید
از دوستاي عزيزم يه سوال دارم و اون اينكه اگه سال ديگه آزاد قبول شم مي تونم ارشد سراسري سال ديگه رو هم بدم از نظر نظام وظيفه پرسيدم
فک میکنم معافیت تحصیلی برای هر مقطع تحصیلی تنها یک بار صادر میشه!

Armin-Z

کاربر ممتاز
نمونه کارنامه آزمون کارشناسی ارشد رشته برق سال 92

از وبسایت شخصی علیرضا باغستانی:

اگر کمی تاخیر به وجود آمد به دلیل گرفتاری شخصی بنده بود.
بنده فکر می کنم که کنکور امسال کمی (زیاد نه ها ) از کنکور سال گذشته سخت تر بوده ولی فکر نمی کنم تفاوت معنی داری در رتبه ها به وجود بیاد. سعی کردم از رتبه های 100 به بالا بیشتر کارنامه قرار بدهم چون استرس این افراد بیشتر است.با وجود اینکه رتبه های گرایش مخابرات و الکترونیک تقریبا شبیه هم هست ولی باز آنها را از هم جدا کردم ، در هر صورت هر دو می توانند مفید باشند.
جهت دریافت نمونه کارنامه الکترونیک
اینجا را کلیک نمایید.
جهت دریافت نمونه کارنامه قدرت
اینجا را کلیک نمایید.
جهت دریافت نمونه کارنامه مخابرات
اینجا را کلیک نمایید.
جهت دریافت نمونه کارنامه کنترل
اینجا را کلیک نمایید.

علیرضا باغستانی

Armin-Z

کاربر ممتاز
بچه های بعد کنکوری، تا جناب Joe_Bel عزیز یه گوشه ای رو برامون درست کنه که بتونیم اونجا راجع به برنامه ها و درسهامون بحث کنیم ، همینجا شروع کنیم به نظرم
یه چیزی رو حواستون باشه! از این گرم بودن ذهنتون استفاده کنید! 6 ماه بگذره و کاملا از درس دور باشید، خیلی سخت میشه کار!!! مراقب این باشید...

من خودم واسه شروع میخوام از این کتاب یکم پیش برم (به توصیه یکی از دوستانم)
Linear Feedback Control ,Analysis and Design with MATLAB (لینک دانلود)
که از بچه های کنترلی کسی پایه باشه، میتونیم با هم پیش بریم...

Armin-Z

کاربر ممتاز
اصلا دیگه حس درس ندارم :confused:
خیلی اوضاع احوالم داغونه :confused:
عرفان جان! برادر من! استراحت کن تا بعد عید! قول میدم هیچ ضرری نکنی! ببین الان داری خسته میشی 12 ماه دیگه چی میخواد بشههه!!!
استراحت کن... بعد عید با انرژی شروع کن! تو تازه خیلی از درسها رو هم جلویی از بقیه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا