گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

f.babaei

عضو جدید
بچها من دیگه داره حالم بهم میخوره . خوشم از ریخت کتابا نمیاد . تستایی رو که قبلا حل کردم الان بلدشون نیستم . دوست داشتم همین فردا پنجشنبه ازمونمون بود و بدون توجه به اینکه چی میشه کنکور میدادیم میرفت پی کارش ، تو عمرم اینجور روزایه ازیت کننده و خسته کننده ای نداشتم . دوست دارم همین الان به جای پشت میز ، تو سربازی سر یه دکل بودم پست میدادم .
ای بابا....!!!!!!!!!
یه جور حرف میزنی که انگار قبول نشدن توی کنکور مساوی با شکست در زندگی!!! بیخیال کی گفته اگه کسی توی کنکور قبول نشه زندگیش رو باخته!! مگه خوشبختی وعاقبت بخیر شدن وابسته به کنکوره!! بنظر من کنکور فقط یه ابزاری هست واسه محک زدن اطلاعات درسی وافزایش بار علمی حالا اگه قبول شدی که خوشبحالت اگه هم قبول نشدی حداقل بارعلمیت زیادتر شده واگه جایی آزمون استخدامی بود براحتی میتونی شرکت کنی وایشاا...قبول بشی.پس اینقدر انرژی منفی بخودت تزریق نکن.کاملا راحت وبی دغدغه زندگیت رو بکن وازش لذت ببر والبته در کنارش تلاش وکوشش کن.بهرحال نمیشه منکر این شد که نابرده رنج.................(خودت میدونی چی میگم)پس توکلت بخدا باشه وبه این جمله ایمان داشته باش که هرچی خدابده رحمته واگه نده حکمته! پس تلاشتو بکن وناامید نشو.یاحق

atena2

عضو جدید
بچه ها توی این تاپیک صندلی داغ .. اقای مهندس تقوی گفتند که شاگردهای من حداقل یه بار جمع بندی کردن!1 من یکی روحیه ام رو باختم .. چون من فقط دو هفته اخر رو برای مرور نکات وخلاصه هام گذاشتم.. الان هم دارم تست میزنم .یه سری درسهایی که نخوندم رو می خونم (مثل ریاضی مغناطیس) و یه سری رو که خوندم دوباره دارم می خونم! (مدار سیگنال کنترل الکترونیک )
و تا اخر دی ماه هم این برنامه رو دارم.

* F A R Z A D *

عضو جدید
ترم زمستانی دانشگاه‌ها رفته رفته روزهای پایانی خود را سپری می‌کند و کم کم فصل پر تنش و استرس‌زای امتحانات در حال رسیدن است. به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مطالعات متعدد روی الگوی خواب دانشجویان ثابت کرده است که شب بیداری و درس خواندن تا پاسی از شب نه تنها مفید نیست بلکه اثرات بسیار مخربی می‌تواند بر جای بگذارد. در این گزارش به نقل از روزنامه یونیورسیتی‌هرالد، پنج راه حل ساده برای مدیریت زمان و مطالعه مفید در آستانه فصل امتحانات توصیه شده که به شرح زیر است:

پرهیز از مطالعه پشت سر هم مطالب درسی
اگر چند ساعت مداوم و بدون وقفه‌ای برای استراحت کردن درس بخوانید نه تنها مفید نبوده بلکه برای حافظه کوتاه مدت شما مشکل بیشتری پیش می‌آید. به جای اینکه در یک مدت کوتاه مغز خود را از حجم انبوهی اطلاعات پر کنید، مطالعه خود را به بخش‌های مختلف تقسیم کنید و از این قسمت‌ها یادداشت بردارید. وقتی هر بخش را به پایان رساندید، سپس یادداشت‌ها را مرور کنید تا مطالب خوانده شده در ذهن شما باقی بمانند. ورزش بهترین راه برای کاهش استرس و آزاد کردن انرژی حاصل از نشستن و درس خواندن است. فقط به خاطر داشته باشید که بین بخش‌های مطالعه خود وقفه زیادی نیندازید تا از مطالب دور نشوید.

مدیریت هوشمندانه زمان
به دنبال هر 30 تا 50 دقیقه مطالعه، 10 دقیقه استراحت پیشنهاد می‌شود. اگر چه این زمان‌بندی الزاما نباید با همین ظرافت دنبال شود اما بهتر است برای طول مدت مطالعه و استراحت خود یک محدودیت زمانی تعیین کنید. از این زمان‌های استراحت برای ورزش یا تغذیه استفاده کنید. توصیه می‌شود در خلال این زمان‌های استراحت از انجام فعالیت‌هایی نظیر انجام بازی‌های ویدئویی و تماشای تلویزیون یا فیلم که نیاز به سوخت و ساز مغزی دارند، بپرهیزید چرا که این مسئله باعث می‌شود مطالبی را که می‌خوانید به خوبی جذب ذهن نشوند. اطلاعات دریافتی در صورتی که 24 ساعت پس از مطالعه دوباره مرور شوند 60 درصد بهتر و بیشتر در ذهن باقی می‌مانند.

محدود کردن موضوعاتی که موجب حواس‌پرتی می‌شوند
جایی را برای درس خواندن انتخاب کنید که بتوانید بهتر روی جزوه‌ها و درس‌ها متمرکز شوید و هنگام درس خواندن در محیطی باشید که در افزایش تمرکز بیشتر به شما کمک کند. به عنوان مثال مکانی که در آنجا وسایل تفریحی زیادی وجود دارد ممکن است تمرکزتان را مختل کرده و شما را تحریک کند که کمی با پلی‌استیشن بازی کنید و در این شرایط اگر یک هم‌اتاقی درس نخوان هم داشته باشید وضع به مراتب بدتر خواهد شد. مطالعاتی که از سوی موسسه Applied cognitive psychology در سال 2010 میلادی انجام شده نشان می‌دهد افرادی که در حین درس خواندن به موسیقی گوش می‌دهند در امتحانات حفظی نتایج بدتری دارند. دلیل اصلی این مشکل ترانه‌های آهنگ‌ها هستند که باعث می‌شوند ذهن آدم از آنچه می‌خواند دور شود.

عجله ممنوع
یادگیری با شتاب و تندخوانی یکی از کم‌اثرترین شیوه‌های یادگیری است. با این شیوه بسیاری از افراد تنها بخش آغازی و پایانی یک فصل طولانی را یاد می‌گیرند در حالی که بسیاری از مباحثی که در این میان است از دست می‌روند. پس وقتی شش ساعت پشت سر هم و با شتاب درس می‌خوانید و به جلسه امتحان می‌روید احتمال اینکه بیشتر چیزهایی را که خوانده‌اید به خاطر نیاورید، بیشتر است.

خواب کافی
انستیتو ملی قلب، ریه و عروق آمریکا اعلام کرده است جوانان بالغ روزانه به 9 الی 10 ساعت خواب نیاز دارند. مطالعات نشان می‌دهد در صورتی که هشت ساعت بخوابید و تا دیر وقت بیدار نمانید، حافظه شما بهتر عمل می‌کند. مغز انسان بر اثر اختلال خواب آسیب می‌بیند زیرا خواب زمانی است که مغز خود را ترمیم و بازسازی می‌کند. مغز شما پس از دریافت اطلاعات درسی نیاز به بازسازی دارد و خوابیدن تنها راه موثر برای این مسئله است.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
البته من با دوستمون كاملا مخالفم، به گفته ي يكي از دوستام كه دو سال پشت كنكور مونده: يكي از مهم ترين فاكتورها براي موفقيت تو كنكور برق دووم اوردن تا اخر جلسه است يعني مغزت و يه جوري عادت بدي كه بتونه تا آخر جلسه بدون سر درد تحمل كنه، خيليا هستن كه عليرغم اين كه بچه هاي قوي هستن ولي به خاطر اينكه انرژيشون تنظيم نكردن مي بازن، من توصيه مي كنم كه شما ازمونتو بده حداقل فقط براي سازگارتر شدن با محيط آزمون!!!

حرف شما درست ولی وقتی کسی چیزی نخونده بره سرجلسه انرژی مصرف نمیکنه که بخواد ببینه ددوم میاره یا نه چون درسو نخونده بیخودیم فکر نمیکنه! در ثانی ازمون ازمایشی یدونه نداریم که ۹مرحله ازمون یا ۵مرحله ازمونه! مخصوصا این دوستمون که نصیر امتحان میده اولا امتحاناشون صبحه بعدا هم بعد این ازمون ۴تا امتحان که یدونه ۵۰درصد و سه تاجامع هستش باقی میمونه

بچها من دیگه داره حالم بهم میخوره . خوشم از ریخت کتابا نمیاد . تستایی رو که قبلا حل کردم الان بلدشون نیستم . دوست داشتم همین فردا پنجشنبه ازمونمون بود و بدون توجه به اینکه چی میشه کنکور میدادیم میرفت پی کارش ، تو عمرم اینجور روزایه ازیت کننده و خسته کننده ای نداشتم . دوست دارم همین الان به جای پشت میز ، تو سربازی سر یه دکل بودم پست میدادم .

اینقدر انرژی منفی نده به خودت با این روحیه به جایی نمیرسی تا کنکور وقت داری هنوز تلاش کن وبه خدا توکل کن.

rezaei.sp

عضو جدید
با حال بود حمید جان . اوضاع منم تعریفی نداره . ;)

حرف شما درست ولی وقتی کسی چیزی نخونده بره سرجلسه انرژی مصرف نمیکنه که بخواد ببینه ددوم میاره یا نه چون درسو نخونده بیخودیم فکر نمیکنه! در ثانی ازمون ازمایشی یدونه نداریم که ۹مرحله ازمون یا ۵مرحله ازمونه! مخصوصا این دوستمون که نصیر امتحان میده اولا امتحاناشون صبحه بعدا هم بعد این ازمون ۴تا امتحان که یدونه ۵۰درصد و سه تاجامع هستش باقی میمونه
آخه بین هر آزمون 2 هفته فرصت هست که واقعا نمیشه رسوند. حس ترس و ناامیدی میاد که آدم میمونه بره سر جلسه یا نه .
ولی چون هزینه رو پرداخت کردیم چاره ای نیست جز رفتن دیگه .
جو سر جلسه هم خوبه . اونجا آدم روحیه میگیره و عزم میکنه که خودشو برسونه . :D
من که از بس پاسخنامه سفید یا خلوت تحویل خانوم منشی جلسه دادم دیگه خجالت میکشم این دفعه . :cool:

llvll.asoud

کاربر ممتاز
با حال بود حمید جان . اوضاع منم تعریفی نداره . ;)

آخه بین هر آزمون 2 هفته فرصت هست که واقعا نمیشه رسوند. حس ترس و ناامیدی میاد که آدم میمونه بره سر جلسه یا نه .
ولی چون هزینه رو پرداخت کردیم چاره ای نیست جز رفتن دیگه .
جو سر جلسه هم خوبه . اونجا آدم روحیه میگیره و عزم میکنه که خودشو برسونه . :D
من که از بس پاسخنامه سفید یا خلوت تحویل خانوم منشی جلسه دادم دیگه خجالت میکشم این دفعه . :cool:

رتبه بدتر کسب کردن دراین موقع برای کسیکه ازمونای قبلی رتبش خوب بوده هم خیلی میتونه بهس لطمه بزنه
به نظرت هزینه ازمون گرونتر تموم میشه یا وقتی که میتونستی در اون وقت بخونی ولی رفتی سرجلسه ای که سوالاسو فقط نگا میکنی؟!
معمولا اساتید میگن برنامه فردی بر برنامه ازمون الویت داره

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من شما اکه میتونی برو سوالاتو بگیر و در آزمون شرکت نکن به چند دلیل
۱.اولا ازمون ۲۵ درصد هستش وهمونطوری که میدونید و شنیدید برای طرح سوالات ۲۵ درصد وقت کافی نمیذارن و سوالا اونطوری که باید باشه نیستش(این حرف رو اقای تقدسی که طراح سوالات سیگنال نصیر هستن فرمودن)
۲.شمایی که رتبتون زیر ۳۰ بوده توی این ماههای اخر باید روحیتونو بالا نگردارید اگه برید و با رتبه بدی که کسب کنید روحیتونو میبازید
۳.وقت خیلی مهمه شما ۳٫۴ ساعت از وقتتون هدر میره
به نظرم بهتره شرکت نکنید و بجاش تمام توان خودتونپ بذارید رو ۵۰ درصد دوم که خیلی مهمتر از ۲۵ درصد چهارم هستش
ممنون از همه ی دوستانی که پاسخ دادن.
من با شما موافقم.اگر بخوایم از نظر سنجش علمی به آزمون نگاه کنیم خوب من تو 50% دوم دوباره این مباحث رو آزمون میدم.از نظر عادت کردن به آزمون هم که تا حالا 4 مرحله آزمون دادم و 4 مرحله دیگه هم مونده.
برای این روزام یه سری برنامه ی خاص دارم که خیلی داره کمکم می کنه و در واقع دارم چاله چوله های علمیم رو پر می کنم.درسایی مثل مغناطیس و مدار و سیگنال رو دارم دوباره می خونم و با سرعت بالا دارم تمومشون می کنم.
در کل به این جمع بندی رسیدم که نرم سر آزمون.ارزش استرسو نتیجه و زمانش رو نداره.
بازم ممنون از همه ی دوستان

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
بچه ها توی این تاپیک صندلی داغ .. اقای مهندس تقوی گفتند که شاگردهای من حداقل یه بار جمع بندی کردن!1 من یکی روحیه ام رو باختم .. چون من فقط دو هفته اخر رو برای مرور نکات وخلاصه هام گذاشتم.. الان هم دارم تست میزنم .یه سری درسهایی که نخوندم رو می خونم (مثل ریاضی مغناطیس) و یه سری رو که خوندم دوباره دارم می خونم! (مدار سیگنال کنترل الکترونیک )
قرار نیست همه مثل هم عمل کنن که.شما همین درسایی که الان داری می خونیو عمقی بخون مثل اینه که سه دور از اول تابستون خوندی.اما واسه جمع بندی به نظرم یکم بیشتر وقت بذارید

atena2

عضو جدید
رتبه بدتر کسب کردن دراین موقع برای کسیکه ازمونای قبلی رتبش خوب بوده هم خیلی میتونه بهس لطمه بزنه
به نظرت هزینه ازمون گرونتر تموم میشه یا وقتی که میتونستی در اون وقت بخونی ولی رفتی سرجلسه ای که سوالاسو فقط نگا میکنی؟!
معمولا اساتید میگن برنامه فردی بر برنامه ازمون الویت داره

رتبه که اصلا مهم نیست.. مخصوصا توی این 25 درصدها.. شاید رتبه های ازمونهای جامع تا یه حد بتونه سطح رو نشون بده

llvll.asoud

کاربر ممتاز
رتبه که اصلا مهم نیست.. مخصوصا توی این 25 درصدها.. شاید رتبه های ازمونهای جامع تا یه حد بتونه سطح رو نشون بده

رتبه ازین نظر مهم نیستش که نمیتونی مثلا بگی رتبت تو ازمون شده ۲۰ پس تو کنکورم میشی زیر ۱۰۰
ولی دزخود ازمون رتبه عامل محرک درس خوندنه
اینکه تلاش کنی رتبت نسبت به ازمون قبل بهتر بشه این عامل محرکه
اونطوری باشه که اصلا مهم نباشه پس چه لزومی داره تو کارنامه ها رتبه بزنن؟! رتبه ازین نظر که خودتو با ازمونای قبل مقایسه کنی خوبه نه اینکه خودتو با دیگران مقایسه کنی

3tare_87

عضو جدید
اونچه که از فایل صوتی جمع بندی استاد اسلام پناه برداشت کردم به طور خلاصه
دوستان شما تا روز خود کنکور اگر صدبار کتاب ها رو از اول تا آخر دوره کنید به این حس که دیگه 100% مطالب رو یاد گرفتید نخواهید رسید.. این مطالبی که تو این مدت خوندید نیاز به منظم شدن توی ذهن دارن! همینطور برای اینکه به یه اعتماد بنفس لازمه برای سرجلسه کنکور برسید بهترین راه اینه که هرچه زودتر جمع بندی رو شروع کنید حداقل 35 روز قبل کنکور!!
به این شکل که آزمون های 10 سال اخیر .... برای هر آزمون سه روز در نظر بگیرید(ماکزیمم زمانه و بستگی به خودتون داره میتونه کمتر هم باشه) صبح روز اول دفترچه اول یعنی زبان ریاضی مدار حدود 4 و5 ساعت وقت بزارید... توی یه برگه دلیل جواب ندادن و ضعف های خودتون رو شناسایی کنید و بنویسید!! یه خلاصه از نکات آزمون هم تهیه کنید!!میتونید جواب تست ها رو دونه دونه ببینید میتونید هم رو در آخر چک کنید!!
بعدازظهر برای مباحثی که ضعف دارید وقت بزارید!!
به همین ترتیب روز دوم دفترچه دوم
روز سوم برای عقب ماندگیهااا
آزمون هر سال هم که میزنید باید آزمون های روزهای قبل هم دوره بشه!! یعنی بعد از خوندن 10 سال کنکور گذشته کنکور 92 10 بار 91 9 بار و.... تکرار بشن!!
روزی دوساعت هم برای یک یا دو درسی رو که دراون احساس ضعف میکنید وقت بگذارید!!
مهم!!! قبل شروع آزمون ها به هیچ وجه خلاصه های خودتون رو نخونید چون قراره متوجه ضعف های خودتون بشید!!!

f.babaei

عضو جدید
این حرفو در جواب سوالم داده بود آقای تقوی :biggrin:و البته یکم ناامید شدم :cry:اما بعدش گفتم وقت هست نشون میدم که میتونم;) پس شما هم نگران نباش خیلی ها وضعیتشون از شما بدتره فقط باید ادامه بدید وسرتون تو کار خودتون باشه شاید شاگردایی که گفتن دوبار جمع بندی کردن اصلا درسارو متوجه نشدن:biggrin: در صورتیکه من خودم یه بار بخونم کافیه:cool: پس بخودت ایمان داشته باش وبخدا توکل کن!

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونچه که از فایل صوتی جمع بندی استاد اسلام پناه برداشت کردم به طور خلاصه
دوستان شما تا روز خود کنکور اگر صدبار کتاب ها رو از اول تا آخر دوره کنید به این حس که دیگه 100% مطالب رو یاد گرفتید نخواهید رسید.. این مطالبی که تو این مدت خوندید نیاز به منظم شدن توی ذهن دارن! همینطور برای اینکه به یه اعتماد بنفس لازمه برای سرجلسه کنکور برسید بهترین راه اینه که هرچه زودتر جمع بندی رو شروع کنید حداقل 35 روز قبل کنکور!!
به این شکل که آزمون های 10 سال اخیر .... برای هر آزمون سه روز در نظر بگیرید(ماکزیمم زمانه و بستگی به خودتون داره میتونه کمتر هم باشه) صبح روز اول دفترچه اول یعنی زبان ریاضی مدار حدود 4 و5 ساعت وقت بزارید... توی یه برگه دلیل جواب ندادن و ضعف های خودتون رو شناسایی کنید و بنویسید!! یه خلاصه از نکات آزمون هم تهیه کنید!!میتونید جواب تست ها رو دونه دونه ببینید میتونید هم رو در آخر چک کنید!!
بعدازظهر برای مباحثی که ضعف دارید وقت بزارید!!
به همین ترتیب روز دوم دفترچه دوم
روز سوم برای عقب ماندگیهااا
آزمون هر سال هم که میزنید باید آزمون های روزهای قبل هم دوره بشه!! یعنی بعد از خوندن 10 سال کنکور گذشته کنکور 92 10 بار 91 9 بار و.... تکرار بشن!!
روزی دوساعت هم برای یک یا دو درسی رو که دراون احساس ضعف میکنید وقت بگذارید!!
مهم!!! قبل شروع آزمون ها به هیچ وجه خلاصه های خودتون رو نخونید چون قراره متوجه ضعف های خودتون بشید!!!

روش استاد اسلام پناه روش خوبی هست فقط کنارش خلاصه های خودتونو هم قرار بدید و درسا رو مرور کنید:)

samin_m

کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبم

امیدوارم ک شاد و سرحال و موفق باشید

یه سوال از حضورتون داشتم،ب نظرتون توی این برهه زمانی با بی حوصلگی و بی انگیزگی و بی خیالی و... احساساتی شبیه این چیکار باید کرد؟

ممنونم

arash250

عضو جدید
سلام دوستان خوبم

یه سوال از حضورتون داشتم،ب نظرتون توی این برهه زمانی با بی حوصلگی و بی انگیزگی و بی خیالی و... احساساتی شبیه این چیکار باید کرد؟
ممنونم

سلام عزیز
بهترین کار اینه که به این دوتا چیز فکر کنی :
1-به روزای اول برگرد و اون روزا را یادت بیار به اهدافی که روز اول داشتی و شروع کردی برای درس خوندن .
2-به این فکر کنی که 1.5 ماه دیگه همه چیز تموم میشه و از همه فشار های روانی که رومونه راحت میشیم بعدش هر کاری دوس داریم می کنیم و می توینم به سمت اهداف بعدی زندیگمون گام برداریم

پ.ن: اگه خسته شدی به نظرم یه استراحت کوچلو (ماکزیمم یک روز یا دوروزه) به خودت بدی یا با دوستات بری بیرون یه هوایی به سرت بخوره و با انگیزه شروع کن . به هیچ عنوان شل نشو . همه ما کنکوری ها الان اینجوری هستیم حالا یکی زیادتر یکی کم تر مهم اینه که کم نیاریم و تا آخر راه داخل مسیر بمونیم;)

با اروزی موفقیت تمامی دوستانی که زحمت کشیدن

rezaei.sp

عضو جدید
سلام دوستان خوبم

یه سوال از حضورتون داشتم،ب نظرتون توی این برهه زمانی با بی حوصلگی و بی انگیزگی و بی خیالی و... احساساتی شبیه این چیکار باید کرد؟ ممنونم
بابا موتور هواپیمای ایرباس هم که از بهترین مواد ساخته شده اگه بخواد 40 ساعت مداوم پرواز کنه حتما صداش در میاد و نیاز به رسیدگی داره . مغز و بدن که دیگه حاصل روغن نباتی و مواد مصنوعیه جای خود داره . :D ( جنس مغز رو نمیدونم . واسه همین نتونستم چیزی دربارش بگم ! ;) )
کنکوریها از شدت فشار درس و استرس و یکنواختی همه به این روز میافتند. مخصوصا که همه ما میخواهیم تو 4 ماه یه طرح 2 ساله رو پیاده کنیم . :confused:
ساعات مطالعه رو کم کن و توصیه های آرش جونو استفاده کن ، امیدوارم که جواب بده . کار کار بزرگیه . همه ما حتما چند باری تو این چند ماه به روغن سوزی افتادیم !!
آرش جون معنی پ . ن چیه ؟ :que:

arash250

عضو جدید
بابا موتور هواپیمای ایرباس هم که از بهترین مواد ساخته شده اگه بخواد 40 ساعت مداوم پرواز کنه حتما صداش در میاد و نیاز به رسیدگی داره . مغز و بدن که دیگه حاصل روغن نباتی و مواد مصنوعیه جای خود داره . :D ( جنس مغز رو نمیدونم . واسه همین نتونستم چیزی دربارش بگم ! ;) )
کنکوریها از شدت فشار درس و استرس و یکنواختی همه به این روز میافتند. مخصوصا که همه ما میخواهیم تو 4 ماه یه طرح 2 ساله رو پیاده کنیم . :confused:
ساعات مطالعه رو کم کن و توصیه های آرش جونو استفاده کن ، امیدوارم که جواب بده . کار کار بزرگیه . همه ما حتما چند باری تو این چند ماه به روغن سوزی افتادیم !!
آرش جون معنی پ . ن چیه ؟ :que:

روغن ریزی و موتور جتو را خوب اومدی!!;)
این فشار روحی روی همه ما هست . همه ما خسته شدیم . پس نباید زیاد نگران باشیم چون شرایط برای همه ما یکسانه . به زودی همه کسایی که زحمت کشیدن نتیجه کارشون را می بینند . فقط باید تلاش را ادامه بدیم .

پ.ن =پانوشت

ehsan0641

کاربر بیش فعال
دوستان یه سوال تو تایپیک ریاضی پرسیدم، یه نفر لطف کنه جواب بده. ممنون

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان.به نظرتون اگه از 7 دی ماه شروع کنیم به جمع بندی به روش آقای اسلام پناه دیره؟؟؟؟؟

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام دوستان خوبم

ممنونم

كار خاصي نمي خواد بكنيد.
به اين فكر كنيد اگر الان نخوانيد سال ديگه هم بايد بخواني!!!!:biggrin::biggrin:

پس بهترين كار اين است، كه بنشيني و درست را بخوان.
همه ما هم اينجوري هستيم.

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام به دوستان.به نظرتون اگه از 7 دی ماه شروع کنیم به جمع بندی به روش آقای اسلام پناه دیره؟؟؟؟؟

هرچه زودتر جمع بندي را شروع كني ، بهتر است.
بنظرم جمع بندي در اين روزها بهتر است كه مطلب جديد ياد بگيريم.

rezaei.sp

عضو جدید
دوستان گلم چطورند؟
اقا كسي كنكور پارسال ،همراه با پاسخنامه تشريحي داره؟
مصطفی جون دست مریزاد !! :redface:
انگار اصلا مارو تحویل نمیگیری ها . بابا وقت کردی یه سر به تاپیک ها بزن ببین چه خبره . حالا رتبه زیر 10 نشد زیر 15 هم قبوله . ;)
کنکور پارسال رو دوستان چند روز پیش تو تاپیک کنکور آزمایشی گذاشتن. خیلی هم یکی از دوستان عزیز به زحمت افتاد که حجم فایل زیاد شده بود و تا میتونست کمش کرد .
حل تشریحی دانشگاه تهران و حل تشریحی یکی از موسسات همونجا موجوده . :)

rezaei.sp

عضو جدید
كار خاصي نمي خواد بكنيد.
به اين فكر كنيد اگر الان نخوانيد سال ديگه هم بايد بخواني!!!!:biggrin::biggrin: پس بهترين كار اين است، كه بنشيني و درست را بخوان. همه ما هم اينجوري هستيم.
با مصطفی موافقم .
سال بعد هم همین بساط بدون تغییر اجرا میشه . :Ph34r:
میخونیم میخونیم ، بعد نزدیک امتحان که میشه دوباره دپرس میشیم و فکر میکنیم چیزی بلد نیستیم و هزاران مشکل دیگه .
پس بهتره همین امسال کارو تموم کنیم . :book::victory:

rezaei.sp

عضو جدید
دوستان یه سوال تو تایپیک ریاضی پرسیدم، یه نفر لطف کنه جواب بده. ممنون
سلام احسان جون .
بابا زیاد عجله نکن واسه جواب سوال . تازه گذاشتی که . :tooth:
وقتی سوالی میزاری ، با آرامش خاطر و سعه صدر یه مسافرت کوتاه برو ، به اقوام سر بزن ، دو تا مسابقه فوتبال لیگ برتر تماشا کن ، خونه رو یه سر و سامون بده ، همایش قبولی در کنکور ارشد رو شرکت کن ، اگه دیدی خونواده مایل بودن ، دسته جمعی فیلم روی پرده سینما رو هم تماشا کنید ، بعد بیا یه سر بزن شاید جواب سوالت حاضر باشه .
اگه دیدی جواب حاضر نیست ، یه آگهی تو روزنامه همشهری بده که شاید یکی پیدا بشه بیاد جواب بده .
اگه دیدی بازم حاضر نیست ، دوباره سوالتو تکرار کن و چند روز دیگه بیا شاید جواب آماده باشه . :w42:
( تقدیم به اساتید شریف ، واسه تجدید روحیه بود !:D )

mostafa.bahriny

عضو جدید
مصطفی جون دست مریزاد !! :redface:
انگار اصلا مارو تحویل نمیگیری ها . بابا وقت کردی یه سر به تاپیک ها بزن ببین چه خبره . حالا رتبه زیر 10 نشد زیر 15 هم قبوله . ;)
کنکور پارسال رو دوستان چند روز پیش تو تاپیک کنکور آزمایشی گذاشتن. خیلی هم یکی از دوستان عزیز به زحمت افتاد که حجم فایل زیاد شده بود و تا میتونست کمش کرد .
حل تشریحی دانشگاه تهران و حل تشریحی یکی از موسسات همونجا موجوده . :)

رضايي جان ما ارادتمند شما و تمامي دوستان هستيم.
شما هوايي ما را نداري!!!
ما كه هميشه زير پاي شماييم.

3tare_87

عضو جدید
برای دوستانی که خسته ی راهند! :gol:

از شیخ ِ بهایی پرسیدند : خیلی سخت می گذرد ، چـه باید کرد ؟

شیخ گفت: خودت که می گویی ، سخت می گذرد ، سخت کــه نمی ماند!

پس خـــدا را شکــر کــه می گذرد و نمی ماند ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا