گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samin_m

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
الان صب یکشنبه اس باز خبری نیست چرا:D

من فکر میکردم فقط منم ک مث زامبی(دور از جون بقیه) افتادم رو سایت سنجش و هر ده دقیقه چک میکنم!!

من ک انتظار داشتم چون اعلاک کردن یکشنبه باید شنبه شب بیاد.. از دیشب همش دارم چک میکنم

.

در پاسخ ب تاپیک 94 :

ایشالا همگی اون موقع دانشجوی یه دانشگاه توپ هستید و میاید اونجا بقیه زو راهنمایی کنید

آمین

توکلتون ب خدا باشه،ک اگ خیری توی قبول شدن باشه 100% قبولید...ب امیدخدا

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
:D

ابجی بسیار متشکرم :)

تشکر جناب مدیر که درک کردی(دل همه برامون کباب میشه حتی مدیر:D)
منم دلم میخواست یکم بچه ها از استرس بیان بیرون
مرسی که اجازه دادی:)

سبد کالا چی هست؟:D
سبدشو بگیر چیزی هم توش نبود نبود:biggrin:

بچه ها اگه از کارتخبری شد لطفا اینجا اعلام کنید
به شدت نگرانم نکنه ثت نام نشدم:D
سلام. به دلتون بد راه ندين خانوم مهندس :D
من فکر میکردم فقط منم ک مث زامبی(دور از جون بقیه) افتادم رو سایت سنجش و هر ده دقیقه چک میکنم!!

من ک انتظار داشتم چون اعلاک کردن یکشنبه باید شنبه شب بیاد.. از دیشب همش دارم چک میکنم

.

در پاسخ ب تاپیک 94 :

ایشالا همگی اون موقع دانشجوی یه دانشگاه توپ هستید و میاید اونجا بقیه زو راهنمایی کنید

آمین

سلام بر رقيب ديروز و دوست امروز :D

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

.

در پاسخ ب تاپیک 94 :

آمین

نه من از شما بدتر
نه که روز ثبت نام کارت خریدنه هی ادا در میاورد خودمم ثبت نام کردم از دیشب همش استرس دارم نکنه ثبت نامنشده باشم:surprised:

توکل بخدا انشالله هر چی خیر هر کدوممون هست
امیدوارم همه ی بچه های خوب و با معرفت اینجا جز برترین ها و بهترین ها باشن

حافظ یکی از غزلاش هست درس قرآن
لطفا یک بار این رو بخونید و بهش فک کنید:smile:

با صدای استاد موسوی گرمارودی هم هست
اینجا کلیک کنید

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچها حالا خوبه شما استرستون به خاطر کارت ورود به جلست ، منو بگو دو روزه هواشناسی گوش میدم :biggrin: اخه گفته قرار همه جا بارون و برف بیاد ، منم چون شهرستانم و باید واسه امتحان برم مرکز استان استرس اینو دارم نکنه برف بیاد راه ها بسته شه :D ،
ای خدا میشه این کنکور تموم شه به این چیزا بخندیم .:w15:

3tare_87

عضو جدید
فك كنم كارمنداي سازمان سنجش نشستن دور هم صبحانه ميل مي كنن،بعدشم تا پاشن برن سره كارشون وقته ناهار و نمازه،يه چرتم بعد ناهار ميچسبه،ديگه فك كنم طرفا ٣ظهر اينا يادشون بياد قراره امروز كارت بدن.

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
فك كنم كارمنداي سازمان سنجش نشستن دور هم صبحانه ميل مي كنن،بعدشم تا پاشن برن سره كارشون وقته ناهار و نمازه،يه چرتم بعد ناهار ميچسبه،ديگه فك كنم طرفا ٣ظهر اينا يادشون بياد قراره امروز كارت بدن.

نگران نباشيد. احتمالا درگير مراسمات دهه فجر هستن.

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، یه چیزی بگم ولی نخندید لطفا!!! من بس که استرس ندارم کم کم دارم نگران میشم!!! آخه یعنی چی؟!!! ناسلامتی اینهمه درس خوندم! محض کلاس گذاشتن هم که شده نباید یکم مضطرب باشم؟!! مسئولین رسیدگی کنن!
جدا از شوخی واقعا جای نگرانی نداره، به دلم افتاده بچه های این تالار همه با درصدهای بالا موفق میشن، ببین کی گفتم بهت بعد نگی نگفتم ها! می تو!

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان، یه چیزی بگم ولی نخندید لطفا!!! من بس که استرس ندارم کم کم دارم نگران میشم!!! آخه یعنی چی؟!!! ناسلامتی اینهمه درس خوندم! محض کلاس گذاشتن هم که شده نباید یکم مضطرب باشم؟!! مسئولین رسیدگی کنن!
جدا از شوخی واقعا جای نگرانی نداره، به دلم افتاده بچه های این تالار همه با درصدهای بالا موفق میشن، ببین کی گفتم بهت بعد نگی نگفتم ها! می تو!
میشه منم جز بچه های این تالار باشم؟

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نگران کارت نباشید ، از اونجایی که فعالیت سازمان سنجش مثل بازار طلا و ارز میمونه اینا کارشونو از ظهر به بعد شروع میکنن .:smoke:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دارم سبد کالا رو پیگیری میکنم . :D
صبح اس ام اس دادم گفت " سبد کالا به شما تعلق نمیگیرد " . :victory:
بزا ببینم مشکل چیه ، بعد میشینم تستای آزمون جامع رو حل میکنم .

به ما هم که تعلق نگرفته!فکر کنم فهمیدن ما یه سبد خدمون تو خونه داریم شایدم جز مرفهان بی دردیم!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچـــــــــــــه هااااااااااااا کارتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کارتـــــــــــــــــــــــــــ

ehsan0641

کاربر بیش فعال
میشه منم جز بچه های این تالار باشم؟

صد در صد، یادمه شما هم پستهای خوبی میذاشتید
توکل کنیم بر خدا، واقعا جای نگرانی نیست چون انشالله همه موفق میشیم، با اطمینان دارم اینو میگم، تا حالا اینقد قلبم بابت یه چیز مطمئن نبوده.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

کف دست من رتبه چند نوشته؟:D

نگران نباش همینجور باید ارامشتو حفظ کنی
انشالا انشالا همه باهم:)

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کف دست من رتبه چند نوشته؟:D

نگران نباش همینجور باید ارامشتو حفظ کنی
انشالا انشالا همه باهم:)

کف دستت از بس که خودکاریه معلوم نیس چی نوشته.این دسته یا چرک نویس؟؟؟؟ولی رو پیشونیت نوشته با غریبه ازدواج میکنی!صد تومن میشه!!!1

hamedgho2000

عضو جدید
باااااا پاشین برین سر مرورتون
کارت هم تا 5 شنبه صب وقت هس بگیریم
نگران هم نباشین سنجش همیشه همین شکلی بوده !
به ما میگن در اولین فرصت ثبت نام کنین تا خودشون در آخرین فرصت کارت ها رو بدن !
فردا پس فردا هم اون دکتره (همون که 10 -15 ساله همون شکلیه ) میاد تو تلویزیون میگه :‌سوالات در سطح داوطلبان متوسط هست و ...

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
باااااا پاشین برین سر مرورتون
کارت هم تا 5 شنبه صب وقت هس بگیریم
نگرانم نباشین سنجش همیشه همین شکلی بوده !
به ما میگن در اولین فرصت ثبت نام کنین تا خودشون در آخرین فرصت کارت ها رو بدن !
فردا پس فردا هم اون دکتره (همون که 10 -15 ساله همون شکلیه ) میاد تو تلویزیون میگه :‌سوالات در سطح داوطلبان متوسط هست و ...

انقد بدم میاد وقتی دارم درس میخونم یکی بیدارم کنه:D

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلم جوجه میخواد :D

کارتهارو دزد زده از آقای توکلی :D تو کیفش بوده دزدیدن ازش :D

عصر 5شنبه مراسم جوجه خرونه:D

هرچی میکشیم هرچی زجر کشیدیم تو بهترین روزای عمرموناز دست این آقای توکلیه:D ما پیر شدیم اون ماشالا چقد خوب مونده:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا