گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام، اون دوستایی که امکانش براشون هست سوالاتو گیر بیارن لطف کنن بعد ازمون سوالاتو بیارن که انشالله پنجشنبه غروب تا شب تکلیفشونو باهم روشن بکنیم که بدونیم چی درست زدیم و یا خدایی نکرده چی غلط زدیم. اگر هم کسی میدونه سوالاتو بلافاصله بعد ازمون از کجا باید پیدا کنیم لطف کنه بگه که گیرشون بیاریمو به اشتراک بزاریم اینجا تا باهم روشون کار کنیم. خیلی ممنونم.

یه برقی

عضو جدید
سلام، اون دوستایی که امکانش براشون هست سوالاتو گیر بیارن لطف کنن بعد ازمون سوالاتو بیارن که انشالله پنجشنبه غروب تا شب تکلیفشونو باهم روشن بکنیم که بدونیم چی درست زدیم و یا خدایی نکرده چی غلط زدیم. اگر هم کسی میدونه سوالاتو بلافاصله بعد ازمون از کجا باید پیدا کنیم لطف کنه بگه که گیرشون بیاریمو به اشتراک بزاریم اینجا تا باهم روشون کار کنیم. خیلی ممنونم.

ممنون دوست عزیز..انشالله که بعد کنکور اون قدر خوب باشیم و بدون غلط و بیایم این جا برای بررسی سوال ها..
بچه های پارسال یادمه گیر اورده بودند حالا یوسف خان بهتر در جریان هستند و میتونند راهنمایی کنند

البته خیلی از اساتید هم همون شب حل سوال ها رو گذاشتند توی نت هر چند توی بعضی هاش اشتباه کرده بودند و مستنداتش هم موجوده !!! ولی خب صورت سوال ها رو لااقل میتونیم مجددا یر بیاریم...
.
به هر حال منم هستم....

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آزمون آخر پارسه
مثل همیشه اینم کارنامه آخر من ...:D
بد نبودم ..
:warn:آزمون خیلی خیلی سخت بود . :confused:

اینبار کمی افت کردم ولی کاش بشه کنکور همین حدود بشم . من اصلا پر توقع نیستم به زیر 100 راضیم :D

31-1-2014 9-59-40 PM.jpg

راستی ذهنتون رو درگیر گیر آوردن سوالای مکانیک نکنید . من اگر سوالهای برق رو قبل آزمون هم بهم بدم اصلا نگاه نمیکنم .;)
موفق باشید :gol:

samin_m

کاربر ممتاز
آزمون آخر پارسه
مثل همیشه اینم کارنامه آخر من ...:D
بد نبودم ..
:warn:آزمون خیلی خیلی سخت بود . :confused:

اینبار کمی افت کردم ولی کاش بشه کنکور همین حدود بشم . من اصلا پر توقع نیستم به زیر 100 راضیم :D

مشاهده پیوست 192319

راستی ذهنتون رو درگیر گیر آوردن سوالای مکانیک نکنید . من اگر سوالهای برق رو قبل آزمون هم بهم بدم اصلا نگاه نمیکنم .;)
موفق باشید :gol:

خسته نباشی

ایشالا ک موفق باشی

منم ب زیر 10 راضی ام;):D:biggrin: اما نمیدونم چرا همیشه رتبم -1 میشه!!!!!

چون منفی قبول نیس،تعداد شرکت کننده هارو با رتبه من جمع میکنن،رتبه مثبتم بدست میاد!:D 30000+(1-) یهو رتبم 29999 میشه!!:biggrin::biggrin:

علی جان وقت کردی یه سر ب تاپیک ماشین میزنی؟ممنون;)

Afshin all

عضو جدید
خوش به حال شما که دانشجوی استاد بودید . شبا هم خواب استادو میبینید؟

mostafa.bahriny

عضو جدید
سلام دوستان گل منگولي خودم
خيلي وقته حال دلتون رو نپرسيدم؟
اميدوارم كه همه خوب باشيد.

با توجه به اينكه الكترونيك درس محاسباتي هست و سيگنال از نظر محاسبات نسبت به الكترونيك سبك تر است .در ازمون بعد از كنترل ، الكترونيك حل كنيم و بعد از ان بريم سراغ سيگنال؟
بنظرتون اينجوري بهتر نيست؟؟

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خوش به حال شما که دانشجوی استاد بودید . شبا هم خواب استادو میبینید؟

كي ! دانشجوي كدوم استاد بوده! من??!! نه بابا.....من هر جند وقت يه بار,خواب مدار مي بينم !!كه سلف و خازن ها دارن قاه قاه بهم مي خندن!!
ديشب هم خواب جوجه رنكي ديدم ! همه رنك بود ,سبز ,قرمز,صورتي ,ابي,زرد و غيرو..... , خيلي هم زياد بودن!

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل منگولي خودم
خيلي وقته حال دلتون رو نپرسيدم؟
اميدوارم كه همه خوب باشيد.

با توجه به اينكه الكترونيك درس محاسباتي هست و سيگنال از نظر محاسبات نسبت به الكترونيك سبك تر است .در ازمون بعد از كنترل ، الكترونيك حل كنيم و بعد از ان بريم سراغ سيگنال؟
بنظرتون اينجوري بهتر نيست؟؟

گل منگولی ما؟کنکوریا؟حرفا میزنیدا:D
منم تو همین موندم فقط میدونم اول کنترل نمیزنم که حالمونگیره:D تحویلش نمیگیرم یکم خجالت بکشه :D

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي ! دانشجوي كدوم استاد بوده! من??!! نه بابا.....من هر جند وقت يه بار,خواب مدار مي بينم !!كه سلف و خازن ها دارن قاه قاه بهم مي خندن!!
ديشب هم خواب جوجه رنكي ديدم ! همه رنك بود ,سبز ,قرمز,صورتي ,ابي,زرد و غيرو..... , خيلي هم زياد بودن!

عوضش آی 5شنبه به سلف و خانزن ها بخندیم47b20s0.gif

جوجه صورتی من اومده بود تو خوابت چیکار دیشب همه جا رو دنبالش گشتم فک کردم پیشی خوردتشballoony.gif

ملت کنکوری کجایید؟شدید کتاب بیاید یکم اینجا خب:D

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نشسته خوردی؟؟؟ مریض میشی دم کنکوری
به سلامتی یکی از رقبا حذف شد:D
ابجی جوجه هاتو بیار رقیب شکار کنیممشاهده پیوست 192389:D

اه واه!!
به جان خودم ,صاحبش اومد دنبالشون ,همشو ازم كرفت,فقط يه جندتاش مونده بود , كه اونا هم صورتي نداشت اصلا !!:D

عجب حكايتي شداااا!

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه واه!!
به جان خودم ,صاحبش اومد دنبالشون ,همشو ازم كرفت,فقط يه جندتاش مونده بود , كه اونا هم صورتي نداشت اصلا !!:D

عجب حكايتي شداااا!
صورتمی من همون که اقا عرفان خوردتش:cry:
یه جوجه سپردم دم کنکوری دستتا:cry:

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خبر این روزا چیکار میکنید؟
من فقط به شدت علاقه مند شدم جمعه بیاد شاید این جمعه بیاید شاید

890031156

کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
خسته نباشید عرض میکنم به همه
از کارت ورود به جلسه خبری نشد؟؟؟؟؟؟الان یکشنبس هاااا:(

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
چه خبر این روزا چیکار میکنید؟
من فقط به شدت علاقه مند شدم جمعه بیاد شاید این جمعه بیاید شاید

هر كس از نوع بشر ,مي بينم ,به جششم تست بهشون مي نكريم, و با قلب كوجكمان دوست داريم ,ايقد بزنيمشون كه جونشون در بياد!!:D

مكه جمعه كنكوره??! يا بنجشنبه??

Joe_Bel

کاربر ممتاز

bage_aseman

عضو جدید
توکل یعنی...

توکل یعنی...

نمونه ای از توکل در پیامبران و نکته مهم اینکه هیچ کدام از آنها نمی دانستند که قرار است چه اتفاقی رخ بدهد وفقط توکل و تلاش کردند!

- جبرئیل هنگام سقوط ابراهیم در آتش، به امر خداوند بر اونازل شد وآمادگى خودرا براى هرگونه کمکى که ابراهیم بطلبد، اعلام داشت؛ اما ابراهیم سر باز زد و گفت: از غیر خداوند درخواستى نخواهد کرد ابراهیم به درون آتش پرتاب شد؛﴿ولى خدا او را از آتش نجات بخشید. (عنکبوت/24)
-﴿هنگامى كه دو گروه يكديگر را ديدند، ياران موسى گفتند: «ما در چنگال فرعونيان گرفتار شديم!» (61)(موسى) گفت: «چنين نيست! يقينا پروردگارم با من است، بزودى مرا هدايت خواهد كرد!» (62)و بدنبال آن به موسى وحى كرديم: «عصايت را به دريا بزن!» (عصايش را به دريا زد،) و دريا از هم شكافته شد، و هر بخشى همچون كوه عظيمى بود! (الشعراء/62.61 و63)
-﴿(به خاطر بياوريد) زمانى را (كه از شدت ناراحتى در ميدان بدر،) از پروردگارتان كمك مى‏خواستيد؛ و او خواسته شما را پذيرفت (و گفت): من شما را با يك هزار از فرشتگان، كه پشت سر هم فرود مى‏آيند، يارى مى‏كنم. (9)ولى خداوند، اين را تنها براى شادى و اطمينان قلب شما قرار داد؛ وگرنه، پيروزى جز از طرف خدا نيست؛ خداوند توانا و حكيم است! (10)(الأنفال /9 و10)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان عزيز ,منم برم لالا,جشام با جوب كبريت باز نكه داشتم!!

شب همكي خوش!

جوجه خواران عزيز, روايت هست كه جوجه خوارها ,به بهشت نمي روند!

موفق ميشيم هممون,به امييييد خداااا!:)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
نه کی گفتهمشاهده پیوست 192390

(دم کنکوری که مدیرا دعوامون نمیکنن پست بی ربط بدیم؟:Dآیا؟ )
این تاپیک 10 روز دیگه بسته میشه .... این روزا تنش ها یه کم زیاد شده بود تصمیم گرفتم دل بچه ها رو نگاه دارم از یک طرف بچه ها بیشتر به تقویت روحیه نیاز دارند .... حذف اسپم نتیجه عکس نشون میده ... ان شالله تاپیک 94 رو با جدیت و خودمونی و مفید دوباره شروع می کنیم

controlqueen

عضو جدید
نمونه ای از توکل در پیامبران و نکته مهم اینکه هیچ کدام از آنها نمی دانستند که قرار است چه اتفاقی رخ بدهد وفقط توکل و تلاش کردند!

- جبرئیل هنگام سقوط ابراهیم در آتش، به امر خداوند بر اونازل شد وآمادگى خودرا براى هرگونه کمکى که ابراهیم بطلبد، اعلام داشت؛ اما ابراهیم سر باز زد و گفت: از غیر خداوند درخواستى نخواهد کرد ابراهیم به درون آتش پرتاب شد؛﴿ولى خدا او را از آتش نجات بخشید. (عنکبوت/24)
-﴿هنگامى كه دو گروه يكديگر را ديدند، ياران موسى گفتند: «ما در چنگال فرعونيان گرفتار شديم!» (61)(موسى) گفت: «چنين نيست! يقينا پروردگارم با من است، بزودى مرا هدايت خواهد كرد!» (62)و بدنبال آن به موسى وحى كرديم: «عصايت را به دريا بزن!» (عصايش را به دريا زد،) و دريا از هم شكافته شد، و هر بخشى همچون كوه عظيمى بود! (الشعراء/62.61 و63)
-﴿(به خاطر بياوريد) زمانى را (كه از شدت ناراحتى در ميدان بدر،) از پروردگارتان كمك مى‏خواستيد؛ و او خواسته شما را پذيرفت (و گفت): من شما را با يك هزار از فرشتگان، كه پشت سر هم فرود مى‏آيند، يارى مى‏كنم. (9)ولى خداوند، اين را تنها براى شادى و اطمينان قلب شما قرار داد؛ وگرنه، پيروزى جز از طرف خدا نيست؛ خداوند توانا و حكيم است! (10)(الأنفال /9 و10)
خيلي جالب بود داداش؛دمه آخري روحيه كرفتم؛مرسي

rezaei.sp

عضو جدید
این تاپیک 10 روز دیگه بسته میشه .... این روزا تنش ها یه کم زیاد شده بود تصمیم گرفتم دل بچه ها رو نگاه دارم از یک طرف بچه ها بیشتر به تقویت روحیه نیاز دارند .... حذف اسپم نتیجه عکس نشون میده ... ان شالله تاپیک 94 رو با جدیت و خودمونی و مفید دوباره شروع می کنیم
سلام مهندس جون .
94 رو خوب اومدی . :w27:
من که 93 واسم دستگرمی بود و تازه گرم شدم . امیدوارم 94 بتونم خوب فعالیت کنم . :)

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز

:D
دوستان عزيز ,منم برم لالا,جشام با جوب كبريت باز نكه داشتم!!

شب همكي خوش!

جوجه خواران عزيز, روايت هست كه جوجه خوارها ,به بهشت نمي روند!

موفق ميشيم هممون,به امييييد خداااا!:)

ابجی بسیار متشکرم :)

تشکر جناب مدیر که درک کردی(دل همه برامون کباب میشه حتی مدیر:D)
منم دلم میخواست یکم بچه ها از استرس بیان بیرون
مرسی که اجازه دادی:)

دارم سبد کالا رو پیگیری میکنم . :D
صبح اس ام اس دادم گفت " سبد کالا به شما تعلق نمیگیرد " . :victory:
بزا ببینم مشکل چیه ، بعد میشینم تستای آزمون جامع رو حل میکنم .

سبد کالا چی هست؟:D
سبدشو بگیر چیزی هم توش نبود نبود:biggrin:

بچه ها اگه از کارتخبری شد لطفا اینجا اعلام کنید
به شدت نگرانم نکنه ثت نام نشدم:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا