[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

farshid_civil66

عضو جدید
یا خدا............
پسر این حرفا چیه!!!!!!!!!!!!!!1:biggrin::biggrin:
کدوم حرفا زنا تموم دنیا رو گرفتن بعدم میگن حقمونو میخورن ما مردا فک میکنیم دنیا دستمون وگرنه افسارمون دست خانوماست.:confused:
راستی واسه وحید که داری سوگولی پیدا میکنی ،بگرد شاید یه کیس خوبم واسه ما پیدا کردی،دیگه وقته زن گرفتنمونه دیگه،والله،ما که تو فک و مامیل گشتیم هر چی خوب بود دست چین کردن ،دیگه ترشیدهاش واسمون مونده.
فقط قربون دستت تو که داری پیدا میکنی یکی خوبشو پیدا کن
خوب یعنی چی؟
یعنی قیافه جنیفر لوپز ،اخلاق فاطمه زهرایی.
هر چند من دختر ندیدم جلو اسم مهندس عمران کم نیاره:cool::cool::cool:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خانوم برجي مياد هي پيغام ميده ولي به زبون بيگانه اون جا كه رفته فنت فارسي وجود نداره داريم با بچه ها پول جمع ميكنيم براش بفرستيم
شما هم كمك كنيد شماره حساب 3434 شعبه اسكان:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینقد خوبه فمنیست بودن .
جریان سوگولی برجی حالا چیه؟
اين سوگولي جريانها داره داداش فرشيد حالا شما اون چيز (اجر)بده من بزنم به بدن(ساختمون)حال بياد تا بهت بگم:D
خانوم برجی عزیز اول سلام.دوما از من میشنوی بی خیال این جنس خشن شو که اصلا انصاف تو کارشون نیست اونم از نوع بساز بندازش (به دل نگیرینا شوخیه) .
این وحیدی که من میشناسم حقشه روزی 100 بار لوش بدی .
تازشم اگه دوس داری این سوگولی خانوم بیچاره بشه واسش از این دعا ها کن .

خودت ببین اصلا نمیدونه نمک چیه ....
تازشم داش وحید با این آماری که من دارم باید رفیق جزغاله هم بشی :D
من نميدونم به ارنولدي (فريبا خانوم)چه هيزم تري فروختم كه اينطوري داره زير ابمو ميزنه بابا اون سوگولي از خداشم باشه فقط يه لطفي كنيد به گوشش نرسونيدا و الا كارم زاره:D:D
اولا سر براه بودن یا نبودن قضیه اش جداس!!!!
دوما اسلام و زیر سوال میبری یعنی چی؟؟؟؟ کدوم سوال و گفته من این کار و کرده؟؟؟
سوما مگه همه مسجد برو ها سر به راهن؟؟؟؟
چهارما من فک کنم مسجد داره خدا و اسلام و زیر سوال میبره نه من!!!!
در اخر هر کسی از ظن خود شد یار من!!!!
بحث غير اسپمي ممنوع ;)
یا خدا............
پسر این حرفا چیه!!!!!!!!!!!!!!1:biggrin::biggrin:
خانوم برجي شما بگو فمينيست خوبه يا بده؟؟؟
من كه نفهميدم:surprised::surprised:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوم حرفا زنا تموم دنیا رو گرفتن بعدم میگن حقمونو میخورن ما مردا فک میکنیم دنیا دستمون وگرنه افسارمون دست خانوماست.:confused:
راستی واسه وحید که داری سوگولی پیدا میکنی ،بگرد شاید یه کیس خوبم واسه ما پیدا کردی،دیگه وقته زن گرفتنمونه دیگه،والله،ما که تو فک و مامیل گشتیم هر چی خوب بود دست چین کردن ،دیگه ترشیدهاش واسمون مونده.
فقط قربون دستت تو که داری پیدا میکنی یکی خوبشو پیدا کن
خوب یعنی چی؟
یعنی قیافه جنیفر لوپز ،اخلاق فاطمه زهرایی.
هر چند من دختر ندیدم جلو اسم مهندس عمران کم نیاره:cool::cool::cool:
اقا فرشيد فكر كنم قبل اينكه اينو بنويسي چيز(اجر)زدي به بدن(ساختمونا)از اون سفيداش(اجرا هست سوراخ داره) زدي خيلي تو توهمي
اولا سوگولي من پيدا شدست فقط من خيلي كم جراتم كه الان 2 ساله ميگذره هيچي به هيچي
دوما در مورد سوگولي كه شما ميخواي بايد بگم بابا دمت گرم خيلي كم توقعي:D:D:D
شما الان به هركي بگي عمران ميخوني مياد به عنوان زن دوم چه برسه زن اول بشه:w15::w15::w15:
اقا بين خودمون باشه ها نفهمه و الا ديگه به حرف من گوش نميده:thumbsup2::thumbsup2:

topolmopol

عضو جدید
در تاييد ساقي خودم بايد بگم اين نوع از آجرا سبب جذب جوانان به مساجد ميشود پس توصيه اكيد ميشود كه در ساخت مساجد استفاده شود:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

1-مرسی که اینهمه جدی گرفتید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!منو باش که گفتم اینا مهندسن و میشه روشون حساب کرد ولی انگار بهتره برم باشگاه کارگرو بنا!!!!!!!!!!اونا احتمالا بیشتر کمک کنن!!!!!!من الان از این باشگاه میرم و دیگه هم برنمیگردم!:(:(:(
2-با این آجرا پیرمرد 100 ساله هم جذب مسجد نمیشه،چه برسه به جووووووون دم بخت!!!!
3-راستی تبریک واسه دیدارتون باید بگم اون آدم تک همه جوره میپذیرتت چون تو بزرگترین پدیده ی قرنی!!!!!!!!!!!!!(الهی بمیرم !بچه ها واسه خوشبختی دختره دعا کنید من نگرانشم!)
من دیگه رفتم.خداحافظ رفیق ;)

habib

عضو جدید
1-مرسی که اینهمه جدی گرفتید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!منو باش که گفتم اینا مهندسن و میشه روشون حساب کرد ولی انگار بهتره برم باشگاه کارگرو بنا!!!!!!!!!!اونا احتمالا بیشتر کمک کنن!!!!!!من الان از این باشگاه میرم و دیگه هم برنمیگردم!:(:(:(
2-با این آجرا پیرمرد 100 ساله هم جذب مسجد نمیشه،چه برسه به جووووووون دم بخت!!!!
3-راستی تبریک واسه دیدارتون باید بگم اون آدم تک همه جوره میپذیرتت چون تو بزرگترین پدیده ی قرنی!!!!!!!!!!!!!(الهی بمیرم !بچه ها واسه خوشبختی دختره دعا کنید من نگرانشم!)
من دیگه رفتم.خداحافظ رفیق ;)
سلام
اگه دوست داشتی یک تماس با من بگیر دو سه تا از آشناهام تو کار طراحی و ... هستن تو کارشونم حرفه ای هستن
کار جالب هم ازشون زیاد دیدم واسه سازمان حج و زیارت هم زیاد کار کردن فکر کنم کارتون راه بندازن
شماره من رو هم که دیگه تابلو شده همه دارن

علی(110)

عضو جدید
چرا خانوم برجي مياد هي پيغام ميده ولي به زبون بيگانه اون جا كه رفته فنت فارسي وجود نداره داريم با بچه ها پول جمع ميكنيم براش بفرستيم
شما هم كمك كنيد شماره حساب 3434 شعبه اسكان:D

:surprised:این شماره حساب خیلی آشناس!!
ببینم این همون شماره حسابی نیستش که وقتی ازت آجر خواستم گفتی مبلغو تو اون بریزم؟:biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
lady و jentelman يه مسابقه خفن قرار با كمك معماريا راه بندازيم همه عمرانيا از بيسوادايي مثل من تا اون باسواداش مثل شما بياين ميخوام خودم تكي كل همرو بخوابونم
اقا نفس كش ميطلبم براي اعلام آمادگي يه سري به تاپيك مسابقه كه از سوي مدير مهم شده بزنيد
هركي نياد خدا بگم چي كارش كنه:D:D

آخرین ویرایش:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
lady و jentelman يه مسابقه خفن قرار با كمك معماريا راه بندازيم همه عمرانيا از بيسوادايي مثل من تا اون باسواداش مثل شما بياين ميخوام خودم تكي كل همرو بخوابونم
اقا نفس كش ميطلبم براي اعلام آمادگي يه سري به تاپيك مسابقه كه از سوي مدير مهم شده بزنيد
هركي نياد خدا بگم چي كارش كنه:d:d

cctv

عضو جدید
سلام سلام بس که تو این سایت گم شدم :confused: هر جاهم رفتم اینو نوشتم :( 2 روز پیشم نوشتم کلی هم باهام همدردی کردن :smile: داشتم یه پست مینوشتم که نوشت data base نمیدونم چیچی:eek: من میخوام برگردم به اون صفحه:cry: اینم ایمیلم اگه خواستید کمک کنید samira.k1988@yahoo.com

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسابقش خفنه
بعد از شباي عالي قدر قدر برو بچه خاص(معتاد)الان توي خلصه(ترك)هستن فقط من اينجام كه اين چيزي روم اثر نداره
فقط كسي نيست كه منو بسازه:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام بس که تو این سایت گم شدم :confused: هر جاهم رفتم اینو نوشتم :( 2 روز پیشم نوشتم کلی هم باهام همدردی کردن :smile: داشتم یه پست مینوشتم که نوشت data base نمیدونم چیچی:eek: من میخوام برگردم به اون صفحه:cry: اینم ایمیلم اگه خواستید کمک کنید samira.k1988@yahoo.com
اگه سوالي دارين بپرسيد تا كمك كنم!!!!!:D:D

علی(110)

عضو جدید
سلام
ببخشید من یه مدت نبودم، ماموران محترم شهرداری(ماموران مبارزه با چیز) اومدن گفتن آجراتون ناخالصی داره و خطرناکه، همینجوری الکی الکی کار و کاسبیمونو تعطیل کردن.
منم به جای آجرپزی رفتم تو کار شیشه بری
بابا چرا اینجوری نگاه میکنید؟ نگفتم که شیشه گفتم شیشه،مستقیما که اسم شیشه رو نیاواردم، منظورم از شیشه اسم رمز شیشه بود نه خود چیز(شیشه).
خلاصه ما در خدمتیم اگه کارهای اولیه و آجرچینی ساختمانتون تموم شد، ما رو خبر کنید تا شیشه های ساختمونتون رو بندازیم;)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مسابقه بین عمرانیا با معماریها؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!چه شود!!!!!!
عزیزم مسابقه بین عمران و معماری نیست.
تو این مسابقه عمرانیا و معماریا کمک هم میکنن و برنده ی مسابقه قطعا گروهی خواهد بود که این همکاری توش بهتر صورت بگیره

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
علي اقا اين چيز(شيشه )با اون چيزا(اجر)خيلي فرق ميكنه؟؟؟:whistle:
ميشه يهرار بزاري بهم از اين چيز(شيشه )بدي؟:w01:

علی(110)

عضو جدید
وحید جان این شیشه ها چند مدل داره:
دو جداره (خالص)
تک جداره (معمولی)
رفلکس(اعتیاد آور)
آنتی رفلکس(بدون اعتیاد)
و یه مدل هم هست که اینروزها خیلی ها دارن و بهش میگن:
خورده شیشه(نا مرغوب)
پیشنهاد میکنم از این مدل آخر استفاده نکنی که خطرناکه، خدای نکرده اگه یه زلزله نیم ریشتری هم که بیاد تمام شیشه های ساختمونت اینهو شمشیر پرت میشه طرفت
حالا چند متر میخوای؟

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
حبیب عزیز سلام!!!
اولاً حیف که زیاد نیستی، دوست داشتم بیشتر از خودت و معلوماتت استفاده می کردم!!
ثانیاً چند تا سوال داشتم!!!
1. چرا فکر سد بندی (یا هر چیزی که اسمشه) انقدر دیر به فکر مسئولان افتاد!؟
پیچ شیطان سالیان سال بوده که داشت کشته می داد!!!
2. حالا که مسیر جاده عوض شد، یعنی 1مهندس با معلومات واسه طراحیش پیدا نمی شد؟!
اون پیچی که الآن هست می تونه بسیار خطرناک باشه!!!
خودت هم می دونی که چقدر این مسیر پر ترافیکه، شب و روز اتومبیل میره و میاد!!
این مدت هم که بودی قطعاً متوجه شدی که آملی ها چقدر آخر هفته از این مسیر استفاده می کنند!!
وقتی از تهران به سمت آمل در حرکت باشیم بعد از 1 مسیر هموار که سرعت رو میطلبه 1هو 1پیچی هست که اگه به جاده آشنا نباشی احتمال چپ کردن، پشتک و هر چیز دیگه هست!!
3. چرا انقدر این پروژه طول کشیده؟! و چرا مستمر کار نمیشه، گاهی می بینم هیچ کی اونجا نیست!!
4. قطعات و مصالح مورد نیازش رو از کجا تهیه کردن!!!
ممنون.:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
حاج علي مثل اينكه قسمت نيست ما با هم همكار بشيم فعلا يه 5 متر از اون خورده شيشه هاي اعلات بده خيلي تو كفم بيخيال جون ادما:D

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهي يادم ميره كه اومدم اينجا واسه دوستي
پس دوسته من تا يادم نرفته:
خيلي نوكريم

داودOMRAN

عضو جدید
سلام به همه دوستان پس چی شد این اشنایی این اقای مدیر که من هنوز اینجا ندیده چرا خودش فعالیت واسه این پیشنهاد نداره اینجا شعار میدن

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان پس چی شد این اشنایی این اقای مدیر که من هنوز اینجا ندیده چرا خودش فعالیت واسه این پیشنهاد نداره اینجا شعار میدن
دوستم چه پیشنهادی؟!
چه شعاری؟!
چه حرکتی؟!
کسی ازم کاری خواسته که من بتونم و انجامش نداده باشم؟!

Morteza_Civil

عضو جدید
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده :( استاد ریاضی 1 جزوه نمی ده ، کتاب هم معرفی نمی کنه . می گه به من ربطی نداره شما باید آخر ترم بیاد این واحد رو پاس کنید :eek::eek: یک راهنمایی بفرمایید ( چه قدر آدم می تونه وظیفه شناس باشه :) )

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
:w15:
خوبه که ریاضی 1 باهاتون این کار رو کرده، برسی به سازه های فلزی و بتنی می خوای چی کار کنی؟!
به لطف جاوید عزیز و بقیه دوستان تاپیک قوی و مهمی به نام "لینک جزوات درسی عمران" داریم.
مطمئناً می تونی از اون تاپیک استفاده کنی.
من هم سعی می کنم بهت کمک کنم.
1خرده صبر کن دانشگاه ها درست و حسابی راه بیفته...

The Lunatic

عضو جدید
سلام دوستان یه مشکلی برام پیش اومده :( استاد ریاضی 1 جزوه نمی ده ، کتاب هم معرفی نمی کنه . می گه به من ربطی نداره شما باید آخر ترم بیاد این واحد رو پاس کنید :eek::eek: یک راهنمایی بفرمایید ( چه قدر آدم می تونه وظیفه شناس باشه :) )
بابا ریاضی 1 که همشو تو دبیرستان داشتیم. چیز جدیدی نداره.
از هر کتابی بخونی مطلب یه چیزه. به قولی همه از یه جا میدزدن.
فقط ببین سطح امتحانی که میگیره چجوریه سعی کن هم سطح با استادت پیش بری.