[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

***yohan***

عضو جدید
من قول میدم اکتیویتیم رو ببرم بالا ... فقط اومدم یه سوال بپرسم برم ... اصولاً خانوم مهندسای ما هدفشون از عمران خوندن چیه ؟ یعنی تو کدوم قسمت میخواند وارد بازار کار بشند و چرا ؟
سلام به همه بچوی عمران ...:gol::gol::heart:
دکتر رشته عمران که خانوما خیلی کم میان همینم که میان مخوای بپرونی ....اصلا به نظر شما
فرقی میکنه مهندس خانوم باشه یا اقا ...مهندس کارش نظارته من مهندس خانوم دیدم
که خیلی از اقایون رو کارش بهتر مسلطه ...;)

راستش اين سوالو خيلي از آقايون هم تو دانشگاه ميپرسن:redface:
من محاسبات عمران رو خيلي دوست دارم و به اين اعتقاد دارم كه بعضي از درسهاش واقعا لذت بخشه مثلا مكانيك خاك و متره...بارگذاري هم اين ترم دارم فكر كنم درس خوبي باشه
اگه بتونم هم در قسمت محاسبات وارد بازار كار ميشم;) البته حالا خيلي مونده تا يه محاسب بشم:D
ایول خوشم میاد که محاسباتی هستی ...:gol:اصلا عمران یعنی محاسبات
ادم لذت میبره از محاسبات تو رشته عمران ...;)

bahar_jo0on

عضو جدید
من میخواستم معماری بخونم ولی دیدم محاسباتو بیشتر دوست دارم هرچند سختره ولی خیلی حال میده کلی روی این پسرا رو کم کنی وقتی از همشون بهتر سازه طراحی میکنی:)

***yohan***

عضو جدید
من میخواستم معماری بخونم ولی دیدم محاسباتو بیشتر دوست دارم هرچند سختره ولی خیلی حال میده کلی روی این پسرا رو کم کنی وقتی از همشون بهتر سازه طراحی میکنی:)
یعنی انقدر پسرا رو دستم کم گرفتی ...:mad:
انشاالله که موفق باشین ما که حسود نیستیم ....;)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بسیار عالیه. به نظر من هم کارهای دفتر فنی و محاسباتی برای خانوم ها خیلی مناسب تر از کارهای اجرایی باشه . ولی اون روزی که وارد رشته عمران هم میشدید به همین موضوع فکر میکردید ؟ که واد بخش محاسبات بشید یا ...؟

shakibaa77

عضو جدید
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:
سلام رفیق
چه آرزوی قشنگی
اگه کاری از دست ما هم بر بیاد در خدمتیم
مخلص هر چی عمرانی با صفا

nirgiya

عضو جدید
بسیار عالیه. به نظر من هم کارهای دفتر فنی و محاسباتی برای خانوم ها خیلی مناسب تر از کارهای اجرایی باشه . ولی اون روزی که وارد رشته عمران هم میشدید به همین موضوع فکر میکردید ؟ که واد بخش محاسبات بشید یا ...؟

من از اولش خودمو تو خواب با اين كلاه قرمزا مي ديدم:biggrin:
تازه يه كلاه قرمزم ترم 1 خريدم:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
الانم اگه ميگم محاسبات واسه اينه كه توش قوي ترم وگرنه كاراي اجرايي هم دوست دارم;)

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم اول با شناخت کامل نیومدم اولش معماری بعدشم مکانیکو به خاطر روبات سازیش دوس داشتم ولی زدو عمران قبول شدیم:eek::D
الانم من که وارد بحث مدیریت پروژه شدم تو مقطع لیسانس به نظرم یه رشته ای که خیلی به عمران نزدیکه در کل هم رشته مو دوس دارم.:D
سلام اقا حبيب من تازه با كلوپ شما اشنا شدم اگه اجازه بدين منم مي خواهم در بحث هاي شما شركت كنم
خیلی خوش اومدین آقا حبیب که مدتهاس به باشگاه سر نمیزنه :(ولی این تاپیک یادگاری ازش مونده :smile:
خیلی خوشحال میشیم از مصاحبت با شومممممممممممااااااااا:gol::gol::gol::gol:

***yohan***

عضو جدید
من خودم اول با شناخت کامل نیومدم اولش معماری بعدشم مکانیکو به خاطر روبات سازیش دوس داشتم ولی زدو عمران قبول شدیم:eek::D
الانم من که وارد بحث مدیریت پروژه شدم تو مقطع لیسانس به نظرم یه رشته ای که خیلی به عمران نزدیکه در کل هم رشته مو دوس دارم.:D

خیلی خوش اومدین آقا حبیب که مدتهاس به باشگاه سر نمیزنه :(ولی این تاپیک یادگاری ازش مونده :smile:
خیلی خوشحال میشیم از مصاحبت با شومممممممممممااااااااا:gol::gol::gol::gol:
به به..به سلامتی انشاالله که موفق باشین کلا عمران همه شاخهاش عالیه ..:gol::heart:

:thumbsup2:سلام دوستان منم هستم!
اایول خوشم اومدکه گفتی عمران سلطان تموم رشته هاس!
امیدوارم گروه خوبی شیم;)
بابا دم همتون گرم ...حال میکنم به بچوی عمران ..:gol::gol::gol::heart:

elaheh-98

عضو جدید
من قول میدم اکتیویتیم رو ببرم بالا ... فقط اومدم یه سوال بپرسم برم ... اصولاً خانوم مهندسای ما هدفشون از عمران خوندن چیه ؟ یعنی تو کدوم قسمت میخواند وارد بازار کار بشند و چرا ؟
سلام آقای مدیر خوب هستید...؟
چرا اولین سوالی که همه ازما(دختر عمرانیا) میپرسند اینه که چرا عمران!؟:surprised::eek:
داداش خودت داری میگی مهندس محاسبات ونقشه کشی وبرداری و خاک و... که زن ومرد نداره:)
بنا(بننا:D)که نشدیم آجر بالا بندازیم یا فرغون پر کنیم یا با بیل سر 4راه بمونیم :biggrin: (البته لازم بشه از پسش بر میآییم;))
توی هر قسمتی هم بخواییم میتونیم وارد بازار کار بشیم:cool:
البته اگه کار باشه:D

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به..به سلامتی انشاالله که موفق باشین کلا عمران همه شاخهاش عالیه ..:gol::heart:

بابا دم همتون گرم ...حال میکنم به بچوی عمران ..:gol::heart:
ممنونم شوما هم موفق باشین:smile: دقیقا ولی من گفتم مقطع کارشناسیا با ارشد قاطیش که نکردی:eek:
چی چی رو حال میکنی:surprised: بچه ها یه کم به نظرم دارن کم لطفی میکنن آخه این وضع تالار عمران نیس:(:cry::cry: واییییییییی الانه که مدیر دیگه ایندفعه بندازتم سلول
سلام آقای مدیر خوب هستید...؟
چرا اولین سوالی که همه ازما(دختر عمرانیا) میپرسند اینه که چرا عمران!؟:surprised::eek:
داداش خودت داری میگی مهندس محاسبات ونقشه کشی وبرداری و خاک و... که زن ومرد نداره:)
بنا(بننا:D)که نشدیم آجر بالا بندازیم یا فرغون پر کنیم یا با بیل سر 4راه بمونیم :biggrin: (البته لازم بشه از پسش بر میآییم;))
توی هر قسمتی هم بخواییم میتونیم وارد بازار کار بشیم:cool:
البته اگه کار باشه:D

تایییییییییییییدددددددددددد میششششششششههههههههههه;);)

m.hosseein

عضو جدید
سلام دوستان
من همیشه فکرم مشغول این بوده که چرا بچه های شاخه مهندسی بالاخص عمران اینقدر نسبت به هم سرد و غریب هستند و همیشه دوست داشتم جمعی دوستانه گرم و حامی یکدیگر تو این شاخه باشه هم تو محیط کار و زمینه کار و هم در فعالیتهای اجتماعی و گروهی رو همین حساب فکر کردم یه تاپیک اینجا بزنم جهت آشنائی ،گفتگو ،تبادل نظر .... به امید آن که سبب خیر شده و محفل گرمی رو ایجاد کنیم
البته اصلاً نمیدونم جزء قوانین اینجا هست جاش اینجاس یا نه
هرکی با این کار موافقه اعلام حضور کنه و خودش رو معرفی کنه وحمایت خودشو اعلام کنه:heart::heart::heart:
سلام من معمارم
من فکر میکنم سردی رشته شما بخاطر درسای محاسباتی سختیه که دارین ما هرچه استاد عمران داشتیم خشک بودن
بهر حال مثل باقیه ما هم هستیم در خدمت شما

***yohan***

عضو جدید
ممنونم شوما هم موفق باشین:smile: دقیقا ولی من گفتم مقطع کارشناسیا با ارشد قاطیش که نکردی:eek:
چی چی رو حال میکنی:surprised: بچه ها یه کم به نظرم دارن کم لطفی میکنن آخه این وضع تالار عمران نیس:(:cry::cry: واییییییییی الانه که مدیر دیگه ایندفعه بندازتم سلول

نه ارانوس جان قاطیش نکردم ...دقیقا میدونم داریچی میگیی...;)
اینم که بچه ها کم لطفی میکنن حرف شمارو قبول دارم ...ولی ماشاالله بچه ها همه مهندسن
عمرانم نکه رشته پرکاریه گمونم همه گرفتار باشن...;):biggrin:

سلام بر همه عزيزان حاضر در استديو:heart:
ما اومديم;)
چاکر داش مهدی گل خوش اومدی گلوووووووو...:gol:

rasool.civil

مدیر بازنشسته

اینم که بچه ها کم لطفی میکنن حرف شمارو قبول دارم ...ولی ماشاالله بچه ها همه مهندسن

تا وقتی که دوستان فقط تو این تاپیک فعالیت کنن و اصلا یه نگاهی به کل تالار نندازن خو معلومه که فکر میکنن تالار عمران خوابیده
آرانوس خانوم هم که همیشه لطفشون شامل حال تالار و ما بوده
تقریبا از هر 10 تا پستی که میدن 9 بار میگن تالار عمران وضعش بده
یه تازه وارد که بیاد فکر میکنه واقعا خیلی وضع خرابه
کلا به چه بحثی علاقه دارید؟؟که تو تالار باید باشه و نیست؟؟
اگه پیشنهاد بدید استقبال میکنیم

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر همه عزيزان حاضر در استديو:heart:
ما اومديم;)
سلام
سلام من معمارم
من فکر میکنم سردی رشته شما بخاطر درسای محاسباتی سختیه که دارین ما هرچه استاد عمران داشتیم خشک بودن
بهر حال مثل باقیه ما هم هستیم در خدمت شما
سردی این چیزا به خود آأما به نظرم ربط داره البته رشته هم بی تاثیر نیستا:surprised:

دقیقا فک کنم همون که گفتی!!!!!!!!!1:gol::gol::gol::gol:
تا وقتی که دوستان فقط تو این تاپیک فعالیت کنن و اصلا یه نگاهی به کل تالار نندازن خو معلومه که فکر میکنن تالار عمران خوابیده
آرانوس خانوم هم که همیشه لطفشون شامل حال تالار و ما بوده
تقریبا از هر 10 تا پستی که میدن 9 بار میگن تالار عمران وضعش بده
یه تازه وارد که بیاد فکر میکنه واقعا خیلی وضع خرابه
کلا به چه بحثی علاقه دارید؟؟که تو تالار باید باشه و نیست؟؟
اگه پیشنهاد بدید استقبال میکنیم
رسول جان ولی من متاسفانه مدتهاست تو تالار عمران پست ندادم فقط تا جایی که یادمه هراز گاهی یه سر اینجا میزنم.
به نظرم تا وقتی بین بچه ها یه رابطه دوستانه و گرم نباشه نمیشه خیلی فعالیت کرد. باید یه رابطه متقابل باشه. باید اول جو صمیمی برقرار بشه بعد راحت تر وارد مباحث علمی بشیم. تا اگه وقتی من چیزی رو بلد نبودم به راحتی و بدون رودربایستی بتونم از دوستام بپرسم.
به هر حال نمیدونم .فقط میدونم که منم فعالیت علمیم متاسفانه کم و خیلی کمه!!!!!!!!:(
امیدوارم بتونید به زودی تالار عمرانو بهتر از پیش کنید. اگر سوتفاهم شده عذرخواهی میکنم. از همه دوستانو به خصوص تازه واردان.
من حرفام به این دلیل بوده که ارق خاصی به رشتمداشتم و دلم میخواست که تالار عمران تک تک باشه. که الانم چیزی کم نداره تا به اونجا برسه.
به امید اون روز!!!!!!:gol::gol:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه با ایشالا گفتن درست میشه:D
همه با هم ایشالا بگیم یه باره:D
ولی فکر نکنم بشه:Dه نظرم بهتر بگیم خصوصیات همسر آیندمون چی باشه بهتره:D
من که دوست دارم کلا حرف نزنه و نظر و اینا هم نده:D
شما چطور:D

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالله:surprised:
خوب من که خودم گفتم تالار کم میام بیشتر میرم بقیه جاها دلم میخواد اصلا:mad:
مثه اینکه همه تفنگا به سمت منه؟:(

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام

سردی این چیزا به خود آأما به نظرم ربط داره البته رشته هم بی تاثیر نیستا:surprised:

دقیقا فک کنم همون که گفتی!!!!!!!!!1:gol::gol::gol::gol:

رسول جان ولی من متاسفانه مدتهاست تو تالار عمران پست ندادم فقط تا جایی که یادمه هراز گاهی یه سر اینجا میزنم.
به نظرم تا وقتی بین بچه ها یه رابطه دوستانه و گرم نباشه نمیشه خیلی فعالیت کرد. باید یه رابطه متقابل باشه. باید اول جو صمیمی برقرار بشه بعد راحت تر وارد مباحث علمی بشیم. تا اگه وقتی من چیزی رو بلد نبودم به راحتی و بدون رودربایستی بتونم از دوستام بپرسم.
به هر حال نمیدونم .فقط میدونم که منم فعالیت علمیم متاسفانه کم و خیلی کمه!!!!!!!!:(
امیدوارم بتونید به زودی تالار عمرانو بهتر از پیش کنید. اگر سوتفاهم شده عذرخواهی میکنم. از همه دوستانو به خصوص تازه واردان.
من حرفام به این دلیل بوده که ارق خاصی به رشتمداشتم و دلم میخواست که تالار عمران تک تک باشه. که الانم چیزی کم نداره تا به اونجا برسه.
به امید اون روز!!!!!!:gol::gol:
ممنون از توجهتون
هرکسی از خودش شروع کنه ،همه چیز درست میشه
بعدشم دوستای صمیمی خیلی بیشتر همدیگرو میندازن تو رودرواسی
خودمم بیشتر دوستای صمیمیم اول باهاشون کار کردم بعد صمیمی شدیم
سوال کردن هم عیب نداره
تو دنیا مجازی مقامو مرتبه و ضایع شدنو اینا نداریم که
هرکی هرچی میدونه میگه نمیدونه میپرسه
خیلی عادیه
آره وحید جان
فکر کنم ازین تاپیکا بزنیم بهتر باشه
حداقل همه میان تو بحث یه نظر کوچولو میدن

tm-civil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا سليقه خوبيه منم خوشم اومد!!

راستي.....
سلام دوستان
منو يادتون هست:d
مهم كيفيته نه كميت

در ضمن راجب بحثاي اخير منم نظرمو بگم.....
ماييم كه تالار رو ميسازيم
حرفاي من و شماس كه تالارو ميسازه
نه تنها تالار بلكهمحيط اطرافمونو
محيط زندگيمونو
منم كه مشخص ميكنم خانوادم چه رفتاري داشته باشن
منم كه اعلام ميكنم بقيه چه رفتاري با من داشته باشن
من بايد اولين قدمو وردارم واسه اينكه بقيه رو هم سر شوق بيارم
اگه قرار باشه هميشه فقط غر بزنيمو عمل نكنيم كه نميشه
يني منتظر باشيم يكي ديگه قدم ورداره
هيچوقت اينطوري پبشرفت رخ نميده

مثكه يكي هنر نقاشي نداره ولي هي از نقاشياي داوينچي و فرشچيان ايراد ميگيره!!!

قصدم نصيحت نبود
همه فعلهارو هم به خودم برگردوندم كه يه وخ سوئ تفاهم نشه:gol:

زياده گويي كردم
ببخشيد:gol:

nirgiya

عضو جدید
سلام به دوستان عزيز:smile:
من نميدونم بچه هاي عمران واسه چي سردن تنها چيزي كه در حال حاضر ميدونم اينه كه از اين تالار خيلي استفاده هاي مفيدي بردم و يه كم ياد گرفتم;):)
و از اين بابت از اين تالار راضيم
وممنون از تمام مهندساي اين تالار كه با مطالب مفيدشون تو يادگيري مؤثرن:gol:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دعوا شده پس:D
دلمون لک زده بود واسه بگو مگو:D
یه زمانی گومو بود قبلش خانوم برجی این وسطا هم مدیرا:D
اصلا حالا که باعث ناراحتی شدم بزار بگم
من اصلا دوست دارم زن و بچم کل یوم بیسوات باشن مشکلیه:D:D

nirgiya

عضو جدید
خيلي حس بدي دارم
درسام خيلي سخت شده
احساس ميكنم هيچي جز يه سري حفظي جات تو مغزم نيست....

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عليكم
دوستان گل
آقا مي دونيد كه ثبت نام ارشد شروع شده
نمي دونم كدوم رشته رو انتخاب كنم
كه هم بدرد بخور باشه(پول توش باشه:D)
هم قبول شدنش راحت باشه
نظر شما چيه؟چه كنم؟
گرايش هاي زير تو دفتر چه هست:
سازه
زلزله
راه ترابري
خاك و پي
اب
سازه هاي هيدروليكي
ساز هاي دريايي
حمل ونقل
مديريت و ساخت
محيط زيست
رودخانه
آب فاضلاب

shamim613

عضو جدید
من امسال المپیادی می خوام کنکور بدم مگه الان باید گرایش هم انتخاب کنیم؟
چه جوریاست یکی من را توجیه کنه!!!!

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امسال المپیادی می خوام کنکور بدم مگه الان باید گرایش هم انتخاب کنیم؟
چه جوریاست یکی من را توجیه کنه!!!!

نه الان فقط گروه درسي مورد نظرتو انتخاب مي كني
بعدا كه جواب ها اومد گرايش رو انتخاب ميكني
مثلا الان كه زمان ثبت نامه كد عمران رو انتخاب ميكني
و بعد از اومدن جواب ها گرايش رو