[گفتگوی دوستانه در تالار عمران]

علی(110)

عضو جدید
خخخخخخخخخخخخییییییییله خخخخخخخخخووووبببببببببب بببببببابا اصصصصصصصصلا مننننن جججللللللوووووی همهههههههه اززز ایییییین دووووووووووسسسسسسسسستتتتتت ججدیییدددددددد عذذذذذذذذذذرررررر ممممیییییییخوامممممم و دیییییییگه ایییییینننجججوووورییییییییییییی حرررررفففففففف نننمییییییییییزنمممممممممممم:biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممممممممنننننننننننننن ببببببببججججججاااااااااييييييييي دوووووووووووووووسسستتمممممممممووووووووننننننننن ااااااااازززززززززززززززززززت تتتتتتتتتتتتشششششششششششكككككككككككررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر مممممممممييييييييييييكككككككككككككككننننننننننمممممممممممممم
ددددددددددددسسسسسسسسسسسسسسستت دردددددددددددد نككككككككككنننننننه;)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان یک پروژه جدید شروع کردم
به یه نیرو که کار بتنی و عملیات خاکی کرده یا میتونه انجام بده نیاز داریم
قول میدم پشیمون نشین هم جاش خوبه (رودهن-آبعلی) هم سابقش اسم و رسم داره

به آقا :) چی هست ؟ کار چیه ؟ ساختمونه ، سولست ، راهه ، کاناله ؟ چند وقته ؟ چقدر میدند ؟ :) اووووف !

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
عزیز به خدا من مسخره نکردم
در هر صورت پوزش قصد فقط مزاحی بود و بس
اقا حبيب منو نشناختي شما اگه جدي هم ميگفتي من ناراحت نميشدم اگه تونستي منو ناراحت كني يه جايزه پيشم داري;);)
من ار بتني نكردم دارم درس ميخونم ولي كاش وقتي درسم تموم شد برام كار پيدا بشه;)

M.D1365

عضو جدید
:warn::que:اگه اینطوریه , یه پیشنهاد دارم.لطف کنین عنوان تاپیک عوض کنین!!!!

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
علييييييييي اااقققققققااااااااا بببببببنننننننظظظظظررررتتتتتتت ااااااااققققاااااييييييي مممددديييييييررررررر باااااااا مممممممااااااااااا بببببببببببووووووووووووووووووووووددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(ديگه علامت سوالم چرا ميزنه)

M.D1365

عضو جدید

آقای مدیر این پست در جواب کسی بود که فرموده بودن:"ما دعوا داریم و ..."
فقط اینو بگم انتظارا از بچه های عمران خیلی بیشتر از این هاست!!!
عمران همیشهtop ترین رشته بوده و هست ; کمی حواسمون باید جمع تر باشه!;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا چيكار بايد بكنيم؟
تازه فهميدم چرا اقاي مدير بهم اخطار داد
به جان والكانو اقا سپهر رشته اش رو نديده بودم وگرنه بيشتر ميگفتم;);)

علی(110)

عضو جدید
vvvvvvaaaaaallllllkkkkkkaaaannnnnoooooooooo ججاااااااانننننننن ممممممننن چچچچووننن قققووووووولللللللل داااااادددممممممم اییییییییییینجورررییییی حررففففف ننزننننممم یهههه جورررررررررر دییییگههه حررررففف مییزنممممممم:
وووووللللییییییی مییییییییگگمممممم اییییننننن آقققااااااااییییییی مممددییییییررررررر همممم خووببببببب تتتتووووو رو شننننااااخخختتتتتهههههه هااااا ،،،،،،،،،،،،، ببییییننننن چقدررررررر هممممم براااااتتتتتتت احتررررررااااامممممممم قااااائئئئئئئئلللللل ککههه اااازز فعلللللل جممععع اااستفااادهههههههه کررررردههههههه...(خدایش 1 مشت خل و چلین :biggrin::biggrin::biggrin:)

&&&sondos&&&

عضو جدید
والا هر جا نگاه کردم، دعوایی نمی بینم!!
ممنون میشم نظرات شخصی و غیر معقولتون رو به معرض نمایش نذارین!:smile:
مگه منظور از سر و کله زدن دعوا کردنه!!!!!
من منظورم این بود عمرانی ها این تیپی از احوال هم جویا میشن
اگر جسارتی شده من از همه در حضور جمع عذرخواهی میکنم
از همتون معذرت می خوام

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بببااااااااابببببببباااااا emgjey عزييييييييزززززززز بييييييييخخخخيييييييييااااااللللللل
عععععععععلللللللييييييي ااااااقققااااا ممممممممممثثثثثثثثثثثثلللللللاااااااااا مممممممممييييييييخخخخخخخخخوووووووووااااااااااايييييييي چچچچچچچچچجججججوووووووررررريييي حرررررففف ببززززززززنننننيييييي مگگگگگگگگگهههه ججججججورررررررههههههه ددددييگگگگگههههههههه هههممممم ههههههسسسسسسسستتتتتتت بببببببگگگگگگوووووو يييييييياااااااادددددد ببببگگگگگييييييييررررررييييييييمممم
اقا اين دوستمون ديد ما اينجوري هستيم قهر كرد رفت:biggrin:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه منظور از سر و کله زدن دعوا کردنه!!!!!
من منظورم این بود عمرانی ها این تیپی از احوال هم جویا میشن
اگر جسارتی شده من از همه در حضور جمع عذرخواهی میکنم
از همتون معذرت می خوام
بنده خدا راست ميگه ما عمرانيا اينطوري از هم احوال پرسي ميكنيم اخه ما ها مثل نقاشا نيستيم كه روحيه لطيف داشته باشيم;)
(اقا مدير ديگه تكرار نميشه اخراجم نكن);)

علی(110)

عضو جدید
vvvvvvvvaaaaallllkkkkkkkkkaaaannnnnnnoooooo ججججججاااااان اییییییییینن eeemmmmjjeeeyyyyy عزیییییییزز هممم راااااستتتتتتت میییگهه بندههههه خدااااااا
بیییییاااااااا تتتتااااا ااااخخخخخراااااجججج نشدیییییییییم :redcard:خوودموونننننن خوووودموووووووووونوووووووو تتتسسلیییییییمم کنییییییییییمم:w08::Ph34r:
االاااااااااننننهههههههه کههه همههههههه از دسسستمووووونن اییینجوووووووریییییی ششن::::evil::evil::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:( تو رو خدا ما رو باش، اینا به ما معترضند حالا شکلهای خودشونم که می خوای بزنی چندتاچندتا میاد)
ااااللللللببتتهه ممممننن ککهههه شرووووووعع نکککررردددمممممممممم...:whistle:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااااااييييييييييييييننننننننننننن تتتتتتتتتتااااااااااپپپپپپپپپپپپيييييييييككككككككك ووويييييييييييرررررروووووووووسسسسسسسسسييييييييي شششششششششششدددددددددهههههههههه ووووووووااااااااااارررررررررردددددددد ننننننشششششششششوووووووييييييييييييييدددددددد:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:;):biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بنده خدا راست ميگه ما عمرانيا اينطوري از هم احوال پرسي ميكنيم اخه ما ها مثل نقاشا نيستيم كه روحيه لطيف داشته باشيم;)
(اقا مدير ديگه تكرار نميشه اخراجم نكن);)

لطفاً دیگه جمله بالا رو نبینم ، تاحالا چندین بار دیدم از طرفت عنوان شده ، سپهر شاید خصوصی بهت تذکر داده باشه شاید هم نداده باشه ، ولی من همینجا عمومی ازت میخوام دیگه تکرار نکنی . ممنون

habib

عضو جدید
به آقا :) چی هست ؟ کار چیه ؟ ساختمونه ، سولست ، راهه ، کاناله ؟ چند وقته ؟ چقدر میدند ؟ :) اووووف !
سلام عزیز راه و پله
مدتشم اسماً 3 سال ولی رسماً....(ایرانه دیگه)
پول هم به کارت بستگی داره

habib

عضو جدید
من قول دادم همه جوره بچه هارو اینجا ساپورت کنم
کار که چیز مهمی نیست
یعنی یه جورائی همه اهالی اینجا با حضورشون این تعهد را دادن
درضمن خواهشن این بحث رو تمام کنین یه بحثی و شوخی بود و گذشت

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوستان مثل اینکه ازتون راهنمایی خواسته بودم میدونید چرا درخواستمو اینجا مطرح کردم چون دیدم جمع دوستانس و شما ها به من به عنوان یک دوست کمک میکنید. :gol::gol::(

habib

عضو جدید
دوستان یه برنامه توپ واسه آشنائی و گفتگو و ونشان دادن همبستگی و رفاقت گروه دارم هر کی همراه و موافقه اعلام کنه تا شرح بدم
طرح عاقلانه و سنجیده شده و امتحان شده است
وقتی تعداد حاضرین به 50 نفر رسید عملیش می کنیم
امیدوارم در عرض 48 ساعت از 50 نفر بیشتر بشه تا حساب کار دست همه بیاد
خانمها اینجا معلوم میشه چند مرده حلاج هستن

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان یه برنامه توپ واسه آشنائی و گفتگو و ونشان دادن همبستگی و رفاقت گروه دارم هر کی همراه و موافقه اعلام کنه تا شرح بدم

من ندید موافقم :)

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

جسارتاً شما ها که دم از رفاقت میزنین چرا راهنماییم نمیکنید:smile:

habib

عضو جدید
جسارتاً شما ها که دم از رفاقت میزنین چرا راهنماییم نمیکنید:smile:
سلام
دوست عزیز شما حق داری
ولی یکی از دلایلی که باعث می شه یک نفر جواب سوالی رو نده آشنا نبودن و اطلاعات کافی نداشتن
اگه کسی جواب نمیده واسه اینه که ینجا همه رفیق هستیم و نمی خواهیم دوستمون رو راهنمائی اشتباه بکنیم
راهنمائی نکردن بهتر از راهنمائی نابجاست