+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان چند دقیقه پیش باخبر شدم که متآسفانه چند ساعت پیش دوست خوبمون "مهربان2000" تصادف کردن و الان در بخش ICU بستری شدن. ملتمسانه از همه دوستان میخوام که براش دعا کنید .
ایشالا زود خوب شن:(

ansari1404

عضو جدید
زدم فریاد خدایا این چه رسمی است / رفیقان را جدا کردن هنر نیست / رفیقان قلب انسانند خدایا / بدون قلب چگونه می توان زیست.

انگار همین چند روز پیش بود که قرار گذاشتیم تا آخر کنکور با هم پیش بریم...
انگار همین دیروز بود که لطیفه هایت بچه های انجمن را خوشحال و ناراحت کرد...
مگه نگفتی میخوای به بچه ها روحیه بدی ؟ پس چی شد؟ مگه قرار نذاشتیم اگه کنکورو خراب کردم برم وسط بزرگراه برات برقصم؟ مگه یادت رفته؟
مگه قرار نبود تا آخرش باشی ؟ پس چی شد مهربان جان ؟ پس چی شد مهربان2000 ؟ پس چرا رفتی و همه ما رو تو غم نبودنت گذاشتی
هنوز سه هفته از مراسم عقد تو نگذشته که اینچنین داغ فراقت رو در دل عزیزانت گذاشتی
مهربان 2000 واقعا که مهربان جمع ما تو بودی ...
افسوس که دیگر بین ما نیستی

با نهایت تأسف امروز صبح دوست خوبمون مهربان 2000 برای همیشه جمع ما رو وداع گفت و به دیدار حق شتافت. اگرچه دیگه مهربان در بین ما نیست ولی مطمئنا یاد و خاطره ی خوب این یار کنکوری که همیشه حضورش باعث دلگرمی و روحیه مضاعف برای ما بود برای همیشه در ذهن و خاطر ما میمونه .
ضمن عرض تسلیت وتعزیت ٬ از خداي متعال مغفرت و رحمت براي آن مرحومه و صبر جزيل براي ایشان و خانواده محترمتشان مسئلت مي نمايم .
برای شادی روحش فاتحه ای بخوانیم

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
حداي من چه فاجعه اي
:cry:من تازه از شوك خبر مرگ يكي از دختراي برق كه بين ترم براي ديدن خونوادش ميرفته و توي راه تصادف كرده بيرون اومدم
اين ديگه چه وضعيتيه

niki.unique

عضو جدید
شاید زمان زیادی از پیوستن مهربان عزیز به جمعمون نمی گذره اما این جمع بواسطه بچه های خوبی که درش حضور دارند انقدر صمیمی و بی ریاست که اتفاق افتادن چنین مصیبتی و جدا شدن همیشگی دوستمون شوک بزرگی رو به ما وارد کرد .
در حالیکه چند ساعتی از آخرین پستش در این انجمن نمی گذره ، واقعا باور اینکه دیگر در بین ما نیست سخته ...
خدایش بیامرزد.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید زمان زیادی از پیوستن مهربان عزیز به جمعمون نمی گذره اما این جمع بواسطه بچه های خوبی که درش حضور دارند انقدر صمیمی و بی ریاست که اتفاق افتادن چنین مصیبتی و جدا شدن همیشگی دوستمون شوک بزرگی رو به ما وارد کرد .
در حالیکه چند ساعتی از آخرین پستش در این انجمن نمی گذره ، واقعا باور اینکه دیگر در بین ما نیست سخته ...
خدایش بیامرزد.
اتفاق بدی بود:cry:

omid-power

عضو جدید
زدم فریاد خدایا این چه رسمی است / رفیقان را جدا کردن هنر نیست / رفیقان قلب انسانند خدایا / بدون قلب چگونه می توان زیست.

مگه نگفتی میخوای به بچه ها روحیه بدی ؟ پس چی شد؟ مگه قرار نذاشتیم اگه کنکورو خراب کردم برم وسط بزرگراه برات برقصم؟ مگه یادت رفته؟
مگه قرار نبود تا آخرش باشی ؟ پس چی شد مهربان جان ؟ پس چی شد مهربان2000 ؟ پس چرا رفتی و همه ما رو تو غم نبودنت گذاشتی
هنوز سه هفته از مراسم عقد تو نگذشته که اینچنین داغ فراقت رو در دل عزیزانت گذاشتی

با نهایت تأسف امروز صبح دوست خوبمون مهربان 2000 برای همیشه جمع ما رو وداع گفت و به دیدار حق شتافت. اگرچه دیگه مهربان در بین ما نیست ولی مطمئنا یاد و خاطره ی خوب این یار کنکوری که همیشه حضورش باعث دلگرمی و روحیه مضاعف برای ما بود برای همیشه در ذهن و خاطر ما میمونه .
ضمن عرض تسلیت وتعزیت ٬ از خداي متعال مغفرت و رحمت براي آن مرحومه و صبر جزيل براي ایشان و خانواده محترمتشان مسئلت مي نمايم .

چی میشه گفت؟
دنیا همینه دیگه.نه اومدن دست خودمونه نه رفتن.
خدایش بیامرزدودر جوار رحمت خویش جای دهد ان شاءالله
فاتحه مع الصلوات
ان شاءالله ائمه(ع) تو اون دنیا دستشو بگیرن
الهی آمین

آخرین ویرایش:

milad mansoury

عضو جدید

واقعا وقتی این خبر رو که شنیدم مو به تنم سیخ شد.انشا الله جیگاه امنی توی اون دنیا داشته باشند.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای وای.من اصلا نمیدونم چی بگم.:(اصلا باورم نمیشه.این عزیز ساعت 6 غروب دیروز به من پیغام خصوصی داد که اون روز اون حرفات که در مورد جک گفتن گفتی باعث شد یه تلنگری به من بخوره و از من تشکر کرد.در حالی که در جواب بهش گفتم منظور من تو نبودی.:(واقعا ناراحت شدم عجب دنیای بیهوده ایه.مهربان جان تو الان علمت از همه ما بیچاره هایی که محکوم به زندگی هستیم بالاتره.امیدوارم خداوند متعال به خونواده و همسرت صبر بده.واقعا دردآوره واقعا دردآوره.آقای انصاری از طرف من و بچه های باشگاه تسلیت عرض کنید خدمت خونواده اون عزیز.انشاالله خدا به خونوادش صبر بده.

milad mansoury

عضو جدید
بچه ها این مهربان 2000 انقد خونده که حد نداره ....!!!! انقد خونده که اینجوری داره واسه خودش جک میگه ! قراره آزمون بعدی رو بترکونه ه ه ه ه ... من میدونم :neutral:میخوام واسه این آزمون باش رقابت کنم ، هرکی موافقه بیاد تو جبهه ی ما

پایه بستنی دادنم هستم

وای بحالت انصاری اگر به بازی
راست میگی بیا جلوhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w43.gif
اصلا اگه ببازی شما چی میدی؟
اگر باختی اخراجیhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/2/a078.gif
کارنامتم باید بذاری رو سایتhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/2/icon_twisted.gif
از الان سوت خوندن زده شدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/book.gifhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w10.gif

من تا آخر خط هستم (پرقدرت) POWER !
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w11.gif

اگه باختم وسط بزرگراه برا همتون میرقصم ، خوبه ؟ (بیاد فیلم گشت ارشاد)
:cry:

Ti8

عضو جدید

خدایش بیامرزد

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
وقتی یکی از دوستان بهم گفت که خانم مهربان2000 فوت شدن واقعا باور نکردم ولی بعدش که دیدم واقعیت داره ... خیلی ناراحت شدم
عجب دنیایی هست...
خدا روحش رو قرین رحمتش قرار بده
:(

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
تازه دیروز به من پیغام داد آواتارت چه قشنگه....تو اوج جوانی واحساس ... الان زیر خروارها خاکه...
چندساعت پیش مراسم ترحیم یکی از فامیلها بودم اونجا وقتی گفتن واسه شفای مریضها ..اونایی که تو ICU CCU... هستن دعا کنید.. تنم لرزید از ته دل براش دعا کردم.. اصلا فکرشم نکردم فوت شده باشه..دعای من شاید نتونست شفای جسمش بشه امیدوارم شب اول قبر آرامش روحش بشه
برای شادی روحش صلوات

soore

عضو جدید
ایشالله خدا خانم مهربان و هممون رو بیامرزه...

گاهی یادمون میشه همه ما مسافریم . مسافر سفری که روز به روز از طول اون کم میشه...
یادمون میشه توشه ای برای اون طرف برداریم..
من که شخصا اگه الان برم اون ور از من بپرسن چه کردی؟ چه آوردی؟ دستم خالیه.... فقط دلم به امید و چشمم به لطف حضرت حق و اولیا اش هست.

میگن دعا از زبان کسی که نمیشناستون و با زبان او گناه نکردی مستجابه.
حیف که نماز شبم رو خوندم وگرنه دو رکعت نماز وحشت بین مغرب و عشا واسه شب اول قبر می خوندم .
پیامبر تو حدیثی این مضمون رو میفرمایند که من از فشار و تاریکی قبر هراسانم.
ایشالله فردا شب میخونم ....

power girl

عضو جدید
سلام دوستان
راستش من جدیدا عضو شدم و فعلا کسی رو نمی شناسم اینجا! ولی خیلی متاسف شدم خبر فوت یکی از دوستان عزیز رو شنیدم، اونم تو بهترین دوران زندگیش.... واقعا نمیشه پیش بینی کرد چه اتفاقایی انتظارمونو می کشه! امیدوارم روحشون قرین آرامش و شادی باشه.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان
راستش من جدیدا عضو شدم و فعلا کسی رو نمی شناسم اینجا! ولی خیلی متاسف شدم خبر فوت یکی از دوستان عزیز رو شنیدم، اونم تو بهترین دوران زندگیش.... واقعا نمیشه پیش بینی کرد چه اتفاقایی انتظارمونو می کشه! امیدوارم روحشون قرین آرامش و شادی باشه.
سلام خوش اومدید
ان شاالله

soore

عضو جدید
از این موضوع که بگذریم.
یک مژده واسه کسایی دارم که الان با خودشون می کند کاش تا کنکور ۲-۳ ماه دیگه فرصت داشتم تا یک رتبه خوب و عالی میارم.
خوشبختانه خدا این راه را باز گذاشته ...
شاید خیلی از شما هم اطلاع داشته باشید...
کنکور کارشناسی ارشد وزات بهداشت در نهم و دهم خرداد ماه سال ۹۲
اجرا خواهد شد .
کنکور وزارت بهداشت عموما رشته های ناپیوسته ای مثل پرستاری و ... رو واسه مقطع ارشد داره که ما فارغ التحصیلان یا سال آخری های مهندسی برق می تونیم رشته مهندسی پزشکی-بیو الکترونیک اون رو شرکت کنیم
برای اطلاع بیشتر همین الان به سایت
SANJESHP.IR

مراجعه کنید . چون ثبت نامش شروع شده و تا ۱۱ اسفند ادامه داره.
کنکوور وزارت بهداشت چند تا مزیت م وچند تا عیب داره
از مزایایاش اینه که سوالاش رو هم رفته آسونتر از کنکور وزارت علومه ( به این ترتیب من هرچی بچه درس خون فجیه بوده که جاموندند رو به رقیبای خودم اضافه دارم میکنم;))
یعنی اگه یکی کنکور های سخت وزارت علوم رو ۵۰ -۶۰ بزنه اینجا ۷۰- ۸۰ میزنه و به همون نسبت بقیه...
ولی این خودش باعث عیبش هم شده چون به این ترنیب برای قبولی تو این کنکور باید درصد های عالی و بالایی داشته باشید چون با درصد های کم عملا فنا شدید.
دومین عیبش اینکه پذیرش خیلی کمی واسه رشته مهندسی پزشکی (بیو الکتریک ) وجود داره که این خودش به مشکل تر شدن قبولی دامن میزنه.
تا اون جایی که من می دونم پارسال دانشگاه تهران ۱۲ نفر - شهید بهشتی ۱۲ نفر - شیراز و اصفهان ۱۰ یا ۱۲ نفر می هواستند و تمام.

۳- مواد درسی اون شامل زبان (فک کنم ۳۰ تست)و ریاضی مهندسی(۲۰ تست) و مدار و الکترونیک با هم به عنوان یک درس(هر کدوم ۱۰ تست) و -فیزیولوژی و اناتومی هم هر دو به عنوان یک درس(هر کدوم ۱۰ تست) و فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی نیز هم با هم به عنوان یک درس(هر کدوم ۱۰ تست) .
ولی اصلا بخاطر ۲ عنوان درسی آخر (یعنی فیزیولوژی و اناتومی و فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی) نگران نباشد چون تازه اگه به اینا جواب ندید چو زمان آزمون اینقدر کوتاه که اگه به این درسا جواب ندید به طور متوسط تستس تنها یک دقیقه زمان داره . برای همین بچه هایی که از دانشگاه آزاد میان و تازه تجهیزات پزشکی هم خوندن به این سوالا جواب نمیدن.

خلاصه فک کنم با این تایپیکم دستی دستی کلی به رقبای خودم واسه این آزمون اضافه کردم...:)
ولی امیدوارم من هم جز قبولی های دانشگاه تهران این کنکور باشم تا اگه وزارت علوم رو تهران نیاوردم این راهی باشه برای جبران ... و بتون سرم رو تو جمع خانوادم بالا بگیرم وگرنه اوضام خیلیی خیلی خرابه....
از همین جا از همتون هم التماس دعای مخصوص مخصوص دارم....

BalroG

عضو جدید

*** إنا لله و إنا إلیه راجعون ***
واقعا نمی توان احساس رو در کلمات جای داد و در قالب پیام انتقال داد...
ای خدای بزرگ، ای حکیم ترین حکیمان! ای همان که صلاح ما را بهتر از خود ما می دانی، می دانم که حکمتت بر این بوده و صلاح مهربان در این... ولی ای کاش حکمت بر این بود که این نوعروس فرصت بیشتری برای زندگی و بالیدن داشت... همه تسلیم اراده و تصمیم تو هستیم که همانا بر هرکاری قادر و توانا هستی...
ای وای! هنوز باورم نمیشه! بابا آخه نوعروس بود! داشت برای کنکور سال آینده دورخیز میکرد، خیلی راحت می تونستیم انرژی رو در پست های اخیرش حس کنیم، یادمه امتحانات این ترمش سنگین بود، ولی هیچ وقت دست از تلاش برنداشت...
چقدر زندگی کوتاهه... و چقدر تلخه که این چیزها رو در این زندگی ببینی و پوچی و فنای این دنیا رو حس کنی!
از همه دوستان و بزرگوارانی که این پست حقیر رو میخونن، عاجزانه تقاضا دارم که فاتحه ای رو برای شادی روح این عزیز بخونن (أجرکم عندالله)
*** روحش شاد و قرین رحمت باد ***

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خدا رحمتش کنه

روحش شاد

خیلی جا خوردم که اینو شنیدم

هرچند آشنایی باهاش نداشتم ولی دیشب وقتی دوستمون گفتن که حالش ناجوره از صمیم قلبم واسش دعا کردم!

خدا بیامرزتش و به خانواده ش صبر بده.

خیلی خیلی ناراحت شدم!

:cry:

omid-power

عضو جدید
حیدربابا دونیا یالان دونیادی ، سلیمان نان نوح دان قالان دونیادی ، اغول دوغوب درد سالان دونیادی ، هرکیم سیه هر نَه وریب آلیبدی ، افلاطون نان بیر قوری آد قالیبدی

حیدر بابا دنیای دروغی است این دنیا (یعنی ارزش دل بستن نداره دیگه)
دنیایی که از سلیمان و نوح مانده است
(سلیمان ونوح هم تو همین دنیا بودند والان نیستن)
.......................................
به هر کس هرچه داده ،گرفته
از افلاطون فقط یک اسم باقی مانده است

من این شعر را خیلی دوست دارم.آذریهای عزیز اگه معنی رو اشتباه نوشتم تصحیح کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.