+++ گفتگوی خودمانی ارشدی ها ی 92 - فصل دوم - به یاد بچه های پایین شهر!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

* F A R Z A D *

عضو جدید
قرار گرفتن سوالات پس از برگزاری آزمون در سایت سنجش

رئیس سازمان سنجش درباره آزمون کارشناسی ارشد گفت: آزمون در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 18، 19 و 20 بهمن ماه با حضور بیش از 850 هزار نفر متقاضی برگزار می شود و سوالات آزمون پس از برگزاری هر آزمون بر روی سایت قرار می گیرد و کلید آزمون پس از بررسی های فنی در زمان مقتضی اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد: گزارشی از مشکلات آزمون گزارش نشده است. البته امروز صبح در یکی از خطوط مترو مشکل ایجاد شده بود که به حوزه های مربوطه اعلام شد در صورت بروز با تاخیر داوطلبان افراد به جلسه آزمون ورود پیدا کنند.

منبع : خبرگزای مهر

مهربان2000

عضو جدید
مگه نسبت به تفکیک جنسیتی سهمیه داریم؟

من شنیدم که سهمیه پذیرش پسرا بیشتره،حتی در کارشناسی،از طرفی باید بهشون حق بدیم،ببین چطوری درتکاپو سربازین..... از طرف دیگه خوب حق مادخترا کمتر میشه،نمیدونم حتما صلاحی در این کار بوده....:question:

اما نگران این موضوع نباش ما دخترا میترکونیم،البته من امسال آزمایشی میدم،تاحدودی آماده ام،اما میدونم که دخترا بهتر از پسش بر میان:w08:

مهربان2000

عضو جدید
راستی دوستان،همراه بردن شکلات یادتون نره،من خودم سرآزمون آخری داغ کرده بودم،یادم اومد باخودم شکلات آوردم وقتی خوردم بهم انرژی داد،
حالا آبنبات یا هرچیزی که باعث میشه هم از گرسنگی دور باشید هم وقتتونو نگیره،
مثلا من خودم کاکائو یا شکلات قهوه به وجد میارتم،تندی میندازمش تو دهنم ، یا آبنبات میذارم گوشه دهنم،هم قندم سرجاشه،هم حواسم به آزمونمه

البته آبنبات چوبی نبرینا:w12::w15:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

رئیس سازمان سنجش درباره آزمون کارشناسی ارشد گفت: آزمون در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 18، 19 و 20 بهمن ماه با حضور بیش از 850 هزار نفر متقاضی برگزار می شود و سوالات آزمون پس از برگزاری هر آزمون بر روی سایت قرار می گیرد و کلید آزمون پس از بررسی های فنی در زمان مقتضی اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد: گزارشی از مشکلات آزمون گزارش نشده است. البته امروز صبح در یکی از خطوط مترو مشکل ایجاد شده بود که به حوزه های مربوطه اعلام شد در صورت بروز با تاخیر داوطلبان افراد به جلسه آزمون ورود پیدا کنند.

خوبه اینجوری سوالات سریعتر توسط اساتید حل میشه و ما هم سریعتر از نگرانی در میایم

مهربان2000

عضو جدید
یه نکته دیگه اینکه من سرجلسه کنکور آزمایشی خیلیا رو دیدم که آخر وقت پاسخنامه رو پر میکنن،البته هرکس روشی داره،اما یکی از دوستانم سرکنکور کارشناسی همین کارو انجام داد،اما متاسفانه وقتی برای پرکردن پاسخنامش نیورد....

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
من شنیدم که سهمیه پذیرش پسرا بیشتره،حتی در کارشناسی،از طرفی باید بهشون حق بدیم،ببین چطوری درتکاپو سربازین..... از طرف دیگه خوب حق مادخترا کمتر میشه،نمیدونم حتما صلاحی در این کار بوده....:question:

اما نگران این موضوع نباش ما دخترا میترکونیم،البته من امسال آزمایشی میدم،تاحدودی آماده ام،اما میدونم که دخترا بهتر از پسش بر میان:w08:
منم مثل شما نیمه آماده ام..امیدی ندارم..با دوستم قرار گذاشتیم از شنبه شروع کنیم واسه سال بعد:thumbsup2:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه نکته دیگه اینکه من سرجلسه کنکور آزمایشی خیلیا رو دیدم که آخر وقت پاسخنامه رو پر میکنن،البته هرکس روشی داره،اما یکی از دوستانم سرکنکور کارشناسی همین کارو انجام داد،اما متاسفانه وقتی برای پرکردن پاسخنامش نیورد....

این کار و انجام ندید.مگه پر کردن چقدر وقت میگیره.خیلی ریسکش بالاست

alielec

عضو جدید
دوستان من کلاً امسال هیچی نخوندم.شاید فقط یک ماه خوندم و بعد بی خیال شدم.واقعاً نمی دونم چرا.تنبلی کردم.الان که دارم بحث های شما رو می خونم نا امیدیم بیشتر می شه.یه حس بدی بهم دست می ده می بینم همه شما با چه اشتیاقی تلاش کردید و امید دارید ولی من...
من ورودی 88 ام و تابستون فارغ التحصیل می شم.کاشکی چند نفر از شما که سال اولشون نیست که کنکور می دن و ورودی ماقبل 88 هستن به من امید بدن:cry:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
MehranVB الان داشتم THE VAMPIRE DIARIES رو میدیدم یه لحظه که عکست و دیدم فکر کردم سریال هنوز تموم نشده!!:biggrin:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال

مگه چندتا سوال میخواد جواب بده که حالا اونو بذاره آخره وقت ..دیوانگیه محضه

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سربازان و بانوان گرامی :
یه پیشنهاد برای افزایش عمرتون پس از کنکور،

حتما جواب های خودتون رو ریه گوشه ی کارتتون بنویسید و با خودتون بیارید بیرون !در جریان هستید که بعد از جلسه آلزایمر کوچیکترین چیزیست که به سراغمون میاد !!

دیگه من از حضورتون مرخص میشم ،

موفق باشید و باشیم موفق :gol:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
سربازان و بانوان گرامی :

حتما جواب های خودتون رو ریه گوشه ی کارتتون بنویسید و با خودتون بیارید بیرون !در جریان هستید که بعد از جلسه آلزایمر کوچیکترین چیزیست که به سراغمون میاد !!

کارت؟؟؟:surprised:کارتو که میگیرن سرجلسه... پشته شماره ای که زدن رو صندلی بنویسین..تازه اون مجازه بیاریم بیرون..به اینکه دفترچه تون A B C D...هست هم توجه کنید

مهربان2000

عضو جدید
دوستان من کلاً امسال هیچی نخوندم.شاید فقط یک ماه خوندم و بعد بی خیال شدم.واقعاً نمی دونم چرا.تنبلی کردم.الان که دارم بحث های شما رو می خونم نا امیدیم بیشتر می شه.یه حس بدی بهم دست می ده می بینم همه شما با چه اشتیاقی تلاش کردید و امید دارید ولی من...
من ورودی 88 ام و تابستون فارغ التحصیل می شم.کاشکی چند نفر از شما که سال اولشون نیست که کنکور می دن و ورودی ماقبل 88 هستن به من امید بدن:cry:

ببین دوست عزیز مهم این نیست که چقدر خوندی،مهم اینه که از خونده هات سرجلسه استفاده کنی،منم وضعیتم مثل شماست،تابستون فارغ التحصیل میشم،اما تجربه زیادی بدست آوردم که سال دیگه باهمین تجربه از خیلیا جلو هستم،پس نگران نباشو خودتو بده دست خدا،
من دیشب اصلا حالم خوب نبود،اما وقتی خودمو سپردم دست خدا آرامشی تمام وجودمو گرفت.
پس ناامید نباش،
خیلیا هیچی نخوندن و فقط سیاه لشکرن.....شما یه قدم از اونا جلوترین

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
MehranVB الان داشتم THE VAMPIRE DIARIES رو میدیدم یه لحظه که عکست و دیدم فکر کردم سریال هنوز تموم نشده!!:biggrin:
الان؟! من اول هفته دیدمش هنوز رو مخمه، شما گذاشتی واسه روز قبل از کنکور!:D
ولی حالا جدا از شوخی سعی کنید از الان تا خود کنکور طرف فیلم و سریال و موزیک و ... نرید که بدجوری فکرتون رو مشغول میکنه و خودتون هم متوجه نمیشید.
خیلی واسه من پیش اومده که موقع درس خوندن یا آزمون دادن، یه دفعه یه آهنگی رو واسه خودم تکرار کنم و یا به داستان یه فیلم فکر کنم و یا حتی به اتفاقی که روز قبلش افتاده فکر کنم.
واسه همین میگم باید خودتون رو تا کنکور قرنطینه کنید تا فقط به درس فکر کنید و بس.

این مطلب رو بخونید بد نیست:
کم‌خوابی‌های شب امتحان، سبب خستگی زود هنگام، کاهش بازده، فراموشی، افزایش نا آرامی و اشتباه در جلسه امتحان می‌شود. لذا سعی کنید ۸ ساعت را کامل بخوابید. شب امتحان از دیدن تلویزیون و یا هرگونه فیلم ویدئویی و یا گوش دادن به موسیقی های بسیار شاد و یا غمگین جداً خودداری کنید. زیرا بارها مشاهده شده که به علت عدم کنترل دانش آموز بر استرس خود در سر جلسه آزمون، تصاویر فیلم ها و یا اشعار داخل آهنگهای با کلام ذهن آنها را مشغول کرده و کنترل اوضاع از دستشان خارج شده است. لذا هیجان را کنار بگذارید، گوش دادن به موسیقی بی کلام و آرامبخش که غمی در آن نباشد بسیار خوب است.
به قدر کافی تغذیه کنید، از خوردن تنقلات غیرمفید و احتمالا بیماری‌زا بپرهیزید.اگر در هر لحظه از زمان امتحان، احساس اضطراب و نگرانی کردید، لحظاتی به افرادی که در زندگی شما الگوی قدرت و اعتماد به نفس به شمار می‌روند فکر کنید.سر جلسه یک بطری آب کنارتان داشته باشید تا درصورت تشنگی از آن بنوشید؛ البته سعی کنید از آب سرد استفاده نکنید.
در محوطه محل برگزاری آزمون از پاسخ به پرسش های درسی دوستانتان خودداری کنید و سعی کنید بجای حرف زدن با آنها بصورت تنها در جایی نشسته و به درختان، ابرها و طبیعت فکر کنید.
در سر جلسه آزمون نیز به محض نشستن تعداد سنگ های کف زمین اطراف خود را بشمارید. رنگ دیوارها را بررسی کنید. به رنگ لباس دانش آموزان دیگر توجه کنید. اینکارهای به ظاهر ساده باعث می شود که استرس از ذهن شما به محیط اطراف منتقل شود.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه چه سرعتی گرفته تاپیک نمیرسم اصلا همشو بخونم، دیگه تاپیک سواره هستو ما پیاده!!:D
کسی اینجا استرس کنکور نداره انگار :victory:همه دارن به بعد کنکور فکر میکنن..آدم انرزی مثبت میگیره:w16::w16::w16:
به به ندا خانم و مهربان خانم چه عجب از این طرفا راه گم کردین؟ مارو میشناسی؟:D
بی خوابی بیشتر درد سر بیشتر پول هم از جیبت میره ؛ برای سرباز صفر خوبه ولی تو که درجه داری استراحتتم کاری اداری ازت میکشن ولی سرباز صفر میتونه جواب نده میگه سواد ندارم
کسی نمیره پرونده تو رو نیگا کنه ببینه گواهی داری یا نه اینو مطمئن باش ؛در هر زمانی هستی از تهدیدات اصلا نترس همش چرتو پرته

اینم بدون که یه روزی تموم میشه
دمت گرم دادا پس من گواهینامه ندارم این از این، اگه باز نکته به نظرت مهم اومد لطفا خبرم کن به یوزارسیو هم پیام بدم ببینم کجاست

اوه اوه اسم انرژی آوردی سریع رفتم یه نیگا به فرمولش اندختم برگشتم
راستی ندا خانم آب هوای ارومیه الان در چه حالی لازمه از اینای که پوشیدی من بپوشم (جسارته به دل نگیری)

سیگما جون یادم نبود آرش یوزارسیفم بهاته شاید آموزشی باهم افتادید پیام خصوصی بده جوابتو میده سر میزنه بی صدا میاد و بی صدا میره
بنده خدارو دلم واسش تنگ شده
:biggrin:
متاسفانه ندا خانم 91 ظرفیت کم شده بود
نه ظرفیت 91 نسبت به 90 طبق معمول زیاد شده بود اما ظرفیت دانشگاهای تهران کم شده بود
خیالت نباشه بابا، امسال ایشاا... قبولی اما اگر خدایی نکرده دانشگاهی قبول شدی که دوسش نداری هنوز کلی وقت داری شما واسه خوندن شما هنوز دانشجویی
سربازان و بانوان گرامی :

خیلی وقت گیر و استرس آوره این کار من که این کارو نمیکنم
مرسی شادمان جان

h_mazahery

عضو جدید
نیروی انتظامی آموزشی که رفت دیگه احترام گذاشتن نداری فقط خوبیش همینه، من همه بچه های نیروی انتظامی از دستم گریه میکردن ، همه مردم منو میشناختم چون خیلی شلوغ بودم و زود دوست میشدم
آها سیگما جون یه نصیحت
نری ماشین تحویل بگیری از همون روز اول بگو گواهی ندارم بلد نیستم من اول گول خوردم داشت از جیبم پول میرفت 3 ماه طول کشید تا تحویل دادم

چرا روحیه سیگما جان رو خرد میکنی ی ی ی!!:mad::mad::warn::eek:

سیگما امسال قبول میشه،میگی نه نیگاکن:eek::cool::surprised:

سیکمااااااااااااااااااااااااااا ! این حرفا واسه بعد دکترا بودااااا ، بعد دکترا میری سربازی یه جا توپ مثل شرکت صاایران که هم کار باشه هم خدمت مقدس سربازی:gol:

henn

عضو جدید

اینکارو که همه بعد از ازمون انجام میدن ، اگه راست میگن قبل از ازمون بزارن تو سایت :D

h_mazahery

عضو جدید
بچه ها اینم چند تا موسیقی بی کلام آرامش بخش از علیرضا لاچینی ، بد نیست به یکی دو تاش گوش بدین مخصوصا این دو روزی که خیلی به آرامش نیاز داریم
اسم آلبومش هم هست "تقدیم به خدا "

Aseman 01
02 Goldaneh
03 Saghar
04 Baran
05 Raze Sineye Khoda
06 Sobhe Nesa
07 Taghdim be Khoda
08 Mahtab
09 Be Khatere To
10 Tir Mah

ممنون

h_mazahery

عضو جدید
اااا اینا رو نمیدونستم، پس بیوفتم بندر بهتره
تازه الا لیسانس ها سر دوشی هم ندارن حتی!!!! درجه ها خیلی کم شده سه تا هشت رو بازو میدن نمیدونم چیه استواره؟

بستگی داره کدوم ارگان بخوای خدمت کنی ، من نیروی دریایی رو اینطور میبینم و نیروی انتظامی هم که دوستمون اشاره کرد

توی همه ارگانها خیلی کم شده اما توی ارتش نه خیلی،سپاه همون شبیه 3تا هشت میده اما نیروی دریایی ارتش ناوبان یا همون ستوان سوم میده که روی دوش نصب میشه ، ارتش فقط یک درجه کم کرده ولی بقیه 2تا درجه

h_mazahery

عضو جدید
داش مهران ، اگه از من میشنوی یک روزشم تلف نکن و هر چه زودتر برو خدمت
شاید منظور منو درک نکنی ، ولی وقتی رفتی خدمت متوجه حرفم میشی
مثلا طرفو میبینی که 4 ماه خدمته میگی ، اگه منم اقدام کرده بودم الان 4 ماه خدمت کرده بودم و ....
به هر حال حرف منو اونایی که خدمت کردن میفهمن

دقیقا یکی مثل من که برد کرد
من5 ماهه خدمتمو قبول کردم اما هم کلاسیهام هنوز میخوان دفترچه پست کنن و لیسانسن

تا میبینی تنور داغه سریع بچسبون:D

h_mazahery

عضو جدید
ممنون فاطیما خانم، خب اینجا واسه درس از همه دوستان کمک گرفتمو استفاده کردم حالا واسه خدمت هم باز از راهنمایی دوستان دارم استفاده میکنم:smile:

یه تاپبک راجب سربازی و خاطراتش راه بنداز که فاطیماااا ناراحت نشه:D

h_mazahery

عضو جدید
شوخی کردم
اتفاقا منم استفاده کردم
داداش منم بهش ماشین داده بودند همش تو راه بود میگفت به سرباز صفرا یه هفته ای مرخصی میدادن به لیسانسا که ماشین دستشون بود یه روزم به زور دادن
:smile:

تو ارتش به سرباز عادی ماشین میدن نه لیسانسه مگر اینکه با کمبود نیرو مواجه بشن

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
وضعیت
موضوع بسته شده است.