گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sanup2006

عضو جدید
راستی زیاد هم کتاب نخرید ! من فقط از اون لیست کتابها دو سه تاش رو خوندم
البته چون من خیلی وقت بودم تو فکر کنکور بودم هر سال می رفتم می خریدم بعد نمی شد بخونم کتابهام نو نو قدیمی میشدن. ! و پارسال که جدی کلید ارشد رو زدم دوباره مجبور شدم چاپ اخر همون کتابها رو به خاطر تغییر زیاد بخرم .
حالا وبلاگ تا یه ماه فعاله ... بعد اون اگه کتابخونه ای می شناسید که این کتابها اونجا به درد کسی می خوره معرفی کنید باقی مانده کتابها رو ببرم اونجا یا چه می دونم همگی رو با هم ببرم اونجا .. یا هر پیشنهادی دارید . فقط می خوام دیگه این کتابها رو نبینم. بد رو اعصابم هستن ..و کتابخونه ام خلوت شه.

اگر ارسال پستی داشتید خبرم کنید.

rezaele

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا جزوه مدار استاد کهن را اگه کسی داره واسم آپلود کنه
با تشکر

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام..چرا قسمت مدارهای غیر خطی تو کتاب استاد زرگر نیست? مربوط ب فصل مدارهای مقاومتی هم میشه اما من ندیدم این مبحث رو..

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وحید جان مدارهای غیرخطی رو تو جلد 2 فصل 11 که فصل آخره گفته!
واقعا? اهان پس اینطور اخه من هنوز جلد دوم رو نگرفتم و از کتاب تقوی دیدم تو همون فصل اول گفته تعجب کردم چرا اشاره ای نکرده..تست هارو ک میدیدم این چند ساله خیلی مهم شده این مبحث و سوال اومده ازش.. خیلی هم پیچیده و مشکل نیست مث سوال کنکور پارسال ک واقعا اسون بود..کاش امسالم سوال بدن از این غیرخطی..

nimamiayad

عضو جدید
سلام دوستان!یه سوال غیر تخصصی داشتم :D
ثبت نام کنکور ارشد برای همه رشته ها و گرایشها با هم انجام میشه؟
مثلا برق و روانشناسی باهم ثبت نام میشن؟
یکی از اقوام میخواد بره روانشناسی بخونه ولی مثل اینکه از کسی شنیده ثبت نام برای کنکور روانشناسی تموم شده.
با تشکر!!!

blue_phoenix

عضو جدید
سلام به همگی !
امیدوارم که تابستون خوبی رو گذرونده باشید و برنامه ای که برای تابستون چیده بودین رو اجرا کرده باشید.

یه سوال: من توی تابستون درسهای مدار، معادلات و بررسی رو خوندم؛ آیا راضی کننده هست؟
:question:

p0Ria_1

عضو جدید
بچه ها ، توی درسهای زبان ، بررسی ، ماشین و کنترل رنچ درصد ها بین 40 تا 60-70 باشه چه رتبه ای به طور تخمینی بدست میاد ؟

(به طور مثال زبان 70 - ماشین بررسی 40 (به طور جداگانه) - کنترل 40-50 )

--
در جواب دوستمون در مورد راضی کننده بودن درسهایی که خونده بگم مهم حتی اگر از مهر شروع کنی ،مهم اینه که مباحث خوب جا بیوفته و تست به مقدار کافی زده بشه ، البته اگر دنبال رتبه زیر 150 هستید باز قضیه فرق میکنه...

malih9068

عضو جدید

بچه ها ، توی درسهای زبان ، بررسی ، ماشین و کنترل رنچ درصد ها بین 40 تا 60-70 باشه چه رتبه ای به طور تخمینی بدست میاد ؟

(به طور مثال زبان 70 - ماشین بررسی 40 (به طور جداگانه) - کنترل 40-50 )

--
در جواب دوستمون در مورد راضی کننده بودن درسهایی که خونده بگم مهم حتی اگر از مهر شروع کنی ،مهم اینه که مباحث خوب جا بیوفته و تست به مقدار کافی زده بشه ، البته اگر دنبال رتبه زیر 150 هستید باز قضیه فرق میکنه...
زیر 150 قضیه اش چی میشه؟

Send from my sony using Taptalk

sanup2006

عضو جدید
کارنامه یکی از بچه ها رو دیدم ریاضی رو سفید گذاشته بود کنترل هم سفید
مدار 11 و الک هم 30 تجزیه هم 24 بعد شده بود زیر 1500
آیا واقعا میشه ؟
من از الان شروع کنم و ریاضیات رو حذف کنم میرسم ؟
آیا کنترل خطی تقوی کفایت میکنه ؟
من شبانه دولتی هم الکترونیک قبول بشم کلامو میندازم بالا.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...

عیدتون مبارررررررررررررررررررررررررررررررک...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

جای همگی خالی امروز عصر رفتم حرم .... برا موفقیت هممون دعا کردم....

ایشالا که آقا یه عیدی خوب به همگی بده...;););)

زیارت قبول داوطلب کنکور:D

ایشالله همه موفق بشیم

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

آیا واقعا میشه ؟
اغا شما چرا ناامیدی هی موج منفی داری :D بابا باور کن درصد بالایی از بچه های اینجا همین شرایط شمارو دارن خود من درسته ک دانشکده فنی دولتی کارشناسیمو گرفتم اما دانشجو درس خونی نبودم و شب امتحانی بودم و روز بعد از امتحان ترم تمام درسارو یادم میرفت نتیجشم این شد معدلم شد ۱۳.. منم پایم ضعیفه سیگنالو ریاضیو کنترل صفر بودم الانم تازه یک ماهه جدی شروع کردم هنوزم فصلای اول هستم و هیچ ابایی هم از کنکور ارشد ندارم چون ب خودم ایمان دارم اومدم ک اگه خدا بخواد تلاش کنم و کم کاری تو دوره کارشناسیمو با قبولی تو ارشد اونم روزانه جبران کنم.. ناراحت نشین ها اما ب نظر من شما ک با این روحیه و اما و اگر میخواین برین سراغ درس همون بهتر ک نرین و بیخیالش بشین.. من هر وقت پستا شمارو دیدم فقط دارین مینالین از همه چی.. دوست عزیز کمی روحیه بدنیستا ب خودت انگیزه بده و مطنعن باش با این رویه و افکار ب هیجا نمیرسی از نظر قبولی تو ارشد.. باور کن وقت داری خیلیم داری اینکه هر ساعت ی تصمیمی میگیری اصلا درست نیست الانم ک از شواهد پیداس میخوای چند تا درسو بالکل حذف کنی.. با اما و اگر و درصد سازیو ناامیدی کارت خیلی سخته.. شما اگه واقعا تصمیمت قطعیه منابعی ک تهیه کردی بشین بخون ب نتیجه فک نکن شما تلاش خودتو بکن ب خدا توکل کن ایشالله هر چی خیره پیش میاد.. ببخش دوست عزیز ک شاید تند حرف زدم اما واقعا نگرانیهات الکیه و من ب عنوان ی دوست بهت قول میدم اگه بشینی تلاش خودتو بکنی مطمعن باش نتیجه میگیری و خدا خودش وعده داده ک هیچ تلاشی از سمت خدا بی جواب نمیمونه.. فقط توکل کن.. والسلام.:D

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
آیا واقعا میشه ؟

نه نمیشه. درصد های من اینا بودن
زبان 40
مدار 19
ریاضی 2
کنترل و الکترونیک 0
سیگنال 39
مغناطیس 8
رتبه الکترونیکم بود 2660
رتبه مخابراتم 2360

Army Of One

کاربر بیش فعال
آیا واقعا میشه ؟
بدون سهمیه با این 3 تا درصد نمیشه رتبه زیر 1500 آورد ،تو این تاپیک کارنامه رتبه های نزدیک 1500 رو ببینید.

p0Ria_1

عضو جدید
زیر 150 قضیه اش چی میشه؟

Send from my sony using Taptalk

قضیه اش اینه که باید برای اون رتبه هم زودتر شروع کنی ، هم معدل خوبی داشته باشی.

--
پست صفحه ی قبلم » بچه ها ، توی درسهای زبان ، بررسی ، ماشین و کنترل رنچ درصد ها بین 40 تا 60-70 باشه چه رتبه ای به طور تخمینی بدست میاد ؟

کسی اطلاعی داره؟

blue_phoenix

عضو جدید
دوستان، درصد تاثیر معدل توی کنکور امسال چقدر خواهد بود؟

آیا کسی از ضریب دانشگاه های مختلف توی معدل خبری داره؟

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
قضیه اش اینه که باید برای اون رتبه هم زودتر شروع کنی ، هم معدل خوبی داشته باشی.

--
پست صفحه ی قبلم » بچه ها ، توی درسهای زبان ، بررسی ، ماشین و کنترل رنچ درصد ها بین 40 تا 60-70 باشه چه رتبه ای به طور تخمینی بدست میاد ؟

کسی اطلاعی داره؟
بستگی به درصد ریاضی و مدار که خیلی تعیین کننده هستند داره اما مطمئنا زیر 150 خواهد بود.
البته یه پیشنهاد میکنم زیاد رو این تخمین ها حساب نکنید سعی کنید خودتون خوب بخونید درس ها رو دیگه سر آزمون توکل به خدا یه چی میشه دیگه :smile:

sanup2006

عضو جدید
اغا شما چرا ناامیدی هی موج منفی داری :D بابا باور کن درصد بالایی از بچه های اینجا همین شرایط شمارو دارن خود من درسته ک دانشکده فنی دولتی کارشناسیمو گرفتم اما دانشجو درس خونی نبودم و شب امتحانی بودم و روز بعد از امتحان ترم تمام درسارو یادم میرفت نتیجشم این شد معدلم شد ۱۳.. منم پایم ضعیفه سیگنالو ریاضیو کنترل صفر بودم الانم تازه یک ماهه جدی شروع کردم هنوزم فصلای اول هستم و هیچ ابایی هم از کنکور ارشد ندارم چون ب خودم ایمان دارم اومدم ک اگه خدا بخواد تلاش کنم و کم کاری تو دوره کارشناسیمو با قبولی تو ارشد اونم روزانه جبران کنم.. ناراحت نشین ها اما ب نظر من شما ک با این روحیه و اما و اگر میخواین برین سراغ درس همون بهتر ک نرین و بیخیالش بشین.. من هر وقت پستا شمارو دیدم فقط دارین مینالین از همه چی.. دوست عزیز کمی روحیه بدنیستا ب خودت انگیزه بده و مطنعن باش با این رویه و افکار ب هیجا نمیرسی از نظر قبولی تو ارشد.. باور کن وقت داری خیلیم داری اینکه هر ساعت ی تصمیمی میگیری اصلا درست نیست الانم ک از شواهد پیداس میخوای چند تا درسو بالکل حذف کنی.. با اما و اگر و درصد سازیو ناامیدی کارت خیلی سخته.. شما اگه واقعا تصمیمت قطعیه منابعی ک تهیه کردی بشین بخون ب نتیجه فک نکن شما تلاش خودتو بکن ب خدا توکل کن ایشالله هر چی خیره پیش میاد.. ببخش دوست عزیز ک شاید تند حرف زدم اما واقعا نگرانیهات الکیه و من ب عنوان ی دوست بهت قول میدم اگه بشینی تلاش خودتو بکنی مطمعن باش نتیجه میگیری و خدا خودش وعده داده ک هیچ تلاشی از سمت خدا بی جواب نمیمونه.. فقط توکل کن.. والسلام.:D

ممنون از نظراتت.
90% حرف هاتون رو قبول دارم.:cool:واقعا از این شاخه به اون شاخه پریدن جواب نمیده منم اول تابستون تصمیم رو گرفتم و خوب هم شروع کرده بودم و پیش میرفتم.حتی اسلام پناه رو تموم کردم :surprised:ولی اوایل تیر بود که یک استخدامی گیرم اومد و رفتم سمتش برای مراحل و آزمون های مختلف 4 بار تهران رفتم و از درس دور شدم و کلی زحمت کشیدم و با چه سختی هایی 3 مرحله آزمون رو قبول شدم ولی تو مرحله آخر نمیدونم چی شد:confused: که غیر ظبیعی منو حذف کردن.:razz: خیلی شکست سختی بود :cry:آخه این چه تقدیر و قسمتیه؟اینه نتیجه تلاش ؟؟؟؟!!! میتونست نقطه عطف زندگیم باشه برای پیشرفت ولی...
واقعا شرمنده شما و دوستان هستم که با افکار منفی انرژی میگیرم ازتون و بهترین راه بیخیالی نسبت به سختی ها و مثبت فکر کردنه.:D
به قول یکی از دوستان راه دیگه ای نیست:eek: باید تمام تمرکز و انرژی رو گذاشت برای ارشد قبول شدن.
من همیشه مدیون راهنمایی های شما و بقیه دوستان هستم و صحبت هاتون خیلی روحیه بخشه.
امیدوارم همه خوشبخت بشیم و به اون چیزی که دوست داریم برسیم.
به قولی یه پایان شیرین رو رقم بزنیم ;)
یا حق.

khorshid_mech

عضو جدید
سلام به همگی خوب هستید؟؟؟
منم قراره ارشد 94 مکانیک بدم .شما برای ریاضی مهندسی چی میخونین؟؟؟
مرسی وموفق باشید

bahram1992

عضو جدید
آقا کسی کلاس مدار کهن میخواد بره پاییز؟ یا کسی بوده خودش رفته باشه کلاس کهن امسال یا پارسال؟
جزوه میخوام :))
سیگنال میگن سوالا راحته آره؟ یعنی کسب درصد بالای 50 واسه من که پایه خوبی دارم مشکل نیست؟
این درسو با نمره عالی پاس کردم تو دانشگاه. یه مرجع تست و سوال واسه الکترونیک بگید من جزوه باغستانی رو خوندم و الکترونیکم هم خوبه.
یه مرجع تست و سوال که بشه باهاش درصد بالای 50 کسب کرد
مرسی

bahram1992

عضو جدید
سلام به همگی خوب هستید؟؟؟
منم قراره ارشد 94 مکانیک بدم .شما برای ریاضی مهندسی چی میخونین؟؟؟
مرسی وموفق باشید

سلام ریاضی مهندسی جزوه معتقدی خیلی خوبه کتاب کریمی رو هم برای تست بیشتر و تسلط کامل تهیه کن

bahram1992

عضو جدید
ممنون از نظراتت.
واقعا شرمنده شما و دوستان هستم که با افکار منفی انرژی میگیرم ازتون و بهترین راه بیخیالی نسبت به سختی ها و مثبت فکر کردنه.:D
به قول یکی از دوستان راه دیگه ای نیست:eek: باید تمام تمرکز و انرژی رو گذاشت برای ارشد قبول شدن.
من همیشه مدیون راهنمایی های شما و بقیه دوستان هستم و صحبت هاتون خیلی روحیه بخشه.
امیدوارم همه خوشبخت بشیم و به اون چیزی که دوست داریم برسیم.
به قولی یه پایان شیرین رو رقم بزنیم ;)
یا حق.

مهندس تو منابعت واسه مدار نوشتی رضوی! کدوم رضوی منظورته؟ :دی

Milad_Rashed

عضو جدید
سلام اگه کسی کتاب ارزون می خواد در خدمتم!
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-تمیز-و-سالم?p=7852160&viewfull=1#post7852160

Paydar91

کاربر ممتاز
مرسی از شما آقای پایدار ....فقط چن تا سوال؟منظورتون از تست های تالیفی آقای کهن همون جزوه 300 تست بود؟و اینکه سوالات کنکورهای آزمایشی نصیر و بینش رو از کجا می تونم تهیه کنم؟سایت خاصی می فروشه یا برای دانلود گذاشته شده؟و اینکه برنامه من به این ترتیب هستش که به احتمال زیاد می تونم درسا رو با این وضعیت پیش برم
مدار:تا 25 مهر از روی زرگر + همه تست های سراسری آخر فصلش تموم میشه
معادلات : تا 30 مهر گاج رو کامل + یه جزوه از معتقدی از نت گرفتم که خیلی خوشم اومد خلاصه جالبی بود برای من!
ریاضی تا آخر مهر دقیقااا معتقدی(نه همه تستاش )+ یه جزه از معتقدی
سیگنال هم تا آخر مهر تموم می کنم از روس تقدسی
الکترونیک تا نیمه آبان از روی اسلام پناه می خونم
کنترل از روی چن تا منبع ولی تا همون آخرای آبان یه دور میشه
مغناطیسم می خوام عبدالعالی + دیانی بخونم که اونم تا آخر آبان تموم میشه
نظرتون چیه؟؟؟؟خوبه ؟:confused:

خواهش میکنم.بله منظورم همون بود.

ازمون های نصیر رو به احتمال زیاد خودم این جا میزارم.بقیه رو هم انشالله سایر دوستان لطف کنند بزارند خیلی خوب میشه.

برنامتون که روی کاغذ خیلی خوبه ... انشالله اگه با کیفیت هم عملی بشه.. عالی هستش... توی تاپیک هم که میخوندم کل دوستان نظرشون این بود تا اخر مهر یا اوایل ابان دیگه یه دور همه ی درسا رو تقریبا خونده باشیم.. قطعا خوندن اون صحبت ها کار گشا خواهد بود...من پارسال اول هر درسی تمام تستاشو میزدم..حتی یه مبحثی که ده سال ازش تست نیومده بود یا سخت بود و... که فهمیدم کاملا این روش اشتباست.

قدم به قدم.

پایدار جان خیلی تو بهر کنترل رفتی نکنه میخوای ارشد تغییر گرایش بدی به کنترل هان؟ راستشو بگو :biggrin:
کی اغفالت کرده؟:دی

سلام مسعود جان.نه بابا تو که میدونی عشق اول و اخر من میدانه...ولی نمیدونم چرا به کنترل این قدر دارم علاقه مند میشم میترسم اخرش جای اونو بگیره برم کنترل !!!..همش تقصیر ارمین خان هستش :biggrin:

xzsawq21

عضو جدید
سلام ببخشید در درس معادلات رشته برق که شامل هشت فصل هست فصلهای (فصل ششم مسایل مقدار ویژه و نظریه اشتورم-لیوویل)و (فصل هشتم دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی) لازم به خوندن هست؟ تقریبا در ده سال اخیر سوالی از این دو فصل در رشته برق ندیدم.
دوم برای تست ریاضی مهندسی و معدلات برق چه کتابی بگیرم؟ (والا من روی معتقدی خودندم ولی تستهای مومن زاده آپدیت تر و طبقه بندی بهتری داره ولی حل معتقدی قبول دارم!)

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام ببخشید در درس معادلات رشته برق که شامل هشت فصل هست فصلهای (فصل ششم مسایل مقدار ویژه و نظریه اشتورم-لیوویل)و (فصل هشتم دستگاه معادلات دیفرانسیل خطی) لازم به خوندن هست؟ تقریبا در ده سال اخیر سوالی از این دو فصل در رشته برق ندیدم.
دوم برای تست ریاضی مهندسی و معدلات برق چه کتابی بگیرم؟ (والا من روی معتقدی خودندم ولی تستهای مومن زاده آپدیت تر و طبقه بندی بهتری داره ولی حل معتقدی قبول دارم!)

اگر یک درصد هم احتمال داشته باز هم احتمال هست اما روی فصل 6 احتمال خیلی کمی میدم
فرقی نمیکنی همون معتقدی بخون کتاب خوبیه

pijoo

عضو جدید
من کنترل رو تا پایداری بلدم از مکان ریشه و پاسخ فرکانسی و.... چیزی بلد نیستم.دوستان میدونن این قسمت ها رو کتاب رضایی بهتر گفته یا تقوی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا