گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Reza system 94

عضو جدید
فعلا تا جمعه صبر میکنیم که بقیه دوستانی که فعلا وقت نکردم بیان به تاپیک هم بیان و اعلام آمادگی کنن بعد تا اونموقع هم نظر مدیر تاپیکهارو در مورد پیشنهاد جویا میشیم و اگه خدا بخواد شروع میکنیم.

به نظرم بهتره تمام درسا به صورت موازی شروع بشه بلاخره همه افراد که از یه درس شروع نمیکنن شاید یکی بخواد اول کنترل و سیگنال بخونه یا یکی مدارو الکترونیک طوری باشه که همه بتونن استفاده کنن و برنامه های بعدی هم گذاشته میشه که بقیه دوستان هم بتونن در سری بعدی با برنامه جلو بیان
سلام
موافقم که همه درسا موازی باشن و کسایی که چندتا درس رو انتخاب میکنن تو سری های بعد باشن اینجوری اونایی که تو سری اول بودن هم برای مرور خودشون هم برای رفع اشکال سری بعدی ها میتونن کمک کنن
منم شروع به خوندن کردم با سیگنال و مدار و ریاضی و الکترونیک و البته زبان که جز ثابت هر روز برنامم هست
امیدوارم مدیران تاپیک موافقت کنن و بتونیم خوب و پر انرژی درس بخونیم

alielec

عضو جدید
دوستان من احتمال دارهع قبول بشم امسال یا نشم!لب مرزم.و اگر هم شبانه قبول بشم ممکنه نخوام برم.با این اوصاف به نظرتون تا شهریور که نتایج بیاد من چی بخونم بهتره؟قدرت هستم.

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مطالعه دست جمعی در صورتی ممکنه که وقت آزاد و درگیرمون مشابه هم باشه

ممکنه شما برنامه ای که برای مطالعهمد نظر دارید رو بگید؟ فکر میکنم اینجوری تصمیم گیری راحت تره

راستش من چون حیطه اصلیم سیگنال هستش درمورد اون برنامه رو میگم.

نگاه کنید توی سیگنال سرفصل بندی کتابا متفاوته اول باید مشخص بشه با چه سرفصلی میخوایم شروع کنیم.سرفصل کتاب تقدسی با بقیه کتابها متفاوته.حالا ما فرض میگیریم از سرفصل روتین و معمولی که بیشتر کتابا دارن استفاده میکنیم. برنامه هفتگی میریزیم البته با توجه به اهمیت بعضی فصول اون فصول رو توی بازه بیشتری مطالعه میکنیم مثلا یک و نیم هفته تا دو هفته.
هرکی از روی هر کتابی بخواد بخونه فقط باید سرفصل رو پوشش بده.بعد تست های آخر فصل رو هم زوج و فرد میکنیم و هرکس با توجه به رقم یکان روز تولدش تستای فرد یا زوجو میزنه. این کار باعث میشه کل تستها توسط گروه زده بشه.حالا بالفرض منیکه تستای فردو زدم توی یه سوال مشکل دارم میام توی تاپیک مطرح میکنم.شمایی که تستهای زوجو زدید این تست واستون تازگی داره و باعث میشه علاوه بر اینکه اشکال من رفع میشه شما هم همزمان تست جدیدی رو زده باشید. البته رفع اشکال در اواخر برنامه هفتگی صورت میگیره یعنی لازم نیس هرروز بیاین به سایت سر بزنید.
بعد در پایان هفته نیز اگه بشه گلچینی از سوالات مشکل دار گروه در هفته رو با حل هاشون به صورت پی دی اف آماده میکنیم در اول تاپیک قرار میدیم که هم تاپیک نظم خوبی داشته باشه همم یه جزوه مرتب از اشکالات مربوط به اون فصل دراختیار باشه.شاید اون مشکلی که دوستمون داشته رو شما بعدا انجام بدید پس مطالعه گذرای اون میتونه از اشتباه تکراری جلوگیری کنه

llvll.asoud

کاربر ممتاز
دوستان من احتمال دارهع قبول بشم امسال یا نشم!لب مرزم.و اگر هم شبانه قبول بشم ممکنه نخوام برم.با این اوصاف به نظرتون تا شهریور که نتایج بیاد من چی بخونم بهتره؟قدرت هستم.

از اونجاییکه قدرتی هستید فکر میکنم ماشینو بررسی و در کنارش یکی از دروسی که کم زدید رو مطالعه کنید به نفعتون خواهد بود.

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم با توجه به علاقت ، درس بردار..حداقل 2 تا درس...مثلا من خودم بودم مدار و ریاضیو ورمیداشتم..البته اگه مغناطیس میخوای بزنی که حتما باید یکی از اون درسات مغناطیس باشه بعدیاش با توجه به علاقت...

fighter7

عضو جدید
یه برنامه کلی برای مطالعه میشه گذاشت ( بدون توجه به گرایش ) درسایی مثل مدار ریاضی زبان مغناطیس ک برای همه گرایش ها هست . اگه بخوایم برنامه خاص در نظر بگیریم امکانش نیست چون ممکنه یه شخص توانایی مثلا 6 ساعت درس خوندن نداشته باشه یا یکی براش 6 ساعت کم باشه . این برنامه میتونه هفتگی و ماهانه باشه هر کسی پیشرفت خودش رو بگه و حالا کارای دیگه . به نظرم اینجا فقط میشه یه برنامه داد مهم اجرای برنامه هستش ک بستگی به شخص داره . موافق هستم اما باید دید اونی ک تو ذهن شما هست از این کار چیه .

llvll.asoud

کاربر ممتاز
یه برنامه کلی برای مطالعه میشه گذاشت ( بدون توجه به گرایش ) درسایی مثل مدار ریاضی زبان مغناطیس ک برای همه گرایش ها هست . اگه بخوایم برنامه خاص در نظر بگیریم امکانش نیست چون ممکنه یه شخص توانایی مثلا 6 ساعت درس خوندن نداشته باشه یا یکی براش 6 ساعت کم باشه . این برنامه میتونه هفتگی و ماهانه باشه هر کسی پیشرفت خودش رو بگه و حالا کارای دیگه . به نظرم اینجا فقط میشه یه برنامه داد مهم اجرای برنامه هستش ک بستگی به شخص داره . موافق هستم اما باید دید اونی ک تو ذهن شما هست از این کار چیه .

اون چیزی که من گفتم برنامه کلی هستش و مربوط به گرایش خاصی نیستش و من چون توی درس سیگنال تا حدود زیادی روی مباحث اشراف داشتم مثالم رو سیگنال زدم.میتونه به جای سیگنال درسایی مثل مغناطیس مدار و ریاضی و ... باشه. که به نظرم بهتره واسه تمام این درسا به صورت موازی برنامه گذاشت و مثلا افراد بنا به اهمیتی که به چند تا درس میدن و اول اونها رو مطالعه میکنند بالطبع با اون درسا شروع خواهد کرد و برنامه اون درسا رو اجرا میکنه.اون برنامه ای که من گفتم برنامه ای هستش که روی فصل استواره یعنی مثلا بنا به اهمیت و وقتی که لازم داره مثلا میگیم آنالیز فوریه ریاضی مهندسی شامل سری و تبدیل و انتگرال فوریه رو توی سه هفته برید بخونید حالا از هرکتابی که دوست دارید.یکی میاد از کریمی میخونه که اونموقع باید 3 فصل بخونه یکی میاد از پارسه میخونه که یه فصله یکی میاد از مومن زاده میخونه و یکی میاد از مدرسان.مهم نیستش مهم اینه سرفصل رو پوشش بده و تمرینهای داخل متن اون کتابی که میخونه رو حل میکنه.و بنا به رقم یکان روز تولدش تست های فرد یا زوج آخر فصلشو حل میکنه.در موقع رفع اشکالم که بالا گفتم عکس سوالای مشکل دارو میذاریم و با کمک هم حل میکنیم.حالا مثلا شما به جای سه هفته توی یه هفته اون مبحثو پوشش دادی میتونی بری به برنامه درسای دیگت برسی و یا اگه کتاب دیگه ای از ریاضی مهندسی داری بری تستهای زوج یا فرد اون کتابو بزنی.
پیشنهاد دادم که اگه مقدور باشه واسه هر تاپیک رفع اشکال یه دستیاری مدیری حالا اسمشو هرچی میذارید تعیین بشه که روی اون تاپیک نظارت داشته باشه و در طول اجرای برنامه اگه دوستان از رکتابی که میخونن به تست جالبی پرنکته ای چیزی رسیدن به مسئول تاپیک تست رو بفرستن تا ازون تست ها استفاده بشه و آزمون هایی رو هم بتونیم ترتیب بدیم که توی زمان مشخصی حل کنیم

آخرین ویرایش:

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
دوستانی که برای آزمون ارشد 94 تازه شروع کردن یا میخوان شروع به خوندن کنن اعلام آمادگی کنن و اینکه میخوان چه درسایی رو شروع کنن بگن ممنون میشم.
میخوایم یه آمار بگیریم و کم کم استارت بزنیم واسه ارشد تا باهم در کنار هم با توجه به وقتی که در این سایت میذاریم استفاده بهینه رو بکنیم و این سایت قدمی باشه برای کسب رتبه بهتر در آزمون ارشد پیشرو
من با مدار وریاضی شروع کردم دارم میخونم
اگه یه برنامه ی جامع داشته باشیم من هم هستممممممم

ارتمیس فخری

عضو جدید
منم هستم یعنی امسال انتخاب رشته کردم اونایی که میخواستم(قدرتم)
ولی لب مرزم واسه همین میخوام شروع کنم
دوستان پارسال ی برنامه ازمون گذاشتن اونم خوبه اگه امسالم اجرایی بشه :)

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان منم در این هفته (بعد)میخوام با مدار ،ریاضی و کنترل شروع کنم ، البته شرایط من یخورده فرق داره چون من 7 صبح تا 5 بعدظهر باید سر کار باشم و غیر این دسترسی به اینترنتمم به اسونی نیست ، اما با این وجود سعی میکنم در بینتون باشم ، یه تجربه هم از سال گذشته اینکه زیاد سعی نکنید برنامه هماهنگ درست کنید چون زیاد شدنی نیست و وقتتون گرفته میشه ، پارسالم حرفش بود ولی اجرایی نشد چون شرایط افراد خیلی فرق داره ، به هر حال سعی کنید شروع کنید که برسید درسایه سنگینو جمع کنید .

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام دوستان منم در این هفته (بعد)میخوام با مدار ،ریاضی و کنترل شروع کنم ، البته شرایط من یخورده فرق داره چون من 7 صبح تا 5 بعدظهر باید سر کار باشم و غیر این دسترسی به اینترنتمم به اسونی نیست ، اما با این وجود سعی میکنم در بینتون باشم ، یه تجربه هم از سال گذشته اینکه زیاد سعی نکنید برنامه هماهنگ درست کنید چون زیاد شدنی نیست و وقتتون گرفته میشه ، پارسالم حرفش بود ولی اجرایی نشد چون شرایط افراد خیلی فرق داره ، به هر حال سعی کنید شروع کنید که برسید درسایه سنگینو جمع کنید .

حالا سعی میکنیم با تجربه از سال پیش برنامه ای که نوشته میشه طوری باشه که همه با هر سطحی با هر مشغله کاری وبا هر محدودیتی که دارن به برنامه برسن. ایشالا اگه مدیران موافقت کنن و شروع کنیم اوناییکه میخوان با برنامه جلو برن برنامه کاریشون و محدودیتهاشونو میگن تا بتونیم برنامه بریزیم که همه بتونن استفاده کنن

llvll.asoud

کاربر ممتاز
منم هستم یعنی امسال انتخاب رشته کردم اونایی که میخواستم(قدرتم)
ولی لب مرزم واسه همین میخوام شروع کنم
دوستان پارسال ی برنامه ازمون گذاشتن اونم خوبه اگه امسالم اجرایی بشه :)

البته سال پیش نمیدونم سوالات آزمون از کجا طرح میشد ولی امسال اگه بشه چون منبع افراد باهم متفاوته و برنامه براساس سرفصل دروس نوشته میشه افراد که تستهارو از منابع مختلفشون میزنن تستهای گلچین شده رو به دستیار یا مدیر تاپیک مربوطه میفرسته و از همون تستها که گلچین تست های منابع مختلف هستش برای آزمون ها استفاده میشه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم از سیگنال و کنترل شروع بشه.من نظرم اینه تابستون اول درس های سخت رو بخونی

بعدش پاییز درسای راحت.تا آرامش فکری داشته باشی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
منم موافقم از سیگنال و کنترل شروع بشه.من نظرم اینه تابستون اول درس های سخت رو بخونی

بعدش پاییز درسای راحت.تا آرامش فکری داشته باشی

به نظر من بهتره تمام درسا به صورت موازی شروع به فعالیت کنه و برنامه داشته باشن.خب هرکس بنا به وقتی که داره و هدفی که توی اون درسا داره الویت بندی میکنه و در سری اول مثلا با سه درس جلو میاد در سری دوم با بقیه دروس. برنامه ای که تنظیم میشه باید طوری باشه که حداقل تا زمان کنکور سه الی چهاربار تکرار بشه

juvefans

کاربر ممتاز
دیدم الان بحث برنامه ریزی هست ، این روش کلی من در سال گذشته بود :

برنامه ریزی:

به نظر من برای برنامه ریزی دو قسمت مهم باید در نظر گرفت :

1. برنامه ریزی بلند مدت : معلوم کنید که در طول مدت تابستان چه مطالبی رو تا کی قرار هست بخونید . این بخش از برنامه ریزی بیشتر مخصوص قبل از شروع آزمون آزمایشی هست . بعد از مهر بهتره برنامه بلند مدت رو به آزمون ها بسپارید .
در تصویر زیر نمونه ای از برنامه ریزی بلند مدت من موجود هست .
مثلا تعیین کردم در هفته دوم تابستان تا آخر فصل 2 مدار حدودا باید بخوانم .

IMG_20140521_213230 - Copy.jpg
http://mypwut.persiangig.com/soal/IMG_20140521_213230 - Copy.jpg

1. برنامه ریزی کوتاه مدت : بهتره این برنامه از حالا مطابق با فاصله بین دو آژمون یعنی برای هر دوهفته یک بار تنظیم بشه . این طوری به سرعت فیدبک از نحوه صحیح برنامه ریزی میگیرید و برای دوران آزمون ها خوب یاد گرفتید که چطوری برنامه بچینید .
به نظرم تا آخر تابستان بهتره برنامه این شکلی باشه که درس ها به دو گروه تقسیم بشه . در هر گروه تعدادی درس سخت و آسان وجود داشته باشه .
شنبه گروه اول و یکشنبه گروه دوم و... مطالعه بشود .
در ابتدای هفته برای کل دو هفته در هر روز بنویسید که میخواهید کدام صفحات رو بخونید . ( وقت گیر هست اما ارزش داره ) ( 2 ساعت )

بعد از آن در هر روز برای هر درس هر بار که مطالعه میکنید ساعتش رو بنویسید زیرش ، بعد جمع روزانه رو بنویسید .
در آخر روز مشکلاتی که در طول روز داشتید رو بنویسید که در روزهای بعد رفعش کنید .

IMG_20140521_213045 - Copy.jpg

http://mypwut.persiangig.com/soal/IMG_20140521_213045 - Copy.jpg

:warn:نکته : به نظر من اینکه در طول تابستان تعدادی درس سخت و از مهر به بعد دروس آسان مطالعه شود غلط هست . به نظرم باید تمامی دروس موازی هم مطالعه شود و بعد از مهر فقط و فقط با برنامه آزمون مطالعه بشود .

llvll.asoud

کاربر ممتاز
مرسی از علی جان بابت اینکه برنامه ای که خودش اجرایی کرده و نتیجه گرفته رو در اختیار بقیه قرار داد.

دقیقا منم وقتی میگم برنامه بریزیم منظورم از برنامه برنامه اولی هستش که علی جون گذاشته و برنامه بلند مدت توی این سایت قرار داده میشه.اینکه برنامه کوتاه مدت شما چطوری هستش کاملا به خود فرد و اینکه چقدر وقت آزاد داره یا کی میتونه بخونه بستگی داره.
در واقع ما اسکلت برنامه رو اینجا قراره باهم بریزیم

controlqueen

عضو جدید
مرسی از علی جان بابت اینکه برنامه ای که خودش اجرایی کرده و نتیجه گرفته رو در اختیار بقیه قرار داد.

دقیقا منم وقتی میگم برنامه بریزیم منظورم از برنامه برنامه اولی هستش که علی جون گذاشته و برنامه بلند مدت توی این سایت قرار داده میشه.اینکه برنامه کوتاه مدت شما چطوری هستش کاملا به خود فرد و اینکه چقدر وقت آزاد داره یا کی میتونه بخونه بستگی داره.
مهندس منم موافقم:)

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
والله نمیدونم بخدا.هر برنامه ای رو یکی جواب میده

0192

عضو جدید
من قصد دارم درصد درسهای ریاضیات-مدار-الکترونیک-مدارمنطقی رو خوب و سیگنال و سیستم رو به حدود 10 بسنده کنم

هدف من از این تصمیم اینه تا انرژی ای برابر با دروس بالا روی درسی که در اون اطلاعاتی آماتوری دارم صرف نکنم تا در جلسه اصلی

کنکور بازدهی پایینم مایوسم کنه و روحیم تضعیف نشه

در مورد زبان بخاطر حافظه ضعیفی که دارم نمیدونم درصد خوبی رو خواهم داشت یا نه (ممکنه در مورد زبان راهنمایی کنید)

Reza system 94

عضو جدید

مهندسان عزیز منم موافقم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من قصد دارم درصد درسهای ریاضیات-مدار-الکترونیک-مدارمنطقی رو خوب و سیگنال و سیستم رو به حدود 10 بسنده کنم

هدف من از این تصمیم اینه تا انرژی ای برابر با دروس بالا روی درسی که در اون اطلاعاتی آماتوری دارم صرف نکنم تا در جلسه اصلی

در مورد زبان بخاطر حافظه ضعیفی که دارم نمیدونم درصد خوبی رو خواهم داشت یا نه (ممکنه در مورد زبان راهنمایی کنید)
کسی ک میتونه اون درسا ک گفتی رو خوب بزنه پس حافظش ضعیف نیست!!! زبان ب برنامه ی بلند مدت نیاز داره و تکرارِ زیاد. اگه از الان شروع کنی که اوووووووو خیلی جلویی!!! من پارسال یک ماه روزی 2 ساعت زبان خوندم کلی جلو رفتم دیگ از الان بخونی ک... . جداً من پارسال چی کار کردم!!!:( یه تاپیک هم بچه ها دارن تو همین فروم برای زبان که خوب مفید بود. من خودم دوماه پیش همشو خوندم و کلی استفاده کردم. خواستی میتونی بخونی و با منابع و روشای دوستان هم آشنا بشی.

llvll.asoud

کاربر ممتاز

شما دقیقا واسه کدوم گرایش میخواین امتحان بدید؟ مدار منطقی واسه چی میخونید؟
شما سیگنالو سیستمو با برنامه سایت بیاین جلو قول میدم 30 راحت میزنید
اولا همونطوری که زهرا خانوم گفتن تا کنکور خیلی مونده میتونید با روزی 20 تا لغت حفظ کردن کلی لغت یاد بگیرید.اگر هم حافظتون ضعیفه بهتره روی ریدینگ و مهارت تست زدن سوالات ریدینگ کار کنید.این مهارتم با خوندن ریدینگ های سالهای گذشته و زمان گیری و همچنین جواب دادن به سوالاش به راحتی بدست میاد بدون اینکه شما لغتی رو بلد باشید

llvll.asoud

کاربر ممتاز
برنامه سیگنال چی هست؟

نگاه کنید برنامه سیگنالو غیر سیگنال نداریم البته بستگی داره به فردی که مسئولیت تاپیک رو برعهده داره که چه برنامه ای رو اعمال کنه. برنامه ها هم توی صفحه های قبل هستش که چطوری قراره اجرا بشه. من توی پست بالا گفتم شما با برنامه بیاین حداقل 30 زدید با توجه به درس سیگنال و اینکه با خوندن و وقت گذاشتن معمولی میشه به اون درصد رسید رو گفتم بالطبع برای رسیدن به درصد 30 توی مدار تلاش بیشتری نیاز هستش ولی خب واسه سیگنال اینطوری نیس

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگاه کنید برنامه سیگنالو غیر سیگنال نداریم البته بستگی داره به فردی که مسئولیت تاپیک رو برعهده داره که چه برنامه ای رو اعمال کنه. برنامه ها هم توی صفحه های قبل هستش که چطوری قراره اجرا بشه. من توی پست بالا گفتم شما با برنامه بیاین حداقل 30 زدید با توجه به درس سیگنال و اینکه با خوندن و وقت گذاشتن معمولی میشه به اون درصد رسید رو گفتم بالطبع برای رسیدن به درصد 30 توی مدار تلاش بیشتری نیاز هستش ولی خب واسه سیگنال اینطوری نیس

اتفاقا برعکس.مدار میشه راحت بدست آورد.من مدار امسال 30 زدم اما سیگنال -9 درصد.

سیگنال مطالبش زود فراموش میشه.چون خیلی نکته داره.برنامه رو من صفحه های قبل ندیدم

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اتفاقا برعکس.مدار میشه راحت بدست آورد.من مدار امسال 30 زدم اما سیگنال -9 درصد.

سیگنال مطالبش زود فراموش میشه.چون خیلی نکته داره.برنامه رو من صفحه های قبل ندیدم

برنامه به اون صورتی که مد نظرتونه هنوز نوشته نشده که مثلا از فلان تاریخ تا فلان تاریخ این فصلو میخوایم بخونیم! فعلا روشی که قراره اجرا بشه توی صفحات قبل هستش

من خودم امسال سیگنال خونده بودم ولی تست های ارشد سال های قبلو بررسی نکرده بودم فقط متن خونده بودم و اینکه از آبان دیگه هیچ درسی نخوندم با این حال 39 درصد زدم اینطوریام نیستش که میگید فقط نکته داره و این حرفا اگه اینطوری بود که من توی 3 ماه همه چی باید یادم میرفت.هرچند یادم رفته بود بعضی جاهاشو که اگه یادم نرفته بود 60 به بالا میزدم
مدار امسال ساده بود من خودم یه مرتبه یک بدی نمیتونم حل کنم ولی امسال 19 درصد مدار زدم

Reza system 94

عضو جدید
برنامه به اون صورتی که مد نظرتونه هنوز نوشته نشده که مثلا از فلان تاریخ تا فلان تاریخ این فصلو میخوایم بخونیم! فعلا روشی که قراره اجرا بشه توی صفحات قبل هستش

من خودم امسال سیگنال خونده بودم ولی تست های ارشد سال های قبلو بررسی نکرده بودم فقط متن خونده بودم و اینکه از آبان دیگه هیچ درسی نخوندم با این حال 39 درصد زدم اینطوریام نیستش که میگید فقط نکته داره و این حرفا اگه اینطوری بود که من توی 3 ماه همه چی باید یادم میرفت.هرچند یادم رفته بود بعضی جاهاشو که اگه یادم نرفته بود 60 به بالا میزدم
مدار امسال ساده بود من خودم یه مرتبه یک بدی نمیتونم حل کنم ولی امسال 19 درصد مدار زدم
سلام اقا مسعود
ببخشید من یکم عجولم
از کی قراره کار شروع بشه یعنی برنامه ریزی و مشخص شدن مدیر برای هر تاپیک؟؟
یا حق

chakavak-m

عضو جدید

اینجوری خوبه ...مشخص بشه تو بازه های زمانی مثلا دو هفته ای چه سرفصل هایی از هر درس باید خونده بشه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز

به پایه هم بستگی داره.من خودم الکترونیک و مدار پایه ام خوبه

اما سیگنال پایه ام بده

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام اقا مسعود
ببخشید من یکم عجولم
از کی قراره کار شروع بشه یعنی برنامه ریزی و مشخص شدن مدیر برای هر تاپیک؟؟
یا حق

والا منتظر جواب آقای آیس من هستم ایشون مدیر این بخش هستن. من خودمم عجولم.با من بود از جمعه شروع میکردیم ولی خب هنوز چیزی نگفتن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا