گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس مدار هم 3تا درست یکی غلط...خدایا این بود حق ما؟؟؟:cry:

tutia.p

عضو جدید
بچه ها اینو یکی بگه چی زده لطفا اون معادله حالتو. ضرایبشو به ترتیب چی دراوردین شما؟ من
2 6 4 8

nimamiayad

عضو جدید
منم همونو زدم.آخه هیچ مقدار برای sin z نیست که بشه 2.
حداقل من اینطوری فک میکنم

nimamiayad

عضو جدید
بچه ها مدار یه سوال داشت مقامت v=i^3 بود.
اونو چی زدین توانشو؟من 3 بدست آوردم.

qmars10

عضو جدید
بچه ها مدار یه سوال داشت مقامت v=i^3 بود.
اونو چی زدین توانشو؟من 3 بدست آوردم.
من اینجا اینقد شکه شدم دارم به خدمو باعرض پوزش به هممون میخندم آخه خنده داره ریضا کنترل مدار ...اینهمه زحمت ...همگی خسته نباشید .بعدم این نیست که کنترل سه تا زدید یه دوتا یا حالا مدار یا حالا هرچی چیزی که هست اینه ممکنه از لحاظ ترازی همین دوسه تایی که زدید همون 50 60 درصدی باشه که مد نظرتونه شب خوش

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدم الکترونیکه....حداقلش 40 زده باشم...وگرنه رسما نابودم

jeneral_dj

عضو جدید
سوال 68 سیگنالم دوتا جواب درست داره !! چون لزوما پاخ ضربه برای سیستم LTI تعریف نمیشود ، و میتوان بریا هر سیستمی پاسخ به ورودی ضربه رو حساب کرد ، من بد شانش همون گزینه ای پاسخ ضربه رو زدم !!! حالا شانس بیارم دوتا گزینه رو دست بگیرن درصدم بشه 75 و الا میشه 63.88 !!!!

tutia.p

عضو جدید
سوال 68 سیگنالم دوتا جواب درست داره !! چون لزوما پاخ ضربه برای سیستم LTI تعریف نمیشود ، و میتوان بریا هر سیستمی پاسخ به ورودی ضربه رو حساب کرد ، من بد شانش همون گزینه ای پاسخ ضربه رو زدم !!! حالا شانس بیارم دوتا گزینه رو دست بگیرن درصدم بشه 75 و الا میشه 63.88 !!!!

میشه بگین کدوم دوتا گزینه رو میگن احتمالا هردوش درسته؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنترل رو کاش همون تشریحیش کنن بهتره...واقعا سوالای کنترل امسال خیلی بد طرح شده بود...روتین نبود

سوسن14

عضو جدید
من خیلی وقت کم آوردم زبانش سخت بود یا نمیدونم من توهم سختی زده بودم که وقتمو گرفت. رفتم سر ریاضی الکی سوالا رو نگاه میکردم هنگ کرده بودم رسما.بعضی چیزا یادم نمیومد مثلا معادلات.نمیدونم 3 تا زدم یا چنتا!مدارم نرسیدم سفید!
سیگنال وای خدایا حیف..حیف. فک کنم اسون بود واقعا!4 تا حل کردم چنتارم نصفه حل کردم گفتم برمیگردم دوباره میزنم وقت نکردم :((( ال هم 4 یا 5 تا. مغناطیسم نرسیدم اصلا.نتونستم به اندازه ای که بلد بودم حداقل جواب بدم واقعا اگه این چنتایی که زدمم غلط باشه ..که هیچی به هیچی.مغزم قد نمیده به این فک کنم اگه نشه سال بعد چی کار باید کنم
امیدوارم بچه ها همه خوب داده باشین.آقای پایدار مخصوصا خیلی روحیه میدادین امیدوارم مثه من خراب نکرده باشین! :( خراب که چه عرض کنم افتضاح

jeneral_dj

عضو جدید

دو گزینه ای که گفته بود پاسخ ضربه . پاسخ به دلتا !!!!

بچه ها نمیدونم اشکال کار من کجا بود ، نمیخوام همه چی رو بندازم گردن طراح و بار خودمو سبک کنم ، درسته جا برای تلاش بیشتر بود و هست ولی خداییش همین الانم کم تلاش نکرده بودم !!! یعنی به وسطای ریاضی رسیدم کمرم شکست !!!! تا حالا تو برق معادله مشتق جزیی ناهمگن نداده بودن ، تا حالا نشده بود نگاشت ندن !!! تو این 4 سال اخیر که دکتر هدتنی طراح مدار بودن درسته مدار سخت بود گاهی ولی انصافا طراح دنبال این بود بفهمه تو چقد عمقی خوندی و تفکیک بچه ها رو !! ولی مدار امروز کلا یه مشت سوال خرکاری داشت !!! سوالایی که من قبل کنکور ازشون رد میشدم چون به سبک سوالای 4 سال اخیر نمیخورد !!! کنترلم که .... بگذریم حرفی نزنم بهتره ،

دو گزینه ای که گفته بود پاسخ ضربه . پاسخ به دلتا !!!!

بچه ها نمیدونم اشکال کار من کجا بود ، نمیخوام همه چی رو بندازم گردن طراح و بار خودمو سبک کنم ، درسته جا برای تلاش بیشتر بود و هست ولی خداییش همین الانم کم تلاش نکرده بودم !!! یعنی به وسطای ریاضی رسیدم کمرم شکست !!!! تا حالا تو برق معادله مشتق جزیی ناهمگن نداده بودن ، تا حالا نشده بود نگاشت ندن !!! تو این 4 سال اخیر که دکتر هدتنی طراح مدار بودن درسته مدار سخت بود گاهی ولی انصافا طراح دنبال این بود بفهمه تو چقد عمقی خوندی و تفکیک بچه ها رو !! ولی مدار امروز کلا یه مشت سوال خرکاری داشت !!! سوالایی که من قبل کنکور ازشون رد میشدم چون به سبک سوالای 4 سال اخیر نمیخورد !!! کنترلم که .... بگذریم حرفی نزنم بهتره ،

Devilinator

عضو جدید
چرا اینقد استادا لفطش دادن پارسال یادمه بعد کنکور سریع جوابا تو نت بود :que::(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا