گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arsalan.ZN

عضو جدید
بعد از آمدن کلید اولیه و محاسبه تقریبی درصدهام
تنها کاری که میتونم بکنم اینه که خودمو به بی خیالی بزنم
.
:w21::w21::w21:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

رفیقادرچه حالید
.میخواستم کتاب سیگنال تقدسی رو بخرم گفتم بزار ببینم از بچه های باشگاه کسی داره یه جورایی تحریمارو دور بزنیم؟!
من دارم حاجی اگر امسال نتیجه میگرفتم الان همه کتابامو با قیمت زیر بازار میدادم :D
البته مهندس تقدسی تو سایتشون گفتن ک قراره تا سه چهار ماه دیگه کتاب ویرایش جدیدشون ک دوجلدی هم هست وارد بازار بشه.. جلد اولش ک همون درسنامه هست ک کمی هم خلاصه تره و جلد دوم سوالات تالیفی و تمرین داره. ب نظرم صبر کن و دوجلد رو باهم بگیر

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

رفیقادرچه حالید
.میخواستم کتاب سیگنال تقدسی رو بخرم گفتم بزار ببینم از بچه های باشگاه کسی داره یه جورایی تحریمارو دور بزنیم؟!
یه نگاه هم به کهن بنداز من تقدسی داشتم به خاطر فونت خیلی ریزش نتونستم بخونم الان کهن گرفتم عالیه یعنی من که سیگنالم ۰ هست خیلی حال میکنم با سبک نگارش و مثالهاش .
تقدسی برای اوایل سال دیگه ۲جلدیش میاد که مشکلات فونتش حل میشه .

qmars10

عضو جدید
من دارم حاجی اگر امسال نتیجه میگرفتم الان همه کتابامو با قیمت زیر بازار میدادم :D
البته مهندس تقدسی تو سایتشون گفتن ک قراره تا سه چهار ماه دیگه کتاب ویرایش جدیدشون ک دوجلدی هم هست وارد بازار بشه.. جلد اولش ک همون درسنامه هست ک کمی هم خلاصه تره و جلد دوم سوالات تالیفی و تمرین داره. ب نظرم صبر کن و دوجلد رو باهم بگیر
سه چهار ماه دیگه ...خیلی دیره برا همین آزمون وزارت بهداشت میخواستم آماده بشم اگه کتابی هست برا سیگنال معرفی میکنید باعرض پوزش وخسته نباشید.مرسی

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

سه چهار ماه دیگه ...خیلی دیره برا همین آزمون وزارت بهداشت میخواستم آماده بشم اگه کتابی هست برا سیگنال معرفی میکنید باعرض پوزش وخسته نباشید.مرسی
بستگی ب پایت داره دوست عزیز و اینکه چقد از سیگنال میدونی.. من قصد تبلیغی ندارم اما خودم از کتاب تقدسی خوندم و با پایه صفر واقعا برام مفید بود و حض کردم.. منابع دیگه ای هم هست مثل کتاب مهندس کهن ک شنیدم خیلی سطحش بالاتره و برا شروع از صفر شاید مناسب نباشه ب اون صورت..کتاب اقای مومن زاده هم هست ک دوجلدیه و من ندیدمش نظری در موردش ندارم.. اما اگر پایت ضعیفه من کتاب تقدسی رو پیشنهاد میکنم. موفق باشی

jeneral_dj

عضو جدید
بستگی ب پایت داره دوست عزیز و اینکه چقد از سیگنال میدونی.. من قصد تبلیغی ندارم اما خودم از کتاب تقدسی خوندم و با پایه صفر واقعا برام مفید بود و حض کردم.. منابع دیگه ای هم هست مثل کتاب مهندس کهن ک شنیدم خیلی سطحش بالاتره و برا شروع از صفر شاید مناسب نباشه ب اون صورت..کتاب اقای مومن زاده هم هست ک دوجلدیه و من ندیدمش نظری در موردش ندارم.. اما اگر پایت ضعیفه من کتاب تقدسی رو پیشنهاد میکنم. موفق باشی

در تکمیل فرمایشات دوست خوبم باید بگم این خیلی تفکر اشتباهی هست که میگن کتاب کهن سطحش بالاتره و .... ، باور کنید کتاب مهندس تقدسی برای هر دانشجویی با هر سطحی کارایی داره و کامل کامله !!! سبک نگارش مهندس تفاوت داره واسه همینم فک میکنید سطحش بالاتره.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

در تکمیل فرمایشات دوست خوبم باید بگم این خیلی تفکر اشتباهی هست که میگن کتاب کهن سطحش بالاتره و .... ، باور کنید کتاب مهندس تقدسی برای هر دانشجویی با هر سطحی کارایی داره و کامل کامله !!! سبک نگارش مهندس تفاوت داره واسه همینم فک میکنید سطحش بالاتره.
جنرال جان حرفت درسته من منظورم این بود ک شاید چون مهندس تقدسی کمی با حوصله تر و ریز تر ب تشریح نکات پرداخته اینجور استنباط میشه ک ممکنه پایه ای تر باشه و افراد ضعیف تر بهتر بتونن با سیگنال ارتباط برقرار کنن وگرنه ک اصولا تمام کتب کنکوری همه مباحث رو پوشش میدن و کامل هستن..

qmars10

عضو جدید
جنرال جان حرفت درسته من منظورم این بود ک شاید چون مهندس تقدسی کمی با حوصله تر و ریز تر ب تشریح نکات پرداخته اینجور استنباط میشه ک ممکنه پایه ای تر باشه و افراد ضعیف تر بهتر بتونن با سیگنال ارتباط برقرار کنن وگرنه ک اصولا تمام کتب کنکوری همه مباحث رو پوشش میدن و کامل هستن..
عاشق همتونم .دم همتون گرم

arsalan.ZN

عضو جدید

کتابایی که دوستان معرفی کردند معمولا دو جلدی هستند و چون شما زمان زیادی هم ندارید خوندن 2 جلد کتاب معقول نیست شما باید از یه کتاب تک جلدی و جامع استفاده کنی و تا بتونی از وقتت نهایتو استفاده رو تو این زمان باقی مونده ببری من پیشنهاد میکنم کتاب مدرسان شریف رو حتما یه نگاهی بندازی مطالب به سادگی بیان شده و تست های تالیفی با پاسخ تشریحی متنوعی داره به نظرم تو این مدت کم بهترین گزینه همین کتاب هست . میتونی قسمتی از کتاب رو هم از اینجا دانلود کنی و اگر مناسب دیدی تهیه کنی.
موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Devilinator

عضو جدید
سلام دوستان
با کلید سنجش درصدام اینجوریه
ریاضی 27
مدار۳۳
الک ۴۷
سیگنال ۶۱
معدل ۱۴.۹ امیدی هست زیر ۱۰۰۰ بشم؟
۳ تا سوال ۵۰ ۵۰زده بودم که یادم نمیاد دقیق کدوم گزینه هارو زدم واسه این درصدام همرو غلط در نظر گرفتم , امیدوارم یکی دوتاش درست باشه :cry:

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
با کلید سنجش درصدام اینجوریه
ریاضی 27
مدار۳۳
الک ۴۷
سیگنال ۶۱
معدل ۱۴.۹ امیدی هست زیر ۱۰۰۰ بشم؟
۳ تا سوال ۵۰ ۵۰زده بودم که یادم نمیاد دقیق کدوم گزینه هارو زدم واسه این درصدام همرو غلط در نظر گرفتم , امیدوارم یکی دوتاش درست باشه :cry:

به احتمال 90 درصد رتبتون زیر 1000 هستش

nasrin1990

عضو جدید
ارشد

ارشد

دوستان لینک اعتراض به کلید سنجش فعال شده من رفتم سوال72 سیگنالو اعتراض کردم شمام برید اعتراض کنید ایشاا.. اهمیت بدن در مورد سیگنال هم کتاب استاد تقدسی فوق العادس ....:)

alk1370

کاربر بیش فعال
دوستان وزارت بهداشتی!!! من موقع ثبت نام اصلا مدارک دانشگاه اسکن نکردم و فقط اسکن عکس و شناسنامه و کارت ملی داشت تو سایت سنجش پزشکی هم سوالات رایجش نوشته که از امسال مدارک دانشگاهی بعد قبولی نیازه نه موقع ثبت نام.اینم لینکش!همون سوال اوله!!!

http://www.sanjeshp.ir/arshad/94/soalaterayej.pdf

تو دفترچه هم گفته بود که امسال نیازی به اسکن مدارک نیست حالا کسی نمیدونه عوض شده قانونش؟چون من اوایل بهمن ثبت نام کردم!!!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان وزارت بهداشتی!!! من موقع ثبت نام اصلا مدارک دانشگاه اسکن نکردم و فقط اسکن عکس و شناسنامه و کارت ملی داشت تو سایت سنجش پزشکی هم سوالات رایجش نوشته که از امسال مدارک دانشگاهی بعد قبولی نیازه نه موقع ثبت نام.اینم لینکش!همون سوال اوله!!!

تو دفترچه هم گفته بود که امسال نیازی به اسکن مدارک نیست حالا کسی نمیدونه عوض شده قانونش؟چون من اوایل بهمن ثبت نام کردم!!!

کلا امسال مدرک موقع ثبت نام نمیخواسته . از همون اول بهمن همین جوری بود :D قانونش عوض شده برای امسال

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، بچه های رشته قدرت، لطفا رو سوال 81 بررسی که دوتا گزینه درست داشت، و 121 ماشین که صورت سوال ناقص هست برید اعتراض کنید. برید اعتراض کنید برید اعتراض کنید!!!!!!!!!!!!!!:wallbash::wallbash::wallbash::evil::evil::w00::w13:

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

سلام علی جان عوض نشده.. نیازی ب اسکن مدارک دانشگاهی نیست.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال

دوران نقاهت !!!! من فعلا بین زمین و هوا معلقم !!! کلا منگم !! :confused:
منگ تر از من کسی نیست دی جی جون.. چند روزیه ک دارم دنیارو با بیخیالی تی میکنم.. از بس سر هیچوپوچ حرص و جوش زدم الان سرگذاشتم ب دیوانگی..
الان الکی مثلا من فاز غم ورداشتم:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا