گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

keyhan386

عضو جدید
سلام بچه ها خوبین؟هییییی امروز خیلی دلم گرفته سال پیش می خواستم درس بخونم بعد یه ماه نشد (به خاطر مسائلی که واسم پیش اوومد)امسال با یه برنامه ریزی دقیق تا آخر مهر تقریبا 26 ام بود همه درسارو جز آمار و مغناطیسو تموم کردم می خواستم برم سر تست که بازم مث پارسال شد!کلا این آبان ماه طلسم شده تو زندگی من!(البته امسال خدا رو شکر هر چی پیش اومد خوشی بود ولی یه ماهه کلا لای کتابا بسته اس ؛ مسافرت و ...پیش اومد که منم فک نمی کردم اینقد طول بکشه....الانم نمی دونم خوشحال باشم یا گریه کنم!!!)بچه ها به نظرتون الان چی کار کنم!البته فک کنم به دو هفته مرور احتیاج دارم ینی تا 15 آذر...بعد از اون تست بزنم خوبه...تست نزدم یا از هر درسی کم(فصل اول ریاضی،معادلات دو فصل,کنترل دو فصل اول,سیگنال هیچی :cry: الکترونیک دو فصل اول,مدار4 فصل اول,و...)اینا رو زدم که فک کنم نیاز دارم این تستا رو بازم مرور کنم! درباره آمارو مغناطیس چی کار کنم...(مثلا می خواستم مغناطیسو آبان بخونم و بقیه درسا هم تست بزنم حتی توی همین تاپیک با بچه ها مشورت کردم گفتن برنامت خوبه!:()از دو روز پیش که اومدم برنامه ریختم دارم مرور می کنم یادم بیاد اصن چی خوندم!!بچه از15 آذر یا نهایت 20 آذر تست شروع کنم می تونم موفق بشم!!!این یه ماهه داغونم کرده!هم اینکه از درس دور شدم ... هم به شدت استرسی شدم! یه چیز یادم رف بگم من زبانم خوب نی و از همون اول زیاد روش وق نذاشتم فقط به تست کنکور سالای قبل اکتفا کردمو و گاهی 504 می خوندم در کل زیاد امیدی به این درس ندارم!به نظرتون مغناطیسو حذف کنم؟؟؟:cry: آخه مخابرات می خوام!فقطم باید روزانه قبول شم:(!
سلام دوست عزیز
شما که مخابرات میخوای قبول بشی آمار رو هم بخونی خوبه چون مخابرات یعنی احتمالات :cool: . برای مهندس مخابرات مغناطیس بر کنترل ارجیت داره چون اولا ضریب مغناطیس 4 و کنترل 3 و اگر مخابرات گرایش میدان قبول شدید ان شاا... باید مغناطیس قویی باید داشته باشی. و توی گرایش سیستم آمار و سیگنالت باید قوی باشه

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام.. لغات 504 باید مترادف هاشم یاد داشته باشیم حفظ کنیم یا فقط خود لغت اصلی هست ک مهمه? البته من ب مترادف ها هم نیم نگاهی دارم اما خب تا اینجا ک ۲۰ درس خوندم فقط لغات اصلی رو حفظ کردم.. و اینکه سایتی سراغ ندارین ک انلاین لغت ازمون بگیره?
میخام لغات تافل رو شروع کنم ایا در کنار 504 میتونه برا ده تا لغت عمومی کافی باشه و حداقل تو رد گزینه ها بکارم بیاد? ممنون

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

مهتاب 8797

عضو جدید
ببین اگه مغناطیس نقطه قوتته حذف نکن و خوب بخون اما اگه کجدار مریض باهاش پیش میای بنظرم حذفش کن زمانتو بذار رو درسای دیگه قوی کار کن.

مرسی ممنونم ازتون ....مغناطیسم خوبه ینی این جوری نیست که واسه درک هر قسمتش لازم باشه خیلی وقت بذارم ولی خب بحث تست و کنکور فک کنم یه کم متفاوت باشه!تا اول میدان های مغناطیسی مطمئنم می تونم زود جمعش کنم..برنامه مو مرتب کردم ...از 16 ام می رم سراغ تست واسه هر درس!تا اون مرورم تکمیل میشه...کار خاص دیگه ای هم ندارم روزی تا 12 ساعتم می تونم بخونم!(البته این دفه دیگه اگه خودمم عروس شدم یا از مکه و کربلا برگشتمو و یا حتی مردم!!!:cry: نباید تو مراسم خودم شرکت کنم:confused:)والا جدی می گم!

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
خوبید دوستان :دی
چه میکنید با درس و مشقاتون :دی ؟
یه سوال :
تو ریاضی مهندسی من تو بخش مشتقات جزئی و معادلات موج و حرارت و .. خیلی خوب بودم پارسال . الان وقتی میخوام بخونم انگار تاحالا ندیدم همچین چیزایی و کاملا گنگه برام . نمیدونم چرا .
یکی از بخشهای ریاضی که روش مسلط بودم همین بود . حالا هیچیشو یادم نمیاد . و هیچی هم تو ذهنم نمیره .
چه کنم ؟؟

مشکل بعدیم اینه که نمیتونم چند ساعت بخونم .
پارسال راحت 8 تا 10 ساعت میخوندم . الان با 1000 بدبختی 2 ساعت نمیشه در روز . مثل یه پیرمردی شدم که حس و حال جوونی ندارم . زود خسته میشم . هم از نظر ذهنی و هم از نظر جسمی

تو درسام فقط مونده 2 فصل ریاضی (2 فصل که مسلط بودم روشون) و 2 فصل مدار 1 (مدار 2 هم فرصت نمیکنم بخونم . احتمالا فقط 2تا فصل منتخب بخونم ازش)

pouya13691369

عضو جدید
سلام.. لغات 504 باید مترادف هاشم یاد داشته باشیم حفظ کنیم یا فقط خود لغت اصلی هست ک مهمه? البته من ب مترادف ها هم نیم نگاهی دارم اما خب تا اینجا ک ۲۰ درس خوندم فقط لغات اصلی رو حفظ کردم.. و اینکه سایتی سراغ ندارین ک انلاین لغت ازمون بگیره?
میخام لغات تافل رو شروع کنم ایا در کنار 504 میتونه برا ده تا لغت عمومی کافی باشه و حداقل تو رد گزینه ها بکارم بیاد? ممنون

من 2تاشو خوندم یا مترادف ولی کتاب سری عمران زبان عمومی 18 تا درس داره هر درس 52 لغت کلیه لغات 504 وتافل رو داره با لغات 87 به بعد کنکور به نظر من اینو شروع کن جای تافل که بهتره....البته واسه من که خوبه .....

keyhan386

عضو جدید
مرسی ممنونم ازتون ....مغناطیسم خوبه ینی این جوری نیست که واسه درک هر قسمتش لازم باشه خیلی وقت بذارم ولی خب بحث تست و کنکور فک کنم یه کم متفاوت باشه!تا اول میدان های مغناطیسی مطمئنم می تونم زود جمعش کنم..برنامه مو مرتب کردم ...از 16 ام می رم سراغ تست واسه هر درس!تا اون مرورم تکمیل میشه...کار خاص دیگه ای هم ندارم روزی تا 12 ساعتم می تونم بخونم!(البته این دفه دیگه اگه خودمم عروس شدم یا از مکه و کربلا برگشتمو و یا حتی مردم!!!:cry: نباید تو مراسم خودم شرکت کنم:confused:)والا جدی می گم!
خب ان شاا... عروس بشی ما رو هم دعوت کنی همشهری عروسی بجنوردی ها هم که ....

Pilgrim77

عضو جدید
سلام به همگی
می بینم که بچه های برق غرق کردن این تاپیکو!:D
میشه یکی در مورد کنکور صنایع کمی توضیح بده؟
ممنون میشم

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
سلام.. چجوری میشه ب جزوه های خلاصه مدارکلاس استاد تقوی دسترسی پیدا کرد? اقا سعید شما کمکی از دستت بر میاد داداش?

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همگی.اینم تقدیم به شما دوستان خوبم توی یکی از روز های سراسر نعمت خدا واسه ما.

همه ما پنهانی و در نهان، دل گفته هایی با خدا داریم، کسی از آن خبر ندارد و خود می گوییم و خدا شنونده است. آنچه در ادامه می خوانید بخشی هایی از گفتگوهای "من وشما"، با خداست:
همان خدا، همان خدای فراموش شده ای که به گاه بی کسی و درماندگی سراغش را می گیریم ...
همان که هیچگاه ما را از یاد نمی‌برد!

گفتم: خسته‌ام
گفت: "لاتقنطوا من رحمة الله" از رحمت خدا ناامید نشید (زمر/53)

گفتم: انگار، مرا فراموش کرده ای!
گفت: "فاذکرونی اذکرکم" منو یاد کنید تا یاد شما باشم (بقره/152)

گفتم: تا کی باید صبر کرد؟
گفت: "و ما یدریک لعل الساعة تکون قریبا" تو چه می‌دانی! شاید موعدش نزدیک باشه (احزاب/63)

گفتم: تو بزرگی و نزدیکیت برای منِِِ کوچک، خیلی دوره! تا آن موقع چه کار کنم؟
گفت: "واتبع ما یوحی الیک واصبر حتی یحکم الله" کارهایی که به تو گفتم انجام بده و صبر کن تا خدا خودش حکم کند (یونس/109)

گفتم: خیلی خونسردی! تو خدایی و صبور! من بنده‌ات هستم و ظرف صبرم کوچک است... یک اشاره‌ کنی تمامه!
گفت: "عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لکم" شاید چیزی که تو دوست داری، به صلاحت نباشه (بقره/216)

گفتم: "انا عبدک الضعیف الذلیل..." اصلا چطور دلت میاد؟
گفت: "ان الله بالناس لرئوف رحیم" خدا نسبت به همه‌ی مردم (نسبت به همه) مهربان است (بقره/143)

گفتم: دلم گرفته
گفت: "بفضل الله و برحمته فبذلک فلیفرحوا" (مردم به چی دلخوش کردن؟!) باید به فضل و رحمت خدا شاد باشند (یونس/58)

گفتم: اصلا بی‌خیال! توکلت علی الله
گفت: "ان الله یحب المتوکلین" خدا آنهایی را که توکل می‌کنند دوست دارد (آل عمران/159)

گفتم: خیلی چاکریم! ولی این بار، انگار گفتی: حواست را خوب جمع کن!
گفت: "و من الناس من یعبد الله علی حرف فان اصابه خیر اطمأن به و ان اصابته فتنة انقلب علی وجهه خسر الدنیا و الآخره" بعضی از مردم خدا را فقط به زبان عبادت می‌کنند. اگه خیری به آنها برسد، امن و آرامش پیدا می‌کنند و اگر بلایی سرشان بیاید تا امتحان بشوند، رو گردان میشوند. خودشان تو دنیا و آخرت ضرر می‌کنند (حج/۱۱)

گفتم: چقدر احساس تنهایی می‌کنم؛
گفت: "فانی قریب" من که نزدیکم (بقره/186)

گفتم: تو همیشه نزدیکی؛ من دورم... کاش می‌شد به تو نزدیک بشوم
گفت: "و اذکر ربک فی نفسک تضرعا و خیفة و دون الجهر من القول بالغدو و الأصال" هر صبح و عصر، پروردگارت رو پیش خودت، با خوف و تضرع، و با صدای آهسته یاد کن (اعراف/205)

گفتم: این هم توفیق می‌خواهد!
گفت: "ألا تحبون ان یغفرالله لکم" دوست ندارید خدا شما را ببخشد؟! (نور/22)

گفتم: معلومه که دوست دارم مرا ببخشی
گفت: "و استغفروا ربکم ثم توبوا الیه" پس از خدا بخواهید شما را ببخشد و بعد توبه کنید (هود/90)

گفتم: با این همه گناه... آخر چه کاری می‌توانم بکنم؟
گفت: "الم یعلموا ان الله هو یقبل التوبة عن عباده" مگر نمی‌دانید خداست که توبه را از بنده‌هایش قبول می‌کند؟! (توبه/104)

گفتم: دیگر روی توبه ندارم
گفت: "الله العزیز العلیم غافر الذنب و قابل التوب"(ولی) خدا عزیز و دانا است، او آمرزنده‌ی گناه هست و پذیرنده‌ی توبه (غافر/3)

گفتم: با این همه گناه، برای کدام گناهم توبه کنم؟
گفت: "ان الله یغفر الذنوب جمیعا" خدا همه‌ی گناه‌ها را می‌بخشد (زمر/53)

گفتم: یعنی اگر باز هم بیابم؟ بازهم مرا می‌بخشی؟
گفت: "و من یغفر الذنوب الا الله" [چرا که نه!] به جز خدا کیه که گناهان را ببخشد؟ (آل عمران/۱35)

گفتم: نمی‌دانم چرا همیشه در مقابل این کلامت کم میارم! آتشم می‌زند؛ ذوبم می‌کند؛ عاشق می‌شوم! ... توبه می‌کنم
گفت: "ان الله یحب التوابین و یحب المتطهرین" [این را بدان که] خدا هم توبه‌کننده‌ها و هم آنهایی که پاک هستند را دوست دارد (بقره/222)

ناخواسته گفتم: "الهی و ربی من لی غیرک" ای خدا و پروردگار من! [آخر] من جز تو که را دارم؟
گفت: "الیس الله بکاف عبده" خدا برای بنده‌اش کافی نیست؟ (زمر/36)

گفتم: در برابر این همه مهربانیت چه کار می‌توانم بکنم؟
گفت: "یا ایها الذین آمنوا اذکروا الله ذکرا کثیرا و سبحوه بکرة و اصیلا هو الذی یصلی علیکم و ملائکته لیخرجکم من الظلمت الی النور و کان بالمؤمنین رحیما" ای مؤمنین! خدا را زیاد یاد کنید و صبح و شب تسبیحش کنید. او کسی هست که خودش و فرشته‌هایش بر شما درود و رحمت می‌فرستند تا شما را از تاریکی‌ها به سوی روشنایی بیرون بیاورند. خدا نسبت به مؤمنین مهربان است. ( احزاب/42)

گفتم: هیچ کسی نمی‌داند تو دلم چه می‌گذرد
گفت: "ان الله یحول بین المرء و قلبه" خدا حائل هست بین انسان و قلبش! (انفال/24)

گفتم: غیر از تو کسی را ندارم
گفت: "نحن اقرب الیه من حبل الورید" ما از رگ گردن به انسان نزدیک‌تریم (ق/16)

با خودم گفتم: خداوند!... خالق هستی!... با فرشته‌هایش!... به ما درود می‌فرستند تا هدایت شویم؟! ...
پس باید ثابت کنیم که شایسته‌ی سلام و درود عرشیانیم.
باید گوهر درونیمان را از هرچه زنگار پاک کنیم...

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

Majid Nemo

عضو جدید
طلا باش تا اگه روزگار آب ات کرد روز به روز طرح های زیباتری از تو ساخته شود سنگ نباش تا اگر زمانه خرد ات کرد تیپا خوردهء هر بی سر و پایی بشوی .

برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه، قدرت و جرات لازم است .

وگرنه هر ماهی مرده ای هم

می‌تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند.

"دکتر علی شریعتی"

آدمي ساخته ي افكار خويش است ، فردا همان خواهد شد كه امروز مي انديشيده است.
موريس مترلينگ

تنها راهزنی که دار و ندار انسان را به یغما می برد ،

افکار منفی خود اوست ...

صبورانه در انتظار زمان بمان ...

هر چیز در زمان خود رخ میدهد
حتی اگر باغبان ، باغش را غرق آب کند ، درختان خارج از فصل خود ، میوه نمیدهند ...

در بدترین روزها امیدوار باش ، که همیشه زیباترین باران از سیاه ترین ابر می بارد . . .

ایستادگی کن ، ایستادگی کن ؛ و ایستادگی کن …

و به یاد داشته باش که لشکری از کلاغها

جرات نزدیک شدن به مترسکی که ایستادگی را

فقط به نمایش می گذارد ندارد . . .

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام دوستان سوالي داشتم راجب مغناطيس ميخواستم بدونم از بخش مغناطيس درس مغناطيس چندتا سوال مياد حدودا؟!
و اينكه تو بخش الكتريسيته ساكن بخوام يكي دوفصل بخونم كدومو پيشنهاد ميكنيد كه به فصلهاي قبلي و بعديش هم ربط نداشته باشه(اصلا داريم؟!؟)

Sent from my iPhone using Tapatalk

rezaele

عضو جدید
سلام دوستان
ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد از اون هفته شروع میشه. میخواستم به نظر شما بین دانشگاه های زیر اولویت واسه برق کنترل چجوری هست.
«این هم اولویت خودم»
1-علوم تحقیقات تهران
2-تهران مرکز
3-تهران جنوب
4-تهران شمال
5-نجف آباد
6-خمینی شهر
ممنون میشم از کمکتون

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام.بچه ها من در حل سوالات یکم گیر میکنم تا وسط میرم اما بعد لنگ میزنم.چیکار کنم!!!؟؟؟؟؟
مخصوصا مدار و الک

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان سوالي داشتم راجب مغناطيس ميخواستم بدونم از بخش مغناطيس درس مغناطيس چندتا سوال مياد حدودا؟!
و اينكه تو بخش الكتريسيته ساكن بخوام يكي دوفصل بخونم كدومو پيشنهاد ميكنيد كه به فصلهاي قبلي و بعديش هم ربط نداشته باشه(اصلا داريم؟!؟)

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام دوست عزیز
ببین فصل اول مغناطیس که انالیزه برداریه رو حتما باید بخونی مخصوصا قسمت مختصات دکارتی استوانه ای کروی و تبدیل اینا به هم مثلا دکارتی به استوانه ای چی میشه و بلعکس چون تو تمام فصل ها از اینا زیاد بکار میره(البته این جز فصل حساب نمیشه چون پیشنیازه) .بعد از این فصل میدان الکتریکی ساکن رو بخون چون تستاش راحته بعد قانون گوس رو بخون و اگه وقت کردی پتانسیل الکتریکی اگه تا اینجا کامل مسلط بشی و بر فرض یه تست هم نزنی 25تا30 درصد حداقل میتونی بزنی و اگر هم که دیدی وقت داری حتما فصل خازن رو بخون چون مثلا پارسال تسته خیلی راحتی ازش اومد .

pijoo

عضو جدید
سلام دوستان
ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد از اون هفته شروع میشه. میخواستم به نظر شما بین دانشگاه های زیر اولویت واسه برق کنترل چجوری هست.
«این هم اولویت خودم»
1-علوم تحقیقات تهران
2-تهران مرکز
3-تهران جنوب
4-تهران شمال
5-نجف آباد
6-خمینی شهر
ممنون میشم از کمکتون

بستگی داره اولویتت چی باشه اگه اولویتت سطح علمی استاد باشه آزاد قزوین از نظر استاد(گرایش کنترل) از بقیه واحد ها که اسم بردی بهتره!

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من از درس الکترونیک شدید میترسم.همیشه تو گرینه ها به جواب غلط میرسم.همیشه که نه اما معمولا به حل غلط میرسم

alk1370

کاربر بیش فعال
بچه ها من از درس الکترونیک شدید میترسم.همیشه تو گرینه ها به جواب غلط میرسم.همیشه که نه اما معمولا به حل غلط میرسم

سلام دوست عزیز میگم شما الکترونیک رو از اسلام پناه میخونی؟کتاب یا جزوه اش؟به نظرت کسی جزوه اسلام پناه رو مسلط باشه (جزوه سال قبل) میتونه در حد 30 درصد بزنه؟ کلا تستهای الک نسبت به سیگنال ساده تره یا سخت تر؟

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز میگم شما الکترونیک رو از اسلام پناه میخونی؟کتاب یا جزوه اش؟به نظرت کسی جزوه اسلام پناه رو مسلط باشه (جزوه سال قبل) میتونه در حد 30 درصد بزنه؟ کلا تستهای الک نسبت به سیگنال ساده تره یا سخت تر؟

من از رو اسلام پناه میخونم کتابش.بنظر من سیگتال آسونتره.الکترونیک بنظرم باید حواست باشه.من تو آزمونهایی که میدم

همش 20 درصد اینا میزنم.پایه الکترونیکم هم خوبه اما نمیدونم چمه

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام. الکترونیک نکته های ریز زیاد داره که اگه یادت نباشه خیلی بد میشه. پارسال استاد ما خیلی وقتا میگفت ببینید بچه ها مثلا اگه اینو میدادم به شما اینطوری حل میکردیدا بعد خوش و خرم از جلسه میومدید میگفتید الک ترکوندم اما خبر ندارید همه غلطه. با تمرین و تکرار و تسلط درست میشه و نمیگم غلطاتون به صفر میرسه ولی به حداقل میرسه. الان خیلی طبیعیه به نظر من کسی غلط بزنه. چون اکثرا اطلاعاتشون ناقصه و فقط در حد ایننن که مطلبو تا حدودی اشنایی دارند اما بین یادگیری و تسلط یه فاصله ای هست که اگه پر بشه عالی میشه. نگران نباشید درست میشه.

وحیدایکس

کاربر بیش فعال
Re: گفتگوی خودمانی ارشدی های 94

سلام. الکترونیک نکته های ریز زیاد داره که اگه یادت نباشه خیلی بد میشه. پارسال استاد ما خیلی وقتا میگفت ببینید بچه ها مثلا اگه اینو میدادم به شما اینطوری حل میکردیدا بعد خوش و خرم از جلسه میومدید میگفتید الک ترکوندم اما خبر ندارید همه غلطه. با تمرین و تکرار و تسلط درست میشه و نمیگم غلطاتون به صفر میرسه ولی به حداقل میرسه. الان خیلی طبیعیه به نظر من کسی غلط بزنه. چون اکثرا اطلاعاتشون ناقصه و فقط در حد ایننن که مطلبو تا حدودی اشنایی دارند اما بین یادگیری و تسلط یه فاصله ای هست که اگه پر بشه عالی میشه. نگران نباشید درست میشه.
اره الک نکات داره و حل سوالهاشم بر مبنای یاداوری همون نکاته..مثلا فصلی مثل فیدبک ک خیلی حساسه و واقعا اگه بی دقتی کنی جدای از بلد نبودن حتی ممکنه ب جواب غلط برسی و منفی بزنی.. من خودم الان الک رو جز دو فصل اخر خلاصه نویسی کردم و قراره از این ب بعد هر فصل رو روزانه مرور کنم زیادم وقتی نمیگیره و..هر فصل هم تقریبا دوصفحه شده ک سرجمع تمام دو جلد کتاب برامن الان شاید نزدیک بیست تا ۲۵ صفحه شده ..ب نظرم برا الک حتما خلاصه نویسی کنید و تا روز کنکور تو بازه های مشخص مرور داشته باشید و یه راست برید سراغ تست..

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره الک نکات داره و حل سوالهاشم بر مبنای یاداوری همون نکاته..مثلا فصلی مثل فیدبک ک خیلی حساسه و واقعا اگه بی دقتی کنی جدای از بلد نبودن حتی ممکنه ب جواب غلط برسی و منفی بزنی.. من خودم الان الک رو جز دو فصل اخر خلاصه نویسی کردم و قراره از این ب بعد هر فصل رو روزانه مرور کنم زیادم وقتی نمیگیره و..هر فصل هم تقریبا دوصفحه شده ک سرجمع تمام دو جلد کتاب برامن الان شاید نزدیک بیست تا ۲۵ صفحه شده ..ب نظرم برا الک حتما خلاصه نویسی کنید و تا روز کنکور تو بازه های مشخص مرور داشته باشید و یه راست برید سراغ تست..

بنظر من خلاصه نویسی تو الک جواب نمیده.باید هر روز 10 تا تست حل کنی از هر فصل یه مساله

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

واسه فیدبک یه نگاهی به روش استاد باغستانی بیاندازید. راحته به نظرم. البته اگه دیگه به روش خودتون مسلط شدید نه . در کل گفتم بگم شاید کمکی کرد بهتون چون دیدم عموما مینالن از فیدبک. خلاصه ی پارسال من پنج صفه شد آچاهار. اما دیگه خیلی خلاصه کردم فک کنم. عالیه خلاصه نویسی باشه برای درسی.سلیقه میخادو زمانو حوصله. اما حیاتیه وجودش خصوصا برای بعضی درسا مثه الک. من دیگه میرم. شب ب خیر

Kaka_s

عضو جدید
من از رو اسلام پناه میخونم کتابش.بنظر من سیگتال آسونتره.الکترونیک بنظرم باید حواست باشه.من تو آزمونهایی که میدم

همش 20 درصد اینا میزنم.پایه الکترونیکم هم خوبه اما نمیدونم چمه

سعید داداش دلیل اینکه آزمون نصیر خوب نمیتونی بزنی بخاطر اینه که بیشتر سالاشو آقای اشرفیان طرح میکنه . ایشون یه جوری سوال میدن که با روش آقای اسلام پناه سخت میشه حلش کرد. ملاکت باید تستای کنکور باشه که 99% درصدش با روش اسلام پناه راحت میشه حل کرد. خودت میتونی تستارو ببینی مقایسه کنی. پارسه هم که من شرکت میکنم همینجوریه. بنظرم ملاک باید تستای کنکور باشه.

mahdi_ml

عضو جدید
واسه فیدبک یه نگاهی به روش استاد باغستانی بیاندازید. راحته به نظرم. البته اگه دیگه به روش خودتون مسلط شدید نه . در کل گفتم بگم شاید کمکی کرد بهتون چون دیدم عموما مینالن از فیدبک. خلاصه ی پارسال من پنج صفه شد آچاهار. اما دیگه خیلی خلاصه کردم فک کنم. عالیه خلاصه نویسی باشه برای درسی.سلیقه میخادو زمانو حوصله. اما حیاتیه وجودش خصوصا برای بعضی درسا مثه الک. من دیگه میرم. شب ب خیر

شما سوالای فیدبکی که تو جزوه ایشون هست را حل کردید؟؟؟روش ایشون فیدبک رو دور میزنه اما اگه بهره بالا نباشه و بخواهی سوالای فیذبک رو حل کنی یه صفحه حل میخاد!!!منم اوایل باهمین روش حل میکردم اما اصلن کافی نیس ....یعنی اگه بخاند سوالاشو بپیچونند دیگه هیچی...البته این روشو من چندتا جای دیگه هم دیدم!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا