گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مسعود کنترل قزوین قبول شدم..روزانه...نمیدونم برم یا نه..ارمین میگه سطحش پایینه

شاهدو قبلش زده بودی یا بعدش؟ یعنی شاهد قبول نشدی؟

والا اینطوری که ارمین میگه نمیدونم بلاخره اونجا درس خونده بهتر میدونه.
مثلا خود من که صنعتی شیراز قبول شدم فقط بخاطر سه تا استادش که زمینه کاریشون همونیه که من میخوام که دوتاش استادیار و یکیش دانشیاره و اینکه آزمایشگاه تحقیقاتی بی سیم داره اینجارو قبل از شهر خودمون زدم
توام حالا برو اساتیدشو نگاه کن ببین زمینه مورد علاقه پیدا میکنی توشون یا نه

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاهدو قبلش زده بودی یا بعدش؟ یعنی شاهد قبول نشدی؟

والا اینطوری که ارمین میگه نمیدونم بلاخره اونجا درس خونده بهتر میدونه.
مثلا خود من که صنعتی شیراز قبول شدم فقط بخاطر سه تا استادش که زمینه کاریشون همونیه که من میخوام که دوتاش استادیار و یکیش دانشیاره و اینکه آزمایشگاه تحقیقاتی بی سیم داره اینجارو قبل از شهر خودمون زدم
توام حالا برو اساتیدشو نگاه کن ببین زمینه مورد علاقه پیدا میکنی توشون یا نه
قروین اولویت اخر زده بودم...فک میکردم شاهد قبولم..دانشگاهش تو زمینه کنترل استاد تمام نداره

llvll.asoud

کاربر ممتاز
قروین اولویت اخر زده بودم...فک میکردم شاهد قبولم..دانشگاهش تو زمینه کنترل استاد تمام نداره

اصلا استاد تمام مهم نیستش.دیوونه نشو
دوست من خواجه نصیر سیستم میخونه میگه بهترین استاد دانشکده آقای سبط هستش که استادیاره. اصلا استاد تمام حال درس دادن و کار با دانشجو رو نداره.
توی همین دانشگاه صنعتی شیراز که اطلاع دارم بهترین استادش توی زمینه مخابرات سیستم یه استادیاره!
بهترین استاد دانشگاه تبریز توی زمینه مخابرات سیستم و برق قدرت دانشیار هستن با اینکه کلی استاد تمام دارن!

llvll.asoud

کاربر ممتاز

منم صنعتی شیراز الویت یکی به آخرم بود که قبول شدم.الویت آخرم ارومیه بود

llvll.asoud

کاربر ممتاز
تو جای من بودی چیکار میکردی مسعود..میرفتی؟؟

به نظرم یه ترم برو اگه خوشت نیومد انصراف بده دیگه. بهتره بری توی سایت اساتیدش ببینی زمینه کاریشون چطوریه.اصلا مرتبه علمی استاد مهم نیستش جدا میگم.فقط زمینه کاریشون مهمه که باب میل تو باشه.
توی اپلای کردنم وقتی یکی میخواد اپلای کنه به استاد ایمیل میزنه میگه من از زمینه کاری شما خوشم اومده میخوام باهاتون کار کنم.نمیگن چون مرتبت دانشیاره یا استاد تمامی میخوام باهات کار کنم

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم یه ترم برو اگه خوشت نیومد انصراف بده دیگه. بهتره بری توی سایت اساتیدش ببینی زمینه کاریشون چطوریه.اصلا مرتبه علمی استاد مهم نیستش جدا میگم.فقط زمینه کاریشون مهمه که باب میل تو باشه.
توی اپلای کردنم وقتی یکی میخواد اپلای کنه به استاد ایمیل میزنه میگه من از زمینه کاری شما خوشم اومده میخوام باهاتون کار کنم.نمیگن چون مرتبت دانشیاره یا استاد تمامی میخوام باهات کار کنم

اخه انصراف هم بدی باید هزینه بالایی رو بدی

600ali

عضو جدید
دوستان کسی میدونه وام دوره شبانه چقدره و چندبار میشه گرفت ؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
اخه انصراف هم بدی باید هزینه بالایی رو بدی

یعنی اگه اولش انصراف بدی پولی نمیدی ولی اگه بعد یه ترم انصراف بدی باید پول بدی؟ من نمیدونستم

فعلا تا زمان ثبت نام برو روی زمینه کاری اساتیدش تحقیق کن.با چند نفر از دانشجوهای ارشد و دکترای اونجا حرف بزن.بلاخره رفتار اساتید با دانشجوهای ارشد و دکترا و کارشناسی فرق میکنه

ehsan0641

کاربر بیش فعال
تو جای من بودی چیکار میکردی مسعود..میرفتی؟؟
اقا بگو یاعلی برو
منم دانشگاه سمنان قبول شدم، گرایش قدرت روزانه، از لحاظ سطح و مرتبه علمی خوبه ولی از محل زندگیم که خوزستانه خیلی دوره اما میخام برم. برو ایشالا خیرت توش بوده. خیالت راحت باشه خدا خیر ادما رو بهتر از خودشون میدونه.

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اگه اولش انصراف بدی پولی نمیدی ولی اگه بعد یه ترم انصراف بدی باید پول بدی؟ من نمیدونستم

فعلا تا زمان ثبت نام برو روی زمینه کاری اساتیدش تحقیق کن.با چند نفر از دانشجوهای ارشد و دکترای اونجا حرف بزن.بلاخره رفتار اساتید با دانشجوهای ارشد و دکترا و کارشناسی فرق میکنه

یکی از دانشجوهاش آرمین بود دیگه...خخخخخ

حی و حاضر گفت نرو به درد نمیخوره...

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا بگو یاعلی برو
منم دانشگاه سمنان قبول شدم، گرایش قدرت روزانه، از لحاظ سطح و مرتبه علمی خوبه ولی از محل زندگیم که خوزستانه خیلی دوره اما میخام برم. برو ایشالا خیرت توش بوده. خیالت راحت باشه خدا خیر ادما رو بهتر از خودشون میدونه.
اخه احسان جون همه ما امتحان دادیم..تا یه دانشگاه خوب قبول بشیم..وقتی سطح علمی نداره آدم چی بگه

llvll.asoud

کاربر ممتاز

ارمین دانشجوی کارشناسی بود! دانشجوی کارشناسی با ارشد و دکترا بودن فرق میکنه.اصلا رفتار استاد با یه دانشجوی ارشد و دکترا و کارشناسی فرق میکنه.
امسال انتخابا خیلی عجیب بوده هیچ کی انتظار همچین انتخابایی رو نداشت ولی خب قسمت اینطوری بوده کاریش نمیشه کرد

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارمین دانشجوی کارشناسی بود! دانشجوی کارشناسی با ارشد و دکترا بودن فرق میکنه.اصلا رفتار استاد با یه دانشجوی ارشد و دکترا و کارشناسی فرق میکنه.
امسال انتخابا خیلی عجیب بوده هیچ کی انتظار همچین انتخابایی رو نداشت ولی خب قسمت اینطوری بوده کاریش نمیشه کرد
منم واقعا فک نمیکردم قزوین قبول بشم
چون پارسال با نهایت 1100 قبول شده بود..من 1700 کنترل شدم....نمیدونم گیج و سردرگمم

Armin-Z

کاربر ممتاز

ببین سعید جان من نظر خودم رو راجع به اونجا گفتم، چون احساس کردم بهتره که بدونی و با دید باز بری، با توجه به اینکه اگه نری محرومیت میخوره بهت به نظرم بهترین راه همینه که یا علی بگی و بری، ولی اگه میخوای موفق بیرون بیای باید اراده ت قوی باشه و خودت خیلی پیگیر باشی
اگه خواستی من میتونم ایمیل چند تا از دوستام که ارشد میخونن اونجا رو بهت بدم باهاشون تماس بگیری نظرشون رو بپرسی، به هر حال اطلاعات اونا از من به روز تره و خیلی بهتر میتونن راهنماییت کنن
ایشالا که خیر ه و همه چی خوب برات پیش میره

llvll.asoud

کاربر ممتاز
منم واقعا فک نمیکردم قزوین قبول بشم
چون پارسال با نهایت 1100 قبول شده بود..من 1700 کنترل شدم....نمیدونم گیج و سردرگمم

امسال چرخش به گرایش مهندسی پزشکی و مخابرات بیشتر بوده.فکر کنم اوناییکه الکترونیک بودن همشون اومدن مخابرات :razz:

از بس گفتیم مخابرات عالیه همه اومدن سمت مخابرات اگه میدونستم میگفتم مکاترونیک عالیه :biggrin:

Armin-Z

کاربر ممتاز

کاملا موافقم مسعود جان...

راستی قبولی خودت رو هم تبریک میگم، ایشالا موفقیت های بعدی

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین سعید جان من نظر خودم رو راجع به اونجا گفتم، چون احساس کردم بهتره که بدونی و با دید باز بری، با توجه به اینکه اگه نری محرومیت میخوره بهت به نظرم بهترین راه همینه که یا علی بگی و بری، ولی اگه میخوای موفق بیرون بیای باید اراده ت قوی باشه و خودت خیلی پیگیر باشی
اگه خواستی من میتونم ایمیل چند تا از دوستام که ارشد میخونن اونجا رو بهت بدم باهاشون تماس بگیری نظرشون رو بپرسی، به هر حال اطلاعات اونا از من به روز تره و خیلی بهتر میتونن راهنماییت کنن
ایشالا که خیر ه و همه چی خوب برات پیش میره

ارمین جان..اگه میشه ایمیل دوستات رو تو پیام خصوصی بفرست برام...تا نظر اونا رو هم جویا بشم...اگه هم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
امسال چرخش به گرایش مهندسی پزشکی و مخابرات بیشتر بوده.فکر کنم اوناییکه الکترونیک بودن همشون اومدن مخابرات http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_razz.gif

از بس گفتیم مخابرات عالیه همه اومدن سمت مخابرات اگه میدونستم میگفتم مکاترونیک عالیه http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif

شما رشتتون مخابرات هست؟
چه گرايشي قبول شدين؟
اطلاعاتي از گرايشهاي ميدان و سيستم داريد؟

A R A S T E

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااام وتبریک به همه ی برقی های عزیز خیلی خوشحالم که خوشحالیتونومیبینم ایشالاتو مقاطع بالاترببینمتون خلاصه که باعث افتخاره درکنارعزیزانی مثل شمابودن;)

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ببخشید شما رتبتون چند بود...شبانه قبول شدید یا روزانه

راستش رتبمو به كسي نگفتم شرمنده.. اما منم در حد همين بچه ها شدم....
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
كاري كه كردم كه الان انتقاد بهم زياد هست از طرف دوستان .... اما خودم راضي هستم چون شهر تهران و گرايش ميدان هدفم بود
امدم شهر تهران اول زدم بعد هرچي روزانه شبانه ميدان بود اول زدم روزانه قبول نشدم شبانه ميدان اوردم
در صورتي كه سيستم روزانه بعدش زدم و همچنين شهرهاي ديگر

نتيجه شبانه ميدان شاهد شد...اما خودم راضي هستم
به نظرم شاهد در مخابرات خوبه

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بچه ها اونهايي كه نگران شهريه شبانه هستن بشينيد حساب كنيد
دانشگاه مثل شاهد 1.5 حدودا در مياد
اما دوستم سبزوار ميره 1 توان وام ميدن
الان هم براي ثبت نام فقط ثابت ميگرن

saeeddhk

عضو جدید