گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان بنظرتون مصاحبه شاهد و صداسیما چه سوالاتی میپرسند؟
اینجا رو ببینید شاید بد نباشه. من یه کم خوندم سرم گیج رفت. خیلی بود. البته بعضیاش آسونه ولی بعضیاشم :eek:

با توجه به اطلاعاتی که به دست آوردم احتمال قبولی خودم خ کمه.
و اینکه رتبه کنکور فک کنم خ مهم باشه اما در کنارش بوده کسی که رتبش از یکی دیگه بهتر بوده ولی قبول نشده. نمیدونم دیگ

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alk1370

کاربر بیش فعال
اینجا رو ببینید شاید بد نباشه. من یه کم خوندم سرم گیج رفت. خیلی بود. البته بعضیاش آسونه ولی بعضیاشم :eek:

با توجه به اطلاعاتی که به دست آوردم احتمال قبولی خودم خ کمه.
و اینکه رتبه کنکور فک کنم خ مهم باشه اما در کنارش بوده کسی که رتبش از یکی دیگه بهتر بوده ولی قبول نشده. نمیدونم دیگ

عجب سوالای سختی اینجوری که آدم باس چند سال هم کتب اون سوالا رو بخونه!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب سوالای سختی اینجوری که آدم باس چند سال هم کتب اون سوالا رو بخونه!
بدیش اینه که پنج شش برابر هم دعوت میکنن به مصاحبه و بعد این همه برو وبیا و سوالو جواب شاید هیچ اتفاقی ام نیوفته
هشتاد درصد رتبست بیست درصد ایناست
هیچ جام ندیدم قبولی های برق مالک رو که چطوریا بوده
ولی مثلا یکی با رتبه ی من که بالای دوهزاره دیگه خ امکانش کم میشه. الان دیدم ولی دوتا که مثلا 2100 اینطورا تازه شبانه ی رمز مالک اورده بود. من که دیگه روزانه زدم. یا مثلا دوستم میگه 1500 شبانه ی میدانشو پارسال اورده.
نمیدونم دیگه

alk1370

کاربر بیش فعال
بدیش اینه که پنج شش برابر هم دعوت میکنن به مصاحبه و بعد این همه برو وبیا و سوالو جواب شاید هیچ اتفاقی ام نیوفته
هشتاد درصد رتبست بیست درصد ایناست
هیچ جام ندیدم قبولی های برق مالک رو که چطوریا بوده
ولی مثلا یکی با رتبه ی من که بالای دوهزاره دیگه خ امکانش کم میشه. الان دیدم ولی دوتا که مثلا 2100 اینطورا تازه شبانه ی رمز مالک اورده بود. من که دیگه روزانه زدم. یا مثلا دوستم میگه 1500 شبانه ی میدانشو پارسال اورده.
نمیدونم دیگه

پس باید هفت خان رو رد کنی!!
این دانشگاه که شرایط خاص خودشو داره بعد واسه ادامه تحصیل دکتری یا اپلای مشکل ایجاد نمیکنه؟ و اینکه اونجا سرفصل دروس برق با دانشگاه های دیگه یکی هست یا اونها بیشتر تاکیدشون روی مباحث مرتبط با فعالیتهای نظامی است؟مثلا برای گرایش کنترل فکر کنم اکثر هدفشون مربوط به کاربردهای نظامی باشه

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پس باید هفت خان رو رد کنی!!
این دانشگاه که شرایط خاص خودشو داره بعد واسه ادامه تحصیل دکتری یا اپلای مشکل ایجاد نمیکنه؟ و اینکه اونجا سرفصل دروس برق با دانشگاه های دیگه یکی هست یا اونها بیشتر تاکیدشون روی مباحث مرتبط با فعالیتهای نظامی است؟مثلا برای گرایش کنترل فکر کنم اکثر هدفشون مربوط به کاربردهای نظامی باشه
همینطوره
البته خیلیاشم بگی نمیدونم فک کنم اتفاقی نیوفته چون خودشونم صددرصدنمیدونن:دی
سرفصل ها همونه تقریبا
مخابرات امن و رمز نگاری رو زدم که واحداش کاملا برام ناملموسه. بعدم اصلا اساتید خاص خودشو نداره البته تو ایران اینطوریه. و هنوز جای اینکه مستر پروش بده برای کارهای علمی یا کاربردی کشور خیلی هستش.کلا نمیدونم زیاد چیزی من پارسال رتبم بیشتر میخورد به اینجا ولی به خاطر همین محدودیتهای خصوصا اپلای کنار کشیدم کلا انتخاب نکردم. ولی میگن که اینطوریام نیستو مشکلی نیستو. نمیدونم. ولی با این وضعیتی ام که هستش کلا آدم فکر اپلای رو دیگه خ نمیکنه. چون اگه همینطوری پیش بره خیلی خیلی مشکلات برای کسایی که اونطرف هستن پیش میاد یا کسایی که میخان برن. مثه سال 89 که یهو یه سفارتی بسته شدو کلی داستانو... خلاصه که هرکس یه چیزی میگه در مورد این دانشگاه.در مورد میدان و رمز خوب بیشتر فعالیت ها کلا بیشتر تو حوزه ی نظامیه چه این دانشگا چه دانشگاهای دیگ. البته نباید اینطور باشه ولی هست. کنترل رو نمیدونم.و از این منظر این دانشگاه بهترم هست به خاطر فاندی که در اختیار دانشجو قرار میدن برای پروژش.
در کل اگه کسی اطلاع پیدا کرد چه رتبه هایی میگیرن بگه خیلی خوب میشه.

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان. اگر دانشجویی سال 94 کنکور داده ولی درسش ترم زمستانی 95 تموم بشه میتونه از بهمن ماه 95 دانشجوی ارشد بشه؟ یعنی با این هدف ارشد امسال شرکت کنه که ترم بهمن سال بعد بره دانشگاه.
اگر قوانین عوض نشده باشن، شما باید قبل از ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشید.
اگر فقط 3 واحد مونده باشه تا قبل از شهرویور تموم کرده باشید، میتونید 3 واحد رو به عنوان تک درس بگیرید.
اما اگر تعداد واحدا بالاتر باشه، دانشگاه ارشد قانوناً میتونه شما رو ثبت نام نکنه.
قوانین هر دانشگاه دست خودش هست، به این معنی که اگر بخوان میتونن ثبت نامتون کنن. مثلاً دانشگاه امیرکبیر معمولاً خیلی به دانشجوها کمک میکنن و چند نفر داشتیم که شهریور ماه برای ثبت نام نتونستن بیان و دانشگاه اونها رو برای ترم بعد ثبت نام کرد. (البته بازم میگم که قانوناً میتونن ثبت نام نکنن، همه چیز بستگی به دانشکده مورد نظر داره)
پ.ن.: همه این بحثا در صورتیه که تا قبل از ثبت نام مشمول نشید، که با توجه به صحبتاتون مشمول نمیشید.
موفق باشید

مشاهده پیوست 241993

سلام دوستان،بچه ها هزینه شبانه دانشگاه اصفهان رو زده اینقدر
بنظرتون یعنی ترمی چقدر؟

من هنوز فرصت دارم برم سازمان سنجش و انتخابامو جابجا کنم؟
آخه روزانه راه دور رو میووردم......

سلام
باید بشینی حساب کنی
فکر کنم یه دونه سمینار باید بذاری
ترمی فک کنم نهایت 15 واحد که دو ترم باید حساب کنی براش
در نهایت هزینه راه دور کم نیستش ها. تازه موندن تو شهر خودتون مزایای خودشو داره که جبران میکنه تا حدودی و اینکه چون دانشگاه اصفهانه دلت خیلی نمیسوزه که داری پول میدی.
برای ارشد هر ترم ماکزیمم 12 واحد و مینیمم 6 واحد میتونید بردارید. اما معمولاً هیچکس 12 واحد برنمیداره چون خیلی سنگین میشه، معمولاً میانگین 9 واحد برمیدارن.
شهریه با توجه به اینکه واحدتون شامل سمینار و پروژه بشه متغیره.
با توجه به عکسی که گذاشتید، اگر یک ترم فقط 9 واحد نظری بردارید، شهریه به این شکل میشه:
750+ 180*9 = 2370
از این دو میلیون و 370 هزار تومان، باید 750 تومنش رو (شهریه ثابت) حتماً از قبل انتخاب واحد پرداخت کنید و بقیش رو میتونید تا آخر ترم پرداخت کنید.
اینطور که حساب اگر فرض کنیم درسا رو در 4 ترم پاس کنید و جبرانی هم نداشته باشید، کلاً باید 10 میلیون و 260هزار تومن پرداخت کنید.
موفق باشید

saeeddhk

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها هدفتون از ادامه تحصیل تو مقاطع بالا چیه؟؟؟

mjt_tnt

عضو جدید
درس مدار الکتریکی

درس مدار الکتریکی

سلام وقتتون بخیر
من لیسانس ریاضی محض دارم و میخوام برای ارشد تو رشته هوش مصنوعی شرکت کنم.یکی از درسای تخصصی این رشته مدار الکتریکی هستش که من متاسفانه ازش هیچی نمیدونم.میخواستم سوال کنم برای یاد گیری این درس شما چه کتابی رو پیشنهاد میکنید که این درس به صورت کامل و پایه ای توضیح داده باشه.
پیشاپش از همتون ممنونم

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها هدفتون از ادامه تحصیل تو مقاطع بالا چیه؟؟؟
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/633543-مشاوره-ارشد-بخونم-یا-نه-؟?p=8287582#post8287582
من اینو دیروز خوندم تا حدودی برام تکراری بود. ولی شاید به درد شما بخوره و هم چنین این یکی:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...لی-مهم-من-و-مطب!/page11?p=8287755#post8287755

arshadi95

عضو جدید
من برای انتخاب منبعی برای درس آمار کمی سردرگم شدم دوستان چه کتابی رو پیشنهاد میکنین؟
کتابهای آمار مدرسان شریف یا پارسه رو تایید میکنین ؟
برای آمار باید تمام فصل ها خونده بشه یا فصول خاصی مورد نظر طراحان هست؟

alk1370

کاربر بیش فعال
من برای انتخاب منبعی برای درس آمار کمی سردرگم شدم دوستان چه کتابی رو پیشنهاد میکنین؟

اگه تصمیم به خوندن این درس دارین اول این چیزا رو در نظر بگیرین:
1) تعداد سوالاتش که کمه و معمولا میشه گفت یکی از سوالاتش هم اشتباس!
2)منبع مناسبی هم وجود نداره برا این درس و اکثر کتب آمار و احتمال مناسب رشته مهندسی صنایع هست که فکر کنم 20 تا سوال میاد براشون از آمار و احتمال.
3)معمولا مباحث آمار یه خرده گنگ هست مخصوصا اون سوالایی که میپرسه خونواده ای 60 تا بچه دارن چقدر احتمال داره بچه 61 میشون پسر باشه!!!یا اون سوالاتی که میگه مهره از ظرف خارج می کنیم!حداقل از خیلی ها که شنیدم واسشون این درس یه جورایی چقل بوده!
4) به نظر من سرمایه گذاری روی درس معادلات دیفرانسیل بهتر جواب میده چون سه تا چهار سواله ریاضی هست من نظرم رو معادلاته که خوندنش از آمار هم جذاب تره

اگه خیلی اصرار به خوندنش دارین سه فصل متغیرهای تصادفی گسسته و پیوسته و توام رو بخونید ولی بازم به نظر من با خیال راحت حذفش کنید.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
2)منبع مناسبی هم وجود نداره برا این درس و اکثر کتب آمار و احتمال مناسب رشته مهندسی صنایع هست که فکر کنم 20 تا سوال میاد براشون از آمار و احتمال.
3)معمولا مباحث آمار یه خرده گنگ هست مخصوصا اون سوالایی که میپرسه خونواده ای 60 تا بچه دارن چقدر احتمال داره بچه 61 میشون پسر باشه!!!یا اون سوالاتی که میگه مهره از ظرف خارج می کنیم!حداقل از خیلی ها که شنیدم واسشون این درس یه جورایی چقل بوده!
4) به نظر من سرمایه گذاری روی درس معادلات دیفرانسیل بهتر جواب میده چون سه تا چهار سواله ریاضی هست من نظرم رو معادلاته که خوندنش از آمار هم جذاب تره

اگه خیلی اصرار به خوندنش دارین سه فصل متغیرهای تصادفی گسسته و پیوسته و توام رو بخونید ولی بازم به نظر من با خیال راحت حذفش کنید.
ولی من میگم حذفش نکنید
خود من امسال یه دور جزوه نود درصد پارسه رو خوندم تستم نزدم حتی از دوسوال یکی شو جواب دادم که هشت درصد ریاضیم کلا اون بود. اون یکی شم یکم تمرکز میکردم حل میکردم ولی یه نکته یادم رفته بود. سوالای امار سخت نیست به نظرم. اگه کلا باهاش مشکل نداشته باشین البته.

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من دارم دیوونه میشم. اصلا سر از این سوالای مصاحبه در نمیارم. و دروغ چرا اصلا اعصابم نمیکشه این چییزاروبخونم یا بدونم. کسی هس که در حال امادگی برای مصاحبه باشه؟ من از ظهر پای سیستم ام اما پیشرفتی ام نداشتم چون فکر کنم انگیزده ی کافی برای یادگیری این موضوعات رو ندارم. واقعا گریم گرفته.

farhad1371

عضو جدید
سلام من خودم مدرسان داشتم کتاب بدی نبود ولی توصیه می کنم درس آمار رو نخونیش ،جزوه نود درصد پارسه منو گول زد گفتم این ها که خیلی ساده است آمار رو می خونیم دیگه...ولی وقتی رفتم کتاب مدرسان رو گرفتم تازه فهمیدم یه من ماست چقدر کره داره!تو بعضی از فصل ها نیاز به ریاضیاتی داشت که من دیگه یادم رفته بود و تسلط نداشتم مثل انتگرال گیری های مرتبه 2 ، مباحثش خیلی فرمول داشت تازه سوال تکراری توش خیلی کم پیدا می شه بعضی وقتها یکی از سوالاش غلطه و معمولا سوالهای گلابی طراحی نمی کنن واسه برقیا، تا جایی یادم هست یکی از بچه های پارسال که 61 قدرت شده بود گفته بود 2 تا سوال آمار رو با اینکه خونده بوده غلط زده ...توصیه می کنم حسابی وقتت رو بذار روی معادلات و ریاضی مهندسی و مطمئن باش آمار نمی تونه جور اون دو تا درس رو بکشه!

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام من خودم مدرسان داشتم کتاب بدی نبود ولی توصیه می کنم درس آمار رو نخونیش ،جزوه نود درصد پارسه منو گول زد گفتم این ها که خیلی ساده است آمار رو می خونیم دیگه...ولی وقتی رفتم کتاب مدرسان رو گرفتم تازه فهمیدم یه من ماست چقدر کره داره!تو بعضی از فصل ها نیاز به ریاضیاتی داشت که من دیگه یادم رفته بود و تسلط نداشتم مثل انتگرال گیری های مرتبه 2 ، مباحثش خیلی فرمول داشت تازه سوال تکراری توش خیلی کم پیدا می شه بعضی وقتها یکی از سوالاش غلطه و معمولا سوالهای گلابی طراحی نمی کنن واسه برقیا، تا جایی یادم هست یکی از بچه های پارسال که 61 قدرت شده بود گفته بود 2 تا سوال آمار رو با اینکه خونده بوده غلط زده ...توصیه می کنم حسابی وقتت رو بذار روی معادلات و ریاضی مهندسی و مطمئن باش آمار نمی تونه جور اون دو تا درس رو بکشه!
ولی به نظر من سوالاش گلابیه!
بستگی به این داره که شما از دوره ی دبیرستان کلا چطوری آمار احتمال یاد گرفته باشی
اصلا فهمیدی مفهومش یعنی چی یا نه
روابط ریاضی بیست درصد قضیه است
هشتاد درصد آنالیز و فهم مسئله است.

farhad1371

عضو جدید
بستگی به این داره که شما از دوره ی دبیرستان کلا چطوری آمار احتمال یاد گرفته باشی
سلام زهرا خانم خوب هستین ،حق با شماست ولی من تجربه خودم و نوید(همون هم باشگاهیمون که 61 قدرت شده بود) رو گفتم خود من هم امسال از سوالهای ریاضی که درست زدم یکیش آمار بود ولی واقعیت اینه الآن از اینکه خوندمش پشیمونم کاشکی وقتشو روی ریاضی مهندسی گذاشته بودم... مشکل اینجاست بعضی از بچه ها آمار رو می خونن واسه عذاب وجدانشون تا کاستی هاشون رو در درسهای ریاضی مهندسی و معادلات جبران کنه که به نظر من اشتباهه!

zavareh89

عضو جدید

سلام به نظر منم اگه میخوای ارشد مخابرات بری حتما رو این درس وقت بزار چون بخوای یا نخوای باید ارشد اونو یاد بگیری . در مورد سطح سوالاتم معمولا معادلات ساده تره ولی امسال اگه دقت کنین سطح سوالا ریاضی مهندسی اگه نگیم بالاتر حداقل برابر سطح سوالا آمار بود و به قول دوستان اگه آمار دبیرستانیتون بد نیس بخونیدش حتما چون وقت زیادی نمیگیره کتاب آقای طورانی رو من خوندم نسبتا خوب و خلاصه توضیح داده بودش کلا 3یا 4فصل از کتابشم باید بخونی

hesam246

عضو جدید
با شما کاملا موافقم.من خوددم چون تو دبیرستان تو این درس خوب بودم الان واسم راحته

amin_amini

عضو جدید
سلام.
بچه ها من الان دارم مدار و زبان رو میخونم .
ولی بعد یه مدت از مدار خسته شدم، چون همش مباحث مدار رو دارم میخونم.
به نظرتون الکترونیک رو هم اضافه کنم؟ یا فعلا مدار یک رو تموم کنم؟
مدار و الکترونیک و زبان ؟ یا زوج درس؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

arshadi95

عضو جدید

ولی من میگم حذفش نکنید
خود من امسال یه دور جزوه نود درصد پارسه رو خوندم تستم نزدم حتی از دوسوال یکی شو جواب دادم که هشت درصد ریاضیم کلا اون بود. اون یکی شم یکم تمرکز میکردم حل میکردم ولی یه نکته یادم رفته بود. سوالای امار سخت نیست به نظرم. اگه کلا باهاش مشکل نداشته باشین البته.

من وضعیت ریاضی مهندسیم اصلا جالب نیس گفتم بتونم با یه درس دیگه مثل آمار شاید بتونم جبران کنم

درصد خیلی بالایی از مجموعه ریاضی انتظار ندارم به 25 درصد برسم خیلی هم خوشحال میشم.

معادلات رو میخوام به طور جدی بخونم ، ریاضی مهندسی رو هم مباحثی رو هم میخوام ازش انتخاب کنم بخونم ولی چون میدونم پایه ام جالب نیس خیلی روش حساب باز نمیکنم

خانم زند شما منظورتون از جزوه نود درصد پارسه چیه ؟ از کجا میشه تهیه کرد ؟

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام.
بچه ها من الان دارم مدار و زبان رو میخونم .
ولی بعد یه مدت از مدار خسته شدم، چون همش مباحث مدار رو دارم میخونم.
به نظرتون الکترونیک رو هم اضافه کنم؟ یا فعلا مدار یک رو تموم کنم؟
مدار و الکترونیک و زبان ؟ یا زوج درس؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

سلام دوست عزیز.ریاضی رو هم همین الان اضافه کن به برنامه ات چون این درس به خاطر زیاد بودن تستهاش از بقیه رشته ها که حتما اون تستها رو هم باس بزنی!وقت زیادی میخاد.شما تا آخر تابستون رو چهار تا درس تمرکز کن که دو تاش ریاضی و مدار و دو تای دیگه اش هم دو درس ضریب چهار گرایشت.اگه کنترلی تا آخر تابستون مدار،ریاضی،کنترل و سیگنال رو بخون.این چهار تا درس هم زوج و فرد کن! زبان هم آخرای شب بخون

alk1370

کاربر بیش فعال
من وضعیت ریاضی مهندسیم اصلا جالب نیس گفتم بتونم با یه درس دیگه مثل آمار شاید بتونم جبران کنم

درصد خیلی بالایی از مجموعه ریاضی انتظار ندارم به 25 درصد برسم خیلی هم خوشحال میشم.

معادلات رو میخوام به طور جدی بخونم ، ریاضی مهندسی رو هم مباحثی رو هم میخوام ازش انتخاب کنم بخونم ولی چون میدونم پایه ام جالب نیس خیلی روش حساب باز نمیکنم

خانم زند شما منظورتون از جزوه نود درصد پارسه چیه ؟ از کجا میشه تهیه کرد ؟

میخاستم بگم قید ریاضی مهندسی رو نزنی دیدم خودت گفتی قراره گلچین کنی از سرفصلاش.ولی به نظر من دو فصل ریاضی مهندسی رو حتما بخون یکی مختلط یکی مشتقات جزئی.چون تستهای ریاضی مهندسی معمولا یا سوالش تکراریه یا ایده اش تکراری سالهای قبل رشته های دیگه ولی آمار اینجوری نیست زیاد.در کل بستگی داره به پایه ات ولی اگه قراره آمار و معادلات رو بخونی حتما حداقل فصل آنالیز مختلط ریاضی مهندسی رو بخون که اگه یه وقت تو تستهای آمار مشکل داشتی بتونی با تستهای مختلط سر به سرش کنی!

فکر کنم منظور زهرا خانوم همون جزوه 100 صفحه ای باشه که تو تاپیک جزوه هام هست.اگه نباشه تو اینترنت سرچ کنید جزوه 90 درصد پارسه هست.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام به همگي

صبح زيباتون بخير
دوستان در مورد اعلام نتايج دانشگاه هاي شرايط خاص
اينكه كسي اول شاهد بعد مالك اشتر اورده يعني در صورت قبولي در هر دو بايد بره شاهد
بعد براي شاهد كد 1251 زده مهندسي برق اما مالك اشتر كد رشته زده يعني براي شاهد در همه گرايش ها مي تونه شركت كنه؟

سوال ديگر اين جملات پر رنگ ميشه كسي توضيح بده

(1) دو قطعه عكس 4×3 مربوط به سال جاري. (2) اصل شناسنامه و يك برگ كپي از تمام صفحات. (3) اصل كارت ملي به انضمام تصوير پشت و رو از آن. (4) اصل مدرك كارشناسي(و كارداني) يا گواهي موقت با قيد معدل به انضمام تصوير آن. (5) ارائه مدرك جهت تعيين وضعيت نظام وظيفه. (6) در صورت شاغل بودن در ن.م، گواهي اشتغال كار از محل كار مربوطه.

من دقيقا ن.م متوجه نشدم :دي
بعد اگر مشغول به هر كاري باشيم بايد گواهي اشتغال ببريم؟

سوال اخر اين جدول بر اساس اول فاميلي هست ديگه؟؟؟؟!!!

شرمنده تاپيك مناسب پيدا نكردم//

آخرین ویرایش:

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همگي

صبح زيباتون بخير
دوستان در مورد اعلام نتايج دانشگاه هاي شرايط خاص
اينكه كسي اول شاهد بعد مالك اشتر اورده يعني در صورت قبولي در هر دو بايد بره شاهد
بعد براي شاهد كد 1251 زده مهندسي برق اما مالك اشتر كد رشته زده يعني براي شاهد در همه گرايش ها مي تونه شركت كنه؟

(1) دو قطعه عكس 4×3 مربوط به سال جاري. (2) اصل شناسنامه و يك برگ كپي از تمام صفحات. (3) اصل كارت ملي به انضمام تصوير پشت و رو از آن. (4) اصل مدرك كارشناسي(و كارداني) يا گواهي موقت با قيد معدل به انضمام تصوير آن. (5) ارائه مدرك جهت تعيين وضعيت نظام وظيفه. (6) در صورت شاغل بودن در ن.م، گواهي اشتغال كار از محل كار مربوطه.

من دقيقا ن.م متوجه نشدم :دي
بعد اگر مشغول به هر كاري باشيم بايد گواهي اشتغال ببريم؟

سوال اخر اين جدول بر اساس اول فاميلي هست ديگه؟؟؟؟!!!

شرمنده تاپيك مناسب پيدا نكردم//
سلام
صبح ب خیر
1-اولویت با اونی که اول زدین یعنی شاهد
2-منم ن. م نمیدونم چیه، شاید نظام مهندسی باشه اینو نمیدونم. ولی شما اگه شاغلید یه گواهی داشته باشید اونجا رفتید بپرسید که چی هست اگ لازم بود بدین
3-بله فامیلی هستش
4- در مورد شاهد من که ندیدم کارشناسی ارشد برق باشه. احتمالا شما چنتا از شاهد زدین به خاطر همین کلی آورده که حالا برقِ شاهد. بعد در نهایت اولویت با اونی که قبول بشید با توجه به رتبه و مصاحبه , ترتیب اولویت ها

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
سلام
صبح ب خیر
1-اولویت با اونی که اول زدین یعنی شاهد
2-منم ن. م نمیدونم چیه، شاید نظام مهندسی باشه اینو نمیدونم. ولی شما اگه شاغلید یه گواهی داشته باشید اونجا رفتید بپرسید که چی هست اگ لازم بود بدین
3-بله فامیلی هستش
4- در مورد شاهد من که ندیدم کارشناسی ارشد برق باشه. احتمالا شما چنتا از شاهد زدین به خاطر همین کلی آورده که حالا برقِ شاهد. بعد در نهایت اولویت با اونی که قبول بشید با توجه به رتبه و مصاحبه , ترتیب اولویت ها

عه چه بد كاش اول مالك ميزدم
من همه رشته هاي مخابرات شبانه روزانه شاهد زدم :دي
نميدونم شايد كلي اورده.........ممكنه قبول نشدم اينطوري اورده؟!
گواهي اشتغال سخت گرفتنش بايد برم دفتر مركزي فلان
هنوز گواهي موقت كارشناسي نگرفتم اگر ندن بايد معرفي ببرم نميدونم قبول ميكنن يا نه
حالا با اين همه مراحل خدا كنه حداقل يك جاش قبول بشيم!

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عه چه بد كاش اول مالك ميزدم
من همه رشته هاي مخابرات شبانه روزانه شاهد زدم :دي
نميدونم شايد كلي اورده.........ممكنه قبول نشدم اينطوري اورده؟!
گواهي اشتغال سخت گرفتنش بايد برم دفتر مركزي فلان
هنوز گواهي موقت كارشناسي نگرفتم اگر ندن بايد معرفي ببرم نميدونم قبول ميكنن يا نه
حالا با اين همه مراحل خدا كنه حداقل يك جاش قبول بشيم!
نه اگه صلاح هست قبول بشین.
شاهدم خوبه. من خودم ولی مالک رو بیشتر دوست داشتم اول زدم. دلیل خاصی هم نداشتم حسم میگفت بهتره:دی تازگیام شاهد یه خوابگاه زده دوستم میگه در خوابگاه باز که میشه میریم تو دانشکده:دی مالک رو نیدونم چ جوریه. من خودم اصلا نمیدونستم میشه چنتا زد. فک کردم دوتا میشه. کلا یه دونه مالک زدم یه دونه شاهد.
در مورد گواهی اشتغالم داشته باشین بهتره. یا که زنگ بزنین بپرسین که چی هست داستان.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به همگي

در صورت شاغل بودن در ن.م، گواهي اشتغال كار از محل كار مربوطه.

سلام خانم اوای علم....

منظورش ار ن م.... نیروهای مسلح هستش.....

بالا