گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

hoomif

عضو جدید
بر اساس هیئت علمی و آزمایشگاه های تحقیقاتی برای دوره تحصیلات تکمیلی به ترتیب زیر خواهد بود:
1-امیر کبیر
2-شریف
3-تهران
4-علم و صنعت
5- صنعتی اصفهان

صنعتی اصفهان فقط توی لیسانس خوبه...گرایش قدرت فردوسی مشهد 5 تا استاد داره و صنعتی اصفهان فقط 3 تا...در ضمن تبریز هم 4 تا استاد داره...!
این رتیه بندی شما بر اساس رتیه های قبولی است...که خب اشتباهه و زودتر پر شدن دانشگاه هیچ ربطی به قوی بودنش نداره...

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
صنعتی اصفهان فقط توی لیسانس خوبه...گرایش قدرت فردوسی مشهد 5 تا استاد داره و صنعتی اصفهان فقط 3 تا...در ضمن تبریز هم 4 تا استاد داره...!
این رتیه بندی شما بر اساس رتیه های قبولی است...که خب اشتباهه و زودتر پر شدن دانشگاه هیچ ربطی به قوی بودنش نداره...
ok........

ehsan0641

کاربر بیش فعال
سلام وقتتون بخیر، بچه ها سوالی ذهنمو مشغول کرده، ازمون استخدامی اموزش پرورش مرداد ماه قراره برگذار بشه و پذیرفته شدگان از مهرماه یک سال تحت اموزش باشن. سوال من اینه که اگه کسی کارشناسی ارشد و اموزش پرورش هردو پذیرفته شه تکلیف چیه؟ کسی اطلاع داره یه راهنمایی کنه؟ ممنونم.

amir3620

عضو جدید
کسی میدونه توی ازمونه استخدامی گرایشهای برق هم میتونند شرکت کنند؟

*عماد*

اخراجی موقت
سلام وقتتون بخیر، بچه ها سوالی ذهنمو مشغول کرده، ازمون استخدامی اموزش پرورش مرداد ماه قراره برگذار بشه و پذیرفته شدگان از مهرماه یک سال تحت اموزش باشن. سوال من اینه که اگه کسی کارشناسی ارشد و اموزش پرورش هردو پذیرفته شه تکلیف چیه؟ کسی اطلاع داره یه راهنمایی کنه؟ ممنونم.
سلام
اطلاعیه استخدامی آموزش و پرورش احتمال زیاد هفته آینده میاد.
قاعدتا" یکیشو باید انتخاب کنی

saied68

عضو جدید
سلام.
بچه ها من الکترونیکم خیلی ضغیفه
تووی درسای ریاضی و مدارو سیگنال و اینا مشکلی ندارم
ولی تووی الکترونیک بدجوری میلنگم
لطفأ بجز منابع زیر یه منبع خوب بهم معرفی کنید
سپاهان ... خرمی
راهیان ارشد ... اسلام پناه
سری برق... درستکار
این سه تا همه چرت و مزخرف هستن
من شهرستانی هستم و به کلاس های تهران دسترسی ندارم . ببینیند من با هر سه مؤلف ( دقیقأبا هر سه تاشون ) ، قبل از خرید کتاباشون، صحبت کردم خیلی خیلی بهم اعتماد بنفس دادن که کتابشون عالیه و بعد ازخرید کتاب هر جا به مشکل خوردم بهشون ایمیل بدم و فورأ من راهنمایی میکنن ،همش دروغ بود
همین خود استاد اسلام پناه که بعضی از دوستان اون مثل بت میپرستن و سنگش به سینه میزنن ... دهن من سرویس کرد... قبل ازخرید کتاب ،چندبار بهش ایمیل زدم ، فورأجواب میداد ...همین که کتابشسفارشدادم و به دستم رسید ،تووی فصل اول، دو سه تا سؤال و ایراد ازکتابش براش
فرستادم دیگه جواب نداد که نداد
گله بنده بخاطرجواب ندادنشون نیست...بخاطر اینه که وقتی پشتیبانی نمیکنن ،نیازی هم به دروغ وکلاه برداری نیست...
......................
بهرحال
لطفأ بجز این سه تا منبع ... اگه چیز خوب و بدرد بخوری دیدین یا استفاده کردین بهم معرفی کنین
ممنون

malih9068

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

سلام.
سپاهان ... خرمی
سری برق... درستکار
من شهرستانی هستم و به کلاس های تهران دسترسی ندارم . ببینیند من با هر سه مؤلف ( دقیقأبا هر سه تاشون ) ، قبل از خرید کتاباشون، صحبت کردم خیلی خیلی بهم اعتماد بنفس دادن که کتابشون عالیه و بعد ازخرید کتاب هر جا به مشکل خوردم بهشون ایمیل بدم و فورأ من راهنمایی میکنن ،همش دروغ بود
همین خود استاد اسلام پناه که بعضی از دوستان اون مثل بت میپرستن و سنگش به سینه میزنن ... دهن من سرویس کرد... قبل ازخرید کتاب ،چندبار بهش ایمیل زدم ، فورأجواب میداد ...همین که کتابشسفارشدادم و به دستم رسید ،تووی فصل اول، دو سه تا سؤال و ایراد ازکتابش براش
گله بنده بخاطرجواب ندادنشون نیست...بخاطر اینه که وقتی پشتیبانی نمیکنن ،نیازی هم به دروغ وکلاه برداری نیست...
......................
بهرحال
لطفأ بجز این سه تا منبع ... اگه چیز خوب و بدرد بخوری دیدین یا استفاده کردین بهم معرفی کنین
ممنون
سلام دوست عزیز
ببینید این منابع برای پایه متوسط خوبه
شما از الان ببینید کدوم مباحث الکترونیک ضعیف هستید و براش وقت بگذارید
بهترین کاری میتونید بکنید اگر با جزوه های خودتون میتوتید ارتباط برقرار کنید از اونها شروع کنید اگر نه از جزوات موجود در اینترنت دانلود کنید اما به نظرم جزوه دانشگاه هرچقدر هم بد باشه دست نویس خودتون باهاش راحتترید و سریع مطالب رو متوجه میشین
یکم که روابط رو متوجه شدین از هر کتابی که دارید درسنامه اش رو بخونید و بعد برای خودتون جمع بندی کنید
حالا برید سراغ مثالهای کتاب و خودتون حل کنید اگر مشکلی نداشتید برین سراغ تستها اگر مشکل داشتید از روی درسنامه کتابهای مختلف بخونید
اما بهتون توصیه میکنم از همین الان شروع کنید
خودم همینطور میخوندم خوب پیش رفتم ولی چون دیرشروع کردم دیگه نتونستم این روش رو پیش ببرم و بعضی چیزها رو حفظ کردم که ضرر کردم
موفق باشید

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستی جزوه الکترونیک دانشگاه تهران و شریف جزوه های خوبی هستند میتونید توی اینترنت پیداشون کنید
قشنگ اعصابت اومده رو فرم ها مهندس:دی مشاوره میدی:w17:
من که
زندگیم الان بین دو مصرع گیر کرده نمیدونم چکار کنم،
یکی میگه:
بر خیز و مخور غم جهان گذران
تا پا میشم میگه:
بنشین و دمی به شادمانی گذران
فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه!!!

:D

scrat_68

عضو جدید
من که
یکی میگه:
تا پا میشم میگه:

ببخشید که وسط حرفتون میپرم ولی اینجور وقت ها میگن
حافظ مکن شکایت گر وصل دوست خواهی *** زین بیشتر بباید بر حجرت احتمالی

حسابی مشاعره شد :biggrin:

malih9068

عضو جدید

من که
یکی میگه:
تا پا میشم میگه:

اره ریلکس شدم به نظرم نیم خیز نباش برو کفش اهنی بخر برو دنبال کار و کاسبی:cool:
موفق باشی:)

alk1370

کاربر بیش فعال
من که
یکی میگه:
تا پا میشم میگه:

:d

حافظا در کنج فقر و خلوت شب‌های تار

تا بود وردت دعا و درس قرآن غم مخور

:smile:

alk1370

کاربر بیش فعال
مدیر بیاد حتما گیر میده به این پست ها ولی تقصیر زهرا خانوم بود شب شعر راه انداخت ما هم که عاشق ادبیاااااااااااات:D

*fred*

عضو جدید
مدیر بیاد حتما گیر میده به این پست ها ولی تقصیر زهرا خانوم بود شب شعر راه انداخت ما هم که عاشق ادبیاااااااااااات:D

اینم تقدیم به مدیر تا دلش به رحم بیاد:

به جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود

نیارزد که دلی را زخود بیازاری:cry:

alireza.bz

عضو جدید
من که
یکی میگه:
تا پا میشم میگه:

so Funny
جالب بود

omid_008

عضو جدید

با آرزوی موفقیت برای همگی . من چهار سال پیش می اومدم اینجا .یادش بخیر. :)

یه توصیه کنار درس به تغذیه و ورزش سبک اهمیت بدین راندمان رو می بره بالا .;)

mah t

عضو جدید
سلام.
سپاهان ... خرمی
سری برق... درستکار
......................
بهرحال
ممنون

می تونید از سایت مکتب خونه استفاده کنید واسه یادگیری
جزوه کنکوری بعضی از اساتید رو هم (که اسمشون رو نمی گم) دانلود کنید یا از کسایی که کلاس می رن بگیرید فقط واسه تست زدن نه یادگیری الک

saanei

عضو جدید
سلام
من سال 83 فارغ التحصيل شدم از دانشگاه شيراز و از سال پيش تصميم گرفتم امسال جدي براي ارشد اقدام كنم چون علي رغم اينكه كار خوبي هم دارم ولي نهايت بدون ادامه تحصيل به اين نتيجه مي رسيد كه ابتر مانده ايد انشالله كه با راهنمايي ها و انرژي كه هميشه از اينجا دريافت مي كنم بتونم از حداكثر توانم بهره ببرم

Pencil

عضو جدید
کسی که آزمایشی تو کنکور شرکت کرده؛نیازی نیست بعد اعلام نتایج کاری خاصی بکنه؟ مثلا بره جای خاصی انصراف بده یا اگه انتخاب رشته نکنه خود به خود انصراف میخوره براش؟

سلام خدمت دوستان :یه تجربه بگم خدمتتون که بعد از طرح برنامه درسی و انتخاب منابع باید سریع شروع کنید ، در ادامه کار مشکلات برطرف می شود
امیدوارم همه دوستانی که زحمت میکشن رتبه خوب کسب بکنند

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام.امیدوارم همتون پر انرژی باشید
دلم خواست یه سری تجربه بگم. البته پارسال هم گفتم اما خب این آخرین حرف.
اگر میخواین درس بخونید فقط درس بخونید.یکبار بخونید اما درست بخونید. اینم بدونید که شرایط زندگی همیشه وفق مرادتون نیست.من خودم ۲سال پشت کنکور بودم.میشه گفت ۳سال.سال اول که سال آخر دانشگاه بودم و از دم تمام منابع اشتباه بود و الکی سرخوش بودم و رفتم سر جلسه.در واقع تفریحات رو از خودم گرفتم اما خوبم درس نخوندم.چون ترم آخرم بود و کلی درس دانشگاه داشتم
سال دوم بازم در ۳ درس منبع رو اشتباه انتخاب کردم.و از تیرماه هم شروع کردم اما اصل رو ول کردم و چسبیدم به فرع. یعنی بجای اینکه درس بخونم همش دنبال کتاب و جزوه بودم.بعضی هارو اصلا نخوندم.و فقط دنبال این بودم که کی چقدر خونده.سال دومم همش تو اینترنت بودم.اصلا تفریح نداشتم اما درس هم خوب نمیخوندم.یعنی میخوندم اما درست و حسابی نه. سرکنکور هم که شد فیلم اکشن و محشر کبری.همون هایی رو هم که بلد بودم رو نتونستم بزنم.
و اما پارسال.راستش تازه از اواخر شهریور شروع کردم و چسبیدم به خوندن راستش مخم کمی اشباع بود.یکمم دلسرد. دوست داشتم ارشد بخونم اما انگیزه کمی داشتم. تا اینکه انگیزه گرفتم اما در آبان تا دی اتفاق خیلی بدی افتاد که باعث شد آبان و آذر خوب نخونم.این اتفاق شاید واسه خیلی از بچه های باشگاه بیفته اما بنظرم بد شانسی طرف هست. خلاصه سال آخر هم که تازه یاد گرفته بودم چی به چیه نشد خوب درس بخونم.الانم پشیمون نیستم و از رتبم هم راضی ام چون میتونست بدتر از اینا بشه....

میخوام به بچه هایی که سال اولشون هست اینو بگم که حسابی بخونید.منابع رو درست انتخاب کنید.منابع خیلی مهمه.بعد از اون تا جایی که امکان داره کلاس برین.مخصوصاً اینکه تا آخر تابستون کلاساتون تمام بشه. اینجوری خیلی بهتره. البته خیلیییییی ها هم کلاس میرن اما خوب ازش استفاده نمیکنن پس کلاس رفتن و خوب خوندن در کنار هم.کسایی هم که مثل من نمیتونستن کلاس برن سعی کنن منابع خیلیییییی خوبی انتخاب کنن مه نقصی نداشته باشه. حتی المقدور یه منبع بخونید اما خوب و چند دور بخونید. وقتی درس رو فهمیدی خیلیییییی تست بزن خیلیییییی. چون سر جلسه فشار روت خیلیییییی زیاده پس دست قوی باید داشته باشی.کنکور ۵۰%تکراریه اما این تکرار و تشخیص سوالات آسون فقط با تمرین بدست میاد. با تسلط....
حتما آزمون شرکت کنید.چون مدیریت سر جلسه خیلی مهمه.رتبه و... بریزید دور. فقط خوب آزمون دادن و مواجه با سوالات مختلف رو یاد بگیرین بعدم یه جمع بندی درست و یه آزمون خوب و موفقیت دلچسب
و اما سال دومی ها.بهتون بگم مه کار سختی در پیش دارین اما شدنیه. اگر پارسال از خیلیییییی چیزهای زندگیت زدی امسال بیشتر بزن.ضرر نمیکنید. دیگه دستتون اومده چی کم داشتید.و همچنین کلاس اگر میتونید برین. و اینکه از الان خوب بخونید چون رتبه ها معلوم میکنه کی کجا قبول میشه.این دفعه رو برای باز آخر بخونید.میدونم با افسردگی همراهه. اما خدایی ناکرده از الان حسابی و جدی بخونید که اگر مثل من براتون مشکلی پیش اومد پشیمون نشین. یادتون باشه که امسال باید قویتر از پارسال عمل کنید

Z.Mehran

عضو جدید
سلام. بچه ها من مخابراتیم
میخوام 2 تا کلاس برم...یکیش که 100% مغناطیسه
اما موندم که دومیشو چه درسی برم...مدار،الک یا کنترل.
نظر شما چیه؟

دانشمند كوچك

عضو جدید
سلام. بچه ها من مخابراتیم
میخوام 2 تا کلاس برم...یکیش که 100% مغناطیسه
اما موندم که دومیشو چه درسی برم...مدار،الک یا کنترل.
نظر شما چیه؟
سلام
شما لیسانس پیوسته از دبیرستان هستید یا از فنی و حرفه ای و بعد کاردانی و کارشناسی؟

بالا