گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

*fred*

عضو جدید
ماشالا ماشالا چقد اینجا شلوغ و فعالند کنکوریا......چشم نخورن کنکوریای 96 صلوات.....
همه زدند توکار تلگرام وبیخیال اینجا شدن

keyhan386

عضو جدید
سلام به همه دوستان
یاری اندر کس نمی‌بینیم یاران را چه شد ...
یادش بخیر دو سال پیش
(و همچنین سال های قبل تر ) چقدر اینجا بحث و تبادل اطلاعات با دوستان داشتیم . چقدر راحت حرف میزدیم تا جایی که به کسی تو هین نمیشد اجازه اظهار نظر داشتیم . از تجریه دوستانی که چه در کنکور موفق میشدن و چه موفق به کسب رتبه دلخواهشون نمیشدن استفاده میکردیم ، دوستانی که توانایی شرکت در کنکور آزمایشی داشتند محبت میکردن سوالات را برای استفاده عموم قرار میدادن ، دوستانی که جزوه کنکوری مناسب داشتند بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بچه های گروه قرا میدادند ، رفع مشکل درسی هم تا دلت بخواد و... خیلی خیلی از همهتون متشکرم . خب با پیشرفت علم که بخش عمده ای از این پیشرفت مدیون علوم مهندس برق و کامپیوتر و... بوده انتظار میرفت تالار خوبی مثل تالار مهندسی برق رونق خودشو از دست بده و برنامه های مثل تلگرام جای این تایپیک های خوب رو بگیره :( میدونم که اکثر بچه ها یا از طریق گوشی یا pc عضو گروه های تلگرامی مختلف هستید . الان که دارم به تلگرامم نگاه میکنم عضو 15 تا کانال مربوط به کنکور کارشناسی ارشد م و میدونم خیلی ها تون از من بیشتر عضو نشده باشید کمتر نشدید :surprised: الان که دارم دقت میکنم هر کانال توسط یک موسه یا استاد کنکوری و یا توسط اشخاصی که به استاد و موسسه نزدیک هستند اداره میشند :razz: شاید باورتون نشه الان 20 روز شده برای کنکور ارشد شروع کردم توی این 20 روز به جای این که ساعات مطالعاتیم را تنظیم کنم بیشتر توی این کانال ها در حال خوندن نظرات این اساتید و اعضای و ... بودم که نکنه استاد نکته ای ، سوالی و جزوه ای که بتونه کمکم کنه تو مطالعه درس قرار بده ولی جز سرگردمی و اتلاف وقت هیچی نصب آدم نمیشه
نمیدونم شاید مشکل از منه توهم برم داشته ولی هر وقت به کانال ها سر میزنم افراد زیاد مشابه من تو کانال هستند پس اینا کی درس میخونند ؟
تازه حتی آدم جرات نداره از یک کتاب کنکوری و یا استاد و یا آزمون توی یک کانال حرف بزنی چون سریع علیه جبهه میگرند و بلاک میشی ولی یک عده همیشه راحت حرفشونو میزنند
این کانال ها بیشتر به درد شاگردهای خود این موسسات و اساتید میخوره نه به درد منو شمایی که پول تو جیبی مونو هم از پدرمون میگیریم چه برسه که پول کلاس این موسسات را بدیم
من که از امروز میخوام همه کانال ها رو حذف کنم اصلا تلگرامم رو از روی سیستم حذف میکنم . دو سال پیش من وقتی اینجا میومدم شاید روزی 1 ساعت نهایت 2 ساعت وقتم توی این تالار تلف میشد اما عوضش مطالب مفیدی بدست میآوردم به درسهام با وجود مشکلات خانوادگی میرسیدم( مخابرات روزانه بابل قبول شدم نرفتم ) ولی الان که وقتم آزاد شد شاید روزی 1 نهایت 2 ساعت مطالعه مفید دارم همش به دنبال روشی برای درس خوندن و ... تو این کانال ها پر زرق برق وقت تلف میکنم . اگر شما هم مثل من شدید نکنید تو خدا برای یک هفته هم شده به این کانال ها نرید ووقت خودتو رو تو این کانال ها تلف نکنید فقط درس بخونید اگر هنوز به اینجا سر میزنید و ایتپن متن رو میخونید لطفا به حرفام گوش بدید الان خیلی خسته شدم تا بعد

*fred*

عضو جدید
سلام به همه دوستان
یاری اندر کس نمی‌بینیم یاران را چه شد ...
یادش بخیر دو سال پیش
(و همچنین سال های قبل تر ) چقدر اینجا بحث و تبادل اطلاعات با دوستان داشتیم . چقدر راحت حرف میزدیم تا جایی که به کسی تو هین نمیشد اجازه اظهار نظر داشتیم . از تجریه دوستانی که چه در کنکور موفق میشدن و چه موفق به کسب رتبه دلخواهشون نمیشدن استفاده میکردیم ، دوستانی که توانایی شرکت در کنکور آزمایشی داشتند محبت میکردن سوالات را برای استفاده عموم قرار میدادن ، دوستانی که جزوه کنکوری مناسب داشتند بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بچه های گروه قرا میدادند ، رفع مشکل درسی هم تا دلت بخواد و... خیلی خیلی از همهتون متشکرم . خب با پیشرفت علم که بخش عمده ای از این پیشرفت مدیون علوم مهندس برق و کامپیوتر و... بوده انتظار میرفت تالار خوبی مثل تالار مهندسی برق رونق خودشو از دست بده و برنامه های مثل تلگرام جای این تایپیک های خوب رو بگیره :( میدونم که اکثر بچه ها یا از طریق گوشی یا pc عضو گروه های تلگرامی مختلف هستید . الان که دارم به تلگرامم نگاه میکنم عضو 15 تا کانال مربوط به کنکور کارشناسی ارشد م و میدونم خیلی ها تون از من بیشتر عضو نشده باشید کمتر نشدید :surprised: الان که دارم دقت میکنم هر کانال توسط یک موسه یا استاد کنکوری و یا توسط اشخاصی که به استاد و موسسه نزدیک هستند اداره میشند :razz: شاید باورتون نشه الان 20 روز شده برای کنکور ارشد شروع کردم توی این 20 روز به جای این که ساعات مطالعاتیم را تنظیم کنم بیشتر توی این کانال ها در حال خوندن نظرات این اساتید و اعضای و ... بودم که نکنه استاد نکته ای ، سوالی و جزوه ای که بتونه کمکم کنه تو مطالعه درس قرار بده ولی جز سرگردمی و اتلاف وقت هیچی نصب آدم نمیشه
نمیدونم شاید مشکل از منه توهم برم داشته ولی هر وقت به کانال ها سر میزنم افراد زیاد مشابه من تو کانال هستند پس اینا کی درس میخونند ؟
تازه حتی آدم جرات نداره از یک کتاب کنکوری و یا استاد و یا آزمون توی یک کانال حرف بزنی چون سریع علیه جبهه میگرند و بلاک میشی ولی یک عده همیشه راحت حرفشونو میزنند
این کانال ها بیشتر به درد شاگردهای خود این موسسات و اساتید میخوره نه به درد منو شمایی که پول تو جیبی مونو هم از پدرمون میگیریم چه برسه که پول کلاس این موسسات را بدیم
من که از امروز میخوام همه کانال ها رو حذف کنم اصلا تلگرامم رو از روی سیستم حذف میکنم . دو سال پیش من وقتی اینجا میومدم شاید روزی 1 ساعت نهایت 2 ساعت وقتم توی این تالار تلف میشد اما عوضش مطالب مفیدی بدست میآوردم به درسهام با وجود مشکلات خانوادگی میرسیدم( مخابرات روزانه بابل قبول شدم نرفتم ) ولی الان که وقتم آزاد شد شاید روزی 1 نهایت 2 ساعت مطالعه مفید دارم همش به دنبال روشی برای درس خوندن و ... تو این کانال ها پر زرق برق وقت تلف میکنم . اگر شما هم مثل من شدید نکنید تو خدا برای یک هفته هم شده به این کانال ها نرید ووقت خودتو رو تو این کانال ها تلف نکنید فقط درس بخونید اگر هنوز به اینجا سر میزنید و ایتپن متن رو میخونید لطفا به حرفام گوش بدید الان خیلی خسته شدم تا بعد

منکه همین جاهم به زور میام چه برسه به کانالای تلگرام....خخخخخخ
منم معتقد بعضی از ماها دچار وسواس فکری میشیم در رابطه با درس خوندن و بجای انرژیمون رو واسه خود درس خوندن مصرف کنیم واسه بحث کردن والکی از این شاخه به اون شاخه پریدن هدر میدیم و سه ماه به کنکور مونده استرس میگیریم که وای هنوز کتابامو تموم نکردم بعد تصمیم میگیریم که چندتا درس رو حذف کنیم و درنهایت یک ماه مونده به کنکور کلا بیخیال کنکور میشیم!!!....و این ادامه پیدا میکنه تا زمانی که از این حواشی دور بشید.پس بجای این وقت تلف کردنا بشینید قشنگ شیک و تمیز فکراتونو بکنید که واسه چی میخای درس بخونی و بعدش اگه جوابتون به خودتون مثبت بود بسم الله بگید وبا تمام انرژیتون شروع کنید.....
یاحق

scrat_68

عضو جدید
سلام به همه
ما که هستیم خدمتون بقیه هم کم کم میان
نقشه تاسیسات برقی داریم اما واسه شهرداری ینی چی ؟ مربوط به شهرداری چیزی ندارم

Pencil

عضو جدید
میشه بگین کدوم دفترچه من همه رو پاکیدم !! پیدا هم نکردم

دفترچه اول- صفحه اول
جدول زمانبندي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1395
موضوع تاريخ
ثبتنام آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1394/9/16 1395لغايت 1394/9/22
استقرار اطلاعات ثبتنامي داوطلبان براي مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبتنامي 1394/12/3لغايت 1394/12/5
انتشار اطلاعيه دريافت كارت و برگزاري آزمون در نشريه پيك سنجش و سايت اينترنتي سازمان 1395/2/6و 1395/2/13
دريافت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي آزمون از طريق سايت سازمان 1395/2/13لغايت 1395/2/15
برگزاري آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 16 1395و /17ارديبهشت /1395
اعلام نتايج اوليه آزمون بصورت كارنامه و انتخاب رشته توسط داوطلبان نيمه دوم خرداد ماه 1395
اطلاعيه معرفيشدگان چند برابر ظرفيت كدرشته محلهاي بورسيه يا داراي شرايط خاص، زمان
انجام مصاحبه و تاريخ آزمون مرحله دوم كدرشتههاي امتحاني داراي آزمون تشريحي يا پروژه نيمه اول تير ماه 1395
اعلام نتايج نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1395دهه دوم شهريورماه 1395

hoomankaka

عضو جدید
مسعولین نمیخوان مصاحبه ای چیزی بکنن؟؟
بابا یه تاریخ بگید دیگه نمیشه به تاریخی که 4 ماه پیش گفتین دل خوش کنیم ک

alk1370

کاربر بیش فعال
بچه ها چرا هیچ کی اینجا نیس؟؟ چرا ذوق زده نشدین ؟؟!!!!

دیگه گذشت اون زمون خخخخخ

یادمه دو سال قبل این تاپیک ثانیه ای آپدیت میشد! البته فکر کنم با توجه به اینکه بازار کار مهندسی ها جالب نیست اکثر بچه ها مثل من از خوندن ارشد مهندسی منصرف شدن.دو سال قبل اینجا اعضای فعال زیادی داشت چند تاشون یادمه.آقا پایدار عزیز که انشالله همیشه پایدار باشه.یه آقایی به اسم saeedhk آقایی به اسم کاوه فکر کنم و عرفان مسی:cool: ومسعود و فرهاد و محبوبه خانوم و شادمان و دانشمند کوچک و .... و گل انجمن آقای ایس من که حقیقتا به من کمک زیادی کردن در پاسخگویی به سوالهام..... یادش بخیرر

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
دیگه گذشت اون زمون خخخخخ

یادمه دو سال قبل این تاپیک ثانیه ای آپدیت میشد! البته فکر کنم با توجه به اینکه بازار کار مهندسی ها جالب نیست اکثر بچه ها مثل من از خوندن ارشد مهندسی منصرف شدن.دو سال قبل اینجا اعضای فعال زیادی داشت چند تاشون یادمه.آقا پایدار عزیز که انشالله همیشه پایدار باشه.یه آقایی به اسم saeedhk آقایی به اسم کاوه فکر کنم و عرفان مسی:cool: ومسعود و فرهاد و محبوبه خانوم و شادمان و دانشمند کوچک و .... و گل انجمن آقای ایس من که حقیقتا به من کمک زیادی کردن در پاسخگویی به سوالهام..... یادش بخیرر
چی بگم .... با اینکهه شرایط بدی رو تحمل کردم و چن باری هم کارای مختلفو شروع کردمو شکست خوردم ولی بازم ترجیح میدم پی علاقم برم نه اینکه فقط به خاطر پول برم سراغ رشته هایی مث پرستاری و ... !!! برم . ارزش این رشته ها سر جاش ولی .............. حرف های ناگفتنی زیاده که بیکاری فقط یکی از اوناس!!! امیدوارم هر کسی هر راهی رو طی می کنه توش موفق و شاداب و سربلند بشه ...

malih9068

عضو جدید
سلام دوستان نتایج رو دادن ایا انتخاب های دیگه امون هم که احتمال داره قبول بشیم رو میتونیم ثبت نام بکنیم؟؟؟

malih9068

عضو جدید
عزیز من شبانه باهنر شدم میخوام ببینم بقیه انتخابهام چه کردم
حتی اگر همون دانشگاه باشه هم نمیتونم ثبت نام کنم؟؟

amir-chiko

عضو جدید
میدان فردوسی شبانه قبول شدم از ی طرف خوشحالم از طرف دیگه ناراحتم که شبانس :confused:

omid_008

عضو جدید
مخابرات سیستم صنعتی اصفهااااااااان قبول شدم بچه هااااااااااا کجاااااااااااااایین روزانه قبول شدم

عزیز من شبانه باهنر شدم میخوام ببینم بقیه انتخابهام چه کردم
حتی اگر همون دانشگاه باشه هم نمیتونم ثبت نام کنم؟؟

میدان فردوسی شبانه قبول شدم از ی طرف خوشحالم از طرف دیگه ناراحتم که شبانس :confused:
تبریک به همه دوستان.:) به امید موفقیت روز افزون شما

old eng

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تسلیت چراااااااااااا؟بچه ها دانشگاه اصفهان خوابگاش چطوره؟
یکی از سال پایینیای من پارسال اونجا قبول شد سیستمم هست. اسمش پروانست. خیلی هم دختر گلیه. میتونی بهش اعتماد کنی به عنوان سال بالایی. شمارشو قبلا داشتم:surprised:
بعد اینکه به این فک نکن شرایط چی هست. به نظر من هرچقدرم شرایط سخت باشه اما شما از سطح دانشگاه هم کلاسیا و اینا راضی باشی تحمل شرایط برات سخت نیست چون میدونی برای چی داری کنار میای با شرایط اما اگه غیر این باشه خوب نمیارزه هیچجوره. بیکار بشینی تو خونه پنگولو بببینی بهتره!
اگه خوابگاه صنعتی اصفهان رو گوگل کنی هم اطلاع کاملی بدست میاری. برای کارشناسی که من سرچ میکردم خیلی اوکی بود. صنعتی اصفهانه دیگ. راستی تبریک میگم.

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
یکی از سال پایینیای من پارسال اونجا قبول شد سیستمم هست. اسمش پروانست. خیلی هم دختر گلیه. میتونی بهش اعتماد کنی به عنوان سال بالایی. شمارشو قبلا داشتم:surprised:
بعد اینکه به این فک نکن شرایط چی هست. به نظر من هرچقدرم شرایط سخت باشه اما شما از سطح دانشگاه هم کلاسیا و اینا راضی باشی تحمل شرایط برات سخت نیست چون میدونی برای چی داری کنار میای با شرایط اما اگه غیر این باشه خوب نمیارزه هیچجوره. بیکار بشینی تو خونه پنگولو بببینی بهتره!
اگه خوابگاه صنعتی اصفهان رو گوگل کنی هم اطلاع کاملی بدست میاری. برای کارشناسی که من سرچ میکردم خیلی اوکی بود. صنعتی اصفهانه دیگ. راستی تبریک میگم.

مرسی دوست عزیززممم فقط اگه تونستین شماره دوستتونو اگه پیدا کردین برام تو خوصوصی بفرستین ممنون میشم

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دیگه گذشت اون زمون خخخخخ

سلام
ماها دیگه سنی ازمون گذشته...ارشد پیرمون کرد
(الکی مثلا من خیلی درس میخونم:w10:)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
مخابرات سیستم صنعتی اصفهااااااااان قبول شدم بچه هااااااااااا کجاااااااااااااایین روزانه قبول شدم

تبریک میگم بدبخت شدی:biggrin:
شب و روز باید بخونی:)

شوخی میکنم دانشگاه صنعتی اصفهان یکی از دانشگاه های خوبه...سیستمم خوبه ... تبریک و موفق باشی

دانشگاه صنعتی اصفهان تو شهر نیست....دانشگاه اصفهان راحتتر مگیره ..ولی ص اصفهان از خود دانشگاه اصفهان سخت میگره و یکی از دانشگاه های خوب هست ....خوابگاه ص اصفهان نرفتم ولی خود خابگاه اصفهان رفتم ....خابگاه خوابگاهه همه جا مثل همه ...اصفهان که خوب بود ..یکم اشپزخونه و دشویی هاش دور بود...وگرنه خوب بود اتاقا...

یه مدت بری خابگاه هر طوری باشه عادت میکنی.....توصیه میکنم خودتو زیاد درگیر درس نکن ....دوسال وقت کمیه ...ولی یه جوری درس بخون که بعدا نگی وااای دوسال تو اصفهان بودم خاک بر سرم هیچ جاشو ندیدم....خوب بگرد ..تا بیکار شدی برو بیرون ..اصفهان نصف جهانه ...استفاده کن از این فرصت دوساله ت ....درس خوندن به وقتش مجبور میشی میخونی..خودتو درگیرش نکن.:D

موفق باشید;)

آخرین ویرایش:
بالا