گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

mvchsh

عضو جدید
سنجش اعلام کرد پس فردا کارنامه اعمالتون رو میدیم
اینکه بشینین پای سیستم سایت رفرش کنین قدیمی شده امسال سنجش ب همه پیامک میده فقط کافیه از موبایل جدا نشین
یا عضو کانال تلگرام سنجش بشین و با خیال راحت با عشقتون چت کنین خود سنجش زحمت میکشه باخبرتون میکنه

scrat_68

عضو جدید
اینکه بشینین پای سیستم سایت رفرش کنین قدیمی شده امسال سنجش ب همه پیامک میده فقط کافیه از موبایل جدا نشین
یا عضو کانال تلگرام سنجش بشین و با خیال راحت با عشقتون چت کنین خود سنجش زحمت میکشه باخبرتون میکنه
در واپسین ساعات خوشیتون .... ;) حتما ازش استفاده کنین

mvchsh

عضو جدید

موافقم.. یاد این شعر زیبا افتادم

گر به دولت برسی مست نگردی مردی
گر به ذلت برسی پست نگردی مردی
اهل عالم همه بازیچه دست هوس اند گر تو بازیچه این دست نگردی مردی

من که امید ندارم مست بشم خدا کنه بعد از دیدن کارنامه پست نشم..آمین

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز

با سلام

نه دوست عزیز این خبرا نیست!
برای کسانی ارسال می شوند که پول تعرفه پیامک رو پرداخته باشند نه برای همه.

تلگرام هم 15 دقیقه تاخیری دارد.
موید باشید!

دوستان عزیزم امیدوارم همتون موفق بشید

ممنون
شما هم موید باشید

سلام شاعر گرامی

با ارزوی رتبه 45برای شما;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Pencil

عضو جدید
چه شعر قشنگی واقعا:

گر به دولت برسی مست نگردی مردی
گر به ذلت برسی پست نگردی مردی
اهل عالم همه بازیچه دست هوس اند
گر تو بازیچه این دست نگردی مردی

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
نتایج کارشناسی ارشد 95 اعلام شد

با تشکر از دوست سنجش که لینک را زودتر در اختیار ما گذاشتند

http://result.sanjesh.org/p_krn/index.php/krn_arshd/sar_95rht/krn

باز هم شاهکار سنجش:surprised::eek:

لینک در حال بارگذاری است مجددا باز میشود
متاسفانه لینک از کار افتاد :eek:

من هم دیدم.

و نمونه هایی از کارنامه دوستان

1-

2-

3-

[URL=http://uupload.ir/]

[/URL]

آخرین ویرایش:

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
باز هم شاهکار سنجش:surprised::eek:

لینک در حال بارگذاری است مجددا باز میشود
متاسفانه لینک از کار افتاد :eek:

بخدا جدی بود .

من هم دیدم.

و کارنامه یکی از دوستان

اوووووووووووووههه رتبه رووووووووووو..افرین ...تبریک میگوییم

mvchsh

عضو جدید
هیچ سایتی اعلام نکرده ...
http://www.bargharshad.ir/20485/نتایج-اولیه-آزمون-کارشناسی-ارشد-95/

با مقایسه لینک کارنامه اولیه 94 با کارنامه اولیه 95 ک از دسترس خارج شد می فهمیم ک سنجش لینک رو از دسترس خارج نکرده بلکه آدرس رو عوض کرده

http://result.sanjesh.org/p_krn/index.php/krn_arshd/sar_94ksd/krn

بعد از 95 rht بوده در حال حاظر سنجش به جای این سه حرف - سه حرف دیگه رو گذاشته اگه کسی بتونه اون سه حرف رو حدس بزنه میتونه کارنامش رو ببینه اگه بخوایم همه ی حالت های ممکن رو امتحان کنیم میشه 27 هزار حالت ممکن !!!!!

mvchsh

عضو جدید
تصحیح میکنم میشه 17576 لینک مختلف چون حروف انگلیسی 26 حرفه: 26*26*26 = 17576

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.bargharshad.ir/20485/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-95/

با مقایسه لینک کارنامه اولیه 94 با کارنامه اولیه 95 ک از دسترس خارج شد می فهمیم ک سنجش لینک رو از دسترس خارج نکرده بلکه آدرس رو عوض کرده

http://result.sanjesh.org/p_krn/index.php/krn_arshd/sar_94ksd/krn

بعد از 95 rht بوده در حال حاظر سنجش به جای این سه حرف - سه حرف دیگه رو گذاشته اگه کسی بتونه اون سه حرف رو حدس بزنه میتونه کارنامش رو ببینه اگه بخوایم همه ی حالت های ممکن رو امتحان کنیم میشه 27 هزار حالت ممکن !!!!!

سلام

میگن این لینک پیش فرض بوده و ظرفیت مشخصی داشته یه دفعه بازدید کنندگان زیاد شده حتمی فهمیدا لو رفته بسته شده ...به نظرم لینکو عوض نمیکنن

mvchsh

عضو جدید
سلام

میگن این لینک پیش فرض بوده و ظرفیت مشخصی داشته یه دفعه بازدید کنندگان زیاد شده حتمی فهمیدا لو رفته بسته شده ...به نظرم لینکو عوض نمیکنن

حالا ببین وقتی لینک اصلی اومد فقط به جای rht سه حرف دیگه گذاشتن مثلا krp

یه لینک ثابت رو انتخاب میکنن و کارنامه ها رو روی اون بارگذاری میکنن.....من تا حالا 150 لینک رو بررسی کردم اگه واسم کاری پیش نیاد تا دو یا 3 ساعت دیگه لینک رو میزارم اینجا

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا ببین وقتی لینک اصلی اومد فقط به جای rht سه حرف دیگه گذاشتن مثلا krp

یه لینک ثابت رو انتخاب میکنن و کارنامه ها رو روی اون بارگذاری میکنن.....من تا حالا 150 لینک رو بررسی کردم اگه واسم کاری پیش نیاد تا دو یا 3 ساعت دیگه لینک رو میزارم اینجا
150 لینک رو امتحان کردید:surprised:.....ضمن خسته نباشید و خدا قوت به شما:)،اما خیلی نمونده تا اعلام نتایج ها!

mvchsh

عضو جدید
150 لینک رو امتحان کردید:surprised:.....ضمن خسته نباشید و خدا قوت به شما:)،اما خیلی نمونده تا اعلام نتایج ها!

234 لینک... سعی کنید در زندگی شما به سمت مقصد حرکت کنید منتظر نباشید مقصد رو به سمت شما هل بدن....من خودم لینک رو با زحمت بدست بیارم خیلی احساس بهتری دارم تا اینکه اون رو مفتی در اختیارم بزارن

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
234 لینک... سعی کنید در زندگی شما به سمت مقصد حرکت کنید منتظر نباشید مقصد رو به سمت شما هل بدن....من خودم لینک رو با زحمت بدست بیارم خیلی احساس بهتری دارم تا اینکه اون رو مفتی در اختیارم بزارن
مفتی:surprised:عجب اصطلاحی(الان یعنی ما دنبال چیز مفتیم و شما تلاشگر):confused:
جمله زیبایی بود;)اما نه در این مورد آقا یا خانم مهندس .....این واسه اهداف مهم زندگیه نه هر موردی(ما منتظر میمونیم و شما به سمت هدف برید:))
موفق باشید.

mvchsh

عضو جدید
مفتی:surprised:عجب اصطلاحی(الان یعنی ما دنبال چیز مفتیم و شما تلاشگر):confused:
جمله زیبایی بود;)اما نه در این مورد آقا یا خانم مهندس .....این واسه اهداف مهم زندگیه نه هر موردی(ما منتظر میمونیم و شما به سمت هدف برید:))
موفق باشید.

286 لینک.... الان هدف همه دیدن کارنامس و در بین این 1 میلیون و خورده ای فقط خودم رو می بینم که دارم به سمت هدف میرم و بقیه نشستن و منتظرن و این خیلی حس خوبی داره که در یک هدف مشترک از یک میلیون آدم جلو تری هرچند این هدف خیلی کوچیک باشه:D

moomidi

عضو جدید
286 لینک.... الان هدف همه دیدن کارنامس و در بین این 1 میلیون و خورده ای فقط خودم رو می بینم که دارم به سمت هدف میرم و بقیه نشستن و منتظرن و این خیلی حس خوبی داره که در یک هدف مشترک از یک میلیون آدم جلو تری هرچند این هدف خیلی کوچیک باشه:D
دوست عزیز خودتو اذیت نکن
چون این لینکو از دسترس خارج کردن .عوضش نکردن که......

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
عالی هستی شماکاش ادم تو مراحل مختلف زندگیش همچین روحیه ای داشته باشه

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
به قول دوستان عالی هستی شما :)

mvchsh

عضو جدید
دوست عزیز خودتو اذیت نکن
چون این لینکو از دسترس خارج کردن .عوضش نکردن که......

داداش من از کوچیکی با این سایتا سر و کار داشتم توی 13 سالگی واسه شرکت بابام سایت طراحی کردم

26*26 = 676 لینک یعنی 1/26 حالت ممکن رو بررسی کردم اگه 26 نفر بودیم و با هم شروع میکردیم تا حالا پیداش کرده بودیم

میسی از دوستانی ک انگیزه میدن;):D

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
داداش من از کوچیکی با این سایتا سر و کار داشتم توی 13 سالگی واسه شرکت بابام سایت طراحی کردم

26*26 = 676 لینک یعنی 1/26 حالت ممکن رو بررسی کردم اگه 26 نفر بودیم و با هم شروع میکردیم تا حالا پیداش کرده بودیم

میسی از دوستانی ک انگیزه میدن;):D
وقت دارم منم بگین چه جوریاست کمک کنم :D

mvchsh

عضو جدید
وقت دارم منم بگین چه جوریاست کمک کنم :D

مثل این میمونه یه کیف رمزی داشته باشی که سه تا عدد داره و رمزش رو یادت رفته باشه پس باید از 000 تا 999 رمز هارو امتحان کنی یعنی 10*10*10= 1000 رمز باید امتحان کنی تا با یکیش باز بشه اینم همینجوریه ولی اینکه یادت بدم شرمنده به جهت اینکه ممکنه من اشتباه کرده باشم(احتمالش 1 درصده) و نتونم از خجالتتون در بیام:redface:

آخرین ویرایش:

dac_ali

عضو جدید
مثل این میمونه یه کیف رمزی داشته باشی که سه تا عدد داره و رمزش رو یادت رفته باشه پس باید از 000 تا 999 رمز هارو امتحان کنی یعنی 10*10*10= 1000 رمز باید امتحان کنی تا با یکیش باز بشه اینم همینجوریه ولی اینکه یادت بدم شرمنده به جهت اینکه ممکنه من اشتباه کرده باشم(احتمالش 1 درصده) و نتونم از خجالتتون در بیام:redface:

سال۹۲ این عبارت سه حرفی tdf بوده....سال ۹۳ ysl ....سال ۹۴ ksd ....لینک ۹۵ قبلی هم rht من که هیچ رابطه منطقی ندیدم ببینید شما متوجه میشید!

بالا