گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ممنون از پاسختون.
راستش درمورد مالک اشتر اینا اطلاعی ندارم دی
یعنی ارشد سخت تره:confused:بنده که شنیدم ارشد خیلی راحتتره.

خواهش میکنم

خب دانشگاه مالک اشتر یکسری ضوابط خاص دارن بخاطر همین مصاحبه میگیرن وقتی نتایج بیاد یک هفته بعد مصاحبه میگیرن بعد اسامی قبولی مصاحبه اعلام میکنن سازمان سنجش هم نسبت به رتبه اعلام میکنه
مالک اشتر برای صنایع و وزارت دفاع هست اینطور که شنیدم اکثر اینهایی که میخوان خارج برن این دانشگاه نمیرن چون دیپورت میشن حالا صحتشو نمیدونم البته یکسری دانشگاه های دیگه هم در لیست تحریم هستن

یک گفته بین ارشدی ها هست ...........اگر بچه های لیسانس از افتادن میترسن بچه های ارشد از اخراج شدن می ترسن:دی

شما باید نمره بالا 12 بیاری برای پاسی و معدلت بالای 14 باشه یعنی کلیه نمره هات در رنج 17 به بالا باشه عالیه بعد کلی فعالیت های جانبی حتما حتما نرم افزارهای مهندسی رشتتون بعد قبولی به سرعت یادبگیرید زبان عالی کنید کلیه کتاب ها زبان اصلی هستن مثلا برای یک درس ما 8 کتاب معرفی میکنن 8 تا هم زبان اصلی این تازه یک درس هست سمینار پروژه یعنی اگر واقعا بخوای دانشجوی خوب باشی باید از جونت مایه بذاری بچه های ارشد ما شبانه روزی می خونن

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم

خب دانشگاه مالک اشتر یکسری ضوابط خاص دارن بخاطر همین مصاحبه میگیرن وقتی نتایج بیاد یک هفته بعد مصاحبه میگیرن بعد اسامی قبولی مصاحبه اعلام میکنن سازمان سنجش هم نسبت به رتبه اعلام میکنه
مالک اشتر برای صنایع و وزارت دفاع هست اینطور که شنیدم اکثر اینهایی که میخوان خارج برن این دانشگاه نمیرن چون دیپورت میشن حالا صحتشو نمیدونم البته یکسری دانشگاه های دیگه هم در لیست تحریم هستن

یک گفته بین ارشدی ها هست ...........اگر بچه های لیسانس از افتادن میترسن بچه های ارشد از اخراج شدن می ترسن:دی

شما باید نمره بالا 12 بیاره برای پاسی و معدلت بالای 14 باشه یعنی کلیه نمره هات در رنج 17 به بالا باشه عالیه بعد کلی فعالیت های جانبی حتما حتما نرم افزارهای مهندسی رشتتون بعد قبولی به سرعت یادبگیرید زبان عالی کنید کلیه کتاب ها زبان اصلی هستن مثلا برای یک درس ما 8 کتاب معرفی میکنن 8 تا هم زبان اصلی این تازه یک درس هست سمینار پروژه یعنی اگر واقعا بخوای دانشجوی خوب باشی باید از جونت مایه بذاری بچه های ارشد ما شبانه روزی می خونن

بچه های کجان که شبانه روزی میخونن....
پس با این اوصاف یه هفته به کنکور قید ارشدو بزنم....اینقدر سخت:w22:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بچه های کجان که شبانه روزی میخونن....
پس با این اوصاف یه هفته به کنکور قید ارشدو بزنم....اینقدر سخت:w22:

نه با ارامش بخونید ...شما وقتی به موقع درس بخونید هیچ اتفاقی نمی افته اما این هم نیست که بگید ارشد قبول شدیم بی خیال پس....

scrat_68

عضو جدید
سلام به همه دوستان
همه میدونید که کارت های ورود به جلسه رو روز دوشنبه 13 اردیبهشت میدن
گفتم شاید یکی ندونه
دوش میگفت که فردا بدهم کام دلت @@@ سببی ساز خدایا که پشیمان نشود

alice7952

عضو جدید
سلام به همه دوستان همه میدونید که کارت های ورود به جلسه رو روز دوشنبه 13 اردیبهشت میدن گفتم شاید یکی ندونه دوش میگفت که فردا بدهم کام دلت @@@ سببی ساز خدایا که پشیمان نشود
بچه ها کنکورمون پنج شنبه اس یا جمعه؟عصره یا صب؟ :)

Pencil

عضو جدید
منکه خدمت سربازی تمام فکر و ذهنم رو این چند وقته مشغول کرده، گره خوردم عملا :w29:
اصلا نتونستم این دو هفته آخر رو روی کنکور تمرکز کنم

uchiha_keyvan

عضو جدید
سلام ....
کلا فاز بچه های برقی همیشه فاز ناامیدیه:razz:خودمم نمیدونم چرا!!!!

بابا این کجاش ناامیدیه؟ با امید و دلی پر از شور و هیجان یا علی میگیم برا ارشد 96 :biggrin:
از این امیدوار ترم مگه داریم:D
حالا راجبه نظرتون دلیلش اینه رشتمون مزخرفه اونایی که خوندن و اونایی که نخوندن در نهایت سر جلسه به این نتیجه میرسن به یه اندازه بلدن :biggrin:

uchiha_keyvan

عضو جدید
منکه خدمت سربازی تمام فکر و ذهنم رو این چند وقته مشغول کرده، گره خوردم عملا :w29:
اصلا نتونستم این دو هفته آخر رو روی کنکور تمرکز کنم

برادر پنسیل من تاحالا فک میکردم شما خواهری:biggrin::biggrin:
شمام تو فکر هیچی نرو .. بخدا به خودت میای میبینی هم مدرکه ارشدتو گرفتی هم پایان خدمتت تو جیب عقب شلوارت در حاله تجزیه شدنه و داری برا کنکور پسا دکترا تو همین سایت دنباله منابع میگردی;)

uchiha_keyvan

عضو جدید
دوستان من یه سوال مهمم دارم تو این روزای اخره قبله کنکور
یه ساله ذهنمو مشغول کرده :razz:
اون ستاره و مربع سبز که رو آواتارامونه چه موقع میشه دو تا؟
من شیش ساله عضوم هنوز از جاشون تکون نخوردن:w18:
مدیر عزیزم حداقل به حرمته حضورم در تاپیکهای ارشدی های 89-90-91-92-93-94-95- و انشالا 96 یه ستاره افتخاریم بهمون نمیده :twisted:

البته مزاح نمودیم
کفتم یکم بچه ها از فازه استرسو این حرفا بیرون بیان
دوستایه عزیز هر چی خوندین و نخوندین دیگه تو فکرش نرین چون فایده ای نداره
بدون استرس برین سر جلسه که از بیشترین توانتون استفاده کنین و بدونین همین کافیه;)
نمیخوامم شعار کلیشه ای بدم و با تمام وجودم به این جمله اعتقاد دارم که:
مسیر مهمه و بخدا سوگند مقصد بهانه ای بیش نیست(مثه همون اسباب بازیایه دورانه کودکیمون که تا وقت خریدنشون هزار تا پشتک میزدیم از هیجان و وقتی میخریدیم با خودمون میگفتیم همش همین بود؟!!!:w09: )
ایشالا همه موفق باشید

alice7952

عضو جدید
بچه هااا کنکورمون چندمههه؟کارت اومدهههه هاااا من کد رگیری ندارم باید فردا برم از نماینده سازمان سنجش در شهرمون بگیرم... :)

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام کنکوریای عزیز

دقت کردین چقد خوشبحالتونه ...زمان ما کنکور تو دل تو زمستون بود ...یعنی با این همه وقتی که داشتین اگه رتبه هاتون خوب نشه حقشه همتون از سقف باشگاه آویزنتون کرد واالا بوخدا :d

یادش بخیر ...دم کنکور همه میزدن سیم اخر میومدن اینجا رو اسپم بارون میکردن و ایس من هی پاک میکرد و بچه ها از رو نمیرفتن :d

یادش بخیر واقعا .....
امیدوارم همتون به اونچه که لیاقت تلاشتونو داشته باشه برسید ...

پرانتز باز ....ایشالا برید ارشد و ببینید که ارشد آش دهن سوزی نیست ...:d
بهترین مزییت ارشد عضو شدن تو این سایت و پیدا کردن دوستای خیلی خوبی بود که بی دریغ کمک های زیادی بهم کردن وهنوزم که هنوزه میتونم رو کمکشون حساب باز کنم .واقعا مدیونشون هستم ...پرانتز بسته

چشم امید این باشگاه به دستای پرتوان شماست ..امیدوارم کنکورتونو خوب بدین و شاهد خوشحالیتون باشیم

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام کنکوریای عزیز

دقت کردین چقد خوشبحالتونه ...زمان ما کنکور تو دل تو زمستون بود ...یعنی با این همه وقتی که داشتین اگه رتبه هاتون خوب نشه حقشه همتون از سقف باشگاه آویزنتون کرد واالا بوخدا :d

یادش بخیر ...دم کنکور همه میزدن سیم اخر میومدن اینجا رو اسپم بارون میکردن و ایس من هی پاک میکرد و بچه ها از رو نمیرفتن :d

یادش بخیر واقعا .....
امیدوارم همتون به اونچه که لیاقت تلاشتونو داشته باشه برسید ...

پرانتز باز ....ایشالا برید ارشد و ببینید که ارشد آش دهن سوزی نیست ...:d
بهترین مزییت ارشد عضو شدن تو این سایت و پیدا کردن دوستای خیلی خوبی بود که بی دریغ کمک های زیادی بهم کردن وهنوزم که هنوزه میتونم رو کمکشون حساب باز کنم .واقعا مدیونشون هستم ...پرانتز بسته

چشم امید این باشگاه به دستای پرتوان شماست ..امیدوارم کنکورتونو خوب بدین و شاهد خوشحالیتون باشیم

سلام دوست گرامی کاری نداره میخواین خوش به حال شمام بشه؟خب شمام تشریف بیارید:D
زیاد هم خوش به حالمون نیست چه بسا طراح محترم بخوان واسه جلوگیری از خوش به حالی زیاد سوالاتی بیارن که آدم آرزوش باشه که زمان شما کنکور میداشت:)

uchiha_keyvan

عضو جدید
یعنی کاشکی منه احمق از خدا یه چیزه دیگه میخواستم:wallbash::wallbash:
هم کنکور دقیقا شد همون که ارزو کردم یعنی صبحه پنج شنبه:biggrin:
و ازون مهم تر مربع سبزام یهو شدش 2 تا:w33::w32:

Pencil

عضو جدید
یعنی کاشکی منه احمق از خدا یه چیزه دیگه میخواستم:wallbash::wallbash:
هم کنکور دقیقا شد همون که ارزو کردم یعنی صبحه پنج شنبه:biggrin:
و ازون مهم تر مربع سبزام یهو شدش 2 تا:w33::w32:

اتفاقا صبح تو حال خواب بیداری وقتی زمانش رو دیدم دقیقا یاد پست شما افتادم !

amin_amini

عضو جدید
بابا این کجاش ناامیدیه؟ با امید و دلی پر از شور و هیجان یا علی میگیم برا ارشد 96 :biggrin:
از این امیدوار ترم مگه داریم:D
حالا راجبه نظرتون دلیلش اینه رشتمون مزخرفه اونایی که خوندن و اونایی که نخوندن در نهایت سر جلسه به این نتیجه میرسن به یه اندازه بلدن :biggrin:
بعد خدمت مقدس سربازی البته:D

کارت ورود به جلسه رو گرفتم.
وعده دیدار علوم تحقیقات 7صبح.
کیا علوم تحقیات افتادن؟

من اولین بارهارشد کنکور میدم.
اول دفترچه زبان رو یدن و بعد نیم ساعت میگرن و دفترچه تخصصی ها رو میدن؟

uchiha_keyvan

عضو جدید
بعد خدمت مقدس سربازی البته:D

کارت ورود به جلسه رو گرفتم.
وعده دیدار علوم تحقیقات 7صبح.
کیا علوم تحقیات افتادن؟

من اولین بارهارشد کنکور میدم.
اول دفترچه زبان رو یدن و بعد نیم ساعت میگرن و دفترچه تخصصی ها رو میدن؟

قربونت برم چی بعد از خدمت؟ ببین دوباره میفرستیمون :biggrin:
(23 ماه تو مرزهای پوشیده از برف آذربایجانه غربی شبا تا صب بیدار بودیم که پژاک و پ ک ک شهیدمون نکنن و شما عزیزان راحت درستونو بخونین دیگه برا هفت پشتم بسه:biggrin: )
میدونم خودتو گفتی مزاح نمودیم :)
راجبه دفترچم اره اول دفترچه زبانو میدن بعدش دفترچه دروس اختصاصی
برو که ایشالا قبول بشی و فعلا کارت به هیچ خدمته مثلا مقدسی نکشه;)

scrat_68

عضو جدید
چرا امتحان افتاده صبح ساعت 7 ؟ پنج شنبه ؟ WTF ؟
بابا من بزور عادت کرده بودم به بعد ظهر ها تمام سیستمم ریخت بهم

uchiha_keyvan

عضو جدید
چرا امتحان افتاده صبح ساعت 7 ؟ پنج شنبه ؟ WTF ؟
بابا من بزور عادت کرده بودم به بعد ظهر ها تمام سیستمم ریخت بهم
wtf رو که نفهمیدم(کشتی کج منظورته؟ ) :surprised:
عذر میخوام الان فهمیدمش:w15:
حالا دیگه کاریش نمیشه کرد
به نظرم یه شب قبل از شب کنکورو بیدار بمون که حسابی خسته بشی شب کنکور راحت خوابت ببره
وگرنه ضمانت میدم از استرس تا خود 5 صب تو تختت باید یه دور دیوانه حافظو بازخونی کنی:biggrin:

***##***

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صبحه پنج شنبه قبل از طلوع آفتاب
البته این خیلی مهم نیست
مهم مربع سبزایه منه که شده 2 تا:D
مگه ماله شماها کیه؟ نکنه من یه رشته دیگه بودم اشتباهی تو این تاپیک کامنت میذاشتم:eek:

یعنی 7:30شروع میشه؟؟؟کارشناسی 8 بود حتما واسه دکترا میشه 6 صبح:surprised:

بله شما معلومه خیلی آماده هستید که دغدغتون مربع هاست:cool:(امتیازتون زیاد شده .....و تعداد مربعات تون رابطه مستقیم داره با امتیازتون رابطشون مجذور نیست که یهویی اضافه شه:D)

واسه ما هم همین تاریخ هستش فقط ما مثل شما انقدر ذوق نداشتیم که هر چه زودتر بریم و ببینیم.... گفتیم بقیه برن خلوت شد ما بریم:D

Pencil

عضو جدید
نه به اون وقتی که کسی نمیومد تو این تاپیک نه به الان که باید بچه ها رو با تیر بزنیم برن بشینن به درس مشقشون :D

Pencil

عضو جدید
قربونت برم چی بعد از خدمت؟ ببین دوباره میفرستیمون :biggrin:
(23 ماه تو مرزهای پوشیده از برف آذربایجانه غربی شبا تا صب بیدار بودیم که پژاک و پ ک ک شهیدمون نکنن و شما عزیزان راحت درستونو بخونین دیگه برا هفت پشتم بسه:biggrin: )
میدونم خودتو گفتی مزاح نمودیم :)
راجبه دفترچم اره اول دفترچه زبانو میدن بعدش دفترچه دروس اختصاصی
برو که ایشالا قبول بشی و فعلا کارت به هیچ خدمته مثلا مقدسی نکشه;)
23 ماه اونم تو مرز!:surprised:
زمان شما که خدمت عادیش 21 ماه بود تو مرز هم 19 ماه، چهار ماه اضافه خدمت خوردی؟! فرمانده رو با تیر زدی فکر کنم :biggrin: چهار ماه اضاف خوردی

A.G7

عضو جدید
سلام چه خوب شد کنکور صبح برگذار میشه . دو ساله همیشه سر کنکور خوابم میگرفت :biggrin: . حرف سربازی شد ... منم برج چهار اعزام هستم / شاید کنکورو بیخیال بشم ولی برای همه آرزوی موفقیت دارم انشاالله نتیجه زحماتتون رو هرچه زودتر بگیرید

uchiha_keyvan

عضو جدید
:w18:
23 ماه اونم تو مرز!:surprised:
زمان شما که خدمت عادیش 21 ماه بود تو مرز هم 19 ماه، چهار ماه اضافه خدمت خوردی؟! فرمانده رو با تیر زدی فکر کنم :biggrin: چهار ماه اضاف خوردی
احسنت بر اطلاعاتت;)
خدمت هنوزم 21ماهه
تو مرزای آ غربی چون عملیاتیه میشه 18 ماه
و گلاب بروت من پنج ماه اضاف خوردم نه چهار ماه:w18:
البته دوماهمم عفو رهبری خوردم به حمدالله:thumbsup2:

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید
یعنی 7:30شروع میشه؟؟؟کارشناسی 8 بود حتما واسه دکترا میشه 6 صبح:surprised:

بله شما معلومه خیلی آماده هستید که دغدغتون مربع هاست:cool:(امتیازتون زیاد شده .....و تعداد مربعات تون رابطه مستقیم داره با امتیازتون رابطشون مجذور نیست که یهویی اضافه شه:D)

واسه ما هم همین تاریخ هستش فقط ما مثل شما انقدر ذوق نداشتیم که هر چه زودتر بریم و ببینیم.... گفتیم بقیه برن خلوت شد ما بریم:D

باور کن کاملا برعکس
اینقد اوضام خرابه که خودمو با مربع ها سرکار گذاشتم حواسم پرت بشه:surprised:

بالا