گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

peahman

عضو جدید
دوستان منابعی که انتخاب کردید رو میگید ؟

و اینکه تا چه رتبه ای میشه الکترونیک تهران قبول شد ؟

آخرین ویرایش:

Pencil

عضو جدید

سلام عزیز
ببین تو همین تالار ارشد دو تا تاپیک ارزشمند هست که یکی معرفی منابع هست و یکی دیگه هم مصاحبه با رتبه های برتر با دقت بخون بعد از این طریق برو یه سری کتاب انتخاب کن بعد برو شخصا بهشون نگاه بنداز ببین نگارش کدومش با سلیقه خودت هست.

من خودم اینجوری کتاب هام رو انتخاب کردم، از الانم به فکر رتبه نباش، از تو حرکت از خدا برکت...

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/545495-معرفی-منابع-ارشد-برق

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-رتبه-هاي-برتر-كنكور-كارشناسي-ارشد-برق-سال-92

elecfa1992

عضو جدید

منابع مهمه ولی مهمتر از اون اینه که تو خودتون انگیزه و هدف ایجاد کنید...من سال پیش این موقع ها شروع کردم ولی دوستام از اول تابستون...ولی تعداد کمیشون تا بهمن دووم اوردن...در مورد منابع نظرات متفاوته و نمیشه گفت که بهترین کتاب وجود داره برای مثال خیلی ها مدار پوران رو توصیه میکنن ولی من شخصا ارتباط برقرار نکردم باهاش...سعی کنید وقتی کتاب میخرید ی چند صفحه بخونید...الکترونیک بسته به گرایش شما داره دیجیتال و مدار مجتمع و نیمه هادی فرق میکنه بنظرم صبر کنید من جواب شما رو بعد اعلام نتایج میدم ولی حدودی تا 700 800 شانس دارید

minoo z

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز.من میخوام برای درس های مدار و سیگنال و الکترونیک کلاس کنکور برم.دوستانی که اطلاع دارند یا تجربشو دارند لطف میکنن راهنمایی کنن کدوم اموزشگاه و استاد بهتره؟

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز.من میخوام برای درس های مدار و سیگنال و الکترونیک کلاس کنکور برم.دوستانی که اطلاع دارند یا تجربشو دارند لطف میکنن راهنمایی کنن کدوم اموزشگاه و استاد بهتره؟
پیشنهاد بنده:
مدار و الکترونیک آقای کهن
سیگنال آقای تقدسی
هر دو نصیر تدریس می کنن.
یکی از دوستام الکترونیک ایشون رو رفتن و 84 درصد زدن. سیگنال هم خودم از کتاب اقای تقدسی خوندم 61 درصد زدم. تعریف مدار آقای کهن رو هم زیاد شنیدم.

Devilinator

عضو جدید
چقدر استرس باید داشته باشیم ببینیم کجا قبول میشیم و چقدر سریع ثبت نام ها شروع میشه:(:(

آخ آخ حرف دل منو زدی , کی بشه تموم شه انتظار ... :confused:

نظر منو بخوای میگم خودت به تنهایی بخونی تاثییرش بیشتره تا هم وقت و پول هزینه کنی بری کلاس.

Piruz-68

عضو جدید
سلام دوستان.
لظفا راهنمایی بفرمایید
من کتاب ریاضی کریمی چاپ های اولشو دارم زمانی که دانشجو بودم گرفتم و زیاضی مومن زاده رو هم دارم اونم خیلی جدید نیست
با این تفاسیر به نظرتون چاپ جدید کتاب کریمی رو بگیرم یا اینکه کتاب سری برق یا کتاب جدید اقاسی رو بگیرم؟
ممنون

Kaka_s

عضو جدید

مدار : استاد تقوی جهاد دانشگاهی امیر کبیر پایه ای درس میده و البته تست هم میزنه ولی برای کسی که حرفی ایه شاید بعضی وقتا توضیحات زیاد ایشون خسته کننده باشه اما در مجموع از 100 به ایشون 85 میدم.
مدار : استاد شیرین آبادی موسسه بینش ایشون بسیار حرفه ای تر تدریس میکنن هرچند تجربه شون تو این درس نسبت به کنترل و سیگنال کمتره اما بنظر من ایشون کلا آدم تیزی هستن و نقطه قوت ایشون اینه که کمتر به حاشیه میرن و اصل مطلب رو هر چقدر که لازم باشه میگن. به ایشون از 100 من 90 میدم.
مدار : استاد کهن ایشون هم بسیار سطح بالا تدریس میکنن اما نکته ای که من راجب ایشون شنیدم اینه که در تدریس مسلط نیستند و شاید حتا گاهی دچار استرس می شن. اینو من از چندین نفر شنیدم اما چون تجربه کلاس رفتن ایشون رو نداشتم به خودم اجازه نمیدم نمره بدم.
سیگنال : استار شیرین آبادی بنظر من سیگنال ایشون حتا از کنترلشون هم بهتره چون کمتر به مسایل حاشیه ای و اضافی می پردازند و هر آنچه که لازمرو میگن و البته تو بیان مطالب هم بسیار مسلط هستن. به ایشون 95 میدم تو این درس.
سیگنال : استاد تقدسی من کلاسای رفع اشکال ایشون رو رفتم ولی نکته ای که بنظرم میرسه اینه که کلاس ایشون عینا مثل کتابشون هس و از اونجایی که کتاب ایشون بسیار سلیس و جامع هست شاید خیلی نیاز به حضور در کلاس ایشون نباشه. ضمن این که روی سایتشون هم کوییز و آزمونهای نصیر رو با پاسخ قرار میدن که بسیار مفید هست. به ایشون 90 میدم.
در کل بنظرم تو سیگنال ترکیب کلاس استاد شیرین آبادی و کتاب استاد تقدسی فوق العاده بشه و البته برای تسلط بالا تو این درس میشه از کتاب تست مهندس کهن هم استفاده کرد.
الکترونیک: فقط . فقط استاد اسلامپناه رو تو این درس قبول دارم چون بسیار با حوصله هستن و البته الکترونیک رو بسیار ساده ارایه میدن که باعث میشه حتا اگه به این درس علاقه هم نداشته باشین علاقمند بشین. به ایشون 90 میدم.
توضیح: همه این اساتید بزرگوارن و من بسیار کوچکترم که بخوام به اونا نمره بدم اما اینکارو کردم که دوستان شاید یه معیاری دستشون بیاد که چی به چیه وگرنه من در حد و اندازه ای نیستم که بخوام راجب این بزرگواران قضاوت کنم.
ببخشید طولانی شد.

دانشمند كوچك

عضو جدید
بنظرتون نتایج کی میاد؟؟
عصر یا ساعت ۱۲ شب به بعد؟؟
آخه فردا خونه نیستم.کاش همین امروز بیاد. دیروز و امروز خودم رو خیلی مشغول کردم که یادم بره اما همش تو فکرم....

parisanaderi

عضو جدید
گفتگوی خودمانی ارشدی های 95

بنظرتون نتایج کی میاد؟؟
عصر یا ساعت ۱۲ شب به بعد؟؟
آخه فردا خونه نیستم.کاش همین امروز بیاد. دیروز و امروز خودم رو خیلی مشغول کردم که یادم بره اما همش تو فکرم....
من یه راهی بلدم که همین که نتایج اومد کمتر از یک دقیقه بعدش میفهمید بدون چک کردن سایت :D
کلا هم از همین روش استفاده میکنم
کیا بلدن؟

آخرین ویرایش:

minoo z

عضو جدید
خودم تو نظرم بود الکترونیک اسلام پناه مدار زرگر و سیگنال تقدسی رو برم ولی با نظرات شما دوستان دو دل شدم:confused:

minoo z

عضو جدید
پیشنهاد بنده:
مدار و الکترونیک آقای کهن
سیگنال آقای تقدسی
هر دو نصیر تدریس می کنن.
یکی از دوستام الکترونیک ایشون رو رفتن و 84 درصد زدن. سیگنال هم خودم از کتاب اقای تقدسی خوندم 61 درصد زدم. تعریف مدار آقای کهن رو هم زیاد شنیدم.

من یه دور سر سری کتاب سیگنال پوران پزوهش رو خوندم خیلی ی ی ی باهاش مشکل داشتم.شما که کتاب اقای تقدسی رو خوندین متن درس روونه؟فقط با خوندن این کتاب 61% زدین؟یا زمینه ی قوی و کتاب های دیگه هم کمک کرد؟

peahman

عضو جدید
والا مصاحبه هایی که تو نت هست اکثرا برای مدرسان شریف و بنظرم فقط تبلیغ اموزشگاه و کتاب های مدرسان هست ...

منابع مهمه ولی مهمتر از اون اینه که تو خودتون انگیزه و هدف ایجاد کنید...من سال پیش این موقع ها شروع کردم ولی دوستام از اول تابستون...ولی تعداد کمیشون تا بهمن دووم اوردن...در مورد منابع نظرات متفاوته و نمیشه گفت که بهترین کتاب وجود داره برای مثال خیلی ها مدار پوران رو توصیه میکنن ولی من شخصا ارتباط برقرار نکردم باهاش...سعی کنید وقتی کتاب میخرید ی چند صفحه بخونید...الکترونیک بسته به گرایش شما داره دیجیتال و مدار مجتمع و نیمه هادی فرق میکنه بنظرم صبر کنید من جواب شما رو بعد اعلام نتایج میدم ولی حدودی تا 700 800 شانس دارید

ممنون از پاسختون

در مورد رتبه با شبانه تا 700-800 ؟

در مورد منابع من اینها رو انتخاب کردم فقط بین بعضی هاش شک دارم :

ریاضی - مومن زاده
معادلات - کریمی
مدار - کاروزرگر (بعضی از دوستان هم میگن تقوی !)
سیگنال - مومن زاده (تقدسی هم زیاد شنیدم ! )
کنترل - آریاز
الکترونیک هم اسلام پناه

بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن خوبه

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
عزیزانی که علاقه دارند منابع خود را معرفی کنند صرفا از طریق تاپیک زیر پس از مطالعه قوانین موجود در اولین پست تاپیک مربوطه اقدام نمایند.

[h=3]معرفی منابع ارشد برق[/h]
هر گونه بحث های جانبی در این مورد در سایر تاپیک ها خلاف قوانین می باشد.

دانشمند كوچك

عضو جدید
من یه راهی بلدم که همین که نتایج اومد کمتر از یک دقیقه بعدش میفهمید بدون چک کردن سایت :D
کلا هم از همین روش استفاده میکنم
کیا بلدن؟
دوست عزیز بگو تا ما هم بفهمیم؟؟
هی نیایم نت ببینیم اومده یا نه :-/
ممنون

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای همگی ارزوی موفقیت میکنم.و امیدوارم فردا مثل این وقت دیگه همه ی استرس ها تموم شده باشه و همه از بلاتکلیفی دربیان و به اونچیزی که خدا صلاح میدونه رسیده باشن;)

elecfa1992

عضو جدید
فک کنم از روش های قدیمی استفاده میکنن...
سالهای دور که خواهرم کنکور داده بود با استفاده از تلفن گویا نتایج رو میگرفت
فک کنم اینجوری باشه

parisanaderi

عضو جدید

فک کنم از روش های قدیمی استفاده میکنن...
سالهای دور که خواهرم کنکور داده بود با استفاده از تلفن گویا نتایج رو میگرفت
فک کنم اینجوری باشه
با منید؟
اگه با منید که نه از یه روش فوق پیشرفته و باحال 😂😂😂

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با منید؟
اگه با منید که نه از یه روش فوق پیشرفته و باحال 😂😂😂
دوست عزیز اگر چیزی برای ارائه دارید به صورت عمومی بیان نمایید، در غیر اینصورت جایی برای بحث نیست و درخواست ارسال پیام خصوصی و سایر موارد خلاف قوانین هست.

با تشکر

peahman

عضو جدید
دوستان الان بهترین منابع برای
سیگنال و کنترل و مدار چی هستن ؟

فرض رو بر پایه ضعیف بگذارید

parisanaderi

عضو جدید

دوست عزیز اگر چیزی برای ارائه دارید به صورت عمومی بیان نمایید، در غیر اینصورت جایی برای بحث نیست و درخواست ارسال پیام خصوصی و سایر موارد خلاف قوانین هست.

با تشکر
بله قوانین رعایت میشه
من با توجه به اینکه ممکنه ارسال این روش توی این تاپیک خلاف قوانین باشه اینجور مجبور شدم
چون احتیاج به ارسال یک نرم افزار خاص داشت

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
بله قوانین رعایت میشه
من با توجه به اینکه ممکنه ارسال این روش توی این تاپیک خلاف قوانین باشه اینجور مجبور شدم
چون احتیاج به ارسال یک نرم افزار خاص داشت
خوب شما اگه خواستید معرفی کنید، فوقش این هست که مدیریت اگه پاک کرد یعنی خلاف قوانین بوده، برای مشکل ساز نبودن هم لینک نرم افزار از یه سایت معتبر داده میشه.

چون از طرف دیگه وقتی شما هی میگید روشی هست و معرفی نمی کنید و میگید بیاین خصوصی بگم این سوء تفاهم میشه و از طرفی هم خلاف قوانین سایت (نه فقط تالار برق) هست.

parisanaderi

عضو جدید

خوب شما اگه خواستید معرفی کنید، فوقش این هست که مدیریت اگه پاک کرد یعنی خلاف قوانین بوده، برای مشکل ساز نبودن هم لینک نرم افزار از یه سایت معتبر داده میشه.

چون از طرف دیگه وقتی شما هی میگید روشی هست و معرفی نمی کنید و میگید بیاین خصوصی بگم این سوء تفاهم میشه و از طرفی هم خلاف قوانین سایت (نه فقط تالار برق) هست.

parisanaderi

عضو جدید
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.news.rssfeedreader
روش دریافت لحظه ای نتیجه ی سازمان سنجش
این لینک نرم افزار خواندن Rss از روی هر سایت هست
پس از دانلود نرم افزار و نصبش ( امیدوارم واسه دانلود مشکلی پیش نیاد) در قسمت بالای نرم افزار یک علامت بعلاوه هست اونو رو بزنید و آدرس زیر که مربوط به فید کارشناسی ارشد سنجش هست رو وارد کنید
http://sanjesh.org/rss/rss.aspx?id=2
بعد از اون در قسمت ستینگ refresh interval رو روی یک دقیقه بذارید
و توی همون ستینگ برای نوتیفیکیشن یه رینگ تون مناسب ترجیحا زمان طولانی انتخاب کنید
در آخر روی خود لینک اد شده تاچ رو نگه دارید و رفرش رو یه دور به صورت دستی هم انجام بدین
توجه کنید که ممکنه دفعه ی اول اد شدن لینک تمام سر تیترهای قبلی با هم بیاند
حتما حتما حواستون باشه نت گوشی قطع نشه این نرم افزار برای گوشیای اندرویدیه
در آخر دیگه راحت میتونید بخوابید چون گوشیتون هر یک دقیقه یک بار خودش سایت سنجشو چک میکنه و درصورت به روزشدن سایت خبر میده
بعد از اینکه نتیجه اومد لینکو پاک کنید یا نرم افزارو دیس ابل کنید که بازم این کار رو انجام نده
هر کسی خوشش اومد یه لایک و یه صلوات لطفا
امیدوارم مدیرا و آقای ice man پاک نکنن و دوباره تذکر نگیرم :D

بالا