گفتگوی خودمانی ارشدی های برق 95

95_passenger

عضو جدید
يعني چي ؟ اگه منظورت رتبه م توي كنكور امسال هست كه من امسال آزمايشي شركت كردم !
سلام به همه دوستان
امید وارم سال بعد همه موفق وشاد باشن.
مجتبی من هستم داداش حداقل یک یا دو درس رو میشه شروع کرد.

scrat_68

عضو جدید
سلام به همه ... آقا کنترل خطی من در حد صفر هست . خیلی هم ازش خاطر خوشی ندارم چون قدرتی هستم
حتما میخوام کنترل حداقل 20درصد بزنم دوستان به نظرتون چه کتابی بخونم ؟ دوستان چطور بعضی ها کنترلشون فوق العاده قوی هست
مثلا من یه دوست دارم کل کنترل مدرسان رو توی 10 روز میزنه اما چطوری ؟

Sajjad_k

عضو جدید
سلام به همه ... آقا کنترل خطی من در حد صفر هست . خیلی هم ازش خاطر خوشی ندارم چون قدرتی هستم
حتما میخوام کنترل حداقل 20درصد بزنم دوستان به نظرتون چه کتابی بخونم ؟ دوستان چطور بعضی ها کنترلشون فوق العاده قوی هست
خب از خودش بپرس چجوری می زنه
تجربیات من اینه: کنترل رو باید کاملا مفهومی یاد بگیری. صرفا یه کتاب خوندن و تست زدن به نطر من توی کنکور واسه کنترل جواب نمیده. اگه موقعیتش رو داری برو کلاس. اگه هم نه واسه شروع بنظرم کتاب امین رضایی پوران پژوهش می تونه واسه پایه ضعیف خوب باشه. وقتی به تسلط نسبی رسیدی با تمرین های زیاد علاوه بر حل تست های کنکور به نظر من تمرینهای کتاب اوگاتا میتونه مفید باشه . ولی من واسه کنترل کلاس پیشنهاد میکنم

mohammad0861

عضو جدید
سلام ما که شروع کردیم چند وقته ولی یکم توی هفته گذشته شل گرفتم همه چیزو ولی ان شاالله از فردا با قدرت ادامه میدم

اقا سجاد یکم هم مارو تحویل بگیر
nجا بهت پیام دادم:D

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز

من تو کنترل امسال درصدی نزدیک به 50 ممکنه کسب کنم . ( برای این میگم ممکنه چون کارنامه های سنجش اشتباه داره . من پارسال 1 تست الکترونیک زده بودم ولی درصدم درصد عجیب 16 بود . یا ایکنه برای یکی از دوستام که الکترونیکی هم بود مثل خودم . برای درس سیستمهای قدرت هم درصد زده بودن براش . )
کنترل خیلی شیرینه .

scrat_68

عضو جدید
البته من با شما موافقم
ولی واقعیت اینه که شیرینی توی تسلطه ... شما به هر درسی که مسلط باشید اون درس براتون شیرین میشه
کنترل امسال چطور بود آسان یا سخت و پیش بینیتون برای سال آینده چیه ؟ ارزش داره برام که انرژی زیادی روش بذارم
:confused: کنترل واقعا منو نابود میکنه
البته رتبه زیر 100 مد نظر من هست :surprised:

ehsan0641

کاربر بیش فعال
من تو کنترل امسال درصدی نزدیک به 50 ممکنه کسب کنم . ( برای این میگم ممکنه چون کارنامه های سنجش اشتباه داره . من پارسال 1 تست الکترونیک زده بودم ولی درصدم درصد عجیب 16 بود . یا ایکنه برای یکی از دوستام که الکترونیکی هم بود مثل خودم . برای درس سیستمهای قدرت هم درصد زده بودن براش . )
کنترل خیلی شیرینه .

اقا عرفان والله من اگه شانس تورو داشتم درس نمیخونم!!!! میرفتم انتخابات ریاست جمهوری چیزی شرکت میکردم!!!!!!
من امسال با کلی خوندن بررسی سیستم حدود 55 درصد بیشتر نشد بزنم!!! ونوقت شما با شانسی زدن.....
شانسم خیلی افتضاحه من، مثلا اون سوال ریاضی که مربوط به سریها بود بین 2 تا شک کردم شانسی زدم یکی رو بعد فهمیدم بله جواب اون یکی بوده!!! یا یکی از سوالات مدار هم به این شکل بود.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا عرفان والله من اگه شانس تورو داشتم درس نمیخونم!!!! میرفتم انتخابات ریاست جمهوری چیزی شرکت میکردم!!!!!!
من امسال با کلی خوندن بررسی سیستم حدود 55 درصد بیشتر نشد بزنم!!! ونوقت شما با شانسی زدن.....
شانسم خیلی افتضاحه من، مثلا اون سوال ریاضی که مربوط به سریها بود بین 2 تا شک کردم شانسی زدم یکی رو بعد فهمیدم بله جواب اون یکی بوده!!! یا یکی از سوالات مدار هم به این شکل بود.
منم مثل شما کلا مزه ی شانسو نچشیدم تا الان . این بررسی هم الکی زدم گفتم ببینم چی میشه . نگو اکثرش شانسی درست در اومدن . بعد از اینور الکم افتضاح شد :| 2 تا الک شانسی زدم و 2 تاشم غلط شد :|
بعد به این نمیگن شانس . یکی از بجه های دانشگاه که زیادم حالیش نبود پارسال همرو شانسی زد م رتبه ی خوبی هم آورد :| البته خدا جای حق نشسته بود و زد پس کلش یادش رفت بره برای ثبت نام 2 سال محروم شد :biggrin:

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من با شما موافقم
ولی واقعیت اینه که شیرینی توی تسلطه ... شما به هر درسی که مسلط باشید اون درس براتون شیرین میشه
کنترل امسال چطور بود آسان یا سخت و پیش بینیتون برای سال آینده چیه ؟ ارزش داره برام که انرژی زیادی روش بذارم

والا شاید باور نکنید ولی من قبل اینکه این درسو تو دانشگاه هم بگیرم یه جوری عاشقش شده بودم . همش به این فکر میکردم که زودتر موقع انتخاب این درس برسه . از اون اول باهاش حال میکردم .
اگه پایه دارید و قبلا خوندید ادامه بدید شاید امسال سوالا بهتر بشه . ولی اگه پایه ندارید و زیاد نمیتونید ارتباط برقرار کنید باهاش بهتره تو الویت نباشه .

95_passenger

عضو جدید
البته من با شما موافقم
من تقریبا بخاطر یه سری مسایل برام ازمایشی شد امسال.ولی کنترل رو تابستون با کلاس رفتن خوندم.
پاییز خوب جمع نکردم و خیلی چیزا یادم رفت!و باور کردنش سخته در نهایت حدود صفر شد! درصدم! و البته سر ازمون ولش کردم و رو بقیه درسا وقت گذاشتم
منم همیشه عین عرفان میگفتم درس خیلی شیرینیه .یکی از دوستامم میگفت بذار کنترل وقتی سخت بدن کم بزنی اونوقت بهت میگم!:D
ولی با این که بدترین درصدم بود شیرین ترین روزای کنکور سر کنترل بود خیلی اوقات!

پویان ط

عضو جدید
خب از خودش بپرس چجوری می زنه
تجربیات من اینه: کنترل رو باید کاملا مفهومی یاد بگیری. صرفا یه کتاب خوندن و تست زدن به نطر من توی کنکور واسه کنترل جواب نمیده. اگه موقعیتش رو داری برو کلاس. اگه هم نه واسه شروع بنظرم کتاب امین رضایی پوران پژوهش می تونه واسه پایه ضعیف خوب باشه. وقتی به تسلط نسبی رسیدی با تمرین های زیاد علاوه بر حل تست های کنکور به نظر من تمرینهای کتاب اوگاتا میتونه مفید باشه . ولی من واسه کنترل کلاس پیشنهاد میکنم
هیچ نیازس به کلاس نیست . همین امسال راحت میشد بالای هشتاد زد ولی بچه ها هیچ نخونده بودن اونموقع میخواستن بالا بزنن.بچه ها حتی یه کتاب هم نخوندن.با خوندن کتاب بنجامین کو بالا هشتاد میشد زد. به جای تو حاشیه بودن یکم بچه ها بخونن

Sajjad_k

عضو جدید
هیچ نیازس به کلاس نیست . همین امسال راحت میشد بالای هشتاد زد ولی بچه ها هیچ نخونده بودن اونموقع میخواستن بالا بزنن.بچه ها حتی یه کتاب هم نخوندن.با خوندن کتاب بنجامین کو بالا هشتاد میشد زد. به جای تو حاشیه بودن یکم بچه ها بخونن
من دانشگاه آزاد بودم. کنترل ی که توی دانشگاه پاس کردیم خیلی ساده بود! اصلا چیزی یاد نگرفتم. به نظر من کلاس واسه یکی با شرایطه مثه من نیازه. اگه فقط کتاب خوندن باشه خب پس چه نیازی به دانشگاه هست؟ اگه جایه خوبی لیسانس رو بودین و کنترل رو حداقل یه بار طول ترم خوب کار کرده باشه کسی اصلا نیازی به کلاس نداره ولی من اینجوری نبودم

alk1370

کاربر بیش فعال
من دانشگاه آزاد بودم. کنترل ی که توی دانشگاه پاس کردیم خیلی ساده بود! اصلا چیزی یاد نگرفتم. به نظر من کلاس واسه یکی با شرایطه مثه من نیازه. اگه فقط کتاب خوندن باشه خب پس چه نیازی به دانشگاه هست؟ اگه جایه خوبی لیسانس رو بودین و کنترل رو حداقل یه بار طول ترم خوب کار کرده باشه کسی اصلا نیازی به کلاس نداره ولی من اینجوری نبودم

دوست عزیز به نظر من اول مشخص کن که چه درصدی از کنترل میخوای.اگه میخوای خیلی سرمایه گذاری زیادی داشته باشی و علاقه زیادی هم داری کلاس برو و اگه همپای کلاس باشی و یه ذره خوش شانس باشی درصد خوبی میاری ولی نظر من اینه که اگه اون وقت و هزینه ای که می خوای صرف کلاس کنترل کنی اگه صرف کلاس سیگنال یا مدار یا الکترونیک کنی نتیجه بهتری میگیری چون این دروس نسبت به کنترل درجه سختی کمتری دارند و حتی خیلی ها فقط با مطالعه کتابهای مناسب هم درصد خوبی آوردند.چون کنترل اصلا قابل پیش بینی نیست و من میشناسم کسی که سال قبل کنترل 50 درصد زد امسال منفی 5.ولی مثلا سیگنال رو اگه سرمایه گذاری خوبی داشته باشی درصد بالا کار سختی نیست!در کل پیشنها من اینه که اگه می خوای کلاس بری روی دروس مدار و سیگنال برو که بعد کنکور خیلی ناراحت نباشی نسبت به وقت و هزینه ای که گذاشتی.در مورد کتاب مرجع کنترل هم که همه کتابهای کنترل تو همه مباحث خوب نیستند.استاد کنترلم می گفت که کتاب بنجامین کو تا قبل مکان هندسی خوبه و کتاب اگاتا بعد مکان هندسی و کتاب خاکی صدیق هم خوبه.اینکه فقط کتاب بنجامین کو رو بخونید به نظرم خیلی جالب نیست.کتاب نایس بهترین کتابه به نظرم چون سالهای اخیر اکثر سوالات کنترل (و جزوات و نکات کتابهای کنکور!)از این کتاب برداشت شده.

آخرین ویرایش:

ali_gsm

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من اول مشخص کن که چه درصدی از کنترل میخوای.اگه میخوای خیلی سرمایه گذاری زیادی داشته باشی و علاقه زیادی هم داری کلاس برو و اگه همپای کلاس باشی و یه ذره خوش شانس باشی درصد خوبی میاری ولی نظر من اینه که اگه اون وقت و هزینه ای که می خوای صرف کلاس کنترل کنی اگه صرف کلاس سیگنال یا مدار یا الکترونیک کنی نتیجه بهتری میگیری چون این دروس نسبت به کنترل درجه سختی کمتری دارند و حتی خیلی ها فقط با مطالعه کتابهای مناسب هم درصد خوبی آوردند.چون کنترل اصلا قابل پیش بینی نیست و من میشناسم کسی که سال قبل کنترل 50 درصد زد امسال منفی 5.ولی مثلا سیگنال رو اگه سرمایه گذاری خوبی داشته باشی درصد بالا کار سختی نیست!در کل پیشنها من اینه که اگه می خوای کلاس بری روی دروس مدار و سیگنال برو که بعد کنکور خیلی ناراحت نباشی نسبت به وقت و هزینه ای که گذاشتی.در مورد کتاب مرجع کنترل هم که همه کتابهای کنترل تو همه مباحث خوب نیستند.استاد کنترلم می گفت که کتاب بنجامین کو تا قبل مکان هندسی خوبه و کتاب اگاتا بعد مکان هندسی و کتاب خاکی صدیق هم خوبه.اینکه فقط کتاب بنجامین کو رو بخونید به نظرم خیلی جالب نیست.چون سالهای اخیر امثر سوالات کنترل (و جزوات و نکات کتابهای کنکور!)از این کتاب برداشت شده.

در خصوص جمله آخرتون برخلاف گفته شما من که شنیدم طراحان سوالات کنترل در سال های اخیر بیشتر به کتاب نایس روی آوردن که ترجمه اش هم اخیرا منتشر شده و میگن بهترین کتاب مرجع کنترل هست.

alk1370

کاربر بیش فعال
در خصوص جمله آخرتون برخلاف گفته شما من که شنیدم طراحان سوالات کنترل در سال های اخیر بیشتر به کتاب نایس روی آوردن که ترجمه اش هم اخیرا منتشر شده و میگن بهترین کتاب مرجع کنترل هست.

آره دوست عزیز منظورم کتاب نایس بود نمیدونم چرا تایپ نشده بود:) الان ویرایشش کردم.ممنون

armin707

عضو جدید

کودک کودن یا نابغه دوران؟!
روزی ادیسون از مدرسه به خانه بازگشت و یاد داشتی به مادرش داد و
گفت : این را آموزگارم داد. گفت فقط مادرت بخواند.
مادر در حالی که اشک در چشمان داشت، برای کودکش خواند:
فرزند شما یک نابغه است و این مدرسه برای او کوچک است. آموزش او را خود بر عهده بگیرید.
سال ها گذشت مادرش از دنیا رفته بود. روزی ادیسون که اکنون بزرگ ترین مخترع قرن بود، در گنجه خانه خاطراتش را مرور می کرد. برگه ای در میان شکاف دیوار او را کنجکاو کرد آن را درآورده و خواند.
نوشته بود : کودک شما کودن است از فردا او را به مدرسه راه نمی دهیم .
ادیسون ساعت ها گریست.
و در خاطراتش نوشت :
توماس آلوا ادیسون کودک کودنی بود که توسط یک مادر قهرمان به نابغه قرن تبدیل شد

Sajjad_k

عضو جدید
دوست عزیز به نظر من اول مشخص کن که چه درصدی از کنترل میخوای.اگه میخوای خیلی سرمایه گذاری زیادی داشته باشی و علاقه زیادی هم داری کلاس برو و اگه همپای کلاس باشی و یه ذره خوش شانس باشی درصد خوبی میاری ولی نظر من اینه که اگه اون وقت و هزینه ای که می خوای صرف کلاس کنترل کنی اگه صرف کلاس سیگنال یا مدار یا الکترونیک کنی نتیجه بهتری میگیری چون این دروس نسبت به کنترل درجه سختی کمتری دارند و حتی خیلی ها فقط با مطالعه کتابهای مناسب هم درصد خوبی آوردند.چون کنترل اصلا قابل پیش بینی نیست و من میشناسم کسی که سال قبل کنترل 50 درصد زد امسال منفی 5.ولی مثلا سیگنال رو اگه سرمایه گذاری خوبی داشته باشی درصد بالا کار سختی نیست!در کل پیشنها من اینه که اگه می خوای کلاس بری روی دروس مدار و سیگنال برو که بعد کنکور خیلی ناراحت نباشی نسبت به وقت و هزینه ای که گذاشتی.در مورد کتاب مرجع کنترل هم که همه کتابهای کنترل تو همه مباحث خوب نیستند.استاد کنترلم می گفت که کتاب بنجامین کو تا قبل مکان هندسی خوبه و کتاب اگاتا بعد مکان هندسی و کتاب خاکی صدیق هم خوبه.اینکه فقط کتاب بنجامین کو رو بخونید به نظرم خیلی جالب نیست.کتاب نایس بهترین کتابه به نظرم چون سالهای اخیر اکثر سوالات کنترل (و جزوات و نکات کتابهای کنکور!)از این کتاب برداشت شده.
من کلاس رفتم. گفتم با شرایط من که کلاس درست حسابی توی دانشگاه نداشتیم خودم خیلی دوست داشتم کلاس برم و رفتم.

mojtaba93

عضو جدید
بچه ها بی خودی اعصاب خودتون رو خورد نکنید ! برای موفقیت در کنکور مهمترین چیز آرامش هست .

95_passenger

عضو جدید
من کلاس یکی از اساتید خوب رو رفتم و به نظرم سر کلاسا واقعا کار میکردم.
هر چند من دانشگاه خیلی هم استادم بد نبود ولی خیلی جواب سوالامو بعدن فهمیدم غلط گفتن!
به نظر من بزرگترین مشکل کنترل از اون جا شروع میشه که خیلیا و حتی استادا دورف پیشنهادد داد..(.تو دانشگاه)
خوبه این کتاب ولی روون نیست.
با این که میدونم اگه یکی اسم کتاب نایس و کوه رو گفته بود و دوران دانشگاه میخوندم خیلی اوضاع بهتر بود .

کلاس رفتن یا نرفتن پای خودتونه.
ولی خوب تو وقتت رو از دست میدی .از یه طرف بری حس رقابت هست.تمرین دادن استاد هست.البته اگه هر جلسه پا به پاش نری سنگین تری نری.
ولی لزوما نیاز نیست فقط با کلاس موفق شی!
به عنوان مثال تو سایت استادی که من رفتم پسره پیام گذاشته کنترل 50 زده!با این که من خراب کردم.
طرف اوگاتا خونده بعدشم جزوه اون استادو بدون رفتن به کلاسش.
خیلی از اساتید مشکلی ندارن بدون کلاس رفتن جزوشونو استفاده کنید.
بهتره اگه مرجع خوندید اونارم ببینید.

یکی از دوستان هم حرف بسیار خوبی زد alk
کاملا راست میگه.
کنترل درس پیچ داریه!واقعا میتونن بپیچونن
عین سبک سوالای امسال که زیر و رو شد
بلد باشی همه چی میتونی بزنی ولی سر کنکور روحیتو ممکنه از دست بدی اگه یه سبک کلن متفاوت ببینی
ولی خب حرف دوستمون درسته
اگر زمان بلند ندارین بهتره روی درسای دیگه تمرکز کنین .هر چند کنترل از نمک های کنکوره
:smile:

درباره انتخاب منبع یا کلاس هم واسه کنترل خیییلی پرس و جو کنید. چون درسیه که حتی اساتید بنام توش گاهی غلط علمی دارن.و درس شوخی بردار نیست
موفق باشی

ali ko0nko0ri

عضو جدید
خیلی جالبه آفرین.این شد حرف حساب.من قصدم تخریب قبوله؟ ولی خدا وکیلی حرفات بوی تبلیغ نمیده؟!؟!؟!؟؟؟ این حرفت هم قبول که حرفهای من و شما رو سرنوشت کسی تاثیر نمیزاره.ولی یه سوال دیگه به نظرت خودت خسته نمیشی؟شما اومدی گفتی این کتاب خوبه.گفتی نظر شخصیته و نظر شخصی هر کسی هم قابل احترامه.منم در ادامه گفتم که این کتاب چجوریه.مطمئنم که منم نمی گفتم یکی دیگه پیدا میشد که بیاد حرفای منو بزنه چون شما چند روزه اومدی در مورد این کتاب حرف میزنی ولی من از سال 2011 اینجا عضوم و نظرات خیلی ها رو در مورد اکثر کتاب ها خوندم و خودمم اگه اون کابها رو نخونده باشم رو حساب حرف اکثریت باید بگم شاید جالب نباشه!! و اگه خصومت شخصی با موسسه داشتم از شما در این مورد نظر خواهی نمی کردم و میرفتم با موسسه در میون میذاشتم.من آزمونهای مدرسان رو قبول دارم البته نظر شخصیمه ممکنه آزمونهاش خوب نباشه ولی من قبولش دارم.مشخصه کی داره گمراه می کنه و خوشحالم که اینجا بچه ها همه آگاه اند و میشناسن و میدونن که باید از نظرات کی استفاده کنن و به نظرات کی بی اعتنا باشند.بعضی کتاب ها نیاز به علم و آگاهی ندارن.مطمئنا اگه کتاب خوبی می بود تا حالا هزار بار در موردش تو این باشگاه بچه ها صحبت می کردند البته صحبت نکردن در مورد این کتاب هم دلیل بر بد بودنش شاید نباشه ممکنه منابع بهتری باشه!شما اگه تسلط کامل رو کتاب سجادیان داری می تونی اینجا نظرت رو بگی ولی نمیتونی کسی رو محکوم کنی نظر هر کسی محترمه.ببخشید اگه احتمالا من باعث گمراهیتون شدم دوستان.در مورد کنترل و کتاب دکتر سجادیان ظاهرا اطلاعات ایشان از همه بچه های تک رقمی هم بیشتره وقتی شما اینقدر میای میگی کتاب خوبه.لابد خوبه دیگه!!!

مطمئنم چون شما نیتت پاک هست دعاهات زود میگیره.
بحث کردن با شما بی فایده است چون شما هیچ اطلاعی از کتابی که داری تخریبش میکنی نداری و خودتم نمیدونی داری چی میگی پس بهتره تو جهالت خودت بمونی و نگران کسی هم نباشی چون دوستان اطلاعاتشون خیلی بالاتر از شماست و نیازی هم به وکیل مدافع ندارن.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کلاس یکی از اساتید خوب رو رفتم و به نظرم سر کلاسا واقعا کار میکردم.
هر چند من دانشگاه خیلی هم استادم بد نبود ولی خیلی جواب سوالامو بعدن فهمیدم غلط گفتن!
به نظر من بزرگترین مشکل کنترل از اون جا شروع میشه که خیلیا و حتی استادا دورف پیشنهادد داد..(.تو دانشگاه)
خوبه این کتاب ولی روون نیست.
با این که میدونم اگه یکی اسم کتاب نایس و کوه رو گفته بود و دوران دانشگاه میخوندم خیلی اوضاع بهتر بود .

کلاس رفتن یا نرفتن پای خودتونه.
ولی خوب تو وقتت رو از دست میدی .از یه طرف بری حس رقابت هست.تمرین دادن استاد هست.البته اگه هر جلسه پا به پاش نری سنگین تری نری.
ولی لزوما نیاز نیست فقط با کلاس موفق شی!
به عنوان مثال تو سایت استادی که من رفتم پسره پیام گذاشته کنترل 50 زده!با این که من خراب کردم.
طرف اوگاتا خونده بعدشم جزوه اون استادو بدون رفتن به کلاسش.
خیلی از اساتید مشکلی ندارن بدون کلاس رفتن جزوشونو استفاده کنید.
بهتره اگه مرجع خوندید اونارم ببینید.

یکی از دوستان هم حرف بسیار خوبی زد alk
کاملا راست میگه.
کنترل درس پیچ داریه!واقعا میتونن بپیچونن
عین سبک سوالای امسال که زیر و رو شد
بلد باشی همه چی میتونی بزنی ولی سر کنکور روحیتو ممکنه از دست بدی اگه یه سبک کلن متفاوت ببینی
ولی خب حرف دوستمون درسته
اگر زمان بلند ندارین بهتره روی درسای دیگه تمرکز کنین .هر چند کنترل از نمک های کنکوره
:smile:

درباره انتخاب منبع یا کلاس هم واسه کنترل خیییلی پرس و جو کنید. چون درسیه که حتی اساتید بنام توش گاهی غلط علمی دارن.و درس شوخی بردار نیست
موفق باشی

با حرفات موافقم . مخصوصا قسمت اولش . به نظر خودم بیشتر مشکلاتمون از همون دوران دانشگاه هست .

alk1370

کاربر بیش فعال
با حرفات موافقم . مخصوصا قسمت اولش . به نظر خودم بیشتر مشکلاتمون از همون دوران دانشگاه هست .

عرفان فکر کنم این فیلمهای مکتب خونه خوب باشه برای تقویت پایه.الانم که وقت هست اگه کسی پایه اش ضعیف باشه یه مرور داشته باشه.

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
عرفان فکر کنم این فیلمهای مکتب خونه خوب باشه برای تقویت پایه.الانم که وقت هست اگه کسی پایه اش ضعیف باشه یه مرور داشته باشه.

آره فیلمهای خوبی داره . من خیلیهاشو دانلود کردم دارم .
مثلا من معادلاتم ضعیفه میخوام با فیلم معادلات این سایت بخونم .

بالا