گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

mohammad_che_eng

عضو جدید
ببین بچه برو سربازیت کارتو کن بیا! ول کن ما رو بابا!!!!!!
ایشاا... به کچلیت بخندیم.

با تشکر
گوینده: جوجو
تایپر: اکسکالییبور
(چه کردیم باهات ممد جون با این تیم دو نفریمون!!!!! ترور شخصیت شدی ها!)

جفتتون زرشك بخورين برا سلامتيتون خوبه....;)
حالا كه اينطور شد توو دوران خدمت هم به باشگاه سر ميزنم....:w07:

mohammad_che_eng

عضو جدید
چون مي دونم بچه ها دلشون برام تنگ ميشه....در غم دوري من آرومو قرار ندارن....هي بهونه ي منو مي گيرن...يه چشمشون خونه يه چشمشون اشك...:w07:
برا همين سعي مي كنم در دوران آموزشي هم يه سري بزنم....:w12:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
آخی داری میری؟خوش بگذره ...حتما به باشگاه سر بزن

گوینده:اکسکالییبور
تایپر:سالی:biggrin:

شوخی بود..کار خودمه;)

سلام به همه برو بچظضذز!

خوبين ؟
ممد كي داري ميري به سلامتي ؟‌ميبينم كه ايربگت هم رو كولته! :)

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلام آق نیما
جواب نمی ده که...اعصابش از المپیکیا خرده:D
داره لاغر می کنه بهش معافی بخوره:biggrin:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:آره خب....ولی تو اون دوران که باشی هر کاری می کنی تا معافیه رو بگیری
یادش بخیر.................;)

winter

عضو جدید
چون مي دونم بچه ها دلشون برام تنگ ميشه....در غم دوري من آرومو قرار ندارن....هي بهونه ي منو مي گيرن...يه چشمشون خونه يه چشمشون اشك...:w07:
برا همين سعي مي كنم در دوران آموزشي هم يه سري بزنم....:w12:
این جوری که بیشتر تابلو شد دل کی برا کی تنگ میشه:smile:

hormozdi

عضو جدید
بابا محمد جان شما هم خوشت میاد با این دخترا کل کل می کنی! اینا که از هفت دولت آزادن! نه سربازی میرن نه باید خرجی خانوادشونو بدن، تازه هر هر به ریش ماها می خندن!! :mad:
هیچ نگران نباش. فقط آموزشی یکم اذیت میشی. بعدش اگه بیفتی شهر خودت که به احتمال زیاد اینطور میشه، حتی ممکنه بتونی بعدازظهرها کار هم گیر بیاری. درکل اصلا نگران نباش. برای اکثر بچه ها سربازی جزو پرخاطره ترین دوران زندگیشونه.
موفق و موید باشی.

(راستی به خانمها برنخوره ولی اکثرا حرف من مصداق داره!)

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممدجان با خیال راحت برو خدمت که دوران خاطره انگیزیه. دنبال کار هم نمیخواد بری که یه عمر باید بعدش کار کنی .برو زندگیت رو بکن.

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا محمد جان شما هم خوشت میاد با این دخترا کل کل می کنی! اینا که از هفت دولت آزادن! نه سربازی میرن نه باید خرجی خانوادشونو بدن، تازه هر هر به ریش ماها می خندن!! :mad:
هیچ نگران نباش. فقط آموزشی یکم اذیت میشی. بعدش اگه بیفتی شهر خودت که به احتمال زیاد اینطور میشه، حتی ممکنه بتونی بعدازظهرها کار هم گیر بیاری. درکل اصلا نگران نباش. برای اکثر بچه ها سربازی جزو پرخاطره ترین دوران زندگیشونه.
موفق و موید باشی.

(راستی به خانمها برنخوره ولی اکثرا حرف من مصداق داره!)

بله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
..............اینا که از هفت دولت آزادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حیف که...وگرنه.......:D
ولی اصلا نمی شه با هم مقایسه کرد ..به هر حال همه یه سری سختی هایی رو تو زندگی متحمل می شن...خواهشا دنبال دعوا نگردین;)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی :crying2:
کی سند 200 میلیونی قرض میده 6 ماهه ؟ :crying2:

mohammad_che_eng

عضو جدید
من اگه سند 200 ميليوني داشتم...ميرفتم روش وام ميگيرفتم....ميزدم توو كار بساز بفروش...:w12:

niaz 21

عضو جدید
سلام دوست عزيز . تورو خدا اينقدر از بيكاري نگين . من سال آخرم، سر خورده شدم ، ميرم انصراف ميدما!:cry:

گوهر از سنگ است,ما گرانش کرده ایم, اینچنین بودست,ما چنانش کرده ایم, سنگ زیبای بدخشان پاره سنگی بیش نیست, ما ز غفلت تاج شهانش کرده ایم

آخرین ویرایش:

REZA.F

کاربر بیش فعال
ببينيد تعصب هم دانشگاهي بودنم با محمد گل كرده ها. هي توپ سربازي رو پاس ميدين به همديگه. بابا بزارين بعد از 4 سال استرس حالا نفس راحت بكشه. مگه از گرفتن مدرك مهندسي شيمي! بدتره.
در ضمن تو اين زمونه كه كار نيست و اگه هم هست پارتي بازي ميخواد به يه جمله بسنده كنيم و بس:
آنكه دندان دهد نان دهد.
بحث عوض كنيد به داد جوجو برسيد.

REZA.F

کاربر بیش فعال
بابا به پير قسم وضعيت مهندسي شيمي از همه ي رشته هاي فني مهندسي ديگه بهتره.
60% هم كلاسيهاي من (+ خودم = %60.7) تو دوران دانشجويي سر كار بوديم. اونم كاري كه به رشتمون ربط داشت. فارغ التحصيلاي مهندسي شيمي دانشگاه ما همه رفتن سر كار تو پتروشيمي، پالايشگاه،و... بعديش هم محمد كه ايشالا از سفر (خدمت) مياد. پالايشگاه آبادان كار ميكنه. عسلويه و بندرامام حالا حالاها جا واسه استخدام دارند. تا 7 يا 8 سال ديگه هم پروژه ها تكميل نميشن. پتروشيمي اروند (بزرگترين) و فجر 2 تا 4 سال ديگه بازم استخدام دارند.
نترسين بابا.
توهين نشه ها اگه مديريت يا جغرافي يا... ميخونديد كه افسردگي ميگرفتيد!

ashcan_shz

عضو جدید
رضا راست ميگه بچه ها از نظر من هم رشته ما يكي از بهترين ها توي صنعت و كاره و حالا حالا ها واسش كار هست.كافي زرنگ و فني باشي.

az_barzzakh

عضو جدید
خدمت مقدس سربازی!!!
4 سال درس می خونی با هزار بدبختی و فشار و استرس بیخودی تا میای یه نفسی بکشی باید بشینی چشم انتظار تاریخ اعزام و 2 سال هم اینجوری از زندگیت تلف میشه سنت میرسه به 25 میای دنبال کار باید بدویی و بعد از این همه تلاش با " بهترین!!! " شرایط کاری استخدام میشی و باید یه جایی مثه عسلویه یا ماهشهر تو گرمای طاقت فرسا برای ماهی ... جون بکنی. بعد تو خیابون یه جوون خوشتیپو میبینی(خوب نگاه کنی بیشترشم میتونی ببینی) که سنش به زور به 20 میرسه و ماشین 40 میلیونی سواره !!
بعد به این فکر میکنی که....

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
اميدوار

اميدوار

بابا به پير قسم وضعيت مهندسي شيمي از همه ي رشته هاي فني مهندسي ديگه بهتره.

60% هم كلاسيهاي من (+ خودم = %60.7) تو دوران دانشجويي سر كار بوديم. اونم كاري كه به رشتمون ربط داشت. فارغ التحصيلاي مهندسي شيمي دانشگاه ما همه رفتن سر كار تو پتروشيمي، پالايشگاه،و... بعديش هم محمد كه ايشالا از سفر (خدمت) مياد. پالايشگاه آبادان كار ميكنه. عسلويه و بندرامام حالا حالاها جا واسه استخدام دارند. تا 7 يا 8 سال ديگه هم پروژه ها تكميل نميشن. پتروشيمي اروند (بزرگترين) و فجر 2 تا 4 سال ديگه بازم استخدام دارند.
نترسين بابا.
توهين نشه ها اگه مديريت يا جغرافي يا... ميخونديد كه افسردگي ميگرفتيد!​
بابا اميدوارمون كردي:biggrin:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست

درخواست

بچه ها ببخشيد ما بعد از فارغ التحصيلي در كدوم قسمت وارد كار مي شيم؟ پشت يه كامپيوتر مي شينيم و هي گزارش مي ديم! باز كن ببند! يا مي تونيم وارد قسمت طراحي هم بشيم؟ البته خودم مي دونم كه حوزه كاري مهندسي شيمي گسترده است ولي دوست دارم بيشتر در مورد اون قسمت هاي كه ما باهاش سركار داريم توضيح بديد!:cool:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستم 18 سالشه الان
سوم راهنمایی تموم کرد و از مدرسه فرار کرد دیگه، رفت دنبال کار
از طرف باباش طرد ( ترد ) ( هر کدوم درسته از نظر املایی ) شد
گیم نت زد، یک سال بدهکار بود و فراری، بعد رفت تهران آموزش تعمیرات تخصصی موبایل، اومد بوشهر تو یه مغازه کار کرد، وام گرفت و خودش کارشو ردیف کرد، حالا کارش شده دلالی و کلاه سر مردم گذاشتن
ماشین 60 میلیونی زیر پاشه، چن روز پیشم براحتی رفته و 700 میلیون وام گرفته ! فکرشو کنین، فقط یه بچه 18 ساله، واسش آرزوی موفقیت بیشتر رو دارم تو همه زمینه ها

حالا ماها چی، کلی درس خوندیم، نه دلمون میاد سر کسی کلاه بزاریم نه چیز دیگه، مثلن انسانیم !!! حالا 200 تومن ندارم زندگی بهترینم رو نجات بدم، فقط دارم دعا میکنم و از چند نفر کمک گرفتم !
دارم بهش فکر میکنم، یه تخصص دیگه یاد بگیرم، دلالی مثلن، اگه زمانی رفتم سر کار، حتمن شغل آزادی هم داشته باشم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها ببخشيد ما بعد از فارغ التحصيلي در كدوم قسمت وارد كار مي شيم؟ پشت يه كامپيوتر مي شينيم و هي گزارش مي ديم! باز كن ببند! يا مي تونيم وارد قسمت طراحي هم بشيم؟ البته خودم مي دونم كه حوزه كاري مهندسي شيمي گسترده است ولي دوست دارم بيشتر در مورد اون قسمت هاي كه ما باهاش سركار داريم توضيح بديد!:cool:

ما چرا اسم خودمون رو میزاریم مهندس ؟ دیپلمه داریم هزارتا ارشد و کارشناس زیر دستش کار میکنن و هیچی حالیشون نی، اگه میخواین موفق شین، یاد بگیرین، یاد بگیرین ن ه نمره بگیرین !!!

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها چه تونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرص چیو می خورین الان؟

بالا