کی میدونه چرا .....

arash_441

متخصص انرژی های نو

من با همون یکیشم کار نمی کنم زیاد.... اعصابمم راحت تره

فقط 1 نفرم بهم اس ام اس می ده:D اونم ایرانسل:d

اولا گوشیم همیشه رو ring بود بعدش دیدم اعصابم نمیکشه گذاشتمش رو ویبر دوباره دیدم ناراحت میشم این لرزشاش دیوونه کنندست گذاشتمش رو لایت اونلی می خواستم ببینم فقط من مشکل دارم با گوشیم یا همه همینطورن؟؟

parna wanna u

عضو جدید
اولا گوشیم همیشه رو ring بود بعدش دیدم اعصابم نمیکشه گذاشتمش رو ویبر دوباره دیدم ناراحت میشم این لرزشاش دیوونه کنندست گذاشتمش رو لایت اونلی می خواستم ببینم فقط من مشکل دارم با گوشیم یا همه همینطورن؟؟
.من هم همینطور.

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز

برا من اکثرا خاموشه:D

زيگورات

عضو جدید
واقعا" اين واسم سواله كه يكي دو ساله كه مد شده هركي رو مي بينم 2تا گوشي داره ...
چرا "؟ :redface:
.
.
.
من كه يه دونه گوشي دارم ... كارمم راه ميوفته باهاش همه كارم ميكنم (اينترنت- مسيج-زنگ-آهنگ- فيلمبرداري- عكسبرداري-نرم افزار و.....)
با سلام
تا چند وقت پيش خط‌هاي همراه اول امكان اينترنت نداشت به خاطر همين هم خيلي از دوستاني كه در كارگاههاي خارج از شهر كار ميكردن يك خط ايرانسل هم براي اينترنت ميگرفتن.
با توجه به اينكه همراه اول هزينه انتقال از مشتركان خود دريافت ميكند منطقي و اقتصادي اين است كه كسانيكه در كارگاههاي ديگر شهرها كار ميكنند با تهيه يك سيم كارت ايرانسل براي خود و يك سيم كارت براي خانواده هزينه كمتري را براي مكالمات خود پرداخت نمايند.
خيلي از دوستان و همچنين بنده با تهيه يك سيم كارت ايرانسل، تلفن شخصي را از تلفن كاري جداكرده‌ايم تنها حسن اين كار در اين است كه در روزهاي تعطيل با خاموش كردن خط كاري ديگر مزاحمي براي استراحت نداريد

paeeizan

اخراجی موقت
نظر زیگورات درسته ....
اما شاید از هر 10 نفر 2 نفر شرایطش اینطوری باشه..
.
.
.
من که از هر 10 نفر 9 نفر می بینم که دوتا موبایل داره .... حتی بچه فسقلی ها .....