کی میدونه چرا .....

paeeizan

اخراجی موقت
واقعا" اين واسم سواله كه يكي دو ساله كه مد شده هركي رو مي بينم 2تا گوشي داره ...
چرا "؟ :redface:
.
.
.
من كه يه دونه گوشي دارم ... كارمم راه ميوفته باهاش همه كارم ميكنم (اينترنت- مسيج-زنگ-آهنگ- فيلمبرداري- عكسبرداري-نرم افزار و.....)

parna wanna u

عضو جدید
واقعا" اين واسم سواله كه يكي دو ساله كه مد شده هركي رو مي بينم 2تا گوشي داره ...
.
.
.
من كه يه دونه گوشي دارم ... كارمم راه ميوفته باهاش همه كارم ميكنم (اينترنت- مسيج-زنگ-آهنگ- فيلمبرداري- عكسبرداري-نرم افزار و.....)
.]i s,hgdiچه سوالیه؟شاید کارشون با یکی نمیشه.شاید دو سیمکارت دارن یکی واسه همه یکی واسه چند نفر.شاید ....اصلا سوالت عصبیم کرد.

sarah89

عضو جدید
شاید اسمش مد نباشه
مثلا من خودم 2تا گوشی دارم
اصلیه و خط قدیمیه که شمارشو اکثر آشناها دارن با گوشی ویندوزیه و شارژ زود خالی میکنه
دومی خط شارژی همراه اوله واسه تماس های کوتاه که به صرفه تره و البته گوشیش ام پی 3 پلیرم هم هس...
این یعنی هر دو رو لازم دارم ور میدارم;)
وگرنه این روزا مد,از مد افتاده!:D

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من ربطی به مد نداره من تو ایام دانشگاه که با بچه های دانشگاه سر وکار دارم چون بیشتر از ایرانسل استفاده میکنن منم ایرانسلو با خودم ورمیدارم چه به صرفه تره واسه تماس با ایرانسل ولی الان که لازمش ندارن ور نمیدارم وفقط خط قدیمیم باهامه.فکر میکنم خیلیا همین کارو میکنن و همون طور که گفتم خیلی به مد مربوط نمیشه

bahareh85

عضو جدید
.
.
.
منم نمیدونم چرا یعنی اینقدر برام مهم نیست که همه هرجا که باشم پیدام کنن
حرف دوستانم خیلی قبول ندارم مد شده همه دو یا چندتا گوشی با خودشون این ور اونور ببرند که حقیقتا یکیشم برای رفع ضرورته دو تا یا چندتاش بی معنیه
آدم هرچه سبک تر بهتر:w16:

parna wanna u

عضو جدید
منم نمیدونم چرا یعنی اینقدر برام مهم نیست که همه هرجا که باشم پیدام کنن
حرف دوستانم خیلی قبول ندارم مد شده همه دو یا چندتا گوشی با خودشون این ور اونور ببرند که حقیقتا یکیشم برای رفع ضرورته دو تا یا چندتاش بی معنیه
آدم هرچه سبک تر بهتر:w16:
.هیچ ربطی به مد نداره.هیچ ربطی به مد نداره.هیچ ربطی به مد نداره.

paeeizan

اخراجی موقت
پس تنهایی ... با همراه اول نیستی ....:دی!
.
.
.
من از ادمای 2 موبایله بدم میاد..... احساس میکنم ریگی به کفششونه !!!!!

arash_441

متخصص انرژی های نو
.
.
.

خوب اینم یه دلیلشه ! اگه 2 موبایله باشه که خوبه من که هر کی و می بینم 3و 4 تا موبایل دارن تازه یکی دوتاشونم 2 سیمکارتن!! نظرت در مورد اونا چیه؟

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.
.
آره اکثرا همینجوره
من دوستام ک 2تا گوشی دارن 1یش برا آشنایانه
اون 1ی برا اذیت یا طرفشون

من ک 1ی دارم دلم میخواد خردش کنم تا راحت شم!!!

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اینم یه دلیلشه ! اگه 2 موبایله باشه که خوبه من که هر کی و می بینم 3و 4 تا موبایل دارن تازه یکی دوتاشونم 2 سیمکارتن!! نظرت در مورد اونا چیه؟
اونا حتما تجارت میکنن!!!معامله ای چیزی!!!باید کارای مهمی داشته باشن!!!

arash_441

متخصص انرژی های نو
این که چند تا جوونو همزمان سر کار بزاری میشه تجارت دیگه!!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا ما 3 تا گوشی داشتیم..

اولی=حدود 2سال پیش آب بردش..داخل رودخونه:surprised::D

دومی= رو دزدیدن:D

سومی= فعلا دستمه.تا ببینم قسمت کی میشه:redface:

paeeizan

اخراجی موقت
تجارت ... تجارته دیگه .... جوون سرکار گذاشتن هم یه نوع تجارته .....

honi

کاربر فعال
ربطی نداره وقتی توی دانشگاه ادم بی جنبه زیاده و باید هر از گاهی ادم خطش و عوض کنه پس اینجوری بهتره که یه خط کاملا مخصوص خانواده باشه

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید پول نداره یکی گرونشو بخره، می ره دو سه تا ارزون می خره :D

arash_441

متخصص انرژی های نو
والا ما 3 تا گوشی داشتیم..

اولی=حدود 2سال پیش آب بردش..داخل رودخونه:surprised::D

دومی= رو دزدیدن:D

سومی= فعلا دستمه.تا ببینم قسمت کی میشه:redface:

آخ نگو گوشی دومه منم نامردای حروم خور دزدیدن:cry:

مجبور شدم یه گوشی دیگه بخرم

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخ نگو گوشی دومه منم نامردای حروم خور دزدیدن:cry:

مجبور شدم یه گوشی دیگه بخرم
چطوری دزدیدنش؟منو نامردا بد جوری دزدین.4 ماه پیش 6 نفر حمله کردن سرم.با چاقو زدنم

رگ دستم رو زدن

mmnaseh

عضو جدید
داشتن 2 تا گوشی مد نیست.تو ایران اگه کارت با موبایل باشه حتما باید 2 تا داشته باشی.بعضی جاها ایرانسل انتن داره اون یکی نداره .بعضی جا ها اون یکی داره ایرانسل نداره
بعضی جا ها هم هیچ کدومشون آنتن ندارن !!!!

parna wanna u

عضو جدید
داشتن 2 تا گوشی مد نیست.تو ایران اگه کارت با موبایل باشه حتما باید 2 تا داشته باشی.بعضی جاها ایرانسل انتن داره اون یکی نداره .بعضی جا ها اون یکی داره ایرانسل نداره
بعضی جا ها هم هیچ کدومشون آنتن ندارن !!!!
.hdدرسته

arash_441

متخصص انرژی های نو
چطوری دزدیدنش؟منو نامردا بد جوری دزدین.4 ماه پیش 6 نفر حمله کردن سرم.با چاقو زدنم

رگ دستم رو زدن

عجب!!! جریان شما خیلی اکشن بوده حتماً گوشیت مدلش بال بوده یکی دو تومنی می ارزیده!؟

یه چند نفر غریبه مهمون اومده بودن خوابگاه رفتنی گوشی منم اشتباهی چسبیده بود به دستشون اونام متوجه نشده بودن برده بودنش اما نمی دونم بعداً که فهمیدن چرا پسش نیاوردن!! :D