کنکور كارداني ، كارشناسي، ارشد و دكترا ساخت و تولید

Hossein_b5717

عضو جدید
کتبی که مجموعه ذروس ساخت رو دارن (سپاهان، ارکان، دو جلدی پارسه، راهیان ارشد و ...) با اینکه بیشتر مطالبشون مشترکه اما هر کدوم شامل نکاتی هستند که دیگری نداره
من توصیه میکنم در صورت امکان همشونو تهیه کنید

sepide1998

عضو جدید
دوستان من با این علم مواد بشدت به مشکل برخوردم....نمیدونم ایا همه فرمول ها رو باید خوند و حفظ کرد؟من فصل 3 رو دارم میخونم که خیلی فرمول داشت و رفتم فصل 4 عیوب و بازم فرمووول...........:(

anita61

عضو جدید
دوستان من با این علم مواد بشدت به مشکل برخوردم....نمیدونم ایا همه فرمول ها رو باید خوند و حفظ کرد؟من فصل 3 رو دارم میخونم که خیلی فرمول داشت و رفتم فصل 4 عیوب و بازم فرمووول...........:(

تمرین های آخر هر فصل رو اگه حل کنی ، کار دستت میاد...

sepide1998

عضو جدید
کتبی که مجموعه ذروس ساخت رو دارن (سپاهان، ارکان، دو جلدی پارسه، راهیان ارشد و ...) با اینکه بیشتر مطالبشون مشترکه اما هر کدوم شامل نکاتی هستند که دیگری نداره
من توصیه میکنم در صورت امکان همشونو تهیه کنید

راستی با توجه به اینکه احتمالا ما هم دانشگاهی بودیم،جزوه کدوم از استادای خودمون رو 1 نیگاه بندازیم خوبه؟علم مواد صدوق رو بخونم خوبه؟

Hossein_b5717

عضو جدید
راستی با توجه به اینکه احتمالا ما هم دانشگاهی بودیم،جزوه کدوم از استادای خودمون رو 1 نیگاه بندازیم خوبه؟علم مواد صدوق رو بخونم خوبه؟

آره ظاهرا هم دانشگاهی بودیم
کتاب صدوق خوبه، در عین حال که خیلی از مطالبو داره اما حجمش مثل کتاب تویسرکانی زیاد نیست اما متنش چندان روان نیست ولی اگر میتونی بخونش
جزوه قالب پرس دکتر دیلمی هم خوبه
به من نرسید که با دکتر پاک درس داشته باشم ولی میدونم جزوه های ایشونم خوبه

Hossein_b5717

عضو جدید

دوستان توصیه نه چندان کارشناسی شده من در این مورد اینه که در مرحله اول چندان به فرمول ها کاری نداشته باشید و سعی کنید روی مفاهیم مسلط بشید
بعدا که تست های سالای گذشته رو ببینید متوجه میشید که ی سری فرمول های خاص بیشتر مورد توجه طراحای سوال هست و بهتره بیشتر روی اونا تمرکز کنید، چون یادگیری و حفظ کردن تمامی فرمول های این بحث واقعا کار سختیه و به نظر من لازم هم نیست

sepide1998

عضو جدید
آره ظاهرا هم دانشگاهی بودیم
کتاب صدوق خوبه، در عین حال که خیلی از مطالبو داره اما حجمش مثل کتاب تویسرکانی زیاد نیست اما متنش چندان روان نیست ولی اگر میتونی بخونش
جزوه قالب پرس دکتر دیلمی هم خوبه
به من نرسید که با دکتر پاک درس داشته باشم ولی میدونم جزوه های ایشونم خوبه

منم با پاک کلاس نداشتم.....مرسی...

sinaps

عضو جدید
میشه یه نفر بهترین منابعی رو که میشه برای ارشد ساخت مطالعه کرد رو بنویسید. خواهشا زود و البته با اطمینان

ramin712

عضو جدید
آقایون و خانومها من روزانه علم و صنعت ورودی 91 هستم فقط میگم بهتون اظمینانی به سوالای ساخت نیست باکس های دیگه رو بخونید مخصوصا سیالات و جامدات

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
آقایون و خانومها من روزانه علم و صنعت ورودی 91 هستم فقط میگم بهتون اظمینانی به سوالای ساخت نیست باکس های دیگه رو بخونید مخصوصا سیالات و جامدات
خدا خيرت بده ما كه زبونمون مو درآورد ولي كسي گوش نميده هر چي ميگيم بابا فعلا ساخت رو بيخيال شيد باكس هاي ديگه بخونيد بذاريد 2 ماه آخرگوش به حرف نميدن!!!
ميشه درصد هاتون و رتبتونو اطلاع بديد ممنون ميشم

ALI26393

عضو جدید

آخرین ویرایش:

ferferfer

عضو جدید

ممنون از شما
این کارنامه رتبه 3 ارشد 90 اقای حسین صداقت هست.

student.product

عضو جدید
فروش به قیمت خرید

فروش به قیمت خرید

خدا خيرت بده ما كه زبونمون مو درآورد ولي كسي گوش نميده هر چي ميگيم بابا فعلا ساخت رو بيخيال شيد باكس هاي ديگه بخونيد بذاريد 2 ماه آخرگوش به حرف نميدن!!!

سلام بچه ها.خسته نباشید.من بنا به مسائلی می خوام باکس ساخت و تولید خودمو بفروشم.کتابها و جزوه های خوبی دارم.و خوبیش اینه که کپی نیستن و مشکل شرعی هم ندارن.اینجا براتون مینویسم هر کس خواست تماس بگیره.تلفنم 09368550230 محمدی هستم.کتابهام :1-کتاب علم مواد مدرسان شریف اصلی-2-کتاب ماشین ابزار اصلی-3-کتاب هیدرولیک اصلی-4-کتاب تولید مخصوص اصلی.جزوه هام که بازم اصلی هستن : 1-اونیورسال امیر کبیر دکتر رازفر1و2 دو جزوست.2-اندازه گیری امیر عبدا..-3-تولید مخصوص امیرکبیر دکتر امیر عبدا...-4-قالب پرس امیرکبیر دکتر ملایی.اولین نفری که بخواد ماله اونه.کپی نیستن اصلی و نو صفر کیلومتر .

student.product

عضو جدید
فروش به قیمت خرید

فروش به قیمت خرید

سلام بچه .خسته نباشید
باکس ساخت و تولید به شرح زیر رو می فروشم .1-کتاب علم مواد مدرسان مخصوص ارشد.2-کتاب ماشین ابزار مدرسان مخصوص ارشد-3-کتاب هیدرولیک مخصوص ارشد-4-کتاب تولید مخصوص مدرسان مخصوص ارشد.5کتاب مدیریت تولید مدرسان مخصوص ارشد.جزوه ها هم 1-قالب پرس ملایی امیر کبیر دکتر ملایی -2-جزوه تولید مخصوص دکتر عبدا..-3-اندازه گیری امیر عبدا..-4-انیورسال 1و2 دکتر رازفر دو جزوه هستش.همه اینها نو هستش و استفاده نشده.هرکسی بخواد به قیمت خرید میفروشم.تلفنم 09368550230.اولین نفری که بخواد ماله اونه.یا علی

menamechanic

عضو جدید
سلام بچه .خسته نباشید
باکس ساخت و تولید به شرح زیر رو می فروشم .1-کتاب علم مواد مدرسان مخصوص ارشد.2-کتاب ماشین ابزار مدرسان مخصوص ارشد-3-کتاب هیدرولیک مخصوص ارشد-4-کتاب تولید مخصوص مدرسان مخصوص ارشد.5کتاب مدیریت تولید مدرسان مخصوص ارشد.جزوه ها هم 1-قالب پرس ملایی امیر کبیر دکتر ملایی -2-جزوه تولید مخصوص دکتر عبدا..-3-اندازه گیری امیر عبدا..-4-انیورسال 1و2 دکتر رازفر دو جزوه هستش.همه اینها نو هستش و استفاده نشده.هرکسی بخواد به قیمت خرید میفروشم.تلفنم 09368550230.اولین نفری که بخواد ماله اونه.یا علی

سلام دوست عزیز
من جزوات جنابعالی رااگر واضح است خریدارم.منتهی مبلغ رابهم بگید.09362120800

anita61

عضو جدید
بچه ها انیور سال رو از چی بخونیم؟ به غیر از جزوه پارسه و امیرکبیر

student.product

عضو جدید
سلام دوست عزیز.خوب بستگی داره چقدر قبلا این درسو خوندی.اگر قبلا رشتت ساخت و تولید بوده و مباحثی رو خوندی کتاب مدرسان رو دوره کنی خوبه صرفا نمیشه بگی با یه کتاب بتونی سوالات مربوط به این بخشو جواب بدی.شسته و رفته همین جزوه امیرکبیر با مدرسان خوبه بازم کتاب بخوای کتابای نظام قدیم هست بستگی به خودت داره که چقد وقت میخوای رو این درس بزاری

hamid3688

عضو جدید
سلام تو تكميل ظرفيت با رتبه 1440 ساخت- اولويت اول اموزش محور پيام نور تهران-ري قبول ميشم؟

hamid3688

عضو جدید
سلام تو تكميل ظرفيت91 با رتبه 1440 ساخت- اولويت اول اموزش محور پيام نور تهران-ري قبول ميشم؟

aminalex

عضو جدید
دوستان کسی میدونه پاسخ تشریحی سوالات ساخت و تولید کنکور ارشد ۹۰ و ۹۱ رو از کجا می‌شه پیدا کرد؟

student.product

عضو جدید
فعالیت بچه های ساخت اینجا ضعیفه 
بچه هایی که پایه همکاری هستن بگن می خوام به کمک دوستان برنامه خلاصه برداری رو پیاده کنم به اینصورت که مثلا 10 نفر بشیم و هر کس یه درس تخصصی رو نکته برداری کنه مجموعه این نکته برداری ها می تونه مفید باشه  
اگه دوستان اجازه بدن مدیریت این کار رو خودم به عهده بگیریم یه کاره فوق العاده مفیدیه و در همین تعداد که هستیم لطفا بچه های که پاییه هستن زودتر بگن تا برنامشو بچینیم

student.product

عضو جدید
دوستان کسی میدونه پاسخ تشریحی سوالات ساخت و تولید کنکور ارشد ۹۰ و ۹۱ رو از کجا می‌شه پیدا کرد؟
سوالات 90 رو کتاب های سپاهان و مدرسان جواب دادن اما سوالات 91 رو هنوز موسسه جرات نکرده جواب بده من چند روز پیش سوالات 91 رو با پاسخ تشریحی گذاشتم نمی دونم کسی دانلود کرد یا نا اخه زمان اپلودش 10 ساعته بود

aminalex

عضو جدید
سوالات 90 رو کتاب های سپاهان و مدرسان جواب دادن اما سوالات 91 رو هنوز موسسه جرات نکرده جواب بده من چند روز پیش سوالات 91 رو با پاسخ تشریحی گذاشتم نمی دونم کسی دانلود کرد یا نا اخه زمان اپلودش 10 ساعته بود
میشه لطف کنی و دوباره بذاری، من لینکش رو پیدا نکردم

student.product

عضو جدید
جواب هایی که داده متفاوته با کلید سنجش تو روحیت تاثیر می زاره من از وقتی دیدمش به کل اومدیم از ساخت بر داشته شده

aminalex

عضو جدید
جواب هایی که داده متفاوته با کلید سنجش تو روحیت تاثیر می زاره من از وقتی دیدمش به کل اومدیم از ساخت بر داشته شده

داداش من خودم میدونم سیستم چی بوده امسال، بیشتر جوابای هیدرولیک برام مهمه، پس اگه داریش لطف کن و دوباره بذار

mohandes_ali

عضو جدید
]چند سوال

]چند سوال

از کی شروع کردی خوندن؟؟؟چه کتابایی خوندی؟ لطف کنی جواب بدی ممنون میشم

mohandes_ali

عضو جدید
عزیزانی ک قبول شدید لطف کنید منابعی ک خوندید رو بگید ما از سر در گمی نجات یابیم