کنکور ارشد آزاد معماری 91 چطور بود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pedram131

عضو جدید
یکی بود اپرای سیدنی یکی ...... مارسی یا فرانسه
یکی دیگه هم توش بیلبائو داشت

سوال شیب معکوس رو زدم سینما
همه وسایل گرمایش و سرمایش منبع انبساط دارند---> غلطه منم اینو زدم
اجر نسوز هم زدم 158 درجه غلطه
نور و سکوتم زدم لوئی کان
کاخ رو زدم 36 نمیدونم این درسته یا اون 72 که میگن بچه ها
اونجا که والیبال نداره و بسکتبالم زدم هنرستان موسیقی
4 ایوانی هم سلجوقی زدم
دیگه چی بود سوالا بچه ها؟
من 70 تا زدم زبان اصلا نمیدونستم 10 تا از بغل دستیم زدم
بقیه هم همینجوری خدایی :confused:

Q.F

عضو جدید
salam.emsal khaili bad bod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!khaili ham mozakhraf to hozai ma ta nim saat baede azmon khonvadeha vasile miavordan.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زبان که خیلی اسون بود و بقیه دروس هم تقریبا اسون بود ولی نمیدونستم اسکیس هم بلافاصله است مجهز نبودم تازه وقتش هم خیلی کم بود.

arezooo82

عضو جدید
black box رو زدم مكان هاي امنيتي
سيركولاسيون رو زدم تجاري
خان شيراز رو زدم قاجاريه

ghengdar

عضو جدید
جالبه..... فقط داشتم صحبت های بچه ها رو دقت می کردم...مثله اینکه بازم دانشگاه آزاد گل کاشته...البته دوستان من یه چیزی بگم اینجا..اونم اینکه با توجه به تجربه های من فهمیدم واقعا نباید به منابع خاص برای پیدا کردن جواب درست رجوع کرد...واقعا سوالهایی رو که با توجه به منابع مطمئنی که درست هست رو یه دفعه اشتباه میزنن و سوالهایی هم که اصلا فک نمیکنی درست باشه رو درست میزنن.یه جورایی دانشگاه آزاد منبع گریزه و طراح سوال محور...ولی خوب تا اینجایی که دوستان بحث میکنن به نظر سوالها سخت نمیاد . اما در مورد شکه شدنتون و وقتش اصلا نمیشه توجیه کرد...واقعا برای همتون آرزوی موفقیت دارم...

mahsa.key

عضو جدید
black boxهمون جعبه سیاهه که توهواپیما وفرودگاه میتونه باشه.سیرکولاسیون هم مطمئنم جوابش بیمارستانه...

اما نوشته بود فضای black box که تو هواپیما یه جعبع سیاه داریم که اسمش سیاهه خودش نارنجیه! تو فرودگاه جایی به اسم جعبه سیاه نداریم

mehras khanum

عضو جدید
این که جوابش به نظرم ساختمان امنیتی می شد.اشتباه کردم سوالایی که شک داشتم ونزدم.:cry:عوضش اونایی که مطمئن بودم غلط ازآب دراومد.اون سیرکولاسیون هم تو بیمارستان خیلی مهمه هم توتجاری.حالااینابازسوال بود.امامن موندم واقعااین سوال درحدکنکورارشدهست که مساحت ورق آ3 چندمیشه وتازه جواباشم ،نسبت باشه؟؟؟:evil:این سوالوبه رشته های دیگه نگین بهمون می خندن!!!:w09:من واقعابرای طراح محترم سوال متاسفم.

mahsa.key

عضو جدید
این که جوابش به نظرم ساختمان امنیتی می شد.اشتباه کردم سوالایی که شک داشتم ونزدم.:cry:عوضش اونایی که مطمئن بودم غلط ازآب دراومد.اون سیرکولاسیون هم تو بیمارستان خیلی مهمه هم توتجاری.حالااینابازسوال بود.امامن موندم واقعااین سوال درحدکنکورارشدهست که مساحت ورق آ3 چندمیشه وتازه جواباشم ،نسبت باشه؟؟؟:evil:این سوالوبه رشته های دیگه نگین بهمون می خندن!!!:w09:من واقعابرای طراح محترم سوال متاسفم.

من چون جلوی سیرکولاسیون نوشته بود گردشی زدم تجاری

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اونو امنیتی زدم!
سیرکولاسیونم موافقم مهرسا جون...
یه سوال هم فقط اسم موزه یهود یادمه!!!!باقیش در هاله ای از ابهامه!!!!

mehras khanum

عضو جدید
نمی دونم اما من چون جمله بررسی لایه های امنیتی توسط جعبه سیاه لانه های جاسوسی و چند باری تو اخبار شنیده بودم زدم امنیتی:w08:
مهساجون بخدابقیه تایمتم به جای درس خوندن اخبارنگاه می کردی درصدات بیشترم میشد:victory:.یعنی انگارهوش واطلاعات عمومی بود.من اصلا نمی فهمم که این طراح سوال واقعافهمیده که داره برای ارشدمعماری سوال طرح می کنه!!!!؟من شک دارم .فقط کم مونده بودبگه روزمعمارچه روزیه؟روزتسخیرلانه جاسوسی چه تاریخیه؟گونیای 30-60 چندسانته؟!!!!وااااالللا!!!:w29:

mahsa.key

عضو جدید
مهساجون بخدابقیه تایمتم به جای درس خوندن اخبارنگاه می کردی درصدات بیشترم میشد:victory:.یعنی انگارهوش واطلاعات عمومی بود.من اصلا نمی فهمم که این طراح سوال واقعافهمیده که داره برای ارشدمعماری سوال طرح می کنه!!!!؟من شک دارم .فقط کم مونده بودبگه روزمعمارچه روزیه؟روزتسخیرلانه جاسوسی چه تاریخیه؟گونیای 30-60 چندسانته؟!!!!وااااالللا!!!:w29:

آره اخبارا به دادم رسید اگه مستندای تخت جمشیدم می دیدم خوب بود
اون سوالم طرح گسترش موزه یهود در برلین بود که نمی دونم سوالش چی بود:biggrin:

fesgheli682001

عضو جدید
اون سواله زمین بسکتبال میشه موسیقی واسه سکوتی که نیاز دارن
دقت کردید اون سوالی که دی اکسید کربن میشد جوابش چققققققققدر مثل بقیه سوالا بود؟داده بودن اینو روحیه ها خوب شه :D

e_s_h

عضو جدید
يه سوالم بود گزينه غلط كدومه..من اون رو زدم كه افزودن نمك به كاهگل داشت...

این گزینه درست بود چنانچه در آب ملات کاهگل کمی نمک طعام اضافه کنند، به علت خاصیت جذب و نگهداری رطوبت که در نمک وجود دارد، ملات بیشتر خمیری می‌ماند و بهتر جلو عبور آب را می‌گیرد، به علاوه از آنجا که نمک درجه انجماد آب را پایین می‌آورد، در فصول سرد این ملات دیرتر یخ می‌زند

arezooo82

عضو جدید
این گزینه درست بود چنانچه در آب ملات کاهگل کمی نمک طعام اضافه کنند، به علت خاصیت جذب و نگهداری رطوبت که در نمک وجود دارد، ملات بیشتر خمیری می‌ماند و بهتر جلو عبور آب را می‌گیرد، به علاوه از آنجا که نمک درجه انجماد آب را پایین می‌آورد، در فصول سرد این ملات دیرتر یخ می‌زند

خوب ديگه.نوشته بود نمك باعث رشد گياه در ملات كاهگل ميشه

e_s_h

عضو جدید
دقت کردید اون سوالی که دی اکسید کربن میشد جوابش چققققققققدر مثل بقیه سوالا بود؟داده بودن اینو روحیه ها خوب شه :D[/QUOTE]

وااااااااااااااای واقعا دی اکسید کربن میشد؟؟؟؟:cry: جوابای غلطم زیاد شد من زدم گازکربنیک

arezooo82

عضو جدید
دقت کردید اون سوالی که دی اکسید کربن میشد جوابش چققققققققدر مثل بقیه سوالا بود؟داده بودن اینو روحیه ها خوب شه
:D

وااااااااااااااای واقعا دی اکسید کربن میشد؟؟؟؟:cry: جوابای غلطم زیاد شد من زدم گازکربنیک[/QUOTE]

اصلا تو گزينه ها كه گازكربنيك نبود

وضعیت
موضوع بسته شده است.