کنترل ذهن- ادامه تاپیک" از تمامی مهندسان معذرت می خواهم"

کنترل ذهن- ادامه تاپیک" از تمامی مهندسان معذرت می خواهم"

• مجموع رای دهندگان
    54

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحیم

قبل از خوندن این تاپیک از مدیران محترم خواهش می کنم که این تاپیک رو نبندند

از دوستان هم خواهش می کنم که بحث رو خیلی *** نکنن که تاپیک می ره رو هوا

با سلام به تمامی دوستان

اواسط تابستون بود که یک تاپیکی ایجاد کردم با نام "از تمامی مهندسان عزیز معذرت می خوام"

در اون تاپیک مباحثی رو گفتم با نام Subliminal Messages یا پیام های پنهانی

به طور خلاصه می گم که در این بحث صحبت از تاثیر گزاری رو افکار و ذهن انسان می شود بدون اینکه خودش متوجه شود

ولی تاثیر می پذیرد

بعارتی ضمیر ناخودآگاه انسان این تاثیرات را می پذیرد

نمونه هایی هم آوردیم که از عکس ها و صداهای بسیاری که می تواند تاثیر گزار باشند

تمام این صحبتها رو می تونید در این تاپیک ببینید

پیشنهاد می کنم برای دوستان که ندیدند حتما ببینند و بعد به مطالب این تاپیک بپردازند

"از تمامی مهندسان عزیز معذرت می خوام"

صفحه 1 این تاپیک نمونه ای از عکس ها و

صفحه 4 و 2 نمونه ای از پشت آهنگ های "سیندرلا عروس شد" و "پیر و جوون گل می ریزند....." به ترتیب هستند

در اون تاپیک بحث های بسیار خوبی پیش آمد و دوستان نظرات مخالف و موافق خودشون رو ارائه کردند.

من در ادامه همون بحث و در این تاپیک

چند تا کلیپ کوتاه از مجموعه مستند ظهور که توسط دو تا بچه مسلمون فکر کنم انگلیسی (دقیقا نمی دونم ....) تهیه کردم و اونو براتون آپلود کردم

و

از تمام دوستان خواهش می کنم که این چند تا کلیپ رو دانلود کنند و ببینند (البته پیشنهاد می کنم که کل مستند ظهور رو دانلود کنند و یا تهیه کنند- بسیار بسیار زیبا) بعد در نظر سنجی شرکت و نظر خودشون رو هم بنویسند

ولی برای کسایی که نمی تونند و یا وقت ندارند دانلود کنند خلاصه ای رو می نویسم

1.توضیحی در مورد کنترل ذهن و پشت صحنه های رسانه های دنیا (لینک دانلود با حجم 21MG)

2.تبلیغاتی مستحجن در مورد یک ساندویچ و تعدادی از تصاویری که Subliminal Message دارند (لینک اول با حجم 6MG و لینک دوم با حجم 14MG)

3.تصاویری از یک کارتون و ختم آن به نماد های فراماسونری (لینک دانلود با حجم 29MG)

4.تصاویری بسیار جالب از کشیدن نقاشی و البته ترکیب آنها با اشکال و نماد های مستحجن (لینک دانلود با حجم 17MG)

5.تصویری از آرایش کردن یک زن و البته ور رفتن او با فتوشاپ و قرار دادن آن به روی بیلبورد های سطح شهر (لینک دانلود با حجم 2.5MG)

دوستان باز هم پیشنهاد می کنم حتما این کلیپ های کوچک را دانلود کنند و ببینند و بیشتر آشنا بشوند(البته شرمنده بعضی ها رو نتونستم با حجم کم قرار بدم)

بعد از دیدن آن تاپیک ("از تمامی مهندسان عزیز معذرت می خواهم") و دیدن این کلیپ ها

سوالی می پرسم، خواهشا در نظر سنجی شرکت کنید و اگر می توانید (یا در صورت ناقص بودن نظر سنجی) توضیح بیشتری نسبت به سوال بفرمایید

از تمامی دوستان بابت شرکت در این تاپیک و نظر سنجی ممنونم

سوال این است که

چرا این حجم از تبلیغات، برای ترویج برهنگی(مخصوصا در کودکان)، انجام می شود.

1.دشمنی با فطرت انسان و به بیراهه کشیدن او

2.برای تخلیه عقده های میل ....، و آزاد شدن فکر انسان جهت رسیدن به دیگر کارها

3.این امر، یک امر طبیعی است و هیچ منافاتی با فطرت انسان ندارد، در نتیجه این کار نیز هیچ مشکلی ندارد

اگر نظر سنجی کامل نیست، دوستان نظر خودشان را بفرمایند

و در آخر بار دیگر از همه دوستان عذر خواهی می کنم بابت قرار دادن این کلیپ ها و تصاویرِ ......

ان شاء الله به حساب تحقیق و بررسی می رود.

با تشکر از همه ی دوستان و کسانی که در این تاپیک شرکت می کنند

آخرین ویرایش:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکر از استارتر تاپیک که زحمت کشیدن
بهتره دوستان برن مجموعه کامل این مستندو بگیرن و نگا کنن.
همه چیو کاملا با دلیل و سند بیان میکنه

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر اساس یه سری از آمارها الان سن بلوغ پسرا که 15 سالگیه شده 8 تا 9 سال
این به خاطر در دسترس بودن و استفاده بیش از اندازه این جور چیزاست
الاد دیگه همه تو مدرسه دارن بولوتوس بازی میکنن

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
صحبت آقا بابک درست کامل در حد تیم ملی
ولی این کلیپ هایی که گزاشتم به این مبحثی که الان داریم بحث می کنیم بیشتر مربوط می شه
البته اگه دوستان برن و کل مستند رو گیر بیارند عالی می شه

دوستان می تونند از این آدرس همشو دانلود کنند و ببینند

http://www.rasekhoon.net/Song/PersonPage-66.aspx
مستند ظهور

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
از استارتر خيلي ممنونم
اين مستند تا فردا به دست من ميرسه
بعد از اين كه ديدم نظرمو ميدم
ولي يك چيزي كه روشن هست اينكه افرادي كه به اين شكل در حال فعاليت هستن هيچكدوم از گزينه هاي بالا جزو اهدافشون نيست.
چون غريضه جنسي در وجود انسان ها هست از اين موضوع سوء استفاده ميكنند تا با تجارت در اين زمينها ثروت هاي هنگفتي رو بدست بيارن
در واقع هدف اينها جز تجارت چيز ديگري نيست
مثل زماني كه اعراب از جهل مردم سوء استفاده ميكردند و در كعبه بت نگه مي داشتند
و به اين بهانه هدايا و نذوراتي رو كه مردم براي بتها پيشكش مي آوردند رو تصاحب ميكردند و اين نوع نيز براي اعراب فقط يك تجارت بود.

mahmood-en

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اجاره؟! راستش اصلا من با برهنگی مخالفم فقط چیزه! فقط اولش الکی میخواستم ساز مخالف بزنم و در جهت خلاف آب (تاپیک) حرکت کنم! تیریپ روشن فکری! چاکر همه محجبه ها و لباس دارها هم هستیم.
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ولا همه جورشو ديده بودم الا اين جوري؟
نمي دونم توضيح بدم يا ندم؟
ولي ميگم
ببين عزيز من خدا اين حس رو در درون انسان قرار داده كه تا نسل انسان منقرض نشه و خب اگر به اون جهت صحيح
داده بشه ميتونه انسان رو در رسيدن به افق هاي روشن زندگيش كمك كنه
ولي واي از از زماني كه بخواد از اين قوه در راه ايجاد ثروت استفاده بشه يا بر اساس موقعيت هاي اجتماعي در موقع نيازش اين
احساس براورده نشه
كه در اون روز كه چه بلاها بر سر اين انسان نمي ياد

بله همه اين حسي رو كه شما داري (نه البته برهنه ديدن دوستان و احساس خوشايندي كه شما داري. نمي دونم راست گفتي يا نه. در هر صورت شوخي بسيار زشتي بود) دارند ولي در زمان لازم به اون جهت ومسير درست ميدن
دفعه بعد با حفظ ادب يه جور ديگه شوخي كنيد آقاي محترم

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ولا همه جورشو ديده بودم الا اين جوري؟
نمي دونم توضيح بدم يا ندم؟
ولي ميگم
ببين عزيز من خدا اين حس رو در درون انسان قرار داده كه تا نسل انسان منقرض نشه و خب اگر به اون جهت صحيح
داده بشه ميتونه انسان رو در رسيدن به افق هاي روشن زندگيش كمك كنه
ولي واي از از زماني كه بخواد از اين قوه در راه ايجاد ثروت استفاده بشه يا بر اساس موقعيت هاي اجتماعي در موقع نيازش اين
احساس براورده نشه
كه در اون روز كه چه بلاها بر سر اين انسان نمي ياد

بله همه اين حسي رو كه شما داري (نه البته برهنه ديدن دوستان و احساس خوشايندي كه شما داري. نمي دونم راست گفتي يا نه. در هر صورت شوخي بسيار زشتي بود) دارند ولي در زمان لازم به اون جهت ومسير درست ميدن
دفعه بعد با حفظ ادب يه جور ديگه شوخي كنيد آقاي محترم

چشم ! اما چیزه بدی گفتم؟؟ نمیدونم

ram_call17

عضو جدید
من به گزینه آخر رای دادم.مثلا هنری که توش مسائل جنسی را نشه مطرح کرد به چه درد می خوره؟نصف موضوعاتش نیستن.
راجع به این کلیپای که میگینم من اون کلیپ بهجتو گرفتم که تو امضات هست،مردم از خنده.نگه داشتم واسه بچه ها میزارم میخندیم.خیلی توپه مرسی واقعا/

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
5.تصویری از آرایش کردن یک زن و البته ور رفتن او با فتوشاپ و قرار دادن آن به روی بیلبورد های سطح شهر (لینک دانلود با حجم 2.5MG)

من اینو به خاطر حجم کمش دانلود کردم میشه بفرمایین این کلیپ مشکلش چی بود؟؟؟

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به گزینه آخر رای دادم.مثلا هنری که توش مسائل جنسی را نشه مطرح کرد به چه درد می خوره؟نصف موضوعاتش نیستن.
راجع به این کلیپای که میگینم من اون کلیپ بهجتو گرفتم که تو امضات هست،مردم از خنده.نگه داشتم واسه بچه ها میزارم میخندیم.خیلی توپه مرسی واقعا/

آقای محترم
بحث امضای من یه چیزه و این بحث یه چیزه دیگه
در مورد امضام اگه صحبتی داری به من پیام بده تا روشنت کنم!
در مورد خنده هم کار بیجایی می کنی که می خندی و از اون بیجاتر اینکه میایی می گی!
در مورد هنر هم نظرت محترم و می شه در موردش بحث کرد
مثل اینکه نوشته های آواتارت رو شخصیتت هم تاثیر زیادی گزاشته!

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
از استارتر خيلي ممنونم
اين مستند تا فردا به دست من ميرسه
بعد از اين كه ديدم نظرمو ميدم
ولي يك چيزي كه روشن هست اينكه افرادي كه به اين شكل در حال فعاليت هستن هيچكدوم از گزينه هاي بالا جزو اهدافشون نيست.
چون غريضه جنسي در وجود انسان ها هست از اين موضوع سوء استفاده ميكنند تا با تجارت در اين زمينها ثروت هاي هنگفتي رو بدست بيارن
در واقع هدف اينها جز تجارت چيز ديگري نيست
مثل زماني كه اعراب از جهل مردم سوء استفاده ميكردند و در كعبه بت نگه مي داشتند
و به اين بهانه هدايا و نذوراتي رو كه مردم براي بتها پيشكش مي آوردند رو تصاحب ميكردند و اين نوع نيز براي اعراب فقط يك تجارت بود.

دوست عزیز لطفا اون سریال رو نگاه کن و مطمئنم که تغییرات جالبی در افکارت ایجاد می شه
البته در جهت تکامل این فکرت!:gol:
این نکاتی که گفتی هم وجود داره ولی افکار بلند تری وجود داره که این سریال کمکت می کنه

آقا اجاره؟! راستش اصلا من با برهنگی مخالفم فقط چیزه! فقط اولش الکی میخواستم ساز مخالف بزنم و در جهت خلاف آب (تاپیک) حرکت کنم! تیریپ روشن فکری! چاکر همه محجبه ها و لباس دارها هم هستیم.

:eek::eek::eek::surprised::confused:

من اینو به خاطر حجم کمش دانلود کردم میشه بفرمایین این کلیپ مشکلش چی بود؟؟؟

ممنون بابت دانلودت
موضوع بحث همینه دوست عزیز
شاید از نظر شما مشکلی نداشته باشه
اگر به سوال نظر سنجیم دقت کنید متوجه منظورم می شید:gol:

چرا باید این همه عملیات رو یک چهره ی زنی انجام بشه و اونو بعنوان یک تبلیغات روی بیلبورد های شهر بزنن
در صورتی که این زن همون زن نیست

اگر بگیم که کسی واقعا زیبا باشه و بخواهیم این کار رو بکنیم باز یه مسئله ای
چرا این همه آرایش و بعدش هم فتوشاپ!:gol:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلامی دوباره خدمت دوستان
این کاری که اونا دارن انجام میدن کاملا خلاف انسانیت و در راستای نابود کردن فطرت اصلی انسان که میل به زیباییه
ببینید دوستان این کلیپایی که دوست خوبمون ITDeveloper برامون گذاشته اینجا فقط برای اینه که کمی در مورد این چیزا فکر کنیم
اگه کسی میخاد کامل بدونه که جریان چیه نباید به این چیزا اکتفا کنه،کارایی که اینا دارن انجام میدن خیلی گسترده تر از اونه که فکرشو بکنین.
یه سری کلیپا هستن که حتما ITDeveloper دیده،یسری هستن که بچه هارو جمع کردن نمیدونم چه فرقه ای هستن،کلا دارن وحشیشون میکنن،من نمیدونم این بچه ها بزرگ بشن چی میشن
یه سری از دوستان میگن میگن کارای اینا در راستای سیاستاشونه و هدف وسیلرو توجیه میکنه،ولی باید بگم که هدف اینا همینه،اینا برای رسیدن به هدفشون نمیخان که انسان از فطرت خودش دور بشه ایما هدفشون اینه که انسانو از فطرت انسانیه خودش دور کنن
اون ارایش و قرار دادن تصویرش روی بیلبورد هم در راستی همین چیزاست
چیزیو نمایش میدن که واقعیت نداره و انسان باید بره دنبالش و هی تو ذهنش برای خودش چیزای خیالی بسازه و فکرو اینقدر مشغول میکنه که دیگه انسان وقتی برای فکر کردن به وجود واقعیه خودش نداره و میره دنبال فرعیات و اصل وجود فراموش میشه
اینا هر کیو به یه روش به دام میندازن
شدیدا توصیه میکنم این مستندارو ببینین و بعد به نتایجی عجیب و در عین حال وحشتناک میرسین.

Sarp

مدیر بازنشسته
همه شو دارم
ولی وقت نشده نگا کنم

نگات کنم نظر میدم !

البته با این حجم بسیار بسیار بسیار وسیع که این نوع تبلیغات مخفی به راه افتاده ، مخ من قد نمیده که دلیلش چی میتونه باشه !!

شاید بعد دیدن مستند یه چیزایی دستگیرم شه !

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از دوست عزیزمون استارتر
تایپیک رو کامل خوندم، اون تایپیک قبلی رو هم کامل خوندم
در آخر به یاد این ضرب المثل اسپانیایی افتادم که میگه:
ILOGSO NOK LOOBAHG MAZIZA

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلامی دوباره خدمت دوستان
این کاری که اونا دارن انجام میدن کاملا خلاف انسانیت و در راستای نابود کردن فطرت اصلی انسان که میل به زیباییه
ببینید دوستان این کلیپایی که دوست خوبمون ITDeveloper برامون گذاشته اینجا فقط برای اینه که کمی در مورد این چیزا فکر کنیم
اگه کسی میخاد کامل بدونه که جریان چیه نباید به این چیزا اکتفا کنه،کارایی که اینا دارن انجام میدن خیلی گسترده تر از اونه که فکرشو بکنین.
یه سری کلیپا هستن که حتما ITDeveloper دیده،یسری هستن که بچه هارو جمع کردن نمیدونم چه فرقه ای هستن،کلا دارن وحشیشون میکنن،من نمیدونم این بچه ها بزرگ بشن چی میشن
یه سری از دوستان میگن میگن کارای اینا در راستای سیاستاشونه و هدف وسیلرو توجیه میکنه،ولی باید بگم که هدف اینا همینه،اینا برای رسیدن به هدفشون نمیخان که انسان از فطرت خودش دور بشه ایما هدفشون اینه که انسانو از فطرت انسانیه خودش دور کنن
اون ارایش و قرار دادن تصویرش روی بیلبورد هم در راستی همین چیزاست
چیزیو نمایش میدن که واقعیت نداره و انسان باید بره دنبالش و هی تو ذهنش برای خودش چیزای خیالی بسازه و فکرو اینقدر مشغول میکنه که دیگه انسان وقتی برای فکر کردن به وجود واقعیه خودش نداره و میره دنبال فرعیات و اصل وجود فراموش میشه
اینا هر کیو به یه روش به دام میندازن
شدیدا توصیه میکنم این مستندارو ببینین و بعد به نتایجی عجیب و در عین حال وحشتناک میرسین.

:gol::gol::gol: آفرین دوست عزیز
زدی وسط خال ممنون

همه شو دارم
ولی وقت نشده نگا کنم

نگات کنم نظر میدم !

البته با این حجم بسیار بسیار بسیار وسیع که این نوع تبلیغات مخفی به راه افتاده ، مخ من قد نمیده که دلیلش چی میتونه باشه !!

شاید بعد دیدن مستند یه چیزایی دستگیرم شه !

:gol::gol: حتما ببین دوست عزیز
بسیار جالبه

:eek::eek:
حالا این یعنی چی!
ضربالمثل رو می گم

متاسفانه برای من هیچ کدوم از فایلها باز نمیشه...............

چرا برای همه هیچ مشکلی نداره
همین الان هم دیدم مشکلی نداشت!:(

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تاپیک قبل رو هم کامل خوندم
چقدر خوبه با دنیای اطرافمون بیشتر اشنا بشیم
بسیار ممنون بابت این اطلاع رسانی :gol::gol:

آخرین ویرایش:

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مغز ما درست مثله یه کامپیوتر عمل می کنه یعنی اگر ما اندیشه منفی وارد مغز خود کنیم مغز آنها را مانند فرمان می پذیره.تفکر ما مستقیما بر سیستم بدن ما موثره یعنی به محض آنکه ما فکر منفی و ذهنیت بدی داشته باشیم غدد درون ریز بدن و همینطور دیگر ارگانها از این ذهنیت تبعیت می کنن و با اختلال در عملکرد طبیعی هورمون ها و مواد ضد استرس در بدن به جسم ما نیز ضربه می زنه و اینجور تبلیغات کاملا بر عملکرد بدن ما تاثیر دارن
مطلب دیگه اینه که *** موضوعیه که در رسانه‌های گروهی همواره حضور داره و توجه مخاطب را به خود جلب می‌کنه. *** مستقیما به بُعد حیوانی ما یعنی تولید مثل متصله و اگر این غریزه تحریک بشه به سرعت میتونه بر هر فکر عاقلانه غلبه کنه.پیام های ناشی از اون به صوررت مستقیم وارد ناخودآگاه بیننده میشه بدون اینکه متوجه بشه چه اتفاقی افتاده و برای همینه که بیشترین تبلیغات از طریق این موضوعه.
در مورد برنامه ها و انیمشن های کودک از سالها پيش لابي صهيونيسم در هاليود فعالیت خود رو در توليدات كودك به شدت گسترش داده این شركت‌هاي انيميشن سازي تنها برای همون ساعتی که کودکان ما انیمیشن تولیدی آنها را می بینن برنامه ریزی نمی کنن بلکه تلاش مي‌كنن تا فکر و ذهن کودک را حتی در رختخواب شبانه و بازی های کودکانه متوجه موضوع مورد نظر خود کنن و هیچکس فکر نمیکنه پشت این زیبایی ها و لطافت ممکنه یه جهان بینی خاص و خارق العاده با اهداف بلند مدت نهفته باشه
و نظر من اینه که اهداف این تبلیغات تنها حساسيت زدايي از فساد و فحشا و ترويج فساد و فحشا و بي بندوباري و هتک حرمت به اسلام و ضديت با دين است.

آخرین ویرایش:

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ميشه بگي مستند ظهور رو از كجا ميتونم دانلود كنم؟

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
مغز ما درست مثله یه کامپیوتر عمل می کنه یعنی اگر ما اندیشه منفی وارد مغز خود کنیم مغز آنها را مانند فرمان می پذیره.تفکر ما مستقیما بر سیستم بدن ما موثره یعنی به محض آنکه ما فکر منفی و ذهنیت بدی داشته باشیم غدد درون ریز بدن و همینطور دیگر ارگانها از این ذهنیت تبعیت می کنن و با اختلال در عملکرد طبیعی هورمون ها و مواد ضد استرس در بدن به جسم ما نیز ضربه می زنه و اینجور تبلیغات کاملا بر عملکرد بدن ما تاثیر دارن
مطلب دیگه اینه که *** موضوعیه که در رسانه‌های گروهی همواره حضور داره و توجه مخاطب را به خود جلب می‌کنه. *** مستقیما به بُعد حیوانی ما یعنی تولید مثل متصله و اگر این غریزه تحریک بشه به سرعت میتونه بر هر فکر عاقلانه غلبه کنه.پیام های ناشی از اون به صوررت مستقیم وارد ناخودآگاه بیننده میشه بدون اینکه متوجه بشه چه اتفاقی افتاده و برای همینه که بیشترین تبلیغات از طریق این موضوعه.
در مورد برنامه ها و انیمشن های کودک از سالها پيش لابي صهيونيسم در هاليود فعالیت خود رو در توليدات كودك به شدت گسترش داده این شركت‌هاي انيميشن سازي تنها برای همون ساعتی که کودکان ما انیمیشن تولیدی آنها را می بینن برنامه ریزی نمی کنن بلکه تلاش مي‌كنن تا فکر و ذهن کودک را حتی در رختخواب شبانه و بازی های کودکانه متوجه موضوع مورد نظر خود کنن و هیچکس فکر نمیکنه پشت این زیبایی ها و لطافت ممکنه یه جهان بینی خاص و خارق العاده با اهداف بلند مدت نهفته باشه
و نظر من اینه که اهداف این تبلیغات تنها حساسيت زدايي از فساد و فحشا و ترويج فساد و فحشا و بي بندوباري و هتک حرمت به اسلام و ضديت با دين است.

احسنت دوست عزیز
ممنون بابت مطلبت
نمی دونم مستند رو دیدی یا نه
اگر ندیدی حتما ببنین که این مطالبت رو کامل تر و پخته تر می کنه
:gol::gol:

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز

:eek::eek:
حالا این یعنی چی!
ضربالمثل رو می گم
(
ببین دوست عزیز مطلبی رو که زدی الان خریدار نداره
این مطلب به درد دهه شصت و هفتاد میخوره، اون موقع که از اینترنت و ماهواره و غیره خبری نبود
یکم هم مطلب مسخره بود ، آخه پسر خوب کی میاد نوارو برعکس گوش بده که به انحراف بره
عزیز من شما که میتونین یه جمله یا یه عکس رو برعکس کنید و منظور خودتون رو از توش بیرون بکشی چطور منظور جمله منو نفهمیدی؟

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز مطلبی رو که زدی الان خریدار نداره
این مطلب به درد دهه شصت و هفتاد میخوره، اون موقع که از اینترنت و ماهواره و غیره خبری نبود
یکم هم مطلب مسخره بود ، آخه پسر خوب کی میاد نوارو برعکس گوش بده که به انحراف بره
عزیز من شما که میتونین یه جمله یا یه عکس رو برعکس کنید و منظور خودتون رو از توش بیرون بکشی چطور منظور جمله منو نفهمیدی؟

عجب
من فرض رو بر روراستی گزاشته بودم نه ......
با این حال ممنون که به تاپیک سر زدی
و نظرت محترم
ان شاء الله که متن برای همون دهه ها باشه و همه بدونن
ما که از خدامونه دوست عزیز
راستی پشت آهنگ برای تاپیک قبلی بود این تاپیک بحثش تبلیغاته برای برهنگی دوست عزیز
به هر حال ممنون:gol:

mammad_1313

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب
من فرض رو بر روراستی گزاشته بودم نه ......
با این حال ممنون که به تاپیک سر زدی
و نظرت محترم
ان شاء الله که متن برای همون دهه ها باشه و همه بدونن
ما که از خدامونه دوست عزیز
راستی پشت آهنگ برای تاپیک قبلی بود این تاپیک بحثش تبلیغاته برای برهنگی دوست عزیز
به هر حال ممنون:gol:

قصد توهین نداشتم،
ازم خورده نگیرر،
میخواستم بدونم شما که میتونین همه چیزو برعکس کنید و منظور خودتون رو بیرون بکشید ، میتونید واسه این هم همین کارو انجام بدین

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصد توهین نداشتم،
ازم خورده نگیرر،
میخواستم بدونم شما که میتونین همه چیزو برعکس کنید و منظور خودتون رو بیرون بکشید ، میتونید واسه این هم همین کارو انجام بدین

دوست عزیز
گفتم که من فرض رو بر روراستی گزاشتم
در ضمن تو اون تاپیک هم گفته شد که ضمیر خودآگاه نمی فهمه
ولی ناخودآگاه می فهمه

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم
آیا رسانه ی فراگیر مملکت ما این بازی رو با ذهن کودکان ما نمی کنه؟
با ذهن بزرگسالان نمی کنه؟

وقتی صدا و سیمای ما تا این حد با ملت خودش دشمنی می کنه و دروغ میگه و کارهای کثیف مشابه گفته های شما رو انجام میده
چرا اونا انجام ندن؟
فکر کن یک مرد غریبه بیاد بخوابونه زیر گوش یک بچه
وقتی پدر اون بچه همیشه می گیرتش زیر مشت و لگد
وقتی پدرش به خاطر یک سری منافعی دائم اون بچه رو کتک می زنه

بچه رو از دست کی باید نجات داد
اون پدر
یا اون غریبه؟

وقتی اون پدر حامی نباشه، پشت بچه درنیاد، بچه بیفته دست غریبه ها
کتک می خوره
خاک بر سر اون پدر کنن

مطالب شما متین
یقینا وجود دارن
اما این دلیل نمیشه هرچی فکر می کنید و به منافع شما برمیگرده رو درش بگنجونید
گذشته از این
اگر به شما باشه
دیگه روی رنگ سفید اتاق منم شکل های فراماسونری در میارین
فقط یک سوال
شما تا چه حدی از فراماسون ها می دونید
جواب میخوام
و برای جوابتون
یک نمونه ی کوچولو میارم

موفق باشیم
باز داری بحثو میکشونی به جنجال
نمیتونی درست بیای نظرتو بگی؟
داریم کلی بحث میکنیم
کی گفت صدا و سیمای ما خوبه تو زود جبهه گیری کردی؟ مگه از کشور خاصی اسمی تو این تاپیک به میون اومده؟
اصلا عادت کردین همه چیو ذرتی بچسبونی به سیاست
به خاطر سیاست خدارم انکار مکنین
هر بحثی میشه از دست شما خلاصی نداره
میگه چه گل زیبایی میگه برگشو کندن چون سبز بوده
میگن چطوری از دلشون میاد میگن مگه اینجا کمه
جمش کنین بابا
شما خیال کن ما در حد عالی درباره فراماسونا میدونیم.اینم جواب
نمونتو بیار ببینیم چی میخای بگی

ITDeveloper

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم

وقتی صدا و سیمای ما تا این حد با ملت خودش دشمنی می کنه و دروغ میگه و کارهای کثیف مشابه گفته های شما رو انجام میده
چرا اونا انجام ندن؟

اون پدر
یا اون غریبه؟

کتک می خوره
خاک بر سر اون پدر کنن

مطالب شما متین
یقینا وجود دارن
گذشته از این
اگر به شما باشه
فقط یک سوال
جواب میخوام
و برای جوابتون
یک نمونه ی کوچولو میارم

موفق باشیم

ضمن تایید صحبت های آقا بابک می گم که
من اصلا کاری به صدا و سیمای ایران ندارم که

بحث الان من، رسانه های صهیونیستی که تقریبا همشون وابسته به غرب هستند

و سیستم تبلیغاتی آنان

ابتدا اونجا رو حل کنیم بعد می توینم بیام سراغ اینور

در مورد ماسون بودن بسیاری از نمادها، خوب هستند، وقتی هستند بگیم نیستند
در مورد فراماسونری هم تا اونجایی که باید می دونم
شاید بحث های تاریخی و ... رد ندونم ولی راه رو پیدا کردم
راحت تر بگم فرمول دستم اومد(مهندسی گفتم) حالا هر چی می خوان ورودی های عجیب بدند
فرمول هست!

salizadeniri

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم

چرا اونا انجام ندن؟

اون پدر
یا اون غریبه؟

کتک می خوره
خاک بر سر اون پدر کنن

مطالب شما متین
یقینا وجود دارن
گذشته از این
اگر به شما باشه
فقط یک سوال
جواب میخوام
و برای جوابتون
یک نمونه ی کوچولو میارم

موفق باشیم

اینکه در سیستم خودمون هم اشکالاتی هست درسته.
اما این دلیل نمیشه که نسبت به دشمن بیرونی بی تفاوت باشیم .
باید به یک حالت تعادلی برسیم
.