ردیاب گوشی سرقت شده با موبایل یاب !! کنترل همسر و فرزند نا محسوس !! جتما ببینید

piscol4g

عضو جدید
سلام به همه بچه های باشگاه
دیروز با یه برنامه موبایل آشنا شدم انصافا خیلی باحال بود تست کردم خیلی فکرای شیطونی هم اومد سراغم :D
یه برنامه بود که وقتی روی گوشی نصبش میکردی موقعیت دقیق گوشیتو هرجا که بود بهت میگفت روی نقشه بدون اینکه لازم باشه گوشی به اینترنت وصل باشه
شرکت سازنده اش که ایرانی هم بود نوشته بود واسه ردیابی گوشی سرقت شده کاربرد داره چون موقعیت دقیق سارق حتی اگه سیم کارتتون عوض بشه به همراه شماره سیم کارت جدید واستو میفرسته !!
اما واسه کنترل کودک هم به کار میره
کودکان رده سنی خودتون که هرلحظه دوست دارین مراقبش باشین ;)

کلی امکانات دیگم نوشته بود که میده !!! ما تست کردیم جواب داد منتظریم گوشی کودکمونو به یه بهونه 1 ساعتی ازش قرض بگیرم :biggrin:

جاست-4- فان

[h=4]امکانات سامانه[/h]

• [*]
    [h=4]تحت پیامک مخفی[/h]
    شناسایی و ارسال موقعیت دقیق گوشی
    اعلام تغییرات سیم کارت و ارسال شماره
    امکان پیدا کردن گوشی در حالت سکوت
    امکان حذف اطلاعات از راه دور گوشی
    اعلام وضعیت باتری و سلامت عملکرد

[h=4]تحت شبکه اینترنت[/h]
    شناسایی اپراتور سیم کارت سرویس دهنده
    ارسال لیست تماس های دریافتی و خروجی
    ارسال لیست پیامک های ارسالی و دریافتی
    ارسال برنامه های اجرا شده و در حال اجرا
    موقعیت لحظه به لحظه دقیق جی پی اس
    موقعیت یابی 2 با استفاده از جی اس ام
    وضعیت اتصال یو اس بی-کارت حافظه
    ثبت تاریخ و زمان کلیه عملکردهای فوق
    پنل کاربری کاملا فارسی با کاربری آسان
    در صورت بروز هرگونه مشکل که منجر به از
    دست رفتن گوشی تلفن همراه شما شود
    می توانید با مراجعه به پنل کاربر خود وضعیت
    محل دقیق گوشی تلفن همراه خود را بیابید
    فردی که تلفن همراه شما در دست او
    ست
    را سریعا شناسایی کنید

حالا یه تشکر بزن اگه با این مطلبی که گذاشتم حال کردی تا آدرس سرویس دهنده رو بهت بدم :cool:

www.mobileyabi.ir

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
خیلی جالبه اگه اینطوری باشه. رو گوشی من ک نمیشه نصب بشه :cool:

piscol4g

عضو جدید
آقا امروز یه بخشی تو سرویسون فعال کردند ترکوندن

از نام کاربری : demo
کلمه عبور : demo
استفاده کنید
فرمان پیامکیش عالیه !!!!!!:surprised:

omiiit

عضو جدید
عنوان تاپیک رو ببینین:
کنترل همسر و فرزند نا محسوس
اینا یعنی چی؟ یعنی به نزدیکانت باید شک داشته باشی؟ یعنی باید مواظب باشی که یهو همسرت الان کجا رفته؟ نکنه رفته باشه خونه یه مرد غریه؟ بچت چی؟ الان داری چی کار می کنه؟...

کاری ندارم که این ابزار یک ابزار مفید هست، گوشی سرقت شده پیدا میشه، به پیدا شدن مجرمان کمک می کنه. اما عنوان تاپیک اصلاً خوب نیست و اگه واقعاً هدف کنترل همسر و فرزند باشه که دیگه هیچی. یعنی الان در خانواده های ما اینقدر بدبینی وجود داره؟ 4سال توشهر غربت خونه مجردی داشتم انونم تنهایی، والدینم یه بار نپرسیدن که شب کی میای، کی میری، کی میاد خونت، خودت کجاها میری؟
خب معلومه که چنین شک و تردیدهای بی خود و بی معنی باعث می شه اساس خانواده بپاشه.

استارتر محترم، شما دوست داری خونواده اون طوری کنترلتون کنن یا خودتون قصد دارین همسر و فرزندانتون رو این طوری کنترل کنین؟

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عنوان تاپیک رو ببینین:کنترل همسر و فرزند نا محسوساینا یعنی چی؟ یعنی به نزدیکانت باید شک داشته باشی؟ یعنی باید مواظب باشی که یهو همسرت الان کجا رفته؟ نکنه رفته باشه خونه یه مرد غریه؟ بچت چی؟ الان داری چی کار می کنه؟...کاری ندارم که این ابزار یک ابزار مفید هست، گوشی سرقت شده پیدا میشه، به پیدا شدن مجرمان کمک می کنه. اما عنوان تاپیک اصلاً خوب نیست و اگه واقعاً هدف کنترل همسر و فرزند باشه که دیگه هیچی. یعنی الان در خانواده های ما اینقدر بدبینی وجود داره؟ 4سال توشهر غربت خونه مجردی داشتم انونم تنهایی، والدینم یه بار نپرسیدن که شب کی میای، کی میری، کی میاد خونت، خودت کجاها میری؟خب معلومه که چنین شک و تردیدهای بی خود و بی معنی باعث می شه اساس خانواده بپاشه.استارتر محترم، شما دوست داری خونواده اون طوری کنترلتون کنن یا خودتون قصد دارین همسر و فرزندانتون رو این طوری کنترل کنین؟
اوه چ خبره از کاه کوه ساختی یوزارسیف

piscol4g

عضو جدید
عنوان تاپیک رو ببینین:
کنترل همسر و فرزند نا محسوس
اینا یعنی چی؟ یعنی به نزدیکانت باید شک داشته باشی؟ یعنی باید مواظب باشی که یهو همسرت الان کجا رفته؟ نکنه رفته باشه خونه یه مرد غریه؟ بچت چی؟ الان داری چی کار می کنه؟...

کاری ندارم که این ابزار یک ابزار مفید هست، گوشی سرقت شده پیدا میشه، به پیدا شدن مجرمان کمک می کنه. اما عنوان تاپیک اصلاً خوب نیست و اگه واقعاً هدف کنترل همسر و فرزند باشه که دیگه هیچی. یعنی الان در خانواده های ما اینقدر بدبینی وجود داره؟ 4سال توشهر غربت خونه مجردی داشتم انونم تنهایی، والدینم یه بار نپرسیدن که شب کی میای، کی میری، کی میاد خونت، خودت کجاها میری؟
خب معلومه که چنین شک و تردیدهای بی خود و بی معنی باعث می شه اساس خانواده بپاشه.

استارتر محترم، شما دوست داری خونواده اون طوری کنترلتون کنن یا خودتون قصد دارین همسر و فرزندانتون رو این طوری کنترل کنین؟

ای بابا سخت نگیر حالا ما یه شوخی کردیم تو چه جدی گرفتی ما صرفا واسه داغ کردن موضو اینو گفتیم بابا
والا ما نه کسی داریم که کنترل کنیم نه دوست داریم کسی کنترل کنیم
در حال حاضر هم در خدمت سربازی به سر می بریم :دی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره فعلا رو اندروید سرویس میدن
رو آیفونم مثل اینکه به زودی میان (طبق گفته خود سایت)
لازم نیست این دوستان لطف کنن برای آیفون هم اپ بسازن
خود آیفون این اپ رو داره:
find my iPhone قابل دانلود از icloud.com

piscol4g

عضو جدید
لازم نیست این دوستان لطف کنن برای آیفون هم اپ بسازن
خود آیفون این اپ رو داره:
find my iPhone قابل دانلود از icloud.com

اگه به سایت خارحی باشه اینجا واسه همه گوشی ها داره
http://www.mobile-spy.com/
اما هدف معرفی این سایت ایرانی بود و حمایت از بود چون یکی از دوستام جز گروه برنامه نویسی این تیمه ;)
واسه آدمای شیک و با کلاسی مثل شما که آیفون دارند و فقط از اپ استور و محصولات اون استفاده میکنند همون بهتر که بسته های شیک و آماده به مصرف اونا رو استفاده کنید
من میدونم این بدبختها چی کشیدند که این سیستم رو راه اندازی کردند , اونم بدون حمایت دولتی و مخابراتی , همیشه نمونه خارحی وجود داره اما اینکه یه تیم ایرانی تلاش میکنه که کشورش از دنیا زیاد عقب نباشه جای تشکر داره نه تمسخر
من سربازیم دوره آموزشی بود اینا داشتن رو این موضوع کار میکردند الان آخراشه یعنی 15 ماهه رو این مسئله کار میکردند که به عنوان پنجمی سامانه رسمی ردیابی گوشی ظاهر بشند
به هر حال امیدوارم این دوستان در کارشون موفق باند و انقدر هوادار پیدا کنند که نیاز به حضور دوستانی چون شما نداشته باشند :cool:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگه به سایت خارحی باشه اینجا واسه همه گوشی ها داره
http://www.mobile-spy.com/
اما هدف معرفی این سایت ایرانی بود و حمایت از بود چون یکی از دوستام جز گروه برنامه نویسی این تیمه ;)
واسه آدمای شیک و با کلاسی مثل شما که آیفون دارند و فقط از اپ استور و محصولات اون استفاده میکنند همون بهتر که بسته های شیک و آماده به مصرف اونا رو استفاده کنید
من میدونم این بدبختها چی کشیدند که این سیستم رو راه اندازی کردند , اونم بدون حمایت دولتی و مخابراتی , همیشه نمونه خارحی وجود داره اما اینکه یه تیم ایرانی تلاش میکنه که کشورش از دنیا زیاد عقب نباشه جای تشکر داره نه تمسخر
من سربازیم دوره آموزشی بود اینا داشتن رو این موضوع کار میکردند الان آخراشه یعنی 15 ماهه رو این مسئله کار میکردند که به عنوان پنجمی سامانه رسمی ردیابی گوشی ظاهر بشند
به هر حال امیدوارم این دوستان در کارشون موفق باند و انقدر هوادار پیدا کنند که نیاز به حضور دوستانی چون شما نداشته باشند :cool:
منظورم این بود وقتی خود اپل این نرم افزار رو داره چرا دوستان شما به خودشون زحمت بدن اینو بسازن؟
icloud مال خود اپله

من نمیدونم ما ایرانی ها چرا وقتی به یه تکنولوژی میرسیم دوست داریم همون چیزایی که قبلا توسط بیگانگان (!) ساخته شده رو دوباره بسازیم؟

والا منم همیشه از اپ استور دانلود نمیکنم چرا که اینجا ایرانه ! و اپل هم با ایرانیا قهره !
یک اپی هست به نام سیبچه : توسط دوستان ایرانی خودمون ساخته شده . میشه باهاش کلی اپ و بازی دانلود کرد : هم ایرانی هم خارجی
خودم بالشخصه هروقت از سیبچه چیزی دانلود میکنم حتما یه کامنت خوب هم براشون میزارم
خلاصه من مشکلی با ایرانی جماعت ندارم اخوی:d فقط مشکلم اینه وقتی میتونیم یه کاری انجام بدیم چرا تقلید؟

piscol4g

عضو جدید
منظورم این بود وقتی خود اپل این نرم افزار رو داره چرا دوستان شما به خودشون زحمت بدن اینو بسازن؟
icloud مال خود اپله

من نمیدونم ما ایرانی ها چرا وقتی به یه تکنولوژی میرسیم دوست داریم همون چیزایی که قبلا توسط بیگانگان (!) ساخته شده رو دوباره بسازیم؟

والا منم همیشه از اپ استور دانلود نمیکنم چرا که اینجا ایرانه ! و اپل هم با ایرانیا قهره !
یک اپی هست به نام سیبچه : توسط دوستان ایرانی خودمون ساخته شده . میشه باهاش کلی اپ و بازی دانلود کرد : هم ایرانی هم خارجی
خودم بالشخصه هروقت از سیبچه چیزی دانلود میکنم حتما یه کامنت خوب هم براشون میزارم
خلاصه من مشکلی با ایرانی جماعت ندارم اخوی:d فقط مشکلم اینه وقتی میتونیم یه کاری انجام بدیم چرا تقلید؟
اگر یه کوچول فنی باشید می فهیمید که این کار اصلا تقلید نیست
آی کلود شما تحت اینترنت کار میکنه فقط اما سامانه این رفقای ما بدون نت هم کار میکنه یعنی ردیابی آفلاین هم داره
اون چیزی که شما دیدی با این پیز که هست کلا فرق میکنه خانم دکتر :دی

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اگر یه کوچول فنی باشید می فهیمید که این کار اصلا تقلید نیست
آی کلود شما تحت اینترنت کار میکنه فقط اما سامانه این رفقای ما بدون نت هم کار میکنه یعنی ردیابی آفلاین هم داره
اون چیزی که شما دیدی با این پیز که هست کلا فرق میکنه خانم دکتر :دی
بابا فنی

بازم اپ برای ردیابی کودک هست ، نشون بدم؟:w02:

piscol4g

عضو جدید
بابا فنی

بازم اپ برای ردیابی کودک هست ، نشون بدم؟:w02:

بابا آیفون :دی
بابا اپلی
بابا با کلاس
بابا خارجی
بابا دکی :دی