کم هزینه ترین لذت دنیا چیست؟

felorina

عضو جدید
کم هزینه ترین لذت برای من عشق به مادرم عشق به پدرم
چند روزی تک و تنها توی خونه به سر کردم داستانمون شده بود مجردهاااااااااااا
چند روز تنهایی = قدرشون رو دونستم و جای خالیشون رو حس کردم

خدا پدر و مادرهای شما دوستان رو براتون صحیح و سالم نگه داره ایشالا و اگه در قید حیات نیستن خدا رحمتشون کنه و اونها رو شامل الطاف بیشمارش کنه ایشالاااااااا

felorina

عضو جدید
کم هزینه تر از اینا گیر نیاوردم:

ورزش .........
لبخند .........
عشق به خدا ............
عشق به زیبایی ها ..............
عشق مادر به فرزند.............
بوییدن گل سرخ ..................
حس پرواز ( با مواد اشتباه نگیرین )
وحشت.................
بودن در کنار معشوق ( این گرونه )
آشنایی......
جدایی......
تماشای غروب .....
رفتن کنار ساحل دریا......
گوش دادن به صدای آب.....

....................

felorina

عضو جدید
ما اینا رو گذاشتیم و گفتیم کم هزینه تر از اینا تا حالا دیدین اما کسی بغیر ایمان عزیز جوابی نداد. چقدر بی احساسین به خدا . ایول به احساس ایمان . ایول ایمان . تشکر تشکر ایمان عزیز تشکر . ( تشکرم تموم شده مثل کارت سوختم که دیگه ذخیره بنزین نداره)

چه خواب ناز و آرومی چه مهر مادری که نثار این کوچولو نمیشه بی هزینه بی هزینه ..........

چه ماچی ایول کوچولو که کم هزینه ترین رو و قشنگترین رو برای مامان جونت نثار کردی:gol::gol:

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما اینا رو گذاشتیم و گفتیم کم هزینه تر از اینا تا حالا دیدین اما کسی بغیر ایمان عزیز جوابی نداد. چقدر بی احساسین به خدا . ایول به احساس ایمان . ایول ایمان . تشکر تشکر ایمان عزیز تشکر . ( تشکرم تموم شده مثل کارت سوختم که دیگه ذخیره بنزین نداره)

چه خواب ناز و آرومی چه مهر مادری که نثار این کوچولو نمیشه بی هزینه بی هزینه ..........

چه ماچی ایول کوچولو که کم هزینه ترین رو و قشنگترین رو برای مامان جونت نثار کردی:gol::gol:

اشکان جان من که تشکر کردم

بازم متشکرم ممنونم مرسی

http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یه چیز جدی بگم.....

بهترین لذت دنیا برای من اینه که لبخند رو روی لب اطرافیانم و عزیزانم بنشونم......

واقعا از این کار لذت می برم

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا یه چیز جدی بگم.....

بهترین لذت دنیا برای من اینه که لبخند رو روی لب اطرافیانم و عزیزانم بنشونم......

واقعا از این کار لذت می برم

برادر بعد از کلی دق دادن اشک اور و دفتر خاطرات ورق زدن این یکی اخرش بود ممنون

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتها هیچ چیز لذت بخش تر از آرامش نیست چشمهامنو ببندیم و به هیچ چیز فکر نکینیم

felorina

عضو جدید
کم هزینه تر از این دیدین؟؟ نه خداییش دیدین؟؟ آخر صرفه جوییه !!!!

یااااااااااااااااااا این یکی:

[FONT=&quot][/FONT]

felorina

عضو جدید
مناجات با خدا کم هزینه ترین و در عین حال لذت بخش ترین لذت دنیاست........

felorina

عضو جدید
گاهی سکوت تنفس عمیق و تمرکز ( یعنی جز به نفس کشیدنت به چیزی فکر نکنی ) هم لذت بخشه هم انرزی میده یه جور مراقبه ست
ولی تا حالا پرواز نکردم:surprised:

خوب مریم جان پرواز از هر نوعی میتونه باشه پرواز برای بعضی ها تو حالت توهم هست پرواز برا بعضی ها با مناجات خدا صورت میگیره اونم بهترین حالتش تو دل شب و نیمه های شب پرواز برای بعضی ها تو لحظات خوش زندگی اتفاق می افته و پروازی که همه ما در پیش رو داریم اینه که امیدوارم کوله بارمون پر باشه :

felorina

عضو جدید
ااای کشتی منو با این پیشنهادات

مرسی ممنون متشکرم

خدا نکنه مریم جان:gol: منو کشتن من غلط کنم :surprised:

تاپیکتون که صحنه جنگ با گاز اشکاور شده بود و..... و خودتون که بهتر میدونید چرا من تا لحظه ای که موضوع به سمت اصلی اش بر نگشته بود پستی ندادم تا الان . واقعیت به گونه ای دگر بود که دوستان نوشتن ترسیدم بیام این حاج همت پتو بندازه روم و جشن پتو بگیرن و با این ایمان تا جاداره منو بزنن و حاجی گاز رو بندازه زیر پتو و هی بزنن :biggrin::biggrin: .

گلبارونش میکنم با این پیشنهادام . تازه این اولشه .

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب مریم جان پرواز از هر نوعی میتونه باشه پرواز برای بعضی ها تو حالت توهم هست پرواز برا بعضی ها با مناجات خدا صورت میگیره اونم بهترین حالتش تو دل شب و نیمه های شب پرواز برای بعضی ها تو لحظات خوش زندگی اتفاق می افته و پروازی که همه ما در پیش رو داریم اینه که امیدوارم کوله بارمون پر باشه :

حالا پروازت شما از چه نوعشه؟

felorina

عضو جدید
پیشنهاد جدیدتر بده اشکاااااان

پیشنهاد جدیدتر الان ساعت 2:10 بعد از نیمه شبه و کم هزینه ترین راه رفتن منه و لالا کردنمه
تا پیشنهادام تکراری نشه . حالا هی عضو فعال این تاپیک رو حالش رو بگیر. بذار ایده های نو به ذهنم برسه همه رو مینویسم . مرسی;)

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نکنه مریم جان:gol: منو کشتن من غلط کنم :surprised:

تاپیکتون که صحنه جنگ با گاز اشکاور شده بود و..... و خودتون که بهتر میدونید چرا من تا لحظه ای که موضوع به سمت اصلی اش بر نگشته بود پستی ندادم تا الان . واقعیت به گونه ای دگر بود که دوستان نوشتن ترسیدم بیام این حاج همت پتو بندازه روم و جشن پتو بگیرن و با این ایمان تا جاداره منو بزنن و حاجی گاز رو بندازه زیر پتو و هی بزنن :biggrin::biggrin: .

گلبارونش میکنم با این پیشنهادام . تازه این اولشه .

مگه سربازی رفتی که از جشن پتو میترسی دلاور!!!

felorina

عضو جدید
حالا پروازت شما از چه نوعشه؟

عکس که واضحه !!!! با عکس پروازم رو توضیح دادم که !!!! میخوام پرواز کنم تا بیکران پیش خدا چون تمام پروازها تو این پرواز خلاصه شده نه بلیط میخواد نه هزینه ای . هزینشو بقیه میدن :biggrin::D

felorina

عضو جدید
مگه سربازی رفتی که از جشن پتو میترسی دلاور!!!

حرفا میزنی آبجی حاجیت دوره رنجری رو دیده یکسال تو سخترین شرایط بد آب و هوا زندگی کردم و هی جشن پتو گرفتم و رفقا رو زدم و آخرش چه کتکی خوردم یادش بخیر اما از اون به بعد هیشکی نمیتونست پتو بندازه روم اما خودت که بهتر میدونی صد تا از این حاجی ها رو طرفم تو بگو کی گاز اشکاور انداخت تو تاپیک تا خودم یه جشن پتو بگیرم تا ببینی کی سربازی رفته کی نرفته. اون شمشیر منو بیارییییییییین ببینم کی گاز انداخته تو تاپیک ( جومونگ تاپیک اشکان);):biggrin::D

mary.a.m.n

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفا میزنی آبجی حاجیت دوره رنجری رو دیده یکسال تو سخترین شرایط بد آب و هوا زندگی کردم و هی جشن پتو گرفتم و رفقا رو زدم و آخرش چه کتکی خوردم یادش بخیر اما از اون به بعد هیشکی نمیتونست پتو بندازه روم اما خودت که بهتر میدونی صد تا از این حاجی ها رو طرفم تو بگو کی گاز اشکاور انداخت تو تاپیک تا خودم یه جشن پتو بگیرم تا ببینی کی سربازی رفته کی نرفته. اون شمشیر منو بیارییییییییین ببینم کی گاز انداخته تو تاپیک ( جومونگ تاپیک اشکان);):biggrin::D

حاجیت نمنه:surprised:

جومونگ

جناب کمیل اشک اور میزنه چیکارش میکنی مثلا:confused: