کمک کنید.چند سوال دارم

mehan_123

عضو جدید
سلام
1.من ترن اول ریاضی 1 و فیزیک 1 گرفتم ریاضی رو افتادم ولی فیزیک رو پاس شدم.بعد ترم دوم ریاضی رو پاس کردم می خوام بدونم نمره فیزیک سر جاش هست یا نه؟
2.برای حذف و اضافه از تو خونه هم می شه حذف اضافه کرد یا نه؟من زمانبندی حذف اضافه ام 18 و 20 مهر است ایا می تونم تو روزهای دیگر به غیر از این روز ها از کافی نت دانشگاه حذف اضافه کنم؟منظورم این هست تو دانشگاه تو کافی نتش سایت برای همه گروه ها بازه یا طبقه زمانبندی سایته؟
3. استاد خوب برای درس معادلات دیفرانسیل کی هست؟
4.برای مهمانی تو یک دانشگاه دیگر حتما باید دلیل توجیح کننده داشت؟مثل خانواده و ......... یا همین جوری هم مهمانی می دن؟
5.جدیدا یک بیرون بر تو دانشگاه باز شده تو قسمت سلف دخترها.کسی غذاش رو خورده؟کیفیتش خوبه؟
6.این ساختمون ها که دارن می سازن کی تموم می شه؟
ببخشید از این که طولانی شد.:heart:

د.ب

عضو جدید
سلام
نه فیزیک حذف نمی شه صد سال دیگه پاس می کردی حذف نمی شد
برای حذف و اضافه از تو خونه هم می شه اما نمی تونی تو روزهای دیگر به غیر از این روز های انتخاب واحد انتخاب کنی کافی نت دانشگاه سایت برای همه گروه ها نمیشه
استاد خوب برای درس معادلات دیفرانسیل رودکی وشهر تاش
این ساختمون ها که دارن می سازن از موقعی که من وارد دانشگاه شدم دارن می سازن(من ورودی86 هستم)

hunny

عضو جدید
سلام
1.من ترن اول ریاضی 1 و فیزیک 1 گرفتم ریاضی رو افتادم ولی فیزیک رو پاس شدم.بعد ترم دوم ریاضی رو پاس کردم می خوام بدونم نمره فیزیک سر جاش هست یا نه؟
2.برای حذف و اضافه از تو خونه هم می شه حذف اضافه کرد یا نه؟من زمانبندی حذف اضافه ام 18 و 20 مهر است ایا می تونم تو روزهای دیگر به غیر از این روز ها از کافی نت دانشگاه حذف اضافه کنم؟منظورم این هست تو دانشگاه تو کافی نتش سایت برای همه گروه ها بازه یا طبقه زمانبندی سایته؟
3. استاد خوب برای درس معادلات دیفرانسیل کی هست؟
4.برای مهمانی تو یک دانشگاه دیگر حتما باید دلیل توجیح کننده داشت؟مثل خانواده و ......... یا همین جوری هم مهمانی می دن؟
5.جدیدا یک بیرون بر تو دانشگاه باز شده تو قسمت سلف دخترها.کسی غذاش رو خورده؟کیفیتش خوبه؟
6.این ساختمون ها که دارن می سازن کی تموم می شه؟
ببخشید از این که طولانی شد.:heart:

سلام
1) نمره فیزیکتون حذف نمیشه خیالت راحت.

2)حذف و اضافه رو از خونه هم میشه انجام داد اما تو دانشگاه راحتتره زمان بندی هم داره فقط زمان انتخاب واحد خودتون میتونید انتخاب واحد انجام بدین.

3)استاد شهرتاش استاد خوبیه گرامی و یار محمودی خوبن اما سخت گیرند بقیه رو هم نمیشناسم .

4)یه سری قوانین خاص داره که میتونید از امور دانشجویی بپرسید.